>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Dzięki. Nadal fakt, że ponad 1/3 rynku w rękach STS to jakiś kosmos. No ale tendencja jest dla nich niepokojąca, konkurencja nie śpi i w sumie to bardzo dobrze.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a stąd, że dziwicie się skąd sts ma takie udziały jak wystarczy osobom pozwolić grać grubiej aby udziały w rynku były większe... a fortuna i lvbet mają podobną liczbę aktywnych graczy online a udziały w rynku całkiem inne... tak wiem fortuna ma punkty stacjonarne, lvbet też. Ale gołym okiem widać gdzie na co się pozwala. Jak ktoś gra za bańke to nie interesuje go bonus... a ile osób dla bonusu musi zagrać aby zagrać łącznie za bańke? :)

edit: ja nie jestem takim graczem, ale... gość którego żona okradła CBA wpłacił 9 baniek do sts. Do jakiego bukmachera w Polsce jeszcze mógłby wpłacić takie pieniądze? Zakładam, że do fortuny i do kogo jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Mam nadzieję że jest tu przedstawiciel sts .

To co robi firma z przyznawaniem bonusie robi się typowym oszustwem .
Zagrałem ja i moja żona w akcji 100% do 100:złotych za mecz Polski z Meksykiem .
Zagrałem za 80 ,zwrotu dostałem 36 !!!Pytam się za co ?
Spełniłem warunki,uprzedam daremne pytanie .
Zagrałem pierwszy zakład za 80 ,przegrałem go-czyli zwrot powinien być 80 PLN.
Typowe oszustwo tej śmiesznej firmy .
Na czacie wielu ludzi teraz piszę podobnie że dostało po 15,25 czy 30 złotych .
Odpowiedzi od firmy są następujące .
Nie spełniłi warunków .
Hipokryzja enty raz .
Już mnie na jednym bonusie też oszukali .

Nie polecam tej firmy ,chociaż jestem stałym ich klientem .
Czas uciekać od nichv
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Mam nadzieję że jest tu przedstawiciel sts .

To co robi firma z przyznawaniem bonusie robi się typowym oszustwem .
Zagrałem ja i moja żona w akcji 100% do 100:złotych za mecz Polski z Meksykiem .
Zagrałem za 80 ,zwrotu dostałem 36 !!!Pytam się za co ?
Spełniłem warunki,uprzedam daremne pytanie .
Zagrałem pierwszy zakład za 80 ,przegrałem go-czyli zwrot powinien być 80 PLN.
Typowe oszustwo tej śmiesznej firmy .
Na czacie wielu ludzi teraz piszę podobnie że dostało po 15,25 czy 30 złotych .
Odpowiedzi od firmy są następujące .
Nie spełniłi warunków .
Hipokryzja enty raz .
Już mnie na jednym bonusie też oszukali .

Nie polecam tej firmy ,chociaż jestem stałym ich klientem .
Czas uciekać od nichv
Juz dostales zwrot? Ja zagralem i nie mam nic poki co.
 
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Już o 17:58 dostałem wiadomość ,mam zwrot 36 grając pierwszy kupon za 80 .
Żona zagrała za 100 i jeszcze nie ma nic .
Wejdź na czat live meczowy ,ludzie podobnie piszą
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Już o 17:58 dostałem wiadomość ,mam zwrot 36 grając pierwszy kupon za 80 .
Żona zagrała za 100 i jeszcze nie ma nic .
Wejdź na czat live meczowy ,ludzie podobnie piszą
Jeszcze nigdy nie dostałem zwrotu przed zakończeniem spotkania. A grales jakis inny kupon dzis z meczem Polakow czy tylko ten jeden? I co pograles?
 
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Dla mnie też to jest dziwne .
Kupony do 100 PLN (czyli oferta bonusowa ,taka kwota do ewen.zwrotu)
Zagraliśmy jako pierwsze ,później inne .
Sts robi co chce z graczami w ostatnich czasach .
Najprościej napisać ,nie spełniłem warunków .
Albo ten ich śmieszne boty na czacie .
Zmarnowałem 2 godziny by usłyszeć że nie spełniłem warunków ...tragedia
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
No nie wiem. Ja od kilku lat żadnych problemów jesli chodzi o bonusy. Daj znac jak się zakonczy sytuacja. A czemu niby nie spełniłeś warunków, bo za mało informacji podajesz.
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Czy ktoś na problem z aktywnym bonusem który jest przegrany ? Aktywowałem bonus za 1 etap promocji na mundial i go przegrałem. Mam 2 dostępne inne bonusy ale nie mogę ich aktywować ponieważ ten jest nadal aktywy pomimo tego że jego saldo wynosi 0 zł a wszystkie kupony zostały rozliczone jako przegrane. Wczoraj na live czacie mi powiedział chłop że wystarczy wyczyscić pliki cookie w przeglądarce ale to też nie pomogło. Probowałem też innych przeglądarek i urządzeń ale jest tak samo. Na LC teraz nie da się dostać, bo najpierw rozmowa jest z botem a potem czekając na konsultanta po kilku min wywala czat z oczekiwaniem przez "długi brak aktywności użytkownika"

Edit : wkoncu naprawili
 
Ostatnia edycja:
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Czy ktoś na problem z aktywnym bonusem który jest przegrany ? Aktywowałem bonus za 1 etap promocji na mundial i go przegrałem. Mam 2 dostępne inne bonusy ale nie mogę ich aktywować ponieważ ten jest nadal aktywy pomimo tego że jego saldo wynosi 0 zł a wszystkie kupony zostały rozliczone jako przegrane. Wczoraj na live czacie mi powiedział chłop że wystarczy wyczyscić pliki cookie w przeglądarce ale to też nie pomogło. Probowałem też innych przeglądarek i urządzeń ale jest tak samo. Na LC teraz nie da się dostać, bo najpierw rozmowa jest z botem a potem czekając na konsultanta po kilku min wywala czat z oczekiwaniem przez "długi brak aktywności użytkownika"
A czy zdarzenia masz wszystkie rozliczone?
 
O 2K

Oskubany91

Użytkownik
Maciej Akimow via Twitter: " Masowe zwolnienia w STS Bet. Potwierdzenie tego co pisaliśmy jakiś czas temu o białej fladze. Kilka dni przed świetami pracownicy dostali świetny prezent. Przykro czyta mi się te maile od ludzi.. "

Szkoda ludzi, firmy już nie. Ten pseudobuk powinien już dawno zniknąć z rynku. Ich jedyną mocą jest fakt, że zaczęli w odpowiednim momencie i aktualnie mają ogromną bazę klientów, którzy po prostu z przyzwyczajenia nigdzie indziej nie odejdą. Cała reszta to syf okropny, z Juroszkiem bucem na czele.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.facebook.com/StarTypSport/ - jak ktoś nie lubi sts i ma facabooka to... zgłoś stronę -> nieautoryzowana sprzedaż -> promuje hazard online. Strony bukmacherów podszywają się pod kategorię sport oraz o tematyce sportowo-rekreacyjnej... co jest jawnym oszustwem... aby móc promować hazard na facebooku trzeba mieć pozwolenie od facebooka a oni są bardzo restrykcyjni jeśli chodzi o hazard online. Dziwne, że te strony się utrzymują na Facebooku :unsure:
 
R 924

radziooh

Użytkownik
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
https://e-play.pl/sts-wycofuje-sie-z-wielkiej-brytanii-i-estonii-by-skoncentrowac-sie-na-polsce/ no i STS się zwinął z rynku brytyjskiego. Anglicy nie są tacy głupi jak Polacy i poznali się na tej firmie, nie wiem kto tam w ogóle się rejestrował mając takie potęgi jak b365 czy betfair... STS chce się skupić na Polsce by mieć jakieś 50% udziału, bardzo możliwe ze to im się uda bo Polacy posługują sie tylko reklamą, nie potrafią używać nawet google.. co za kraj...
A ty Anglik że tak krytykujesz Polakow?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
https://e-play.pl/sts-wycofuje-sie-z-wielkiej-brytanii-i-estonii-by-skoncentrowac-sie-na-polsce/ no i STS się zwinął z rynku brytyjskiego. Anglicy nie są tacy głupi jak Polacy i poznali się na tej firmie, nie wiem kto tam w ogóle się rejestrował mając takie potęgi jak b365 czy betfair... STS chce się skupić na Polsce by mieć jakieś 50% udziału, bardzo możliwe ze to im się uda bo Polacy posługują sie tylko reklamą, nie potrafią używać nawet google.. co za kraj...
50% rynku to chyba w mokrych snach Juroszka, po pierwsze nie są w niczym lepsi od konkurencji a nawet powiem że odstają pod wieloma względami, po drugie ostatnie 2 lata to bodajże 10% rynku utracili i cały czas tracą
 
Do góry Bottom