>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Steaua Bukareszt - Zagłębie Lubin

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Steaua Bucharest - Zaglebie Lubin:
Liczba bramek: mniej niz 2.5
Kurs : 1.75

Betsson

Analiza :No coz dzis o godzinie 21.15 wszystko sie okaze czy Polska druzyna zagra w nastepnej rundzie Ligi Mistrzow . Ja akurat stawiam mniej niz 2 bramki , dlaczego ? Poniewaz widzac gre zaglebie i bijazn ataku przed wlasna publicznoscia moge smialo sie pokusic ze Zaglebie raczej nic nie strzeli w Bukareszcie( moze jedna bramke czego im z calego serca zycze) lecz jezeli Zaglebie by strzelilo Steau napewno chciala by wygrac ten mecz czyli musial by byc wynik oveer czego bym nie chcial.Lecz pod taka presja jak na stadionei Stadionul Ghencea gdzie liczba kibicow moze osiagnac 25 tys. przy czzym jestem pewny ze Zaglebie nie wygra (niestety). Ale no coz moze Wojciech Lobodzinski lub Chalbinski pomoga druzynie ?

- Jesteśmy pełni nadziei, ale i czekamy na trudne spotkanie. Nie jesteśmy faworytami, zdajemy sobie też sprawę z szansy, przed jaką stajemy, chciałbym żeby chłopcy zagrali jak nigdy dotąd, bo tylko tak możemy myśleć o awansie. Jeśli wszyscy zagrają na maksymalnym poziomie, to jest szansa, że awansujemy - Czeslaw Michniewicz
onet.pl

Czyli sam trener mowi o tym ze zawodnicy musza zagrac jak nigdy dotad co przy takiej publicznosci jaki mikecfc pokazywal jest niemozliwe ......
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Tak ja mówiłem, Steaua 100% pefka ????
Trzeba było grać a nie kombinować

Zagłębie powalczyło i dostalo w dupę, czyli tak jak pisałem

Powalczyć to można z rana o to, kto pierwszy pójdzie do kibla :mrgreen:
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
I znow ta sama historia :sad:

Zaglebie przegralo, ale generalnie mozna znalezc troche optymizmu. Przede wszystkim nasz zespol walczyl. Brakowalo tego co tydzien wczesniej ▶ skutecznosci. Gdyby ten element byl poprawiony to mysle, ze cieszylibysmy sie ze zwyciestwa. Steaua byla zespolem ktory dzisiaj wielkiej pilki nie pokazal. Byl jednak od nas lepszy w jednym elemencie... umial skutecznie wykorzystac nasze bledy. Zdobyl bramki, ktore Zaglebie mu podarowalo. Szkoda... wielka szkoda. Tak ogromna szansa wypadla nam z rak...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
I kolejny rok czekania na polską drużynę w LM.Już od 11 lat nie gramy w fazie pucharowej Ligi Mistrzów jako ostatnia drużyną która występowała w fazie grupowej LM był Widzew Łódź.Zagłebie miało wczoraj olbrzymią szanse na awans do III rundy kwalifikacji a tam czekał przecwnik teoretycznie słabszy od Steuy bo BATE Borysów.Zagłebie tracił &#39;&#39;frajerskie&#39;&#39; bramki takich bramek nie mozna tracić jesli gra sie o Lige Mistrzów jest gadanie że zagrali dobry mecz ale przegrali najpiekniej jak się dało owszem takiego stwierdzenia można używać ale nie w momoncie gdy gra się o Ligę Mistrzów trzeba sobie powidzic wprost Steua wygrała oba mecze i awansowała do dalszych gier czasami trzeba w ważnych momentach grać słabo i wygrywawać jak mawiał trener Stefan Majewski &#39;&#39;Sztuką jest wygrać mecz grając słabo&#39;&#39; Nici z naszego awansu w rankingu,nici z pieniędzy dla Zagłbie,nici z premi dla piłkarzy Zagłebie mieli wilką szanse zaistniec w Europie teraz mogą mieć pretensje tylko sami do siebie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom