>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher STS - opinie

poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Tragiczna oferta. Żużel na niskim poziomie, kupony szybko się zdzierają... miałem taśme 3 dniową, trzymałem w portfelu i kod się starł i 50 zł nie zostało mi wypłacone i od tamtego czasu tam nie chodzę ???? . Tylko totolotek, chyba że zamknięty to na pieszo przejdę się do millenium a mam aż 3 km do Millenium, a do sts 500 metrów ???? .
U Mnie w Świebodzinie grają w STS na live i często taki koleś wygrywa bo gra za wyższe stawki ;).
 
A 0

aszbi

Użytkownik
Mnie zastanawia jedno dlaczego w tej firmie zatrudnia się tylko kobiety do punktów sprzedaży ?? przecież to jest śmiech na sali ???? w toto-mix nie ma takich cudów.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
A mnie zastanawia w STS jak oni magicznie ten podatek liczą?:grin: W regulaminie stoi, że klasyczne 12% up***dolą. No ok, rozumiem to, polskie prawo itd. Ale jak sobie na kalkulatorze policzyłem AKO z 4 zdarzeń to już się różniło od tego na kuponie. Do tego jak się AKO przemnoży przez stawkę to również wygrana jest mniejsza, bo chyba tu właśnie podatek od wygranej biorą... Jak to w końcu jest?:-|
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Licząc tak to by wychodziło 10% podatku, a w rzeczywistości znika 15,5% aż.:] Tak więc tu musi byc zupełnie inny wzór
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
ako * stawka * 0,88 = wygrana ???? tak mi się zgadza na wszystkich kuponach jakie mam w domu. Z tym, że trzeba liczyć ako dokładnie do wszystkich miejsc po przecinku.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jest 10% podatku i potem od tego ten nowy smieszny podatek. Kiedyś sie mnożyło *0,9. Tak jak okolega wyżej napisał teraz *0,88
 
T 2

tuptak

Użytkownik
Ostatnio ogromny - dla sts, już drugi raz w tym tygodniu pani w punkcie mówi, że &quot;nie działa internet&quot; gdy chcę podać kod wirtualnego kupony z strony internetowej. Może wgl niech wycofają tą ofertę, bo raz na pięć razy udaję się taki kupon wbić, przynajmniej w punkcie w moim mieście, u Was tak samo?
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc nie mam powodów do narzekań na firmę, jak jestem w mieście to od czasu do czasu zaglądam i coś tam się zawsze puści. Problemów nigdy nie było, więc nie ma co narzekać. ????
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, może ktoś pomoże... Czy w tym nowym systemie, który teraz mają (te nowe kupony), można odebrać wygraną w innym mieście?
Wiem, że przy tych papierowych trzeba było iść do tego samego punktu, w którym zakład został zawarty, a jak jest teraz to nie mogę znaleźć żadnej informacji (czytałem regulamin na stronie, ale tam też nic nie było...).
 
R 13

reward

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc nie mam powodów do narzekań na firmę, jak jestem w mieście to od czasu do czasu zaglądam i coś tam się zawsze puści. Problemów nigdy nie było, więc nie ma co narzekać. ????
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, może ktoś pomoże... Czy w tym nowym systemie, który teraz mają (te nowe kupony), można odebrać wygraną w innym mieście?
Wiem, że przy tych papierowych trzeba było iść do tego samego punktu, w którym zakład został zawarty, a jak jest teraz to nie mogę znaleźć żadnej informacji (czytałem regulamin na stronie, ale tam też nic nie było...).
W nowym systemie STS wygraną można odebrać w dowolnym punkcie na terenie całego kraju.
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Dzięki za informację. Miałeś rację, byłem w punkcie w innym mieście i wypłacone pieniądze. Chociaż jakieś oznaczenia muszą być, bo zwrócili uwagę, że kupon zawarty w mieście X, a nie u nich :p
 
B 0

boczekk

Użytkownik
STS czytając starsze posty to widzę że nie tylko ja mam o nich złe zdanie.Robią straszne oszustwa pamiętam jak stawiałem 3 mecze a baba za ladą że 3 meczy być nie może????.Można długo by wymieniać wady STS odradzam tego buka wszystkim.
 
uzytkownik-78036 0

uzytkownik-78036

Użytkownik
STS, no więc tak: będe mówił tylko w apekcie zakladow na pilke nozna, bo takie zwyklem grywac
1) oferte na soccer maja nieporownywalnie bogata, zdecydowanie najbogatsza sposrod wszystkich ziemniakow oraz maja bardzo fajne ulotki kursowe, zdecydowany plus, a i stronke www maja calkiem przyzwoita i czytelna
2) robia czesto jaja ze zmiana kursow - to prawda, ale na poczatku tygodnia na mecze weekendowe maja zdecydowanie najwyzsze kursy srednio o 0,1 wyzsze niz np. totomix czy fortuna, a te 0,1 na kilku meczach juz robi spora roznice
3) obsluga jest przewaznie (choc nie mozna generalizowac) niemila i opryskliwa, w zasadzie zaprzyjazniona tylko z dziadkami stsowymi, a reszte zlewa - typ meczennicy, dlatego odradzam siedziec godzinami nad ulotka w lokalu (na marginesie mowiac to czesto tam niebywale smierdzi, szczegolnie latem, zima lepiej ale raczej fajerwerków nie ma), najlepiej tylko przyjsc, zagrac, sprawdzic, wyjsc
to by bylo tak w duzym skrocie...
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem brakuje jednak w ofercie zakładów na remis zwrot lub chociaż na podwójną szansę. I trochę dziwne braki kursów na niektóre zakłady w hokeja na under/over.
 
9 0

9b12

Użytkownik
jeżeli grany był hokej na KZ , to wliczają rzuty karne do kuponu? Pytam, bo dawno nie grałem w naziemnych a na faq totomixu tego nie ma ?
 
Do góry Bottom