>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - opinie

wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Dostał ktoś voucher 5 zł smsem?
Jeśli to pytanie czy akcja jest oficjalna, to tak! W dniu wczorajszym spora część naszych klientów otrzymała kod bonusowy. Takich akcji będzie więcej! Prosimy śmiało korzystać ;)
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
hahahahaha,co za komedia
na poprzedniej stronie kilka dowodow na spore oszustwa w wykonaniu tych zlodziejow,kilka ciekawych pytan do tego cyrkowca i co? tematu nie ma!!! AHAHAHAH
juz pisalo do mnie sporo osob w celu zrobienia odpowiedniej &quot;reklamy&quot; sts
w przyszym tygodniu sie za to wezmiemy
porobi sie fanpage na fb,opisze sprawe na wykopie,pospamuje troche na twitterku i ich profilu fejsbukowym,opisze sprawe na wszystkich forach
zobaczymy czy dalej bedzie wesolo tym cwaniaczkom jak sprawa wyjdzie poza ten temat gdzie malo kto zaglada do troche wiekszego grona ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
hahahahaha,co za komedia
na poprzedniej stronie kilka dowodow na spore oszustwa w wykonaniu tych zlodziejow,kilka ciekawych pytan do tego cyrkowca i co? tematu nie ma!!! AHAHAHAH
juz pisalo do mnie sporo osob w celu zrobienia odpowiedniej &quot;reklamy&quot; sts
w przyszym tygodniu sie za to wezmiemy
porobi sie fanpage na fb,opisze sprawe na wykopie,pospamuje troche na twitterku i ich profilu fejsbukowym,opisze sprawe na wszystkich forach
zobaczymy czy dalej bedzie wesolo tym cwaniaczkom jak sprawa wyjdzie poza ten temat gdzie malo kto zaglada do troche wiekszego grona ????
Również mam nadzieję że sprawę wyjaśnią są oskarżenia trzeba to wyjaśnić, szkoda że drugi kolega nie dostarczył nam dowodów czyli typowy Troll.. niestety, ale nadal wisi nam sprawa pierwszego kolegi.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Panowie odpowiadaliśmy w tej sprawie wielokrotnie na wszystkie postawione pytania. Zrozumcie proszę naszą funkcję na tym forum. Jesteśmy tutaj od pomocy w działaniu naszych usług, podpowiedzi jak poruszać się po sts.pl czy wyjaśnienia specyficznych zabaw.
Nie jesteśmy w stanie w nieskończoność odpierać zarzutów bowiem żadna nasza odpowiedź nigdy nie będzie dla musze_schudnac satysfakcjonująca. STS postępuje zgodnie z Regulaminem i zgodnie z polskim prawem. Niestosowne epitety oraz zarzuty oparte na myleniu zakładu długoterminowego ze wspierającym nie mają sensu. Raz jeszcze odwołuję się do zdroworozsądkowego spojrzenia na tę sprawę i chłodnej kalkulacji czy zarzucane nam działanie miałoby jakikolwiek sens dla działającej legalnie firmy.
@wspierajacy - do Pańskiej reklamacji z pewnością ustosunkował się dział za reklamacje odpowiedzialny. Jako pomoc na forum nie mamy kompetencji by w żaden sposób podważać czy interpretować podjętą decyzję. Jesteśmy jednak pewni, że została podjęta na podstawie obowiązującego Regulaminu.
 
W 0

wspierajacy

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź...
tak też myślałem, że decyzja została podjęta zgodnie z regulaminem... szkoda tylko, że ten regulamin interpretujecie tak jak Wam wygodniej i w zależności co Wam bardziej pasuje w tą stronę naginacie jego brzmienie, czyli od lat ten sam standard...
Do wszystkich domagających się scanów, pytanie po co mam to robić? i tak STS nie jest w stanie przyznać się do błędów nie mówiąc już o wypłacie należnych kwot, które zgodnie z regulaminem powinni uregulować.
Jeśli mam bawić się w scanowanie kuponów i wrzucanie na forum to po prostu nie chce mi się tego robić...
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź...
tak też myślałem, że decyzja została podjęta zgodnie z regulaminem... szkoda tylko, że ten regulamin interpretujecie tak jak Wam wygodniej i w zależności co Wam bardziej pasuje w tą stronę naginacie jego brzmienie, czyli od lat ten sam standard...
Do wszystkich domagających się scanów, pytanie po co mam to robić? i tak STS nie jest w stanie przyznać się do błędów nie mówiąc już o wypłacie należnych kwot, które zgodnie z regulaminem powinni uregulować.
Jeśli mam bawić się w scanowanie kuponów i wrzucanie na forum to po prostu nie chce mi się tego robić...
Bo nie masz żadnych kuponów... Skończ ten cyrk człowieku. Nie chce Ci się to nie pisz już na ten temat i nie domagaj się od sts działania, skoro tobie nie chce się zrobić kilka zdjęć/skanów/screenów kuponów.
scyzor1984 mógłbyś napisać czy dostałeś zwrot i co powiedział Ci adwokat do którego mówiłeś, że najprawdopodobniej się udasz?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety nie można wierzyć takim osobom w wiarygodność skoro nie potrafią pokazać dowodów każdemu można w takim sposób zarzucić wszystko....
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Panowie odpowiadaliśmy w tej sprawie wielokrotnie na wszystkie postawione pytania. Zrozumcie proszę naszą funkcję na tym forum. Jesteśmy tutaj od pomocy w działaniu naszych usług, podpowiedzi jak poruszać się po sts.pl czy wyjaśnienia specyficznych zabaw.
Nie jesteśmy w stanie w nieskończoność odpierać zarzutów bowiem żadna nasza odpowiedź nigdy nie będzie dla musze_schudnac satysfakcjonująca. STS postępuje zgodnie z Regulaminem i zgodnie z polskim prawem. Niestosowne epitety oraz zarzuty oparte na myleniu zakładu długoterminowego ze wspierającym nie mają sensu. Raz jeszcze odwołuję się do zdroworozsądkowego spojrzenia na tę sprawę i chłodnej kalkulacji czy zarzucane nam działanie miałoby jakikolwiek sens dla działającej legalnie firmy.

@wspierajacy - do Pańskiej reklamacji z pewnością ustosunkował się dział za reklamacje odpowiedzialny. Jako pomoc na forum nie mamy kompetencji by w żaden sposób podważać czy interpretować podjętą decyzję. Jesteśmy jednak pewni, że została podjęta na podstawie obowiązującego Regulaminu.
przepraszam bardzo ale..
niesmialo przypominam ze ja ani zaden inny z uzytkownikow nie otrzymal zadnej odpowiedzi na pojawiajace sie z naszej strony pytania jak i przedstawione dowody ze jednak oszukujecie graczy

niesmialo pragne przypomniec iz jedyna odpowiedz na jaka uzyskalem odpowiedz,to na poczatku tej sprawy a dokladniej na pytanie o tresci

&quot;czy wszyscy gracze,ktorzy grali takie kupony jak scyzor otrzymali rowniez zwrot stawki z powodu nieprawidlowych kuponow,czy jednak anulowane zostaly tylko te kupony co okazaly sie wygrane&quot;

i dostalem taka odpowiedz:

@musze_schudnac oczywiście. Jeśli ma miejsce zwrot stawki wpływa on na wszystkie wystąpienia danego spotkania bez względu na to czy znajduje się ono na kuponie wygranym czy przegranym. Wszystkie wystąpienia są traktowane w jednakowy sposób.
i teraz rowniez pragne niesmialo przypomniec iz po otrzymaniu takiej odpowiedzi zostaly przedstawione dowody ze gracze,ktorzy grali takie same zaklady a kupony okazaly sie PRZEGRANE to zwrotu nie otrzymali do dzisiaj!

