>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie jeśli bym edytował to pewnie nikt by go nie zauważyl dlatego musze napisać kolejnego posta.

A mianowicie chodzi mi oto że konto mam na imię XX i nazwisko AA a pieniadze chcem przelac do banku z danymi
imię:SS
nazwisko:AA

Czy bez problemu mogę wykonac taką tranzakcję??
 
S 269

sztywny

Użytkownik
temat byl juz wałkowany...buki niby mogą poprosić o dowód ale tego nie robią bo nie chcą tracić klientów.Ja gram w Unibet 2 miechy robiłem pare tranzakcji przez MB i nie chcieli dowodu wię racezj możecie spać spokojnie
 
J 0

jack_23

Użytkownik
Jest jeszcze podwojenie pierwszego depozytu?
Jeśli nigdy nie robiłem depozytu, a nie rejestrowalem sie z zadnego specjalnego linku dostane podwojenie?
Prosze o szybka odpowiedź
Pzdr
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam. Po raz kolejny zostałem wykiwany przez Unibet . Chodzi o zakład , który podałem na forum . Mianowicie Indianerna - VMS Elit. Unibet wstawił 0-6 więc sobie zagrałem dodając Vastervik . Po parudziesięciu minutach ( około 14:00 ) otrzymałem list :

http://img124.imageshack.us/my.php?image=walekunibetupj6.jpg


Dodam , że mecz zaczyna się o 19:00 . Oczywiście anulowali zakład na VMS Elit , ale zostawili Vastervik . Ja chciałem , by anulowali dwa zdarzenia , bo singlami grać nie lubię a to miał być kupon kiler po AKO 4.00 grany progresją ale się na to nie zgodzili . Poprosiłem ich więc , by chociaż nie anulowali 1 meczu zmieniając handicap na 6-0 tak jaki powinien być gdyby nie było pomyłki . Odpowiedzieli , że nie mogą tego zrobić .

Cytat z ich regulaminu :

Unibet, według własnego uznania, zastrzega sobie prawo do uznania Zakładu za nieważny całkowicie bądź częściowo, jeśli oczywiste jest, że:

* Zakłady znalazły się w ofercie, zostały postawione i/lub przyjęte w wyniku Błędu;
* Zakłady zostały postawione po rozpoczęciu wydarzenia;
* Dokonano Syndicate Betting;
* Dokonano Influence Betting; i/lub
* Na wynik pośredni bądź bezpośredni wpływ miały działania o charakterze kryminalnym.
Zakład był oczywiście przyjęty w wyniku błędu pracownika Unibetu i mimo , że pani Marta z Unibetu mogła zrobić to o co ją prosiłem to tego nie uczyniła . To już 4 taka sytuacja i 4 raz Unibet tak się zachowuje . Początkowo zlałem myśląc , że to wpadka . Za 2-3 razem mimo , że wiedziałem już jak się zachowują to zostałem u nich bo kursy były najlepsze . Teraz już i kursy spadają i oferta coraz słabsza więc adios unibet jak dla mnie. Widać , że szukają tylko szansy by zrobić ludzi w konia . Podejrzewam nawet , że celowo robią błędy w meczach pewniaków ( bo Na Boga ile razy można się mylić przy wprowadzaniu zdarzeń ? ) bo sporo ludzi obstawia te zdarzenia za olbrzymią kasę widząc błąd Unibetu . Zazwyczaj coś dorzuca po małym kursie , by AKO było większe. Jaki zysk ma na tym Unibet ? Jeśli zdarzenie warte u innych buków 1.40 jest w UB warte 2.00 jeszcze z handicapem to zysk jest oczywisty. Rzadko kto wtedy gra tylko 1 zdarzenie , które jest anulowane. Zysk unibetu to właśnie pozostałe zdarzenia zagrane za olbrzymią kwotę . Zazwyczaj te pewniaki wchodzą , ale jeśli nie to ..

Stanowczo odradzam granie w tym buku . No chyba , że ktoś gra tylko piłkę nożną i szuka miejsca gdzie rozdają bonusy . W innym przypadku lepiej nie grać u tych kanciarzy ...
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
Wybacz, ale takie metody można znaleźć np. w betsson.com, sportingbet.com jetbull.com i nie jestem pewien czy w expekt bo regulaminu nei czytalem (jednak mysle ze to samo)

Np. w betsson byla oferta... jednak bukmacher sie pomylil i kurs X dal na przeciwna druzyne i odwrotnie.
Zaklad zoistal anulowany jednak rowniez chcialem aby w takim wypadku zostal anulowany caly kupon. Odpowiedz byla jednoznaczna, nie ma takiej opcji.
A co gorsza betsson moze anulowac zaklad nawet w czsie jego trwania bez podania przyczyn!!!!!
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja osobiscie polecam Unibet jeszcze sie nie spotkałem aby mi anulowali jakiś zakład. Jacques pisał ze anulują niektóre typy z zuzla gdzie są małe pomyłki ja póki co sie z tym nie spotkałem bo nie gram zuzla. W Piłce, Tenisie, MLB narazie nie miałem problemw. Buk ogólnie dla mnie dobry brak limitów kursy dobre oferta na piłke równierz chodz denerwuje czasem mnie brak typów na awans ale reszta jest nie najgorsza linie 0,5 i 1.5 under/over do połowy 1.5 2.5 3.5 w całym meczu. Tenis tez ok. MLB tez standart, NHL o ile pamietam tez bardzo dobra oferta duzy wybór under over od chyba 4.5 do 6.5 na kazdy mecz. Mi najbardziej narazie spasował ten buk puki co bo nie grałem jeszcze w sportingbecie. A tego buka w swojim rankingu stawiam na 1 miejscu
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
A ja mam nietypowe pytanie a w sumie nawet dwa:

1.Jak szybko odpisują na maile
2.Czy jeśli się zarejestruję i odrazu po tym napiszę maila typu: ,,Czy otrzymam jakiś bonus za pierwszą wpłatę&quot; odpiszą na taki mail?
 
M 0

masi

Użytkownik
Mam pytanko jak wygrałem na kasynie 61,zeta to jak mam to teraz wypłacić na zakłady tam gdzie chce piłkę obstawiać?
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Witam serdecznie mam pytanie czy mozna zmienic ejzyk bo zarejstrowałem sie keidys po niemiecku i teraz chce meic polski czy ktos wie ?? jak zmienic?? bo weszłem do kasyna a tam 10 euro to sobie pogram niezamrnuje tego pzodro ???? pzodrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom