>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

T 15

temp

Użytkownik
Do przelewu podawane są dane gracza (zgodne z danymi z dowodu), więc jeżeli bank w którym masz konto przepuszcza przelewy w których numer konta nie zgadza się z danymi osobowymi, to nie będzie przypału (działa to też w odwrotną stronę - sts musi przyjąć przelew z danymi różnymi niż konto gracza). Oczywiście o ile uda ci się zarejestrować dwa konta w sts z tym samym numerem konta bankowego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
dokladnie chodzi mi o to czy jak zaloze konto na ojca np a podam moje konto bankowe to nie bedzie przypalu?
Nie rozumiem takiego kombinowania.
Przecież to legalny w Polsce bukmacher!
Otrzymałeś jakiś limit, jesteś kozakiem zarabiającym więcej na bukmacherce niż 100 000 albo 500 000 dziennie?!

Zacytuję tekst, do którego także masz dostęp:
Wpłaty
Jak mogę doładować konto?
Wystarczy się zalogować na swoje konto i na górze strony kliknąć odnośnik „WPŁATA”. Nastąpi przekierowanie na stronę bezpieczenych płatności internetowych, gdzie będą mogli Państwo dokonać wyboru swojego banku i zostaną przeprowadzeni za pomocą przyjaznego panelu przez cały proces dokonywania wpłaty.
https://www.sts.pl/pl/footmenu/pomoc/faq/

------

Edit:
... no przeoczyłem. Przecież ta firma oferuje bonus do wys. 200 zł to przecież można zaangażować w interes całą Rodzinę.

Ludzie, czy Wy rozumiecie, że z takim cwaniackim podejściem nie macie w bukmacherce czego szukać?
Bez realnego wkładu własnego i z gołym tyłkiem w bukmacherce nic nie wskóracie. Absolutnie NIC!
 
serafini 13

serafini

Użytkownik
Wiecie może jak długo trwać może pojawienie się pieniędzy z wygranego kuponu w okienku depozytu, bo kupon wygrany wczoraj, wczoraj w historii kuponu rozliczony i zaznaczony jako wygrany a pieniędzy dostępnych ciągle nie ma???
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Wiecie może jak długo trwać może pojawienie się pieniędzy z wygranego kuponu w okienku depozytu, bo kupon wygrany wczoraj, wczoraj w historii kuponu rozliczony i zaznaczony jako wygrany a pieniędzy dostępnych ciągle nie ma???
Bo pewnie obracasz bonus i dodało ci do konta bonusowego
 
X 0

xxxkamilxxx18

Użytkownik
Wie ktoś może jak usunąć konto na sts.pl??????
W FAQ niby wszytko ładnie pięknie jest ale jak wejdę w zakładkę moje konto to nie widzę żadnej opcji zamknij konto.
Tylko wpłaty, wypłaty, operacje na koncie itp...
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Wie ktoś może jak usunąć konto na sts.pl??????
W FAQ niby wszytko ładnie pięknie jest ale jak wejdę w zakładkę moje konto to nie widzę żadnej opcji zamknij konto.
Tylko wpłaty, wypłaty, operacje na koncie itp...
Pisz do ich &quot;supportu&quot;. Odpowiedzą Ci na mail czy chcesz na pewno zamknąć konto bo dlaczego, że szykuja kolejne promocje i tp.
Piszesz że chcesz zamknąć i Ci zamykają.
 
kojak_kr 0

kojak_kr

Użytkownik
Mają oni jakiś live chat bo nic nie widzę a ktoś wyżej o nim wspominał, kupon, źle mi rozliczyli dwa dni temu, napisałem trzy wiadomości i dalej nic? To normalne u nich?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
nie da się zarejestrować 2ch kont na jedno konto bankowe,probowal ktos?
Nie wiem, czy ktoś próbował, ale wiem, że bez sensu nawet próbować. Lepiej założyć konto w banku, nie trwa to długo, a przyjdzie dzień, że i tak się przyda. Bo nawet jakby się udało założyć 2 konta u buka na jedno konto bankowe, to wszystko może być cacy, dopóki wpłacasz kasę, a jakbyś chciał wypłacić, to mogłyby być problemy i zamknięcie konta i nic byś nie zrobił, bo to działanie wbrew regulaminowi :]
 
piter87 3

piter87

Użytkownik
Odpowiem Ci ich językiem &#39;&#39;wkrótce&#39;&#39;... to jest ich odpowiedź na to nurtujące pytanie. ;)...
Odpowiedz sts-u na mojego maila:

&quot;Witamy,

Zakłady live zostaną uruchomione w tym kwartale.

Pozdrawiamy,
Zespół Star-Typ Sport &quot;
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Witam,

czy ktoś może mi podpowiedzieć co się dzieje w przypadku dogrywki w meczu koszykówki, mianowicie postawiłem na over w łącznej sumę w meczu w NBA. W Milenium pamiętam, że dogrywki się nie wliczały, jak jest tutaj?

EDIT: W sumie sam sobie odpowiedziałem:

W przypadku koszykówki dla kursów 1 X 2 oraz zakładów „poniżej/powyżej”, wynik jest
rozumiany jako liczba zdobytych punktów na końcu regulaminowego czasu gry bez
jakiegokolwiek doliczonego czasu. Wynik dla zakładów handicapowych oraz zakładów z
określeniem marginesu wygranej jest rozumiany jako ostateczny rezultat na koniec gry
włącznie z ewentualnym doliczonym czasem.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy ktoś wie ile czasu mam na odbiór wygranej u nich? Nie chodzi mi o te ich supergenialne zakłady w necie, tylko zwykłe kupony od baby w punkcie. Na ich stronie jest tylko regulamin &quot;Internetowych zakładów&quot; i piszą tam o 3 miesiącach, ale to raczej nie dotyczy papieru, zawsze było 30 lub 60 dni. Na odpowiedź supportu już nie liczę.
 
Do góry Bottom