>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
a ja wlanie podalem omylkow nie wiem w jaki sposob matki nr konta (kiedys z niego korzystalem moze dlatego ???? ) i kasa przysla bez problemow
Nie wiem jakim cudem ci przyszla, w regulaminie wyraznie jest napisane ze wplacac i wyplacac mozna z konta osoby zarejestrowanej, rob jak uwazasz ale jak ci zablokuja konto to pretensje bedziesz mial tylko do siebie.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
na 3 rozne konta sts wplacalem z tego samego konta pko .
tyle ze kazde bylo zarejestrowane na inne konto bankowe
niestety tylko raz udalo mi sie wyciagnac bonus i teraz kusi jeszcze raz sporobowac , w zasadzie to co moga zrobic 200 zl i tak pewnie oddadza ?
tak na marginenie nie wiecie czy mozna skasowac/zawiesic kontan na sts
 
G 42

gks711

Użytkownik
Jakieś doniesienia w sprawie wyłapywania ludzi którzy grali przez internet a później zaczęli grac online w STS? Bo miesiac temu czytałem takie pogłoski i ludzie się bali, a chętnie bym skorzystał z bonusu ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jakieś doniesienia w sprawie wyłapywania ludzi którzy grali przez internet a później zaczęli grac online w STS?
POnoć Tusk porozumiał się już ze swoim przyjacielem Putinem w sprawie użyczenia POlsce przez Rosję kilku gułagów na Kołymie - jako miejsce odosobnienia dla tych wyłapanych , bo polskie więzienia nie mogą już ich pomieścić!
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
POnoć Tusk porozumiał się już ze swoim przyjacielem Putinem w sprawie użyczenia POlsce przez Rosję kilku gułagów na Kołymie - jako miejsce odosobnienia dla tych wyłapanych , bo polskie więzienia nie mogą już ich pomieścić!
Znaczy też się boję, ale nie mogą przecież jakoś mnie zweryfikować, żę grałem u zagranicznych (chyba). Choć moje granie tam to parę stówek, nie wielkie sumy. Ale dla pewności mówicie, aby zamknąć konto? Czy to będzie podejrzane, że bonusik wypłacę i zaraz zamykam konto, bo podatek denerwuje :cool:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Znaczy też się boję, ale nie mogą przecież jakoś mnie zweryfikować, żę grałem u zagranicznych (chyba). Choć moje granie tam to parę stówek, nie wielkie sumy. Ale dla pewności mówicie, aby zamknąć konto? Czy to będzie podejrzane, że bonusik wypłacę i zaraz zamykam konto, bo podatek denerwuje :cool:
A W jakim celu zamykasz konto zostaw sobie, Nic nie rób i po sprawie a nie śmieszne zamykanie, strach bo może sprawdzą gdyby mieli sprawdzać to by więzieni brakło na tych ludzi ;)....
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Ludzie, czasami sie zastanawiam po co wogole jest wam internet ? Czy tak ciezko jest wejsc po prostu na ich www i samemu to przeczytac? Czy rzeczywscie to tak bardzo boli?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ludzie, czasami sie zastanawiam po co wogole jest wam internet ? Czy tak ciezko jest wejsc po prostu na ich www i samemu to przeczytac? Czy rzeczywscie to tak bardzo boli?
Taka jest chyba w dużej swojej części generacja &quot;dzieci Internetu&quot; niestety ...
(Inaczej niż chociażby generacja wcześniejsza a właściwie pokolenie wcześniejsze, które Internet stworzyło, z którego Internet &quot;wyszedł&quot;).
Jawi mi się, jako stado zagubionych. I bezradnie płaczących.
Pomocy!!!! ????
Paradoksalnie, wyposażonych jak żadna inna wcześniej, w potężne narzędzie do wyszukiwania informacji. Z całego Świata. W zasadzie, bez ograniczeń. I bez ruszania dupska z fotela.
Ludzie, a co by było gdybyście nie mieli Internetu?
... No strasznie by było ... Trzeba byłoby na nóżkach zap .... ać do biblioteki jakiejś albo czytelni, a może i pobiegać po znajomych.
Ciężko przeżyć by było.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ile trwa weryfikacja konta w sts&#39;ie? Konto założyłem dzisiaj około 11, zaraz po tym przyszedł mi mail, że konto zostało założone pomyślnie i obecnie czeka na weryfikację, która może potrwać kilka minut. O jej zakończeniu mam zostać powiadomiony mailem. Jest po 18 i nic nie dostałem. Jak to wygląda w waszym przypadku?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Nie no, logować da się od początku. Tylko mam pewien dylemat co do wpłacania pieniążka, skoro moje konto jest jeszcze niezweryfikowane. No chyba, że ta cała weryfikacja to ściema, która nie następuje, w co zaczynam wierzyć.
 
Do góry Bottom