>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
Może być akumulowany.

--------------------
Katastrofalny czat live. Konsultanci, szczególnie płci żeńskiej, są beznadziejnie przygotowani do pracy. Wielki minus za to, bo się spociłem aż przez tą &quot;rozmowę&quot;.......
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A bukmacher w 100% wypłacalny?
Chcą skanu dowodu przy wypłacie?
I ile idzie wypłata na mb?


Dzięki za odpowiedzi :-D
Tak, bukmacher jak najbardziej wypłacalny.
Tak, scan jest potrzebny w celu potwierdzenia tożsamości i uwolnieniu bonusu.
Zależy, pierwsza mi szła 3 dni z powodu błędu supportu, ale następne były już po ok 3h od zlecenia.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Tak, bukmacher jak najbardziej wypłacalny.
Tak, scan jest potrzebny w celu potwierdzenia tożsamości i uwolnieniu bonusu.
Zależy, pierwsza mi szła 3 dni z powodu błędu supportu, ale następne były już po ok 3h od zlecenia.

A jeżeli np. przez 2 lata będe co miesiąc wypłacał 2000zł nie wpłacając nic, nie zrazi to ich? Nie zbanują konta tak jak to robi bwin?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A jeżeli np. przez 2 lata będe co miesiąc wypłacał 2000zł nie wpłacając nic, nie zrazi to ich? Nie zbanują konta tak jak to robi bwin?
Wątpie. Bet356 to porządna firma, która jest bardzo ceniona na rynku. Nie spotkałem się z żadnymi tego typu wybrykami z ich strony. Support bardzo miły, tylko że nie zawsze można się dogadac z Paniami co w nim pracują. Wiadomo kobiety ;)
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
A jeżeli np. przez 2 lata będe co miesiąc wypłacał 2000zł nie wpłacając nic, nie zrazi to ich? Nie zbanują konta tak jak to robi bwin?
Nie wydaje mi sie ze mozesz wygrac 2000PLN bo przy limicie 10PLN na kupon to jest nierealne a takie limity czesto są nakładane w tym buku.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Nie wydaje mi sie ze mozesz wygrac 2000PLN bo przy limicie 10PLN na kupon to jest nierealne a takie limity czesto są nakładane w tym buku.
Możesz przybliżyć temat? Gdzie pisza że taki limit nakładają i w jakich przypadkach? Byłbym wdzięczny za linki.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Mam pytanie: do kiedy trwa ta promocja z 100% bonusu ? Bo chcę tam wpłacic kasę tylko jeszcze nie teraz, ale nie chcę stracic tej promocji....

Z góry dzięki za odpoweidź ????
 
J 0

juve87

Użytkownik
jak to w bet365 mozna grac za maksiumum 10zl?? jaja jakies? Mam pytanie dotyczace hokeja np na ilosc bramek w ktorej wiecej padnie zlaozmy ze w 1 i 2 trcji strzleono po 3 bramk iw 3 tercji np 1 to jelsi obstawilem ze w 1 tercji to zakald jest przegrany czy zwracany , np jak zagram jako singiel dany typ
 
makaveli23 607,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
mam pytanie widzial ktos jaki byl kurs gdzies okolo 19 na Frederikshavn White Hawks-Harlev Hornets? rano patrzylem bylo 1.76 dzieki za odp
 
frans 0

frans

Użytkownik
Nie wydaje mi sie ze mozesz wygrac 2000PLN bo przy limicie 10PLN na kupon to jest nierealne a takie limity czesto są nakładane w tym buku.

Człowieku jak o czymś nie masz pojęcia to się na ten temat nie wypowiadaj:zoltakartka: Jak może być maxymalna stawka 10zł ty chyba masz kota, 1000zł to mogą sobie limity robić ale nie 10zł zastanów się nad tym co piszesz!????
 
J 0

juve87

Użytkownik
jak to w bet365 mozna grac za maksiumum 10zl?? jaja jakies? Mam pytanie dotyczace hokeja np na ilosc bramek w ktorej wiecej padnie zlaozmy ze w 1 i 2 trcji strzleono po 3 bramk iw 3 tercji np 1 to jelsi obstawilem ze w 1 tercji to zakald jest przegrany czy zwracany , np jak zagram jako singiel dany typ




?????????????????????????????
 
matex 0

matex

Użytkownik
Mam pytanie: do kiedy trwa ta promocja z 100% bonusu ? Bo chcę tam wpłacic kasę tylko jeszcze nie teraz, ale nie chcę stracic tej promocji....

Z góry dzięki za odpoweidź ????
ponawiam :spokodfhgfh:
 
matex 0

matex

Użytkownik
31.01 :jezora:
szczerze mówiąc to w końcu napisałem do nich i otrzymałem odp. :

&quot;Promocja trwa do odwołania, jednak w najbliższym czasie nie planujemy jej wycofania.&quot;

ale i tak dzięki :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom