>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - opinie

piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam, ile trzeba czekać na weryfikację konta?? Na meilu było napisane 15 minut zarejestrowałem się wczoraj koło 21 i do teraz nie mam potwierdzenia.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Piotrek88_14 weryfikacja trwa do 15 minut. Powinieneś otrzymać potwierdzenie w przypadku pozytywnej weryfikacji lub wiadomość ze szczegółami jeśli coś poszło nie tak (może wpadło w spam?).
Odezwij się do nas na czacie jak wspomniał TommyTSW lub prześlij swój login na PW, a sprawdzimy co się wydarzyło.
 
macio106 155,8K

macio106

Znawca - MMA
Poruszając ten temat, gdzie odpowiedzi brak. Mam &quot;wonty&quot; co do dzisiejszego dnia. Wystawiacie kursy na jakieś nieznane gale boksu z Węgier, ale żeby wystawić kursy na Polską galę Underground Boxing Show VII to już nie.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@macio106
Z galami sportów walki w Polsce jest niestety taki problem, że często nie mamy zgody organizatora. O ile to możliwe zawsze staramy się wystawić kursy tam, gdzie nie ma żadnych przeszkód formalnych.
 
macio106 155,8K

macio106

Znawca - MMA
Ok rozumiem. ;) Jednak omijając Polskę to mamy o wiele innych gal ze sportów walki(mma, K-1 nawet boks). A nie tylko UFC. Chociażby Glory, Bellator, WSOF, One fc. Albo gale ze Skandynawii, boks wstawiacie to czemu nie mma?
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
wala Miocic Rothwell odwolana kilka tygodni temu dalej do obstawienia w STS. Duffy Poirier odwolane dzlej w STS. Jak sobie nie radzicie to mnie zatrudnijcie. kursy tez poprawie.
 
D 12

daabman

Użytkownik
Jak dla Mnie STS to najlepszy stacjonarny Buk, długo grałem w toto ale STS wydaje Mi się wygodniejszy, lepsze kursy. Totomix ma tylko ładniejsze kupony ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak dla Mnie STS to najlepszy stacjonarny Buk
DaabMan, STS już od dawna nie jest tylko stacjonarnym bukiem, zatem właściwszym byłoby pisanie jako o ew. &quot;najlepszym polskim buku&quot;.
W porównaniu z innymi polskimi firmami, w ofercie STS jest mało zdarzeń z hokeja - np. brak zakładów na:
a/ wyniki 1x2 w tercjach 2/3 i 3/3 ( ma je Totolotek)
b/ zakresy bramek (ma je Fortuna)
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Ktoś stara sie wygrać bmw ???? ? bo użytkownik z pierwszego miejsca na 12 mln punktów ;) nie ogarniam za ile on musi grać oraz jakie kursy trafiać ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zapewne użytkownik z pierwszego miejsca (a i zapewne sporo kolejnych także) ma po prostu dużo koleżanek w różnych punktach sts. Prosta sprawa, jak z nabijaniem punktów na kartę, kilka razy się spotkałem, że pani nawet nie pyta tylko bez słów nabija mój kupon na kartę kogoś innego. Nie obywa się bez mojej reakcji :]
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Prosta sprawa, jak z nabijaniem punktów na kartę, kilka razy się spotkałem, że pani nawet nie pyta tylko bez słów nabija mój kupon na kartę kogoś innego. Nie obywa się bez mojej reakcji :]
Co wtedy robi? Anuluje kupon i drukuje od nowa?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
WsparcieSTS, czy te blisko 400 zakładów zostało zawarte w necie czy też gracz dał taką &quot;robotę&quot; do wykonania na piechotę w kolekturze?
Bo odpalenie hurtem ~400 wydruków tego e-kuponu, to katorga dla obsługi...
Grając w necie to też ~400 ale już tylko samych kliknięć bez czekania na wydruk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Dla mnie to troche zastanawiające... bo widze to kupony za łączną stawke 50k. W grudniu byłem świadkiem w punkcie naziemnym sytuacji gdzie jeden z klientów chciał postawic zakład za 2-3k i był z tym mega problem. Pracowniczka STS wykonywała kilka telefonów w tej sprawie i ostatecznie zaproponowano mu opcje złożenia mniej wiecej 3 zakładów x 500 zł po zaniżonym kursie. Chodziło o wydarzenie czy Messi, Suarez i Neymar strzelą bramke na klubowych mistrzostwach świata klubów. Niby tu zakład z wieloma wydarzeniami, ale czy to tak łatwo poszło bo ryzyko bylo większe ? (...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
No właśnie mi też się wydaje że jest to marketingowa zagrywka, STS-u, bo kto o zdrowych zmysłach puszcza 400 zakladów ako, z aż 10 zdarzeniami za łączna kwotę 50k? STS podaje te wysokie wygrane, ale jakoś nie widzialem takiej wysokiej wygranej w formie skanu kuponu, są oczywiście w magazynie STS zawsze wygrane kupony ale nie na taką kwotę, a tzw, fotomontaz to żaden problem zrobić..Osobiście mam co do tej wygranej spore wątpliwości.
 
Do góry Bottom