>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - opinie

K 10

kamson24

Użytkownik
Po pierwsze, a co w tym dziwnego, że miał kapitał 50 tys? Wy chyba nawet nie wiecie, jakimi sumami ludzie operują. Po drugie a co to za problem wybrac 10 meczów i kliknąć te 400 razy &quot;wnieś zakład&quot;? sam wielokrotnie puszczałem wiele kuponów te same zdarzenia.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Po pierwsze, a co w tym dziwnego, że miał kapitał 50 tys? Wy chyba nawet nie wiecie, jakimi sumami ludzie operują. Po drugie a co to za problem wybrac 10 meczów i kliknąć te 400 razy &quot;wnieś zakład&quot;? sam wielokrotnie puszczałem wiele kuponów te same zdarzenia.
a no taki w tym problem że bukmacher wszystko widzi. Przykład, w fortunie paru studenciaków puszczało kilka meczy z ręcznej po 300-400 pln, trzeci czy czwarty już nie mogli puścić kuponu bo już nie chciało przejść... dziwne prawda ? ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jakiś telefon wykonuje czy sama ma uprawnienia? Podejrzewam że to drugie bo błędnych kuponów musi być masa.
Sama wszystko robi.
No właśnie mi też się wydaje że jest to marketingowa zagrywka, STS-u, bo kto o zdrowych zmysłach puszcza 400 zakladów ako, z aż 10 zdarzeniami za łączna kwotę 50k? STS podaje te wysokie wygrane, ale jakoś nie widzialem takiej wysokiej wygranej w formie skanu kuponu, są oczywiście w magazynie STS zawsze wygrane kupony ale nie na taką kwotę, a tzw, fotomontaz to żaden problem zrobić..Osobiście mam co do tej wygranej spore wątpliwości.
To, że większość &#39;graczy&#39; gra stawkami 2-10PLN nie oznacza że nie istnieją ludzie mogący postawić 50k na kupon(y). Kwestia budżetu. No i także kwestia zdrowia psychicznego gracza, bo nie wszyscy chcą oddawać państwu haracz 12%. No ale oczywiście jak powiedział prezes pewnej firmy bukmacherskiej: to się chwali, bo ludzie chcą grać legalnie ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To, że większość &#39;graczy&#39; gra stawkami 2-10PLN nie oznacza że nie istnieją ludzie mogący postawić 50k na kupon(y).
Kwestia budżetu.
Będąc przy budżecie: masz tam chyba konto, więc jeśli wiesz to napisz (bo w Regulaminie STS cisza na ten temat) czy istnieje w STS jakieś górne ograniczenie, czyli limit stanu środków ( a to obejmuje zarówno depozyt jak i ew. wygrane na koncie gracza ) ?
Lub jeśli jest to jaka górna wysokość wpłaty na konto np. przy jego otwieraniu.
Bo skoro tamten gość bez problemu zagrał za te ~50k około 400 takich samych zakładów w niedzielę, nadając je hurtowo - jasno dowodzi to, że minimum tyle miał na tym swoim koncie i jak to się ma do tego ew. limitu.
Do czego zmierzam: tak teoretyzując to gdyby ten czy inny gracz miał ( ale czy w zgodzie z Regulaminem mógłby tyle mieć? ) np. 200k na koncie, to czy też przyjęto by wszystkie zakłady...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie mam konta akurat tam, wolę nie użyczać tak zaufanej instytucji, która nie znosi konkurencji moich danych. Ale z tego co się orientuję, bukmacherzy nie mają w regulaminach punktów ile możesz mieć max kasy na koncie. Ewentualnie chodzi o max depozyt na dzień/tydzień/miesiąc. Ale tak jak pisałem wcześniej, kwota 50k na koncie (nawet w takim sts-ie) nie jest czymś nadzwyczajnym i spokojnie taką skarbonkę można sobie tam założyć. Choć swoją drogą trochę dziwne, że system nie zablokował możliwości grania tylu zakładów, bo na pewno mają jakieś zabezpieczenia przed praniem pieniędzy. No chyba, że to klient VIP, bo podobno tacy w polskich ziemniakach mają dobrze.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Trzeba to sobie zachować,będzie jak znalazł jak STS znów zacznie piszczeć o wspomaganiu budżetu państwa,bo przyjmując od jednego usera 400 identycznych kuponów pozwolił mu uniknąć podatku na ponad 80 000 zł ???? tzn haraczu,chciałem napisać haraczu,ale chyba mało kto zwraca uwagę na obecny system feudalny.
 
H 88

hops1989

Użytkownik
To co uprawia STS to jest wszystko pic na wodę fotomontaż. Bajer monachjum. 400 kuponów po takim samym kursie wszystkie. Już widzę, jak to ktoś puszcza taką ilość kuponów bez żadnej interwencji. Pracuję w bukmacherce kilka lat i wiem, że to po prostu niemożliwe. STS próbuje budować swój wizerunek i być może ciemny lud to kupi. Ale znawcy tematu chyba się nie nabiorą. Legalny bukmacher - to jest jedyny ich argument, na którym próbują budować swój fejm
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W internecie to można zobaczyć wszystko, idiotycznych filmików nie brak. Ostatnio widziałem jak jakiś Azjata dał sobie przejechać ze dwa razy po nodze samochodem osobowym!
Więc takie cuda na pewno nie powinni dziwić, aczkolwiek ja w to nie wierzę. ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale tu mamy info z pieca:
https://twitter.com/MateuszJuroszek/status/699257581857062912
a dopiero&gt;&gt;&gt; https://www.sts.pl/pl/wygrana-818-000-pln/
.............
To co uprawia STS to jest wszystko pic na wodę fotomontaż. Bajer monachjum.
400 kuponów po takim samym kursie wszystkie.
No jednak nie wszystkie!
Bo gdyby był na wszystkich ten sam kurs AKO @18.69 dający przy stawce 125zł wygraną netto 2055.9zł - to 400 kuponów wg twitta Juroszka dałoby wygraną 400*2055.9=822.360 a jest info o wygraniu &quot;tylko&quot; 818.000 co mówi o tym, że kursy trochę spadały wraz z nadawaniem kolejnych kuponów.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No jednak nie wszystkie!
Bo gdyby był na wszystkich ten sam kurs AKO @18.69 dający przy stawce 125zł wygraną netto 2055.9zł - to 400 kuponów wg twitta Juroszka dałoby wygraną 400*2055.9=822.360 a jest info o wygraniu &quot;tylko&quot; 818.000 co mówi o tym, że kursy trochę spadały wraz z nadawaniem kolejnych kuponów.
&quot;Gracz STS postawił prawie 400 kuponów&quot;

oraz &quot;Wygrał ponad 818 000 PLN&quot;

Czyli:

Jeśli jeden kupon za 125 PLN po uwzględnieniu 12% podatku ,dawał 2055,9 PLN,to tych kuponów było najprawdopodobniej 398 -&gt; 2055,9 *398 = 818 248,2.
Gdyby było 397 to wygrałby 816 192,3 a gdyby było 399 to 820 304,1.;)
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Jak może gość puścić za 50 k, jak ja chcąc puścić kupon solo za 200 zł nie mogłem tego zrobić, gdyż pani powiedziała ze mogę tylko za 150,więc o co kaman ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Adhemar&gt;&gt; czytamy we wpisie Juroszka:
&quot;Dokładnie 400 takich kuponów puścił nowy &quot;prawie milioner&quot; w STSie ???? &quot;
https://twitter.com/MateuszJuroszek/status/699257581857062912
więc przyjmijmy że Prezes wie co napisał... a w trakcie nadawania tych 400 kuponów ich AKO po prostu spadało.
Ale miejmy nadzieję, że @WSparcieSTS jeszcze dziś odniesie się do tego a także moich wcześniejszych do niego adresowanych zapytań odnośnie ew. limitu stanu konta - skoro rodzi to rozmaite wątpliwości.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak może gość puścić za 50 k, jak ja chcąc puścić kupon solo za 200 zł nie mogłem tego zrobić, gdyż pani powiedziała ze mogę tylko za 150,więc o co kaman ?
Zrozum, że prawdopodobieństwo wejścia singla - wobec kuponu z 10 zdarzeniami dającymi AKO 18.89 jest diablo inne!
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
ja to doskonale rozumiem, ale kupon za 200 zł nie bo zgarnę fortunę ale za 50 k to już tak, na szczęście podziękowałem już temu bukowi
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Już się odnosimy :wink:
Po ostatecznej weryfikacji kuponów było prawie 400 i tutaj Adhemar matematycznie już sprawę wyjaśnił.
Co do limitu stanu konta to edi8 jak słusznie zauważyłeś w naszym Regulaminie nie ma o tym mowy. Czemu miałoby to służyć? Na depozycie można trzymać dowolną sumę środków z przeznaczeniem na zakłady.
Co do limitowania tak dużej ilości zakładów... Dla naszych stałych i lojalnych klientów online jak i posiadaczy kart klubu STS w punktach pozostawiamy zdecydowanie więcej swobody. To oczywiście wiąże się z większym ryzykiem (co doskonale pokazał ten przypadek), ale zależy nam na komforcie gry naszych klientów. Zakłady wzajemne jak sama nazwa wskazuje polegają na obustronnym ryzyku.
Zdajemy sobie sprawę, że suma dla większości może wydawać się nieprawdopodobna aczkolwiek ta wygrana to fakt. Z pewnością nie wszystkich was przekonamy i nawet nie mamy możliwości ujawnienia jakichkolwiek innych dowodów przez wzgląd na ochronę danych osobowych oraz obostrzenia ustawowe. Musicie nam uwierzyć na słowo :wink:
 
B 65

blusior94

Użytkownik
No i gdzie teraz są te zapewnienia, że będziecie to wszystko zlepiać w jeden kupon by nie było unikania podatku? Jesteście równie żałośni w tej materii jak pozostałe ziemniaki. A graczowi gratuluje wygranej.
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Dokładnie hipokryzja niezła że strony stsu i legalnosci, a pozwalają rozbijać za taką kasę kupony unikając podatku dodatkowego,który przy tej wygranej był by olbrzymi.
Ja osobiście w takie kupony nie wierze. Pracowałem u konkurencji (tej z Cieszyna) i miałem klienta,który potrafił przeznaczyć na &quot;taśmy&quot; (8-10 spotkań) po 2/3 tysiace,a i tak na ogół system nie przyjmował całości tylko np 1 k (gdzie do wygrania było maks 30). Później przeszedł na konto internetowe i po 3 miesiącach z powrotem wrócił do punktu i grał bez karty,bo mówił,że przez internet jeszcze mniej mu puszczali. Kiedyś wygrał łącznie w kilku punktach grając bez karty trochę zmodyfikowane kupony łącznie chyba ok 100 tysięcy to dostalismy zakaz puszczania mu kuponów bez konsultacji z bukmacherami ????
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Być może faktycznie to wygral, ale prawo jest albo równe dla wszystkich albo dla nikogo, skoro jest mowa, że takie kupony nie będą &quot;egzekwowane&quot; i zostaną sklejone w 1 po stawce ze wszystkich to dlaczego tak nie zrobiono? Tani chwyt marketingowy czy zwykła ściema? Co by to nie było, to STS bardziej tym sobie brudzi paluchy niż oblizuje. ????
 
macio106 155,5K

macio106

Znawca - MMA
Ostatnio była mowa że bez zgody organizatora nie możecie wystawić kursów na gale w Polsce, ale w ten weekend jest masa gal na świecie. A wy nawet nie macie pełnej oferty na UFC... W ten weekedn są: UFC, WSOF, Bellator, Glory ( z Polakiem!), One ONE Championship (z Polakiem!). To myślę że czas się wykazać i wystawić kursy na te galę bo obiecanki już były.:?
 
Do góry Bottom