>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Steaua Bukareszt - Zagłębie Lubin

Status
Zamknięty.
V 0

vander1989

Użytkownik
niestety tez mi sie tak wydaje! ale piłka nozna to piłka nozna ???? trzeba wierzyc w szanse do konca ???? osobiscie nie kibicuje zespołowi z Lubina! ale na arenie miedzynarodowej w koncu ktos mogłby zaszalec ????
 
michalj 0

michalj

Użytkownik
ZAglebie nie ma zadnych szans absolutnie zadnych.Przeciez Steaua juz wyrobila sobie marke na arenie miedzynarodowej grajac bardzo dobrze w pucharze UEFA.Ja nienawidze Zaglebia Lubin,chcialbym zeby ich zdegradowano,ale na kazdy klub polski ktory gra w eliminacjach lub Uefa licze zeby awansowalo jak najdalej ???? .Lecz w tymp rzypadku Zaglebie nie ma szans,Jakby to byl BOT to dawalbym im wieksze szanse.
 
masa 0

masa

Użytkownik
A mi się wydaje że mogą powalczyć. Kiedyś jak Wisła grała to też wszyscy narzekali a wygrała nawet z Schalke :jezora: Wszystko może się zdarzyć. Pozdro
 
D 0

damian591

Użytkownik
Przeciez Steaua juz wyrobila sobie marke na arenie miedzynarodowej grajac bardzo dobrze w pucharze UEFA
Było to w sezonie 2005/2006 jeśli dobrze pamiętam doszli wtedy aż do półfinału rozgrywek :!: . Po drodze pokonali taki klub jak FC Valencia. :!:

Myślę jednak że w sporcie jest wszystko możliwe, tak więc Zagłębie jednak nie jest bez szans ????

POZDRAWIAM
 
W 0

wasyl90

Użytkownik
Moim zdaniem Zagłębie nie ma wielkich szans(choć jakieś tam ma)!!!
Trzeba liczyć na BOT oraz Groclin i miejmy nadzieje że Legia zwojuje awans z pucharu intertoto!
Chyba Legia ma większe szanse na awans do pucharu UEFA niż Zagłębie w Lidze Mistrzów.
Super by było gdyby wszyscy awansowali!!! ????
 
C 0

chizu

Użytkownik
Zagłębie trafiło na najsilniejszego przeciwka z możliwych. Steaua to według rankingu UEFA najsilniejszy rywal, na którego mogło trafić Zagłębie. Rumuni tylko latem wydali już prawie 4 mln euro na transfery, to niemal połowa budżetu Zagłębia na cały sezon.
Steaua to mało wdzięczny rywal, niezbyt medialny, ale świetny piłkarsko i ograny już w Lidze Mistrzów.Zagłębie dopiero będzie zdobywać europejskie doświadczenie.
Dwa lata temu Rumuni doszli do półfinału Pucharu UEFA, gdzie pechowo przegrali z Middlesbrough. Rok temu grali już w fazie grupowej Ligi Mistrzów i zajęli trzecie miejsce za Lyonem i Realem. Zagłębie zostało bez napastników, bo odszedł Piszczek, Chałbiński jest kontuzjowany, a wzmocnień w tej formacji na razie nie ma.
Jedyną szansą dla zagłębia jest Trener Steauy Gheorghe Hagi, były gracz Realu i Barcelony. Jest piłkarzem wszech czasów w Rumunii, ale na razie kiepskim szkoleniowcem. Wyrzucano go z reprezentacji Rumunii, Bursasporu, Galatasaray i FCU Politehnica Timisoara. Jeśli Zagłębie pokona Rumunów, &quot;przejmie&quot; wysoki współczynnik UEFA tej drużyny i w III rundzie będzie rozstawione. Dzięki temu na pewno nie trafi na Arsenal, Liverpool czy Valencię.
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Mowiac szczerze czuje ze Lublin ma szanse ???? Po dzisiejszym wygranym meczu 2-0 z renomowanym przeciwnikiem Saturn Moscow Region widze szanse Lublina ???? Tylko szkoda ze sie oslabiaja zamiast kupywac :/ Mam nadzieje ze pokaza klase przeciwnikom z rumuni :spokodfhgfh:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ojj ciężko to widze... ale nie jest to zadanie nie możliwe... chociażby mozna przypomnieć o meczu Polski z Brazylią ( 1-0 ) ????
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Moim zdaniem nie mają szans wygrac moze wywalczą remis u siebie ale taka prawda ze jak sie gra z dobrymi zespolami ale przereklamowanymi to sie przegrywa jak by np:grali z herta berlin to by mogli wygrac spokojnie poniewaz jest to zespol z tradycja lecz grajacy na poziomie orange extraklasy.Natomiast Steau to biedny ale mocny mocny zespol.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Teoretycznie wszystko jest mozliwe, ale nie w LM... Steuna jest bardzo profesjonalną drużyną i z pewnością wygra oraz z pewnością na nich postawie... ???? Nie musze się bać, ze Zagłębie kupi mecz...;)

Jedynie to, że jak pokonaja to w 3 rundzie bedą mieli słabszego rywala(nierozstawionego)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Zagłebie ma szanse z pewnoscią tylko jak oni przygotowali sie do sezonu tego niewiadzą nawet oni sami jak wypadną na tle zespołu z Bukaresztu. Bo praktycznie w ostatnich latach wszystkie polskie druzyny w EP kompromitowały sie Jeynie Wisła powalczyła z Panatinaikosem dlaczego a no pewnie dla tego ze byli całkowicie bez formy. Kto gra w El do LM zagłebie które osmieszyło sie w zeszłym roku z jakimś Gruzynskim zespołem czy jakos tak. Czy raczej wątpie w zagłebie chodz niewiem jak z przygotowaniem ich przeciwników. Zresztą nawet jak by sie im jakimś cudem udało awansowac dlaej to i tak 3 runda chyba jest dla nich nie do przejscia. Ale zobaczymy jak bedzie nie wyprzedali sie jedynym bardzo powaznym osłabieniem bedzie brak Piszczka ale jakies wzmocnienia zrobili zobaczyme.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja też nie daję ekipie z Lubina dużych szans . Według mnie Steaua spokojnie ich ogra . Ekipa z Bukaresztu jest w tej chwili chyba najmocniejszą ekipą z tzw. Wschodu i Bałkanów . Drużyna praktycznie nie sprzedaje na lewo i prawo swoich najlepszych zawodników poprzez co udało im się zbudować silną ekipę . Może nie stać ich na wyeliminowanie klubów z topu , ale ze słabszymi i równymi sobie zawsze sobie radzą . Zagłębie co prawda też się nie osłabiło , ale coś nie widać poważnych wzmocnień a pozbyli się choćby Piszczka . Nędza Włodarczyk to raczej nie ta klasa. Według mnie wygrali oni ligę głównie dlatego , że wielkie firmy polskiej piłki po prostu miały kryzys i były słabe . Szastali trenerami , tracili głupie punkty a Zagłebie regularnie punktowało . Nie gram z reguły przeciwko polskim ekipom , ale według mnie Steaua to pewniak .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom