>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ja sie przyzwyczailem do starego i tam przynajmniej bylo prosto.
Jak jeszcze beda dodawac to zrobie sie kolorowo, za kolorowo jak w bahu i bedzie slabizna.
 
tomcio.p1 0

tomcio.p1

Użytkownik
Nowy !!!
Zarejestrowałem się na UNIBET i mam kilka pytań:

1. Ile muszę wpłacić na sam początek ?

2. Czy mogę to zrobić na poczcie ?

3. Od ilu będę mógł wypłacić ?

4. Czy te pieniądze które wypłace dojdą mi przelewem do domu ? ( nie posiadam konta bankowego)

Z góry dzieki za odpowiedzi

POZDRAWIAM
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
2. Tak ale trochę to potrwa . Proponuje wysłać przelew bankowy .
4. Nie . Chciałeś żeby Ci to w kopercie przysłali ? :jezora:
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Witam.
Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie są te przelewy 24 w tym buku bo nie mogę znaleźć tam takiej opcji a chciałbym cosik tam wpłacić proszę o odpowiedż ????
pozdrawiam
 
R 0

r2804

Użytkownik
Normalnie. Zaznaczasz np. &#39;&#39;zakonczone&#39;&#39; i wybierasz miesiac. nastepnie klikasz &#39;&#39;stan biezacy&#39;&#39; i masz ????

Mialabyc nowa oprawa graficzna. tam bylo ladnie i lepiej bylo wszystko zorganizowane rowneiz wspomniana historia zakladow. Nie wiem dlaczego nie ma jeszcze tej nowe strony a projekt zniknal ...
 
K 0

ksiedlecki

Użytkownik
r2804 robię dokładnie tak jak piszesz, i nic mi si.ę nie wyświetla, pomimo że mam tam kilka wygranych zakładów. Skopane to jest na maxa:kwasny4565:????
 
R 0

r2804

Użytkownik
mi tez kiedys nei wyswietlalo... ale jakos doszedlem. Chociaz ostatnio nie znalazlo zakladu w &#39;&#39;trakcie&#39;&#39; a wiem ze go obstawilem.. po meczu byl .. ale w trakcie nie.
Moze zwalony ssytem. Poczkeaj z miesiac a bedzie nowa stroina.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
mam pytanie w unnibecie jest mozliwosc zrobienia depozytu przez telefon

Wplata przez telefon Jesli chcesz dokonac depozytu telefonicznie, zadzwon do naszego Biura Obslugi Klienta (tel. 00 800 461 12 25), gdzie uzyskasz pomoc. Minimalny depozyt to 30 euro/20GBP. Minimalny depozyt przez telefon to 80,00 PLN.



czy ktos juz tak wplacal??????
po jakim czasie kasa byla na koncie?
czy jest jakas prowizja?
mozna przez koma czy stacjonarny?
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
Ja też właśnie zamierzam poprzez ten sposób wpłacić do unibetu tylko nie moge się jakoś dodrzwonić do biura obsługi,powiedzcie czy można poprzez telefon komórkowy dodrzwonić się do biura obsługi unibetu?,jak ja próbuje to cały czas mam połączenie przerwane,jak ktoś coś wie na ten temat to niech napisze tutaj będe wdzięczny.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
powiedzcie mi czy warto wpłacić około 100zł do tego buka, ponieważ jestem aktualnie w bet365 i tam mi szło dobrze na początku a teraz to kompletna ruina, dajcie jakieś wady i zalety, chodzi mi przedewszystkim typy &quot;stg&quot; ???
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
jaka jest najmniejsza sumą jaką można wpłacić do tego buka. Bo na I stronie tematu pisze ze aż 200zł ale czytałem i widziałem też inne sumy. Jak to jest ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom