>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - opinie

D 219

dolgo

Użytkownik
Cwiercfinal Igrzysk Olimpijskich a w sts brak mozliwosci zagrania singlowych pojedynkow w tenisa &quot; na zywo&quot; brak słow.......
 
L 124

lemko

Użytkownik
Moja opinia:
&quot;Przecież wiadome, że STS to niepoważna firma. Po tych cyrkach z atakami się nie nauczyliście? Mam powody, aby być stronniczy, ale to nie przeczy wielu faktom.&quot;
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dno totalne. Nie dość, że strona cała noc nie działała to jeszcze teraz problem z zagranie np zdarzeń z Superoferty. Chyba obok marketingowca o twarzy dziecka z gimbazy, podobnego pokroju człowieka zatrudnili na stanowisku informatyka. Ja rozumiem zmiany, ale z głową, a nie takie jak teraz i nie podczas najważniejszej imprezy roku.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
WsparcieSTS&gt;&gt; robiąc za &quot;pas transmisyjny&quot;, przekazywałem Ci tu poprzednio w moich wpisach #422 i #435 krytyczne uwagi na temat gazetki STS od mocno wiekowo zaawansowanego gracza, który nie posługuje się netem i bazuje wyłącznie na statystykach z tego wydawnictwa.
Dziś znowu go spotkałem i okazuje się, że totalnie nic tu się nie zmieniło, gdyż ponownie przedstawił mi katalog tych samych uwag...
A jako kolejną sprawę, poruszył dziś też niedogodność związaną z brakiem w STS możliwości zawierania zakładów wielosystemowych, co przy chęci takiej gry na większe ilości zakładów, zmusza go to wtedy do uciążliwej podróży do konkurencji w postaci firmy Totolotek, która ma w ofercie takie zakłady od lat.
Chodzi tu o zakłady wielosystemowe, polegające na możliwości grania jednym zakładem, łącząc nim do 3 oddzielnych ( w tym ew. także różnych ) systemów np. takich jak:
A(2z3)*B(2z3)*C(3z4)=36 kombinacji po 2+2+3=7 w zakładzie; czy też taki jak
A(2z5)*B(2z5)*C(2z5)=1000 kombinacji po 2+2+2=6 w zakładzie; bo 1000 to górny limit ilości kombinacji w tym typie zakładów w Totolotku.
Czy poszerzenie Waszej oferty o takie zakłady wielosystemowe stanowiłoby problemem?
Bo przecież ich brak powoduje odpływ części możliwych zawartych w STS zakładów, choć z drugiej strony dziwna jest tu polityka STS, bowiem przecież sam fakt braku takiej możliwości zawarcia wielu zakładów z kilku tych różnych systemów, wcale nie zamyka upartemu graczowi drogi do ich nadania - ale obecnie robi to on kosztem zupełnie niepotrzebnego poświęcenia masy czasu na rozpisanie tego na dużej ilości zakładów prostych.
Tak więc zamiast szybkiego i sprawnego nadania sobie w swojej kolekturze STS wielosystemu takiego jak A(2z3)*B(2z3)*C(3z4)=36 zapisanego na dosłownie 1 blankiecie, zawierającym te jego 10 zdarzeń z 3 systemów - ten starszy pan musi mozolnie rozpisywać to na 36 oddzielnych zakładach prostych po 7 na każdym kuponie, gdyż 2+2+3=7 ( ale już przy większych ilościowo systemach po prostu daje sobie spokój z rozpisywaniem i jeździ do Totolotka ) co życia nie ułatwia zarówno jemu, ale także przecież w finale i paniom z kolektury, które tracą czas na ich ręczne wprowadzenie do systemu, robiąc to zamiast na 1 kuponie wielosystemowym - aż na 36 oddzielnych mających po te 7 zdarzeń na każdym z nich.
Przecież to strata czasu i papieru, bo w miejsce 1 kuponu wydrukowanego po kilku sekundach, gracz STS po wielu minutach ręcznego wklepywania przez obsługę - dostaje w tym przypadku wydruki w formie stosiku 36 oddzielnych kuponów.
(Oczywiście ta obecna konieczność rozpisywania takich wielosystemów na oddzielne zakłady proste dotyczy także grających w STS w necie...)
Ograniczenia czasowe na reklamację w kolekturze prawidłowości wydruku kuponów, odgrywają tu również niebagatelną rolę, gdyż z weryfikacją zgodności 1 kuponu systemowego z łączną ilością 10 zdarzeń można tu się zmieścić i przy wystąpieniu błędu ze strony pracownika przy wpisywaniu numerów zdarzeń dokonać tej reklamacji - ale dokonania sprawdzenia 36 oddzielnych kuponów po 7 zdarzeń na każdym ( 2+2+3) w tym czasie wyznaczonym na reklamację po prostu zrobić już nie można.
Tak więc jest to trochę na bakier ze zdrowym rozsądkiem a nie jakieś racjonalne podejście, bo de facto niczego chcącym tak zagrać graczom nie ogranicza - a jedynie bezmyślnie rzuca im kłody pod nogi, zmuszając do obchodzenia problemu w postaci braku zakładów wielosystemowych w STS, obecnym nadawaniem masy kuponów w miejsce tego tylko jednego ale już wielosystemowego, łączącego te 3 składowe systemy wg chęci ich zagrania przez klienta Waszej firmy.
Skoro przecież firmowa tabela dopuszczalnych w STS ilości kombinacji:
https://www.sts.pl/userdata/files/tabele/tabela-kombinacji.pdf
zawiera nawet takie akceptowane na 1 blankiecie a liczące do 1716 kombinacji z możliwością gry ze stawkami w groszach, to dlaczego nie można na 1 blankiecie zawrzeć choćby tych raptem 36 kombinacji z 3 podsystemów A-B-C w ramach ich wielosystemu?
Paranoja!
Skoro system komputerowy radzi sobie dotąd z przyjęciem nawet 1716 zakładów, to po modyfikacji wprowadzając dla wygody graczy także i wielosystemy, nie będzie miał z tym chyba problemu...

Kończąc, przypominam że problem z gazetką STS jest nadal nie rozwiązany i poprzednio sygnalizowane absurdy tam wtedy obecne nadal istnieją - jak twierdzi tamten starszy pan...
Pozdrawiam
 
macio106 155,8K

macio106

Znawca - MMA
A mnie dzisiaj zdenerwowała taka sytuacja. Byłem sobie dzisiaj na meczu Vistal-Selgros w piłkę ręczną kobiet. I myślę sobie, a pogram to sobie na live. Patrzę na innych bukach nie ma no ok rozumiem. Wchodzę w ostateczności na STS. I co?! Nic nie ma, ale jakaś liga rumuńska jest. Weźcie się ogarnijcie tak się reklamujecie jako wielkie Polskie przedsiębiorstwo i chcecie zmonopolizować rynek, ale liva na najwyższą klasę rozgrywkową to nie ma...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolejny powód wymuszonej konieczności zawierania przez w/w gracza niektórych zakładów u konkurencji, to brak w ofercie STS na hokej zakładów na dokładne wyniki, co zmusza go do grania wtedy w Fortunie, która od lat ma takie zakłady...
Tak więc katalog problemów z STS ma już takie pozycje jak:
- gazetka STS ( szerzej&gt;&gt; wpisy #422 i #435 )
- brak wielosystemów ( szerzej&gt;&gt; wpis #452 )
- brak dokładnych wyników na hokej
@WsparcieSTS, czy możesz odnieść się do tych w/w spraw, bo jakoś dziwnie nabrałeś wody w usta i dotąd nie przedstawiłeś żadnego stanowiska osoby/osób kompetentnych w firmie a dotyczącego poruszonych zagadnień - a wystarczy chyba jasna odpowiedź rodzaju, że nic tu nie ulegnie zmianie, bądź też będą tu wprowadzone zmiany.
Czy to takie trudne aby poważnie potraktować ważne dla tego ( choć zapewne nie tylko dla niego jednego! ) klienta STS sprawy, skoro pełnisz tu na forum rolę rzecznika/przedstawiciela tej firmy...
A może kierownictwo zajęte jest obecnie wdrażaniem zaprzestania poboru od graczy 12% podatku obrotowego i stąd ten brak czasu na odpowiedzi na poprzednie wpisy dotyczące funkcjonowania STS?
 
L 124

lemko

Użytkownik
Z tego, co można się domyślić, to jest zajęte pozwami w sprawie filmu &quot;Hazardowe piekło PiS-u&quot;. (na kilku stronach pojawiły się sprostowania w tej sprawie, a profil na facebooku, który wrzucił film w eter jest zamknięty)
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Panowie, za chwilę omówimy wskazane tematy z analitykami i osobami odpowiedzialnymi za Magazyn STS, by jeszcze dziś wrócić z pełną odpowiedzią!
 
M 837

marcios

Użytkownik
WsparcieSTS a co z tym &quot; A może kierownictwo zajęte jest obecnie wdrażaniem zaprzestania poboru od graczy 12% podatku obrotowego i stąd ten brak czasu na odpowiedzi na poprzednie wpisy dotyczące funkcjonowania STS?&quot; Forbet może a Wy niby największa firma w Polsce nie? Od kiedy planujecie wprowadzić wzięcie 12% na siebie? tak jak powinno być od dawna
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
edi8

1) Dochodzi przy redagowaniu tej gazetki do absurdalnych sytuacji, bowiem jest ona dostarczana do kolektur we wtorki, natomiast zawiera ofertę i statystyki zdarzeń od poniedziałku, więc zupełnie już nikomu nieprzydatne i jedynie marnujące miejsce dla podania innych informacji, których tam brakuje. Tak więc zawartość gazetki w zakresie oferty i statystyk powinna obejmować okresy od wtorku do poniedziałku włącznie.

Oferta i statystyki w Magazynie ZAWSZE są od wtorku do poniedziałku. Jeśli było inaczej, to prosimy o podanie numeru Magazynu STS.

2) Idąc dalej: dość często niektóre ligi rozgrywają 2 kolejki w tygodniu np. wtorek/piątek czy środa/sobota - ale w gazetce, statystyki w formie wyników H2H tych meczowych par są podawane wyłącznie do tej pierwszej kolejki, aczkolwiek ta kolejka #2 odbywa się przecież w okresie ważności tego aktualnego wydania gazetki.

Na przykład PHL pomiędzy wtorkiem a niedzielą rozgrywa aż trzy kolejki, stąd wybieramy do statystyk H2H tylko najbardziej atrakcyjne mecze, a nie – jak sugeruje Klient – tylko pierwszą kolejkę danego tygodnia. Statystyk dla wszystkich meczów nie drukujemy z prostego powodu -&gt; Magazyn musiałby liczyć znacznie więcej stron, a tym samym jego cena musiałaby wzrosnąć

3) Nowe zasygnalizowane mi przykłady absurdów w gazetce, to statystyki H2H tylko dla jednej kategorii spotkań faz playoff w wielu ligach a są przecież dwie: mistrzowska i spadkowa...

Identyczna sytuacja. Wybieramy mecze najciekawsze. Często są one po prostu w grupie mistrzowskiej, stąd takie wrażenie Klienta.

4) Zakłady wielo-systemowe
Nie planujemy obecnie wprowadzenia zakładów tego typu.

5) Dokładne wyniki w hokeju
Mamy zapewnienie z naszego Działu Analiz Sportowych, że dokładne wyniki po Waszych sugestiach zostaną wprowadzone do oferty na play off najważniejszych lig hokejowych.

Marcios

6) Podatek 12%
Podatki pobiera Skarb Państwa, a wysokość podatków ustala ustawodawca. I tak jest w każdej branży. Akcje marketingowe innych firm bukmacherskich nie determinują strategii i polityki działania STS. My mamy swoją politykę marketingową i szykujemy akcje oraz bonusy, które powinny być bardzo atrakcyjne dla Graczy. Akcje polegające na &quot;zwrocie podatku&quot; robiły już inne branże, na przykład sklepy RTV/AGD, ale za każdym razem były one tylko okresowe. My skupiamy się na opracowaniu atrakcyjnych programów i akcji długoterminowych.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
edi8
1) Dochodzi przy redagowaniu tej gazetki do absurdalnych sytuacji, bowiem jest ona dostarczana do kolektur we wtorki, natomiast zawiera ofertę i statystyki zdarzeń od poniedziałku, więc zupełnie już nikomu nieprzydatne i jedynie marnujące miejsce dla podania innych informacji, których tam brakuje. Tak więc zawartość gazetki w zakresie oferty i statystyk powinna obejmować okresy od wtorku do poniedziałku włącznie.
Oferta i statystyki w Magazynie ZAWSZE są od wtorku do poniedziałku. Jeśli było inaczej, to prosimy o podanie numeru Magazynu STS.
@WsparcieSTS, dziękuję - pomimo przeszło 1/2 rocznego oczekiwania od mojego 1. wpisu z tą tematyką - za to obecne zbiorcze ustosunkowanie się do spraw, z którymi się do Ciebie zwracałem.
Jestem po rozmowie telefonicznej z tym Waszym klientem, w imieniu którego przekazywałem od lutego te jego krytyczne uwagi i oto zapis jego odpowiedzi:
Nie archiwizuje on tych gazetek, ale jest święcie przekonany że poruszony problem występował od dawna, zatem także w czasie gdy mnie o tym informował w lutym i kwietniu ( a ja zaraz o tym tu do Ciebie pisałem ) ale przecież
i nadal występuje, bowiem w posiadanych w domu kilku ostatnich gazetkach z września br. odszukał co następuje:
- gazetka z ofertą od dnia 6.09 w dziale Statystyki sportowe zawiera dla hokeja KHL statystyki spotkań począwszy od 5.09 a więc w dniu dostarczenia gazetki do kolektury w dniu 6.09, te mecze już się wczoraj odbyły i informacja o nich jest nikomu nieprzydatna
- gazetka z ofertą od dnia 13.09 w dziale Statystyki sportowe zawiera dla hokeja KHL statystyki spotkań począwszy od 12.09 a więc w dniu dostarczenia gazetki do kolektury czyli 13.09, te mecze już się wczoraj odbyły i informacja o nich jest nikomu nieprzydatna
- gazetka z ofertą od dnia 27.09 w dziale Statystyki sportowe zawiera dla hokeja KHL statystyki spotkań począwszy od 26.09 a więc w dniu dostarczenia gazetki do kolektury czyli 27.09, te mecze już się wczoraj odbyły i informacja o nich jest nikomu nieprzydatna
Myślę więc, że tym samym zostało udowodnione to, że jednak gazetka STS wychodząca we wtorek zamieszczała i zamieszcza zupełnie niepotrzebne statystyki niektórych zdarzeń odbywających się w poniedziałek.
Powyższa sytuacja wielokrotnie dotyczyła nie tylko hokeja (na czym oparta jest powyższa odpowiedź ze wskazaniem dat wydania kilku numerów gazetki STS) lecz po wielokroć także piłki nożnej i w gazetce znajdowały się statystyki do meczów poniedziałkowych, które w momencie dotarcia gazetek do kolektury we wtorek były zakończone wczoraj, czyli dzień wcześniej - ale wobec nieposiadania już takich gazetek u niego w domu, ten pan emeryt nie może oprzeć tego o konkretne daty, tak jak zrobił to odnośnie jeszcze nie wyrzuconych gazetek z dni 6.09 - 13.09 - 27.09
Co do kwestii podawania statystyk H2H nie na 1 a na 2 kolejki rozgrywane w tym samym tygodniu, to ten pan sugeruje aby w miejsce dotychczasowego podawania wyników za 2 poprzednie kolejki ligowe, ograniczyć to tylko do 1 kolejki, a uzyskane miejsce przeznaczyć na H2H tej kolejki #2, gdy są dwie w tygodniu - i ta uwaga dotyczy zarówno hokeja i piłki nożnej.
Pozdrawiam
 
M 837

marcios

Użytkownik
&quot;6) Podatek 12%
Podatki pobiera Skarb Państwa, a wysokość podatków ustala ustawodawca. I tak jest w każdej branży. Akcje marketingowe innych firm bukmacherskich nie determinują strategii i polityki działania STS. My mamy swoją politykę marketingową i szykujemy akcje oraz bonusy, które powinny być bardzo atrakcyjne dla Graczy. Akcje polegające na &quot;zwrocie podatku&quot; robiły już inne branże, na przykład sklepy RTV/AGD, ale za każdym razem były one tylko okresowe. My skupiamy się na opracowaniu atrakcyjnych programów i akcji długoterminowych.&quot; Pobiera Skarb Państwa ok, tylko, że to Wy powinniście to 12% płacić a nie gracz w takim razie jeśli nie zamierzacie tego wprowadzić to ja u was już nie zagram bo nie widzę sensu skoro Forbet mam i oni wcale nie mają tego okresowo jak pytałem tylko na stałe można? można? ale &quot;wielki&quot; STS woli mieć graczy za debili i okradać ich już na starcie tak więc ja i nie tylko ja bo mnóstwo moich znajomych przeniosło się do Forbet, mam nadzieję, że zostaną wam tylko sami grający w punktach skoro nie stać was na taki gest dla graczy a udajecie mega wielką pro firmę ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź Pozdrawiam
 
Do góry Bottom