>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Minęło sporo czasu od mojej ostatniej wizyty w tej firmie, teraz bywam tam raczej okazjonalnie i powiedzmy dla &quot;towarzystwa&quot; i choć moje zdanie na temat &quot;ziemniaków&quot; jest zbliżone do ogółu to podczas wczorajszej wizyty moją uwagę zwróciło jedno rozwiązanie, które oferuje ta firma a mianowicie oferta kursowa, wyniki itp są dostępne także za pomocą komórki/wapu.
Ciekawostką jest możliwość stworzenia za pomocą wirtualnego kalkulatora kuponu z wygenerowanym numerem, który można przedstawić w punkcie aby go zrealizować bez konieczności ręcznego wpisywania numerków (szkoda tylko, że na tym stworzonym kuponie nie jest podana wygrana uwzględniająca podatek).
Nie wiem od kiedy te mobilne rozwiązanie jest dostępne ale wydaje mi się, że dość ciekawe narzędzie i tym razem można powiedzieć, że byłem pozytywnie zaskoczony.
Oczywiście wiem, że podobne rozwiązanie z generowaniem kuponu jest możliwe poprze stronę www ale ja wspominam o wersji na telefon komórkowy. Przeglądałem trochę tematy związane z naziemnymi i nie znalazłem podobnej informacji więc może komuś przyda się takie info...
 
K 0

kubek15

Użytkownik
W totomix&#39;ie też generujesz sobie kupon podajesz stawek, jaki system itp. i potem dajesz zapisz i masz numerek ważny 24h. NA pewno to przyśpieszy prace , a jeżeli chodzi o strony na komórki lub WAP, to niema sensu robić bo coraz więcej osób ma komy z jakimś systemem np. android czy symbian i instalujesz sobie opere i masz normalną przeglądarkę. Jeżeli masz do tego dotyk (co już jest dosyć popularne tak jak android) to stronki otwierasz sobie tak jak na kompie i sprawdzasz sobie wyniki itp.
No i dodatkowo w totomixie masz tak że jak już puścisz kupon masz tam jego numer , po wpisaniu go na strone pokazuje ci które mecze już siadły, które nie, a które jeszcze trwają.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Gram w sts-ie od jakiegoś czasu i powiem że plusów za dużo nie ma ale mam pewne podejrzenia...Dotyczy to koszykówki,ostatnio poszedłem w niedziele myśle wyśle sobie może coś wygram(na farta)Wziąłem w lidze niemieckiej i polskiej najwyższy próg punktowy i dałęm że padnie mniej...okazała się że wszystkie były o jakieś 14 pkt więcej niż ten ich próg podany.No to dziś chciałem zagrać w chorwackiej lidze powyżej tego progu tak na próbe,oferty kosza z rana nie było a po południu nie chciało mi się wstąpić.
Pewnie dokładają kosz pare godzin przed spotkaniem
Może te progi punktowe zaniżają?Ktoś gra?
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
STS gdyby nie podatek bylby calkiem fajnym bukmacherem. Mi osobiscie zawsze podobaly sie jego kupony ktorych mam w domu setki ????
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
STS gdyby nie podatek bylby calkiem fajnym bukmacherem. Mi osobiscie zawsze podobaly sie jego kupony ktorych mam w domu setki ????
Mi najbardziej podobały się te stare kupony STS wyglądały jak takie faktury, a teraz wyglądają jak paragon z biedronki.
 
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
UWAGA, WAŻNA INFORMACJA.
Wczoraj trafiłem kupon i dziś byłem odebrać wygraną, daje kupon a pani mi mówi że mam jeden błąd, aż mnie zatkało bo mecze sprawdzałem i wiem że były trafione, więc biorę wyniki i sprawdzam w punkcie i faktycznie mam mecz trafiony i pokazuje pani wynik tego meczu, zadzwoniła i kupon mi wypłacili. Uważajcie i sprawdzajcie mecze w domu bo może być taka sytuacja że dacie pani do sprawdzenie( nie znając wyników meczy) i okaże się że był błąd lub błędy a tak naprawdę według oficjalnych wyników kupon jest trafiony tylko nowy system nie jest dobrze dopracowany i są błędy za który MY będziemy płacić. Pozdrawiam i powodzenia.
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
A propos powrotu podatku. Zauważył ktoś, że teraz podatek jest od stawki wpłaconej, a wcześniej był od potencjalnej wygranej? ;)
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Policzyłem, jak to niby wyglądało i jak teraz, i wychodzi na to, że to jest to samo, przynajmniej dla klientów. Natomiast dla Skarbu Państwa już nie taka różnica :]
Głupie pytanie zadałem powyżej ????
 
S 7

slony33

Użytkownik
analitycy
STS to mój pierwszy buk z którym zaczynałem przygodę z typowanie,było to naście lat temu,nie powiem dał mi troszkę zarobić i dzięki mu za to ,ale ostatnio myślę sobie będę na mieście to może coś sobie znajdę jakiś przyzwoity kursik i postawię,,,,, i znalazłem za 2.20 no postawię 100 i troszkę zarobię było to w piątek wieczorem ,zajrzałem jeszcze w sobotę rano a tu już tylko 2,00 no myślę jeszcze może być zachodzę o punktu STS a tu kursik już tylko 1,80 nie postawiłem ,,,,, z ciekawości odwiedziłem toto-mix a tu ten mecz za 2.00 postawiłem i wygrałem,,,wniosek STS ma słabych analityków dają na początku przyzwoite kursy a potem tną ile wlezie ,,, nie polecam tego buka.....
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hmm kolego temat na forum powielany, wiele bukmacherów tak robi by przyciągnąć klienta do punktu i wychodzą z założenia jeśli już przyjdzie to postawi.... prosta taktyka.
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z tym podatkiem? znaczy z eco? jak chce zagrac np. za 100 zl przykladowo 4 mecze to zaplace za kupon 110 zl.? czy jak wygram to mi z wygranej odciagaja podatek? sorki jesli takie pytania juz padaly,tak poprostu pytam,bo nie gram u nas w kraju ale nosze sie z zamiarem powrotu a przeciez pograc gdzies trzeba. dziekuje komukolwiek za info
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Stawiając 100 zł, 12% procent kwoty (czyli 12 zł) idzie na podatek. Czyli kurs kuponu mnożony przez 88% stawki (88 zł).
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
dzieki wielkie Rangizz. czyli generalnie tragedii nie ma. jesli zakladajc masz jakis dobry kupon a w nim te( 4 mecze niech juz beda) to wystarczy zagrac za 162 i po sprawie, 12 % niech idzie na podatek a za 150 gram i tak. chyba ze te 12% podatku nie jest kwota stala. spoko tak czy sia dzieki wielkie za info.pozdro
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Znaczy 12% twojej stawki idzie na podatek, czyli przy wkładzie 162zł na podatek pójdzie 19.44 zł. Ja tam kwoty wyżej przedstawiałem na przykładzie 100zł.
 
T 15

temp

Użytkownik
Podatek nie jest stały, gdyż jest wyrażony w procentach (12%), a nie złotych. Czyli dla 162zł zagrasz za 142,56zł ponieważ podatek będzie wynosił 162zł * 12% = 19,44zł.
 
Do góry Bottom