>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

vde 119

vde

Użytkownik
STS mógłby być firmą najlepszą na polskim rynku, wystarczyłoby poprawić ofertę, która jest naprawdę żenująca... nie wiem co te &quot;ziemniaki&quot; robią... mogliby zrezygnować z zakładów live, bo wiadomo, że się nie sprawdzają w lokalach, a zamiast tego popracować nad ofertą... Tak aby do każdego wydarzenia 5 różnych zakładów co najmniej było.. Ale cóż.. najlepiej to żalić się że online buki zabierają im klientów a samemu popracować nad ofertą to już się nie chce... ;] w STS jedyne co jest fajne to ulotka kursowa ????

PS: nie wypowiadajcie sie o obsłudze, bo wiadomo, że w mieście X może być przemiła obsługa a w Y tragiczna... Więc jest to bez sensu.
 
rocco_1906 0

rocco_1906

Użytkownik
w STS jedyne co jest fajne to ulotka kursowa ????
raczej była:razz: kupilem sobie wczoraj ulotke i tak sie niebiesko-szaro-nieczytelnie w niej zrobiło że poszła w kąt:zoltakartka: dobrze ze strona internetowa JESZCZE jest czytelna ????
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Te nowe ulotki i te oferty nowe to lipsztik straszny.Tak nawalone na tej kartce,że sie tego czytać nie da...Druga sprawa na co trzeba uważac grająć u nich to sprawdzać czy mecz faktycznie jest rozgrywany w danym dniu bo mylą się co chwile.Trzeci minus to to,że jeśli jakiś mecz zostanie odwołany to kuponu nie rozliczają od razu tylko po 48 godz.
 
K 2

kubay87

Użytkownik
Polecam wyplaty ok . Panie wyplacaja po kilka tys. Dziennie . 3 tys ostatnio bez problemu wyplacila . Nie mialem zadnych problemow nigdy ,.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Sprawa banalna, ale bardzo mnie denerwują ich rozłożyste kupony, które ledwo mieszczą się do portfela. Wolałem takie jak w dawnym Profesjonale, przypominające paragon.
 
B 0

bogdan123

Użytkownik
ja STS nigdy nie lubilem, za kursy, te kupony i prowadzenie, nigdy nie przypadl mi do gustu, szczerze to zawsze sts w moim miescie swiecil pustkami a jak juz ktos tam byl to dziwilem sie po co ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
W nowym systemie już jest dużo lepszy wybór jeśli chodzi o oferte. Ale dalej irytujące jest takie coś: gram sobie słowacki hokej i przy okienku &quot;zonk&quot; bo musze dołożyć 4 spotkania ???? bubel na maxa. Zdecydowanie w sts&#39;ie mają najwięcej takich uzależnień bo w innych ziemniakach w tym temacie zmieniło się na lepsze (chyba tylko polski hokej, żużej i 2lige trzeba grać 3zdarzeniowo)
Dalej beznadziejne mają kursy na sporty gdzie typujemy miejsca np:skoki, biegi, F1 itp
Ot prosty przykład: Małysz win 5(porównywalne do konkurencji) ale już Małysz 1-3 1,33(gdy o konkurencji 1,8-19)
Blokowanie zdarzenia na 5minut przed rozpoczęciem to też pomyłka.
Spośród trójki: fortuna, totomix, sts, sts dalej wypada w moich oczach najsłabiej. Innych nie oceniam bo tylko te 3 ziemniaki są w moim mieście.
Choć mam sentyment bo sts to buk w którym zaczął się mój nałóg bukmacherski ;)
 
K 3

kolikor

Użytkownik
Nowy system a zmiany na gorsze. Oferta jest bardzo słaba. Zamiast dać nowe pierwszoligowe rozgrywki w różnych dyscyplinach to oni sobie robią żarty z graczy proponując 9 ligą angielską czy 5 niemiecką. Idiotyzm.
Dzisiaj o godzinie 12.30 podjechałem do jednego z punktów żeby zagrać biegi narciarskie, okazało się że o tej godzinie nie wystawili jeszcze oferty na biegi ??.
Zauważyłem że często nie ma kursów na KZ w kosza czy hokej.Np. dzisiaj na ligę NLB.
Same kursy też nie imponują wysokością w stosunku do konkurencji, szczególnie na mniej popularne rozgrywki są zaniżone.
Nie widzę żadnego powodu żeby grać u tego bukmachera. Jeżeli przyjmiemy jak tu niektórzy twierdzą że sts ma gorszą oferte niż toto-mix to z tym bukmacherem jest naprawdę kiepsko.
 
arnold1412 1

arnold1412

Użytkownik
Ja na odmianę powiem kilka dobrych słów. STS - pierwsza młodość a także pierwsze zakłady. Tam nauczyłem się podstaw bukmacherki. Kiedyś były to małe kwadratowe punkciki, teraz nowoczesność wzięła górę. Wszędzie mamy wielkie telewizory plazmowe ze zdarzeniami, meczami ( szok ), do tego wystrój lokali powiewa świeżością , no zapach STS&#39;a jednak jest ten sam - nie wiem czy tylko ja go zauważam. Mieli małe problemy z systemem i stroną internetową, kursy były całkiem inne niż w punkcie, lecz teraz wszytko działa miło i składnie. Kursy np. pod koniec dnia bardzo spadają, dodając do tego i tak niskie ich wartości przeddzień, ale jak ktoś gra dla funu&#39;u i emocji, nie jest tak bardzo wymagający.
Podsumowując STS na przestrzeni lat, zmienił się diametrialnie, technika poszła na przód, plus za stronę internetową z opcją wcześniejszego wydrukowania kuponu. I powiem wam tak, żaden internetowy bukmacher, nie zastąpi wam czasami długiej pogaduszki z piękną panią od STS. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
2 44

26dzejo26

Użytkownik
sts w rzeszowie (ten na rejtana) to przede wszystkim obsługa, jedna pani jest ładna, miła zawsze służy pomocą (np. dodrukowując brakujące zdarzenia)
a druga niestety to taki typ męczennicy, która jest nieuprzejma, raz nawet zabrała wydruki zdarzeń klientom sprzed nosa bo było 30 min do zamknięcia lokalu, ja na szczęście widziałem tą sytuację wychodząc, ale inni miny mieli nie tęgie, poza tym sts kojarzy mi się przede wszystkim z zaniżonym kursami na niespodzianki i zawyżonymi na faworytów
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
sts w rzeszowie (ten na rejtana) to przede wszystkim obsługa, jedna pani jest ładna, miła zawsze służy pomocą (np. dodrukowując brakujące zdarzenia)
a druga niestety to taki typ męczennicy, która jest nieuprzejma, raz nawet zabrała wydruki zdarzeń klientom sprzed nosa bo było 30 min do zamknięcia lokalu, ja na szczęście widziałem tą sytuację wychodząc, ale inni miny mieli nie tęgie, poza tym sts kojarzy mi się przede wszystkim z zaniżonym kursami na niespodzianki i zawyżonymi na faworytów
Idealnie opisałeś obie Panie ;)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Sts kolejnego minusa u mnie złapał. Przygotowałem sobie kuponik z 3zdarzeń, jeszcze się upewniłem na ich stronce że na mecze 2ligi wymagają 3ako. Ok, spoko. Na miejscu okazało się że jednak na drugą lige wymagają kuponu 5zdarzeniowego. Niestety jako że spieszyłem się do roboty to na szybko musiałem coś dorzucić, i niestety jedną z dorzutek była cracowia 1x. I kaska w plecy
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
U mnie minus za oferte. Nie dosc że nie maja oferty na Mistrzostwa do lat 18 w kosza to do tego na tych kartkach nie da sie rozczytac. wszystkie zdarzenia handi overy maja ten sam numer i to z nawiasu trzeba wpisac bezsens
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
U mnie minus za oferte. Nie dosc że nie maja oferty na Mistrzostwa do lat 18 w kosza to do tego na tych kartkach nie da sie rozczytac. wszystkie zdarzenia handi overy maja ten sam numer i to z nawiasu trzeba wpisac bezsens
Trzeba dodać do tego że obsługa punktu w ogóle nie ma pojęcia na temat oferty. Jedna pani nie wiedziała w ogóle co to jest under/over. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale jakieś szkolenia by się im przydały.
Jakoś stary system mi pasował. Kupony były lepsze, może tylko dłużej się drukowały, ale nie było tyle zamieszania co jest teraz. Niektórych typów w ogóle nie można puścić, innych nawet nie wiadomo jak zagrać. Kiedyś lubiłem sobie pójść do STS-ów, teraz to strata czasu i nerwów.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Trzeba dodać do tego że obsługa punktu w ogóle nie ma pojęcia na temat oferty. Jedna pani nie wiedziała w ogóle co to jest under/over. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale jakieś szkolenia by się im przydały.
Jakoś stary system mi pasował. Kupony były lepsze, może tylko dłużej się drukowały, ale nie było tyle zamieszania co jest teraz. Niektórych typów w ogóle nie można puścić, innych nawet nie wiadomo jak zagrać. Kiedyś lubiłem sobie pójść do STS-ów, teraz to strata czasu i nerwów.
Popieram Cie w 100%. Stary system był o niebo lepszy. Teraz wole iść do fortuny oddalonej o 30 metrów dalej i jest wszystko ładne i czytelne.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
To co obecnie najbardziej razi w sts , to jest ofera , to ja zniza obecnie do najgorszego wsród konkurentów u mnie takich jak toto-mix i fortuna.
Oferta jest tylko dla ako tasmiarzy ????
 
Do góry Bottom