i rowniez przypominam ze od tamtej pory zadne pytanie jak i powyzej przedstawione dowody nie znalazly odpowiedzi ze strony &quot;WsparcieSTS&quot;

uprzejmie informuje iz odpowiedz w postaci &quot;jestesmy legalnie dzialajaca polska firma i nie oszukujemy swoich graczy nie jest odpowiedzia satysfakcjonujaca mnie jak i innych uzytkownikow na pytania na ktore wciaz nie otrzymalismy odpowiedzi,pozwole sobie je przypomniec raz jeszcze

1: z jakiego punktu regulaminu został anulowany kupon uzytkownika scyzor

2: prosze sie odniesc do dowodow na to ze wasze zapewnienie o anulowaniu wszystkich kuponow niezaleznie od tego czy byly wygrane okazaly sie nieprawdziwe,dzis juz wiemy ze sa gracze,ktorym anulowane zostaly tylko WYGRANE kupony

3: jakie dzialania zostaly podjete aby wyjasnic sprawe czy wszyscy gracze,ktorym nalezal sie zwrot rzeczywiscie otrzymali zwrot pieniedzy?

4: jakie dzialania zostaly podjete aby podobne kupony rzekomo nieprawidlowe nie zostaly przyjmowane w przyszlosci? (i dlaczego wciaz mozna takowe grac)

5: dlaczego prezes firmy STS otwarcie domaga sie karania takich graczy jak ja i tysiace innych uzytkownikow tego forum a sam otwarcie przyznal sie przypadkiem iz gra u nielegalnych bukmacherow i zatrudnia ludzi tylko w jednym celu aby tych bukmacherow oszukiwac na ich bledach?



oczekuje odpowiedzi na powyzsze pytania,jezeli osoba &quot;WsparcieSTS&quot; nie posiada kompetencji aby mi na te pytania odpowiedziec to prosze o podanie adresu e-mail gdzie odpowiedzi na te pytania uzyskam a nastepnie odpowiedz wkleje tutaj

podejrzewam ze jako &quot;legalna i uczciwa&quot; firma jestescie winni wyjasnien tej sytuacji swoim graczom jak i wszystkim potencjalnym klientom,takze czekamy




co do scyzora to podejrzewam ze nawet w tak amatorskiej firmie gdzie juz nie raz udowadniali ze sa debilami do kwadratu ktos w koncu wpadl na &quot;genialny&quot; pomysl ze lepiej oddac mu ta ukradnieta kase i poprosic o zakonczeniu rozglosu sprawy niz za chwile po rozglosie miec rozszczenia o setek kolejnych graczy,ktorzy do dzisiaj nie wiedza ze rowniez zostali przekreceni w ten sam sposob

tak samo jak Ździsiowi i Mateuszkowi ktos w koncu &quot;podpowiedzial&quot;
ze codzienne spamowanie na twitterku i grozenie graczom &quot;nielegalnych&quot; bukmacherow przyniesie odwrotne skutki niz im sie wydaje i w koncu sie uspokoili ????

zwlaszcza zdzisiu byl bardzo bojowo nastawiony
https://twitter.com/ZKostrubala
(polecam spojrzec na wczesniejsze tweety)
od jakiegos czasu zamknal morde takze duzo przewijania nie bedzie :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Bardzo proszę o kierowanie swoich indywidualnych roszczeń do działu reklamacji firmy.
To nie jest miejsce na tego typu niekończącą się polemikę.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Panowie mi się STS bardzo podoba . Firma na światowym poziomie .Mamy czat , super kursy , strona światowy poziom , mnóstwo bonusów . Bukmacher STS to chluba Polski . Mają szybkie wypłaty i wspomagamy polskie państwo grając u nich .
Naprawdę STS poziom ekstraklasa . Gram u was od początku i nie żałuję . Bukmacher światowa pólka z miłymi ludżmi pracującymi w supporcie . STS jest wielki .
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
i główna zaleta : gramy u nich bez stresu i nie musimy się bać pana ministra Kapicy , który ma tylko na sercu dobro swojej Ojczyzny podejmując nierówną wojnę z nielegalnymi graczami .
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Powiem krótko , nie polecam. Za dużo się wydarzyło bym mógl im zaufac.

