>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Wczoraj napisalem juz maila. Wymagaja i tak obrotu od depozytu mimo iż od 5dni nie mogę zagrac żadnego zakladu. Czekam na dalsze maile w tej sprawie.
Edit : najwięcej mialem wlozone w over frekwencji i myślę że od tego pojawił się problem bo przestrzelili z liniami
No ja identycznie, jak tam linia koło 63% była.... Tak czy inaczej ja bym nie odpuszczał, nawet dla tych 400 PLN, bo to delikatnie pisząc bardzo nie w porządku. Próbowałbym też uderzyć do kogoś na Twitterze, oni się trzęsą bardziej przed syfem w społecznościowych niż jakąś skargą do UOKiK.

Najbardziej mnie rozwala to bezczelne tłumaczenie na czatach albo w mailach. To, że bukmacher może kogoś tak zlimitować to już chyba każdy wie, ale po cholerę jeszcze takie robienie z nas baranów? Co im szkodzi napisać "tak, został nałożony na Pana limit". Na co oni liczą, że klient się nie domyśli? Przecież to jest kpina.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Czy oby na pewno limitowanie jest legalne? Według mnie nie może być tak że jedna osoba może grać za wysokie stawki a druga za mniejsze lub wcale.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Czy oby na pewno limitowanie jest legalne? Według mnie nie może być tak że jedna osoba może grać za wysokie stawki a druga za mniejsze lub wcale.
Niestety legalne i z perspektywy bukmacherów - niezbędne. W zależności od firmy trzeba jednak sobie czasem na taki limit mocno zapracować, grać jakieś błędy kursowe, podejrzane spotkania itp. Ale w tym okresie, kiedy każdy buk dostaje po tyłku to może dochodzić do absurdów i limitowania osób, które po prostu wygrywają.
Sam limit jest zrozumiały jeśli spojrzeć na to z perspektywy firmy - dbają o dobry bilans. Natomiast takie zachowanie jak powyżej i blokowanie wypłat po nałożeniu limitu to już wyłącznie skur*yństwo i nic innego jak kradzież. Co innego gdyby klient wiedział o limicie a mimo to wpłacił pieniądze. Ale tak to nigdy nie działa.
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Czy oby na pewno limitowanie jest legalne? Według mnie nie może być tak że jedna osoba może grać za wysokie stawki a druga za mniejsze lub wcale.
Według mnie nie. Bierze się to stąd, że regulamin bukmachera nie stoi ponad prawem normalnym. Nawet ktoś ostatnio wrzucił tutaj list UOKIK z tym stwierdzeniem.
Żyjemy jednak w skorumpowanym świecie i działa to tak dlatego, że idzie kasa pod stołem 😉aby to tak działało.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu założyłem konta w tym syfie , wziąłem bonus startowy i wygrałem kilka stów na czysto .Konto zweryfikowane pozytywnie .Problem polega na tym ,że po wygranej chcą weryfikacji rachunku bankowego . Jeżeli nie chcę im tego dać ( przyczyna jest tu nieistotna ) to czy mogę domagać się z punktu widzenia prawa tylko i wyłącznie zwrotu wpłaconego depozytu ? Konto na czacie zamknąłem
permanentnie.
Proszę o odpowiedź tylko na moje pytanie. Nie krytykujcie ,dlaczego tak ,a nie inaczej itd
Interesuje mnie tylko czy bukmacher może sobie przywłaszczyć środki depozytowe zgodnie z prawem po zamknięciu konta .
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Oczywiście , że może ponieważ nie przeszłaś pełnej weryfikacji. Nie może być tak , że ludzie korzystają z cudzych kont (pralnia). Jest regulamin grając akceptujemy go.
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Bukmacher to nie instytucja państwowa i nie może kraść cudzych pieniędzy
Tylko w tym przypadku to nie kradzież. Takiej weryfikacji czasem wymagają wszyscy bukmacherzy, tutaj akurat to czy to sts czy ktoś inny nie ma większego znaczenia.
Zgodnie z regulaminem musisz korzystać ze swojego konta, a jeśli tak było - to żaden problem to zweryfikować.
Skoro nie chcesz to od razu wiadomo, że korzystałeś z czyjegoś. Nie wiem jak to wygląda w stsie, ale niektórzy bukmacherzy chcą tylko odpowiedniego oświadczenia od właściciela konta i wypłacają kasę normalnie.
Z tego co rozumiem pieniędzy Ci się wypłacić nie udało, więc jakim niby cudem zamknąłeś permanentnie konto mając dodatnie saldo? Kręcisz coś kolego :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Bukmacher to nie instytucja państwowa i nie może kraść cudzych pieniędzy
Zgadzam się w 100 % .Bukmacher może kombinować i odmówić wypłaty wygranej ,robić weryfikację itd . Jeśli zakłada ktokolwiek konto i odmawia kolejnej weryfikacji i chce te konto zamknąć na zawsze ,to bukmacher jest zobowiązany do wypłaty depozytu na konto z którego było wpłacane do 7 dni roboczych
Post automatycznie złączony:

Tylko w tym przypadku to nie kradzież. Takiej weryfikacji czasem wymagają wszyscy bukmacherzy, tutaj akurat to czy to sts czy ktoś inny nie ma większego znaczenia.
Zgodnie z regulaminem musisz korzystać ze swojego konta, a jeśli tak było - to żaden problem to zweryfikować.
Skoro nie chcesz to od razu wiadomo, że korzystałeś z czyjegoś. Nie wiem jak to wygląda w stsie, ale niektórzy bukmacherzy chcą tylko odpowiedniego oświadczenia od właściciela konta i wypłacają kasę normalnie.
Z tego co rozumiem pieniędzy Ci się wypłacić nie udało, więc jakim niby cudem zamknąłeś permanentnie konto mając dodatnie saldo? Kręcisz coś kolego :)
Można na czacie zamknąć konto bez względu czy ma się tam hajs. Gość na czacie zamknął mi konto i napisał że środków nie otrzymam dopuki nie zweryfikuje rachunku .Myślę ,że oni to specjalnie tak piszą ,bez żadnej podkładki.Napisalem oficjalną reklamacje o zwrot depozytu.Po zamknięciu konta muszą oddać depozyt .
 
Ostatnia edycja:
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Zgadzam się w 100 % .Bukmacher może kombinować i odmówić wypłaty wygranej ,robić weryfikację itd . Jeśli zakłada ktokolwiek konto i odmawia kolejnej weryfikacji i chce te konto zamknąć na zawsze ,to bukmacher jest zobowiązany do wypłaty depozytu na konto z którego było wpłacane do 7 dni roboczych
Post automatycznie złączony:


Można na czacie zamknąć konto bez względu czy ma się tam hajs. Gość na czacie zamknął mi konto i napisał że środków nie otrzymam dopuki nie zweryfikuje rachunku .Myślę ,że oni to specjalnie tak piszą ,bez żadnej podkładki.Napisalem oficjalną reklamacje o zwrot depozytu.Po zamknięciu konta muszą oddać depozyt .
Nie znam sytuacji. Rozumiem, że buk chce wyciąg z banku cele potwierdzenia że to konto z którego był zrobiony depozyt należy do Ciebie, tak? Nie chodzi tu o rutynowa weryfikację adresu? Nie znam zapisów regulaminu ale i każdego bukmachera jest tak samo. Depozyt zawsze robisz ze swojego konta/ portfela itp. Ty zapewne wpłaciłeś z innego konta i masz problem. W regulaminie napewno jest informacja o weryfikacji więc nie wiem w sumie czy jest szansa wypłacić środki. Musisz poczytać regulamin ale po mojemu jest zapis, że najpierw trzeba konto zweryfikować i czego buk może żądać do weryfki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam Panow !!! Mam pytanko dla grajacych w Polsce ??? Mialem konto na BET365 (opisalem sytuacje) od 2008 roku no i jak wielu forumowiczow zostalem zlimitowany a wiec nie zamierzam juz grac online....dla przykladu( czysto teoretycznie)... Chcialbym zagrac na te runde LM i LE awanse na 3 mecze Real vs RB + Arsenal vs Porto i Benfica vs Tuluza oczywiscia awans Realu,Arsenalu i Benfici srednie ako 1.73 ...WCHODZE DO STACJONARNEGO PUNKTU I CHCE TO POGRAC ZA 20 TYSI ZLOTYCH...CZY PRZYJMA ZAKLAD ????Oczywiscie nie placilbym karta tylko przyniosl cash w kielni....mam na mysli STS,FORTUNE czy inne gady....
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
naprawde przy takich stawkach chcesz im placic ten zlodziejski podatek ?

przyjma na miekko
Naprawde ....tak czy siak byloby okolo 10tysi do przodu oczywiscie przy wygranej.....nie zamierzam juz otwierac online bo za jakis czas znowu zlimituja....
Post automatycznie złączony:

W irlandii to smiech na sali ...jak przychodzisz do Boyla lub Paddiego i chcesz zagrac za tysia euraskow to dzwonia gdzies i sie pytaja czy mozna przyjac zaklad a piec kola to zapomnij ze wezma....chyba ze w maszynach puscisz po mniejszych stawkach....tylko tak pytam szukam jakiejs opcji na granie za wieksze stawki...pzdr...
 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
w STS już od 1 000 dzwoni się zapobiegawczo do centrali. Jeszcze przed pierwszym zagraniem lubią też zniechęcić kompletnie grę i obniżyć część kursów, tak dla zasady. Też zależy o jakim rynku mówimy, puchary to jedno z najbardziej popularnych zdarzeń więc nie powinno być tragedii na poprawnej wycenie kursów i to w ilości 3 zdarzeń nie przekraczających 2,00, to mało ryzykują przyjęciem takiego zestawu.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
W Fortunie bez problemu przyjmą. Sam co jakis czas puszczam coś mniej popularnego za 3-5k. Przy mnie gość puszczał za 10k na Djoko. A jak pytałem gościa w punkcie to mówił, ze najwięcej przyjął 50k w gotówce na zakład w jakiejś topwej lidze.
Post automatycznie złączony:

naprawde przy takich stawkach chcesz im placic ten zlodziejski podatek ?

przyjma na miekko
Powiem Ci, że ja coraz częściej gram z podatkiem żeby mieć spokój kosztem podatku właśnie. Stawiam w punkcie i zaraz mam wygrana w kieszeni. To samo online. Stawiam, kupon wchodzi, zlecam wypłatę i kasa zaraz jest na koncie. Bez tygodniowej czy nawet dłuższej walki z bukiem. Zacząłem grać live, omijać to co na grupach grają i nawet idzie trochę pograć bez limitów. Coraz częściej cenię sobie spokój kosztem podatku.
 
Ostatnia edycja:
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
nie no ja to rozumiem, tez dosc czesto gram w naziemnych, ale gram spore value gdzie przy tym zlodziejskim podatku nadal zaklad jest dalej oplacalny
Przy tych topowych ligach nie widze sensu grac.
 
B 132

basketballer

Użytkownik
Panowie czy te zwiechy w godzinach szczytu u nich to serio serwerownia czy to jest celowe? bo już sie gubie, wpada dzień pucharów, końcówki meczy a podgląd kuponów niedostępny.Grać można, przeglądać oferte można ale opcje cashoutu zablokowane bo kupony nie działają.Tak jest zawsze jak grają puchary albo ligi w weekend.Chciałbym mieć racje, że to jest celowe walenie w balona i ich konkretnie uwalić jakimś pozwem zbiorowym ale wiem że nie ma na to szans
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Panowie czy te zwiechy w godzinach szczytu u nich to serio serwerownia czy to jest celowe? bo już sie gubie, wpada dzień pucharów, końcówki meczy a podgląd kuponów niedostępny.Grać można, przeglądać oferte można ale opcje cashoutu zablokowane bo kupony nie działają.Tak jest zawsze jak grają puchary albo ligi w weekend.Chciałbym mieć racje, że to jest celowe walenie w balona i ich konkretnie uwalić jakimś pozwem zbiorowym ale wiem że nie ma na to szans
Zamknij konto w STS. Unikniesz stresu na przyszłość.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom