>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher STS - opinie

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
&quot;Przecież powinno im zależeć na rozwiązywaniu problemów swoich obywateli.&quot;
Haha, ale się uśmiałem jak to przeczytałem ???? Człowieku na jakim ty świecie żyjesz ? Jedyne na czym zależy naszemu rządowi to kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Niestety STS-a jako jeden z bukmacherów naziemnych potrafi odezwać się że z USTAWĄ jest coś nie tak, ale i tak nie przynosi to żadnego skutku. Zobaczymy na kampanie porównujące innych bukmacherów naziemnych... brak. Osobiście lubię STS-a za szereg promocji gdzie każdy znajdzie coś dla Siebie.
PS. Słyszałem że 26 Września organizowana jest kolejna inicjatywa STS-a mistrzostwa LIVU w Warszawie wie ktoś coś na ten temat :?:
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Uwierz, że nam bardzo by odpowiadała po prostu zmiana opodatkowania. Niestety, nasz rząd zupełnie nie chce o tym rozmawiać. Dla rządu nie ma tematu zmiany opodatkowania ????
Dlatego proponujemy inne rozwiązania.
???? Jasne jasne, po co wam zmiana opodatkowania ? Żeby na rynku pojawiła się konkurencja ? Macie praktycznie monopol na zakłady sportowe więc po co ta ściema że wam coś by dało obniżenie podatków ? No dało by ale na pewno nic pozytywnego dla was.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
???? Jasne jasne, po co wam zmiana opodatkowania ? Żeby na rynku pojawiła się konkurencja ? Macie praktycznie monopol na zakłady sportowe więc po co ta ściema że wam coś by dało obniżenie podatków ? No dało by ale na pewno nic pozytywnego dla was.
Dlaczego ja chętnie zobaczyłbym jak ten monopol się rozłoży. Ile osób odejdzie z STS-a, ile osób przyjdzie itd. Jednak to temat rzeka ponieważ nigdy do tego nie dojdzie. Rząd ma za duży udział w tym wszystkim tak mi się wydaje. A STS, Fortuna czy Totolotek to tylko &#39;&#39;pionki&#39;&#39; które płacą między innymi. Dlatego niema co podejmować moim zdaniem takiej debaty
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
???? Jasne jasne, po co wam zmiana opodatkowania ? Żeby na rynku pojawiła się konkurencja ? Macie praktycznie monopol na zakłady sportowe więc po co ta ściema że wam coś by dało obniżenie podatków ? No dało by ale na pewno nic pozytywnego dla was.
Konkrety. Według badań 90% polskich Graczy obstawia w internecie w firmach, które w świetle polskich przepisów nie powinny oferować zakładów Polakom. STS jest największy na rynku firm zarejestrowanych w Polsce, czyli na rynku, który ma... 10% całości. Z miesiąca na miesiąc się rozwijamy, poszerzamy ofertę, produkty, usługi. Mamy najszerszą ofertę na polski sport. I ten polski sport wspieramy na tyle, na ile możemy. Nie przeskoczymy jednak tego, co najbardziej irytuje Graczy, czyli podatku.
Nadal uważasz, że zmiana prawa bardziej nam zaszkodzi niż pomoże?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Konkrety. Według badań 90% polskich Graczy obstawia w internecie w firmach, które w świetle polskich przepisów nie powinny oferować zakładów Polakom. STS jest największy na rynku firm zarejestrowanych w Polsce, czyli na rynku, który ma... 10% całości. Z miesiąca na miesiąc się rozwijamy, poszerzamy ofertę, produkty, usługi. Mamy najszerszą ofertę na polski sport. I ten polski sport wspieramy na tyle, na ile możemy. Nie przeskoczymy jednak tego, co najbardziej irytuje Graczy, czyli podatku.
Nadal uważasz, że zmiana prawa bardziej nam zaszkodzi niż pomoże?
Dokładnie o tym wspomniałem koledze wyżej, Rynek jest taki a nie inny. Nie zgodzę się z opinią że to STS-owi mogło by zaszkodzić.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Konkrety. Według badań 90% polskich Graczy obstawia w internecie w firmach, które w świetle polskich przepisów nie powinny oferować zakładów Polakom. STS jest największy na rynku firm zarejestrowanych w Polsce, czyli na rynku, który ma... 10% całości. Z miesiąca na miesiąc się rozwijamy, poszerzamy ofertę, produkty, usługi. Mamy najszerszą ofertę na polski sport. I ten polski sport wspieramy na tyle, na ile możemy. Nie przeskoczymy jednak tego, co najbardziej irytuje Graczy, czyli podatku.

Nadal uważasz, że zmiana prawa bardziej nam zaszkodzi niż pomoże?
Uważam że zmiana opodatkowania będzie dla was strzałem w kolano. Mam pytanko masz jakieś info jak od MARCA tego roku kształtowała się wasza liczba klientów ? O ile procent wzrosła ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Uważam że zmiana opodatkowania będzie dla was strzałem w kolano. Mam pytanko masz jakieś info jak od MARCA tego roku kształtowała się wasza liczba klientów ? O ile procent wzrosła ?
Nie zapominajmy o jednym propagandę wywołał rząd z kim na czele wiemy. Natomiast % to się wszystko rozłożyło na Totolotka, Fortune i STS poszperaj w necie sporo na ten temat można przeczytać. Nie jest tylko jeden wygrany/przegrany tej propagandy.
 
H 902

hank

Użytkownik
Tyle co obserwuje w miejscach w których bywam, to nie powiedzałbym że Sts ma najwiecej klientow ze stacjonarek, ale to tylko moje obserwacje.
Natomiast jesli chodzi o oferte, to macie najgorsza na rynku, i to sa fakty.
Zdarza mi sie zagrac w ziemniaku, i porownujac oferte jestescie lata swietlne za Fortuna czy Millenium.
O kursach nawet nie wspominam, bo tutaj tylko Totolotek wam dorownuje w zenadzie.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Tyle co obserwuje w miejscach w których bywam, to nie powiedzałbym że Sts ma najwiecej klientow ze stacjonarek, ale to tylko moje obserwacje.
Natomiast jesli chodzi o oferte, to macie najgorsza na rynku, i to sa fakty.
Zdarza mi sie zagrac w ziemniaku, i porownujac oferte jestescie lata swietlne za Fortuna czy Millenium.
O kursach nawet nie wspominam, bo tutaj tylko Totolotek wam dorownuje w zenadzie.
Lata świetlne? :cool: To sprawdź proszę ofertę tych buków na najchętniej dziś obstawiane zakłady. Kursy u nas:
Ruch - 2.75 (hit dnia)
Inter - 2.45 (hit dnia)
Djoković - 1.85 (hit dnia)
Schalke - 1.85 (zwykła oferta)
Leicester - 1.80 (zwykła oferta)
Bilbao - 1.58 (zwykła oferta)
Szafować słowami jest łatwo, a porównać ofertę trudniej.
Jak będziesz miał też czas, to porównaj sobie naszą ofertę i ofertę konkurencji na takie sporty jak skoki narciarskie, biathlon i żużel, bo tutaj istotnie są lata świetlne. Nie musimy dodawać, na czyją korzyść :]
Aaa i sprawdź, czy u konkurencji obstawisz zakłady na zawody lekkoatletyczne. Na przykład memoriał Kamili Skolimowskiej. Bo u nas obstawisz, co chcesz.
 
H 902

hank

Użytkownik
Lata świetlne? :cool: To sprawdź proszę ofertę tych buków na najchętniej dziś obstawiane zakłady. Kursy u nas:
Ruch - 2.75 (hit dnia)
Inter - 2.45 (hit dnia)
Djoković - 1.85 (hit dnia)
Schalke - 1.85 (zwykła oferta)
Leicester - 1.80 (zwykła oferta)
Bilbao - 1.58 (zwykła oferta)
Szafować słowami jest łatwo, a porównać ofertę trudniej.
Jak będziesz miał też czas, to porównaj sobie naszą ofertę i ofertę konkurencji na takie sporty jak skoki narciarskie, biathlon i żużel, bo tutaj istotnie są lata świetlne. Nie musimy dodawać, na czyją korzyść :]
Aaa i sprawdź, czy u konkurencji obstawisz zakłady na zawody lekkoatletyczne. Na przykład memoriał Kamili Skolimowskiej. Bo u nas obstawisz, co chcesz.
Pierwszy z brzegu
Ruch u Was 2,5 3 2,6
Fortuna 2,6 3,1 2,65
Wyliczyc Ci marze i pokazac gd ie sie bardziej oplaca zagrac.
I nie pitol mi tu o hicie dnia, bo to dziala w dwie strony. Hity dnia ma kazdy z bukow.
 
H 902

hank

Użytkownik
Inter 2,2 3,1 2,99
Fortuna 2,17 3,3 3,55
O czym Ty chcesz w ogole dyskutowac?

Co mnie obchodzi jakiś memoriał, wedle mnie mozecie wystawiac kursy na rozgywki miedzyszkolne w 2 gimnazjum w Tczewe i tak przyjmujecie na nie sumy ktore wspomniani gimnazjalisci wydaja na fajki.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Inter 2,2 3,1 2,99
Fortuna 2,17 3,3 3,55
O czym Ty chcesz w ogole dyskutowac?

Co mnie obchodzi jakiś memoriał, wedle mnie mozecie wystawiac kursy na rozgywki miedzyszkolne w 2 gimnazjum w Tczewe i tak przyjmujecie na nie sumy ktore wspomniani gimnazjalisci wydaja na fajki.
Niema sensu, dyskutować na dzień dzisiejszy na temat kursów w ziemniakach. Dlatego nie ciągnijmy tematu.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Hank widzę, że Ty tylko piłka i pewnie tenis jak 80% graczy z całym szacunkiem ale STS obiektywnie ma najlepsza oferte na rynku licząc łacznie z netowymi, prosze mi pokazać buka co miał na dziś mitting Kamili Skolimowskiej, to samo polskie sporty kto miał 1 lige hokeja na lodzie jak była i inne niższe ligi? kto poza STS daje mittingi Lekkoatletyczne mniejszej rangi ? gdzie macie 4 lige piłki nożnej w Fortunie 1-2 mecze z danej grupy a gdzie reszta? w STS jest, bądzmy obiektywni oferta w STS jest bardzo dobra i są często rzeczy których nie ma nawet w najlepszych netowych bukach. P.s. teraz doczytałem &quot;co Cie obchodzi jakis memoriał&quot; wiec dalej dyskutował z Tobą nie będę Pozdrawiam
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Panowie, uczuliliśmy naszych analityków, żeby jeszcze lepiej ogarniali temat nieobecności w zespołach i sytuacja z takim Rooneyem nie powtarzała się.
Pocieszenie dla Gracza jest takie, że jeśli ktoś obstawił u nas Rooneya, to dostaje zwrot lub rozliczamy to wydarzenie po kursie 1.0.
Reasumując - nie robimy tego celowo. Na zawodniku, który pauzował, nie zarobiliśmy choćby złotówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom