>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

"stawka 1000 zł single za prawdziwe pieniądze"

Status
Zamknięty.
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Spróbuję sprawdzić czy z bukmacherki da się żyć. Gram w to już dlugo i postanowiłem grać za tysiąc złotych jeden mecz dziennie w Betsafe zobaczymy jak to wyjdzie po miesiącu. Narazie na sucho ale z początkiem lipca wpłacę tysiąc i spróbuję za prawdziwe pieniądze
Typ na dziś
Nadal - Djoković 1 1,27 w betsafe
z tysiąca daje 270 zł dniówki
 
firer 886

firer

Użytkownik
Ja jeszcze dodam ze na Betsafe to raczej nie pograsz kuponow za taka stawka , chyba ze będziesz notorycznie przygrywal ;) . Do takiego grania to polecam Pinnacle - najwyzsze kursy, i praktycznie brak limitow
 
T 1

token1

Użytkownik
Cześć, sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że jeśli już wpłacisz pieniądze i może zaczniesz co nieco wygrywać, to typy w temacie dalej będą się znajdować. Na razie luźno obserwuję i myślę, że od lipca moglibyśmy zacząć razem. Może nawet czasem podyskutować o pewnych typach etc. Najważniejsza IMO jest żelazna zasada - jeden mega przemyślany typ na dzień. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
BTW. Typ na dziś jak najbardziej popieram. W tym wypadku jeśli nie wydarzy się nic nadprzyrodzonego, to 270 zł zasiliłoby naszą kieszeń ???? .
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
wybrałem na poczatek betsafe po zapisie rozmów z live chatem.
wymagany obrót depozytu 1x po dowolnym kursie więc nawet wpłacając 1000 i grając za 1.05 można od razu 50 wypłacić
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Koleś nie umiał mi odpowiedzieć

ale wypłacając 3-5 tys miesięcznie raczej nie ma szans na jakieś bloki
system mam taki że wypłacalbym tygodniówki w każdą niedzielę zostawiając zawsze tysiąc na koncie. Gdyby po kilku miesiącach betsafe się przyczepił można się przenieść do innego buka. Zasady gry już sobie mniej więcej opracowałem. Jeden góra dwa mecze dziennie ( bo np. podczas szlemów można znaleźć dwa mecze spokojnie). Oczywiście zawsze singiel na kuponie. Nie twierdzę że to się uda ale spróbować można bo z pensji 1800 to na emeryturę się nie odłoży a do 67 roku życia nikomu chyba dymać się nie chce.

Właśnie jeśli uniknie się podpalania i grania na siłę to można nie przegrywać. W większości problem wygląda tak że przy jakiejś serii zwycięstw nieraz ponosi nas trochę i gramy na żywioł. Trzeba grac bezemocjonalnie a to przyniesie rezultaty. I nie grac na siłę powiedzmy trafiamy od poniedziałku do czwartku ale w piątek mamy typ do którego nie jesteśmy do konca przekonani - wtedy odpuszczamy - liczą się zyski tygodniowe i nawet 500 pln w tygodniu wypłacone to w skali miesiąca dobra wypłata. Ogólnie nie ma co dywagować trzeba czerwiec prześledzić na sucho a w Lipcu po wypłacie spróbować za kasę i może jak się uda to po dwóch miesiącach złożyć w robocie wypowiedzenie ;))) takie małe marzenie.
 
asator 33

asator

Użytkownik
Ja od lipca startuje z podobnym systemem gry. Jedyną różnicą jest suma, za którą chce grać. Początkowo będzie to 300zł, z którego chce aby wyszła mi dniówka w granicach 50-60zł. Oczywiście jeden kupon dziennie, na którym znajdować się będzie jedno zdarzenie. Jak się system sprawdzi, tj. przyniesie zyski, to stawkę zwiększę do 500zł.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Koleś nie umiał mi odpowiedzieć

ale wypłacając 3-5 tys miesięcznie raczej nie ma szans na jakieś bloki
system mam taki że wypłacalbym tygodniówki w każdą niedzielę zostawiając zawsze tysiąc na koncie. Gdyby po kilku miesiącach betsafe się przyczepił można się przenieść do innego buka. Zasady gry już sobie mniej więcej opracowałem. Jeden góra dwa mecze dziennie ( bo np. podczas szlemów można znaleźć dwa mecze spokojnie). Oczywiście zawsze singiel na kuponie. Nie twierdzę że to się uda ale spróbować można bo z pensji 1800 to na emeryturę się nie odłoży a do 67 roku życia nikomu chyba dymać się nie chce.

Właśnie jeśli uniknie się podpalania i grania na siłę to można nie przegrywać. W większości problem wygląda tak że przy jakiejś serii zwycięstw nieraz ponosi nas trochę i gramy na żywioł. Trzeba grac bezemocjonalnie a to przyniesie rezultaty. I nie grac na siłę powiedzmy trafiamy od poniedziałku do czwartku ale w piątek mamy typ do którego nie jesteśmy do konca przekonani - wtedy odpuszczamy - liczą się zyski tygodniowe i nawet 500 pln w tygodniu wypłacone to w skali miesiąca dobra wypłata. Ogólnie nie ma co dywagować trzeba czerwiec prześledzić na sucho a w Lipcu po wypłacie spróbować za kasę i może jak się uda to po dwóch miesiącach złożyć w robocie wypowiedzenie ;))) takie małe marzenie.
Widać że &quot;wiesz&quot; o czym piszesz ...
Wypłaty 3-5k miesięcznie w tym śmieciowym buku? Żeby Ci się chociaż jeden raz udało to bez problemów wypłacić, nawet jak się uda to na zakład po wypłacie nie będziesz w stanie postawić więcej niż 10 złotych.
Chcesz grać i wygrywać - Pinnacle, tylko tutaj nie będziesz miał z tym długofalowo problemów.
Boisz się zagranicznych buków to wpłać do Bwina, grałem podobną taktyką na live stawki po 1000-4000 i limitów nie mam do dzisiaj, z żadną wypłatą nie było nigdy problemu.
Strategia jest dobra dopóki nie przegrasz. Załóż sobie czysto teoretycznie - wygrywasz pierwsz, drugi, trzeci zakład jesteś do przodu dajmy na to 350 złotych. Niestety w czwartym meczu faworyt zawodzi tracisz tysiaka. Myślisz sobie, a co tam, system jest dobry tylko miałem pecha/postawiłem mecz nie trzymając się zasad/nie byłem do końca pewny typu. No to wpłacasz jeszcze raz tysiąc złotych, stawiasz na faworyta w tenisie, bo ten sport chyba zamierzasz głównie grać, a tu psikus i Twój zawodnik kreczuje w drugim secie.
W ciągu kilku zakładów zamiast się wzbogacić tracisz miesięczną pensję i co teraz zrobisz - odpuścisz czy będziesz brnął w to dalej?
Nie odpisuj mi, że nigdy Ci się taka seria nie przytrafi, tylko się nad tym zastanów.
Jak jesteś w stanie odłożyć 1000 na takie granie + nie zakładałeś kont u wszystkich bukmacherów z bonusami startowymi to ja polecam surebety - prosty, szybki i trzymając się kilku zasad, bezpieczny sposób na zarabianie.
Też miałem milion pomysłów na to jak zarabiać, aż w końcu zacząłem grać surebety i kursy 1,01 live. Z dzisiejszej perspektywy bardzo się cieszę, że pewnego pięknego dnia miałem na Bwinie tylko 1000, a nie 4000 złotych.
Pozdro i powodzenia
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wg mnie źle dobrałeś ten typ...Finał RG gdzie rywalem Nadala jest Djokovic ? To wcale nie jest taka pefffka żeby ją uderzać za tysiaka...No, ale jak uważasz.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Zmieniam zdanie co do Mahuta ;)

Ogólnie tydzien na plus 270 po Nadalu

a za tysiaka dzisiaj dość pewne zdarzenie

Francja - Anglia (handicap 2:0) 1 1,09 - 90 zł z tysiaka

ogólnie żeby stracić kasę Anglia musiałaby wygrac minimum dwoma golami a ja w nich nie wierzę
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Nie będę pouczał odnośnie sposoby gry, życzę powodzenia, sam się wkrótce przekonasz o tym, czy był to dobry pomysł, ale napiszę to co koledzy powyżej. Zmień buka na Pinnacle albo Betfair. Za małe stawki można się tutaj pobawić, ale limit nadejdzie szybciej niż myślisz. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deloo 7

deloo

Użytkownik
Nie będę pouczał odnośnie sposoby gry, życzę powodzenia, sam się wkrótce przekonasz o tym, czy był to dobry pomysł, ale napiszę to co koledzy powyżej. Zmień buka na Pinnacle albo Betfair. Za małe stawki można się tutaj pobawić, ale limit nadejdzie szybciej niż myślisz. Pozdro.
przeciez i tak gra na sucho..
Co do typow to jak dla mnie jak bedziesz gral tak w realu to padniesz zanim sie obejrzysz, ogolnie polecam typy 1/2 a nie jakis handicapy overy itp, Euro 2012 wogole bym nie ruszal bo tam sie moga dziac cuda, to ze nie wierzysz w Anglie to nie znaczy ze nie moga wygrac 5;0 bo roznie sie moze ulozyc mecz, szybka czerwona kartka,karny itp.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Właśnie grę za prawdziwą kasę zacznę chyba w pinacle bo narazie grałem ale maks za 100 złotych w betsafe ;) A co do Francji to ten typ mi wejdzie ;) tak samo jak wszedl Nadal ;) Jeśli padnę to będę tysiąc w plecy i kończe tą zabawę ale póki co gram na sucho i testuje.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Zmieniam zdanie co do Mahuta ;)

Ogólnie tydzien na plus 270 po Nadalu

a za tysiaka dzisiaj dość pewne zdarzenie

Francja - Anglia (handicap 2:0) 1 1,09 - 90 zł z tysiaka

ogólnie żeby stracić kasę Anglia musiałaby wygrac minimum dwoma golami a ja w nich nie wierzę
Kolejny mecz trafiony dopiero drugi ale znowu plus. Dziś jeszcze jeden typ
Ukraina - Szwecja (handicap 0:2) - 2 1,15
z tysiaka jest 150 zł zysku ( z Francją wychodzi dniówka 240). Spokojne zabezpieczenie na Szwedów. Typ nie wchodzi jedynie w przypadku wygranej współgospodarzy minimum dwoma bramkami, a to w mojej ocenie jest mało realne.
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
I już sam sobie zaprzeczasz, miał być jeden przemyslany typ dziennie ???? , ale trzymam kciuki i powodzenia sam tak gram z tym ze zdecydowanie żadziej puszczam za taką stawkę.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
ledwo ale siadło ;) dzisiaj były dwa ale jutro nie mam nic do grania więc jutro dzień przerwy
ogólnie po dwóch dniach
3 typy postawione
3 typy trafione
zysk - 510 złotych
teraz interesują mnie limity u poszczególnych buków bo to trochę zagadkowy temat
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Napisałem Ci - Pinnacle.
Przy każdym zakładzie masz ile kasy możesz maksymalnie obstawić, żadnych indywidualnych limitów dla graczy, wypłaty bez weryfikacji, a i jeszcze w przypadku większości zdarzeń najwyższe kursy. Lepszego nie znajdziesz
 
T 1

token1

Użytkownik
Na razie typy siadają, ale sam widzisz, że to wszystko o włos. Polecałbym raczej granie na mniej wyrównane spotkania ????
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
po pierwsze piszesz w nazwie tematu &quot;stawka 1000zł single&quot; a grasz za 100zl, no to widze ze dales glosna nazwe zeby pol miliarda osob pisalo swoje madrosci... po drugie sam gralem &quot;niskie kursy&quot; (dalej mam zamair je grac ale jak ligi rusza, no i z doswiadczenia powiem ze granie niskich kursow w meczach reprezentacji madre nie jest, w lidze jest &quot;łatwiej&quot; oszacowac wynik (mowie na podstaiwe siatkowki, jednakze widzac co sie dzieje na euro no to typowac to tam mozna chyba nie wiem na podstawie czego). po 3. napisales ze pozniej mzoe bedziesz grac za 1000 zł. Chyba to nie jest twoj caly bank?? Grajac niskie kursy gralem 1/10 swojego banku na spotkanie by w razie wtopy miec czym dalej grac. Czy masz 10 000 zł ? Wracajac do tego co gralem to nei bylo tego duzo, raptem 12 typow przez okresow 2 miesiecy jednakze byly to typy &quot;wyselekcjonowane&quot; i wszystki weszly (lacznie ako12) tym nie mniej o wlos od porazki bylem wlasnie w meczu reprezentacji..
System &quot;niskich kursow&quot; jest calkiem ciekawy ale trzeba miec duza wiedze na temat ligi, i nei grac &quot;miliona&quot; roznych dyscyplin bo to na pewno skonczy sie wtopieniem.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Tadzin źle zrozumialeś ;/ Do tej pory maksymalnie gralem za stówę. Obecnie nie gram wcale tylko podkreslam po raz kolejny typuje na sucho i wkrotce zacznę za tysiaka obstawiać i tak to będzie cały mój bank bo nie jestem majętny, więc sprobuję z tysiakiem. Zresztą w tytule wpisalem że to jest na sucho miesiąc więc nikogo w błąd nie wprowadzam. I rzeczywiście przekonuje się do pinnacle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom