>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak ja, Niestety mi wtedy nie uznali. Policzyli po 1,00 powołując się na regulamin i tyle z rozmowy.
Czyli jak w netowym...Nic nie ugrasz mimo ich błędu. Dziwne, bo myślałem, że w ziemniakach jednak &quot;biorą babole na klatę&quot;...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Czyli jak w netowym...Nic nie ugrasz mimo ich błędu. Dziwne, bo myślałem, że w ziemniakach jednak &quot;biorą babole na klatę&quot;...
Moje zdziwienie było równie wielkie podziękowałem tej firmie i nie gram tam.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy jak usunalem konto w stsie, to moge je jakos przywrócic?? Bo rozumiem ze zarejsetrowac ponownie na moje dane nie moge sie.
 
T 2

tgq

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego temat, ani przedwcześnie rejestrować się w STS&#39;ie wiec zapytam was. Jest możliwość obstawiania systemem słupkowym? Kombinacja ABC, 2z3 po kilka zdarzeń na jedna kombinacje. Wiem tylko ze taka możliwość jest w fortunie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego temat, ani przedwcześnie rejestrować się w STS&#39;ie wiec zapytam was. Jest możliwość obstawiania systemem słupkowym? Kombinacja ABC, 2z3 po kilka zdarzeń na jedna kombinacje. Wiem tylko ze taka możliwość jest w fortunie.
No pewnie, że możesz! Normalnie dajesz sobie zakłady, potem robisz selekcję na poszczególne bloki i klikasz na zakład systemowy i 2z3 i stawiasz :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 10

tswks

Użytkownik
Nie wiem czy w dobrym temacie piszę,jak cos to niech moderator przeniesie do odpowiedniego.Postawiłem kupon na którym było spotkanie Albacete-Granada B, na każdym livescorze widnieje wynik 2:0 dla gospodarzy, a gdy robię podgląd kuponu na stronie sts wyświetla się wynik 0:0 i że kupon przegrany,można to gdzieś zgłosić?
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Witam, jest to zakład podwójna szansa w STS.
Przedstawiam wam przykładowy typ, czy 1-1 to bliżej znane wygrana pierwszej drużyny lub remis ? 2-2 to wygrana drugiej drużyny lub remis, a 0-0 to wygrana pierwszej lub drugiej drużyny ?
1-1 1.85 0-0 1.60 2-2 1.85
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam, jest to zakład podwójna szansa w STS.
Przedstawiam wam przykładowy typ, czy 1-1 to bliżej znane wygrana pierwszej drużyny lub remis ? 2-2 to wygrana drugiej drużyny lub remis, a 0-0 to wygrana pierwszej lub drugiej drużyny ?

1-1 1.85 0-0 1.60 2-2 1.85
Nie, w tych zakładach chodzi o podwójną szansę, ale w trochę innym wymiarze ???? Otóż 1-1 oznacza, że stawiasz, że gospodarze będą prowadzić do przerwy albo na koniec meczu, czyli jeśli do przerwy jest 1:0 a na koniec 2:2, a Ty postawiłeś 1-1 to wygrałeś, bo gospodarze prowadzili do przerwy, w tym przypadku zwycięski jest też typ 0-0, bo na koniec był remis ;)
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Mam problem jeżeli chodzi o grę z kuponami MAXIKOMBI. Chciałem zagrać z kombinacją 5 z 9 za 12.60 zł i nie wiem dokładnie o co chodzi w tym zestawieniu:
Maksymalna wygrana: 178.00 zł
możliwa wygrana z 1 błędem: od 47.36 zł do 96.38 zł
możliwa wygrana z 2 błędemami: od 15.29 zł do 41.88 zł
możliwa wygrana z 3 błędemami: od 3.68 zł do 14.30 zł
możliwa wygrana z 4 błędemami: od 0.53 zł do 2.95 zł

Czy jeżeli będą 4 błędy w kuponie to w najgorszym scenariuszu wygram tylko 13 zł i 13 gr czy jak to jest?
 
C 0

cleverleypl

Użytkownik
Mam dwa pytanka (nigdy nie miałem konta u żadnego internetowego buka więc nie wiem):
- Czy do wpłacania i wypłacania pieniędzy jest potrzebne jeszcze jakieś konto u jakiegoś &quot;pośrednika&quot; typu MoneyBrookers? Wystarczy tylko konto w banku?
- Jest jakiś limit wpłacanej i wypłacanej kwoty?
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Mam dwa pytanka (nigdy nie miałem konta u żadnego internetowego buka więc nie wiem):
- Czy do wpłacania i wypłacania pieniędzy jest potrzebne jeszcze jakieś konto u jakiegoś &quot;pośrednika&quot; typu MoneyBrookers? Wystarczy tylko konto w banku?
- Jest jakiś limit wpłacanej i wypłacanej kwoty?
- Jeśli chodzi o konto w STS czy Fortunie to wystarczy Ci konto bankowe bo tylko tak możesz zasilać konto. Żadni pośrednicy nie są konieczni. Zlecasz przelew na konto bukmacherskie i w kilka minut masz już kasę gotową do gry. Z wypłatami jest identycznie, z tym, że nieco dłużej czekasz na kasę na koncie w banku, do 2 dni z tego co się orientuję.
- Nie ma limitu chyba, przynajmniej nigdy się z żadnym nie spotkałem.
 
Do góry Bottom