>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zgłupiałem i dałem się nakręcić na bonus 100% do 300 zł. Wpłaciłem wykonałem obrót a tu niespodzianka. W stsie obrót liczą tylko na wygranych kuponach 🙃 Szkoda że w regulaminie promocji nie było o tym słowa, żenada
Jest w regulaminie , ze tylko wygrane kupony zliczaja do obrotu. Radzę czytać uważniej:)
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Jest w regulaminie , ze tylko wygrane kupony zliczaja do obrotu. Radzę czytać uważniej:)
Rzeczywiście na samym końcu napisane że nie liczą się kupony przegrane, zwracam honor. Ale człowiek czyta obrót ile razy i po jakim kursie bo pierwszy raz widzę żeby obrót liczyli tylko z wygranych kuponów. No cóż, mam nauczkę żeby tam nie wpłacać już
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Weryfikacja dodatkowa z dowodem osobistym w punkcie: rozumiem. Stawiam się osobiście w wybranym punkcie i podaję dowód osobisty i resztę danych. Ale jednocześnie muszę na swoim koncie gracza wrzucić selfi z trzymanym dowodem osobistym. Po co, skoro bedę weryfikował konto w punkcie? ''do całkowitego sprawdzenia konta gracza''. A mi się wydaje że to z czystej złośliwości ta firma stosuje takie sposoby
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Jest to już typowy buk dla Janków i emerytów bez smartfonów. Przyjdzie taki do punktu, postawi AKO lub singla, przegra lub wygra, odbierze wygraną i pusci kolejny kupon albo pójdzie na browara a ktoś kto gra przez apke musi wysyłać jakieś skany i zdjęcia.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Weryfikacja dodatkowa z dowodem osobistym w punkcie: rozumiem. Stawiam się osobiście w wybranym punkcie i podaję dowód osobisty i resztę danych. Ale jednocześnie muszę na swoim koncie gracza wrzucić selfi z trzymanym dowodem osobistym. Po co, skoro bedę weryfikował konto w punkcie? ''do całkowitego sprawdzenia konta gracza''. A mi się wydaje że to z czystej złośliwości ta firma stosuje takie sposoby
Ja któregoś razu skorzystałem z opcji wpłat poprzez paypal. Skończyło się blokadą konta i mailem, że mam sobie znaleźć punkt blisko miejsca zamieszkania albo dojechać do najbliższego miasta gdzie STS ma punkty i wypełnić oraz podpisać jakieś debilne oświadczenie - formularz, "że ja to ja". Potem oni go wysyłają z punktu do Katowic, chyba kurierem rowerowym - finał: okazało się, że gangsterem nie jestem, ale przez 1.5 m-ca zablokowane konto.
Tak się bawi, tak się bawi... Legalny Juroszek.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Nie dziwi mnie, że tracą udziały w rynku. Kiedyś nie do pomyślenia żeby oszukiwali ludzi. Dziś potrafią okraść człowieka na 6 złotych :LOL:

Zawarłem kilka zakładów na mecz 4 ligi live. Zakłady które przegrałem, zostały rozliczone. Ten co trafiłem zrobili zwrot. Takich jaj to jeszcze nie widziałem.

1668189836048.png

1668189847877.png

1668189857271.png
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mnie też nie dziwi, skoro wg konsultantów na czacie terminy regulamin oraz reguły/zasady nie są terminami bliskoznacznymi :)
Kopiują regulaminy na 1 kopyto, a w regułach promocji podają inny termin wypłaty bonusu.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Kiedyś faktycznie STS to była marka, dziś nawet na krajowym podwórku odstają. Dodam jeszcze, że mam zlimitowane konto i te kupony pewnie i tak były w akcepcie. Sprawa groszowa i dlatego mnie tak rozbawiła. Więcej syfu zrobi ten wpis na forum, niż te kilka złotych które mi ukradli.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Mając takie zaplecze nie rozwijają się, słabe kursy i oferta. Wszystko tutaj zatrzymało się w czasie. Kompletny brak promocji, wszędzie jest AKO bonus ale nie tutaj. Bazują na przyzwyczajeniu graczy którzy wtapiają. Byłem ich klientem przez wiele lat (oczywiście miło wspominam grę bez podatku i w tamtym czasie omijałem nasze firmy). Na szczęście jest taki Superbet który bije ich pod każdym w względem. Kto normalny tutaj gra ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mając takie zaplecze nie rozwijają się, słabe kursy i oferta. Wszystko tutaj zatrzymało się w czasie. Kompletny brak promocji, wszędzie jest AKO bonus ale nie tutaj. Bazują na przyzwyczajeniu graczy którzy wtapiają. Byłem ich klientem przez wiele lat (oczywiście miło wspominam grę bez podatku i w tamtym czasie omijałem nasze firmy). Na szczęście jest taki Superbet który bije ich pod każdym w względem. Kto normalny tutaj gra ?
Dzis oferowali 50% od wplaty do 100zl na mecz Polakow. Co w tym czasie oferowała konkurencja?
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Są słabi pod względem promocji ale chyba nie aż tak jak niektórzy sądzą. Warto sprawdzać zasady ich promek, ostatni o mieli np "bonus do 100zl od wpłaty na sporty wirtualne". Niby nic ciekawego skoro wirtualne, tylko że po wpłacie 200zl wystarczyło zagrać za 25 na te wirtualne i stówka na bonus wpadała normalnie z możliwością gry wszystkiego. Nie ma często takich promek ale jednak są i to naprawdę opłacalne niekiedy
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Są słabi pod względem promocji ale chyba nie aż tak jak niektórzy sądzą. Warto sprawdzać zasady ich promek, ostatni o mieli np "bonus do 100zl od wpłaty na sporty wirtualne". Niby nic ciekawego skoro wirtualne, tylko że po wpłacie 200zl wystarczyło zagrać za 25 na te wirtualne i stówka na bonus wpadała normalnie z możliwością gry wszystkiego. Nie ma często takich promek ale jednak są i to naprawdę opłacalne niekiedy
Żaden bonus nie będzie opłacalny w takim STSie, jeśli jako jedyny bukmacher na świecie do obrotu bonusu liczą tylko zakłady wygrane - kabaret.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Żaden bonus nie będzie opłacalny w takim STSie, jeśli jako jedyny bukmacher na świecie do obrotu bonusu liczą tylko zakłady wygrane - kabaret.
Wiadomo opłacalny pojęcie względne. Pewnie ze słabe warunki ale jednak zostaje przy swoim że obrót 25 zł żeby dostać 100 nawet przy takich warunkach się jak najbardziej opłaca
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Żaden bonus nie będzie opłacalny w takim STSie, jeśli jako jedyny bukmacher na świecie do obrotu bonusu liczą tylko zakłady wygrane - kabaret.
Dokładnie , celowe utrudnianie żebyś nawet ich bonusu nie wypłacil, najlepiej to grać w drugim buku odwrotność to co w sts się postawiło, nie z takim podejsciem sts.. Wtedy obrócisz inaczej nie ma mowy chociaż zmienili chyba na obrótx2
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Czy największy dziad wśród polskich bukmacherów znowu nic nie oferuje na MŚ w Katarze ? :) Kiedy tam się coś zmieni zwolnią osoby odpowiedzialne za promocję ? Jak to jest że przy innych bukach (prawie każdy lepsza oferta), STS nadal funkcjonuje ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czy największy dziad wśród polskich bukmacherów znowu nic nie oferuje na MŚ w Katarze ? :) Kiedy tam się coś zmieni zwolnią osoby odpowiedzialne za promocję ? Jak to jest że przy innych bukach (prawie każdy lepsza oferta), STS nadal funkcjonuje ?
Przeciez masz promocje na mundial. Do zgarnięcia 5x100zl
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Z czatem u nich to jest tragedia. Na rozmowę z człowiekiem już 10 minut czekam a ciągle wyświetla się że oczekiwany czas na połączenie to "0 minut". I nie wiadomo kiedy i czy w ogóle połączy
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
STS nie funkcjonuje, on ma chyba koło połowę rynku!

"Zgodnie z raportem Stowarzyszenia Graj Legalnie w 2020 r. STS posiadało 45,8% udziałów w rynku, drugi wynik osiągnęła Fortuna – 27,8%, a trzeci forBET – 6,6%. Kolejne miejsca za podium zajęli: Betclic, LV Bet, Betfan, Totolotek, Totalbet i Etoto."
Podajesz dane z 2020 roku a tutaj już kończy się 2022. Obecnie ten ranking wygląda całkiem inaczej. STS ma około 10% mniej. Na podium wskoczył za to Superbet, który ma największą dynamikę wzrostu z obecnych firm. Fortuna raczej bez zmian. Forbet z 3 pozycji spadł na 5 i tam po piętach depcze mu betfan.
 
Do góry Bottom