_______________
Wasyl388: cytuję &quot; w niemczech pracuję już 15 lat i teraz zarabiam w pubie 5 euro za godzinę &quot;
 
M 837

marcios

Użytkownik
edi8 zalezy co się gra ja gram na strzeli zespół gola to w drugą strone mógłbym napisać bez komentarza.... w Fortunie na strzeli gola szczególnie te overowe ligi są kursy o wiele niższe niż w STS i to są spore różnice na każdym meczu w STS np 1,16 to w Fortunie 1,12 w STS 1,1 to w Fortunie 1,06 i tak na 95% meczy dlatego jak pisze zależy co kto gra. Często jak gram na ako na potrojenie to w STS mam 3,41 a w Fortunie z tego samego nie ma nawet podwojenia!
 
M 837

marcios

Użytkownik
prosze bardzo na jutro potrojenie ze strzeli gola w STS https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&amp;amp;id=823846&amp;amp;live=&amp;amp;ajaxCall=1&amp;amp;ticket_index=1&amp;amp;fullticket=1
to samo w Fortunie https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE1MTM2NzgyNDkwMTpHUmiFrgk%2Bc0Jysuo%3D&amp;amp;kind=MAIN bez wybierania celowego, by mniej wyszło poprostu faworyci strzelą gola w meczach co powinny być bramki i powinni w większości wygrac swoje mecze jak widać w Fortunie nie ma nawet przebitki a w STS potrojenie i tak jest notorycznie na strzeli gola więc w drugą strone bez komentarza.... ???? p.s. nie bronie STS poprostu ja gram takim sposobem na strzeli gola przebitki lub potrojenia i w Fortunie się tego grać nie da kursy tragiczne.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Komornik w największej polskiej firmie bukmacherskiej STS - dowiedziała się reporterka RMF FM Anna Kropaczek. Blisko 4 mln złotych od spółki domaga się słowacki bukmacher.

Dziś komornicy w asyście policji wkroczyli do punktów przyjmujących zakłady m.in. w Katowicach.

Według przedstawiciela słowackiej spółki, firma STS nie uregulowała opłat licencyjnych za korzystanie z oprogramowania bukmacherskiego.

Jest to sprawa stara, jeszcze z lat 90. Sprawa jest już na Słowacji prawomocnie zakończona, w tej chwili dokonujemy zabezpieczenia na ruchomościach spółki STS - tłumaczy Miroslav Sperka.

Sprawa toczy się teraz przed sądem w Katowicach. Jak powiedział w rozmowie z naszą reporterką rzecznik STS Paweł Rabantek, firma kilka dni temu na rachunek sądu wpłaciła 4 mln zł zabezpieczenia. Zrobiono to właśnie po to, żeby uniknąć komorniczych egzekucji, które zaburzają pracę punktów bukmacherskich.
http://e-play.com.pl/?option=com_k2&amp;amp;view=item&amp;amp;id=4481:komornik-wszedl-do-najwiekszej-polskiej-firmy-bukmacherskiej


buhahahahaha! :-(


a jak tam mozliwosc wyplat na moneybookers?
&quot;juz wkrotce uruchomimy ta mozliwosc&quot; padlo zapewnienie w marcu czy tam kwietniu

jest lipiec i ani slowa o tym ????
pewnie juroszek myslal ze od wyplat skrill bedzie mu placic prowizje,a tu sie okazalo ze to on ma im placic :grin:
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Przecież wg ustawy wypłaty mogą być tylko na konto bankowe, więc nie ma możliwości, że zostanie udostępniona opcja wypłat na skrill.
ale jak jak to jak to???????
przeciez pan zdzislaw razem z mateuszkiem juz dopinaja szczegoly!! :grin:


zawsze jest dobry moment aby pocisnac beke z tych dzbanow
tak smiesznego &quot;bukmachera&quot; na rynku jeszcze nie bylo ;)

zamiast wyplat na skrilla jest komornik,jak dla mnie calkiem sympatyczna opcja i tak ????
 
Do góry Bottom