>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
shon19 40

shon19

Użytkownik
Mam trochę dziwne doświadczenia z bet365. Wczoraj poszedł zakład K.Stoch-Lyokelsoy 1 i Stoch wygrał. Druga seria się nie odbyła ale z tego co widziałem buki rozliczyły zakłady jako odbyte. Jakie więc było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że mam za ten zakład zwrot??? A w jeszcze większe zdziwienie wprawiło mnie to, że zakład na zwycięstwo w tych zawodach zosał rozliczony i tutaj bet365 nie miało żadnych oporów żeby zaliczyć konkurs. A i z supportem jest się ciężko dogadać, jak im się powie o co chodzi i nie mają na to odpowiedzi to po prostu się rozłączają. Paranoja????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ile wynosi minimalna kwota wpłacana przez Moneybookers ? Gdy wpłacę pieniążki przez MB to dostanę owy bonus 100 % ? ????
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
ej to jak jest w koncu z tym obrotem bonusem? bo jedni piszą że nie trzeba koniecznie 3x po 2.00 odpowie mi ktoś kto zna to z autopsji ?
jak to komputer czasami sie myli i moze zaliczyc po kursach ako mniejszym niz 2.00, ale potem przy wyplacie oni moga to recznie sprawdzic i moga byc problemy z wyplata
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Witam. Mam pytanie.
Czy można w bet365 grać kilka takich samych kuponów chodzi mi o grę LIVE I NORMALNE TYPOWANIE np. jak jest na jakieś zdarzenie(live lub normalne) limit 250zł a ja bym chciał zagrać za kwotę 1000zł to czy mógł bym zagrać 4 takie same kupony każdy za 250zł i w sumie było by razem postawione 1000zł
Czekam na odpowiedź:wink:
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
Witam. Mam pytanie.
Czy można w bet365 grać kilka takich samych kuponów chodzi mi o grę LIVE I NORMALNE TYPOWANIE np. jak jest na jakieś zdarzenie(live lub normalne) limit 250zł a ja bym chciał zagrać za kwotę 1000zł to czy mógł bym zagrać 4 takie same kupony każdy za 250zł i w sumie było by razem postawione 1000zł
Czekam na odpowiedź:wink:
mi sie wydaje, ze nie, bo po co by dawali te limity:spokodfhgfh: ale pewny nie jestem
 
I 6

insaner

Użytkownik
Witam. Mam pytanie.
Czy można w bet365 grać kilka takich samych kuponów chodzi mi o grę LIVE I NORMALNE TYPOWANIE np. jak jest na jakieś zdarzenie(live lub normalne) limit 250zł a ja bym chciał zagrać za kwotę 1000zł to czy mógł bym zagrać 4 takie same kupony każdy za 250zł i w sumie było by razem postawione 1000zł
Czekam na odpowiedź:wink:
A czy masz już ten limit? Ile trzeba ugrać żeby dostać taki limit ? Ile ty ugrałeś i z jakiej kwoty jeśli możesz zdradzić. Chciałbym wiedzieć - podobnie jak inni podejżewam kiedy będę mógł się spodziewać tych limitów. W ogóle byłoby miło jakby tutaj to opisali ci gracze co już dostali te limity.

EDIT
Skoro się jednak ktoś nie chce chwalić to poproszę o szczere info na priv - będę dozgonnie wdzięczny :spokodfhgfh:
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
wybrałem sobie dwa mecze, wtukałem stawkę 6 pln i mi wyskakuje &#39;przepraszamy ale nie ma wystarczających środków aby postawić zakład&#39; a na koncie mam 63 zł :-?
EDIT: juz wszystko wiadomo, pani na live czacie powiedziala mi ze zapisalem sie do subskrypcji AO która kosztuje 50 pln ????????????
 
massive 0

massive

Użytkownik
wybrałem sobie dwa mecze, wtukałem stawkę 6 pln i mi wyskakuje &#39;przepraszamy ale nie ma wystarczających środków aby postawić zakład&#39; a na koncie mam 63 zł :-?

EDIT: juz wszystko wiadomo, pani na live czacie powiedziala mi ze zapisalem sie do subskrypcji AO która kosztuje 50 pln ????????????
miałem tak samo, najlepsze jest to że z trzema paniami rozmawialem, a dopiero trzecia wiedziała o co chodz.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
jesli zapisales sie do subskrypcji to po postawieniu 50 zł na AO (obojetnie czy na jednym kuponie, czy na wielu) zwracaja kase ???? trzeba tylko mejla napisac ;) taka informacja jakbyscie nie wiedzieli ;)
 
L 72

loozer21

Użytkownik
bet365 mnie juz wkurza ponad 3 dni czekam na werfikacje danych i mowia na chacie ze moze to potrwac jescze dłuzej poneiwaz maja duzo nadesłanych dowodow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom