>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
O 0

oszukanyprzezbet365

Użytkownik
uwaga bonus 250 w bet365
a grales z ako &gt; 2.00 ? jesli tak to dziwna sprawa i zagadalbym na czacie jesli tego jeszcze nie uczyniles ;) czasami zwykla rozmowa potrafi zdzialac cuda ;)
Zaliczyłem 2 czaty, oni nic nie moga -to marionetki.Postawiłem raz za 2,75 i weszło i dwa razy nizej niż 1,10 -system liczy do obrotu, info Z AUTOMATU -obrót wykonany mozesz wypłacać - to wypłacam -jest ponad 500zł, mija tydzień kasy nie ma, na czacie pan łaskawie informuje że&quot; , bet365 zastrzega prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert wedle uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega również prawo do pobrania od klienta kosztów administracyjnych aż do wysokości bonusa od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych.&quot; oraz &quot;Przyczyną, dla której taka decyzja została podjęta było stawianie zakładów po bardzo niskich kursach&quot;,
żadnego maila, telefonu ot taki zabrali se kase jak złodzieje.Odradzam -i tylko ponad lub 2.0 bo zabiora jak mi!:kwasny4565:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Grałeś poniżej 1,1 i masz pretensje? Bo tak zrozumiałem...
System mógł sobie liczyć do obrotu, a przy wypłacie i tak sprawdzają... Wg mnie tylko i wyłącznie twoja wina, więc nie wiem o co vont...
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
buk nawet fajny ale ten ich system jest do bani....mi nie odlicza kwot jakie daje na zakłady z ako powyzej 2.0 od obrotu bonusem....dopiero po kolejnej interwencji na czacie poprawiło sie..czyli błedy
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Czy buk wprowadza jakieś ograniczenia co do wysokości wygranych w jakimś odstępie czasu? Zrobiłem z 300zł, w kilka (chyba 3) dni 1500zł i coś mi live nie chce działać...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy buk wprowadza jakieś ograniczenia co do wysokości wygranych w jakimś odstępie czasu? Zrobiłem z 300zł, w kilka (chyba 3) dni 1500zł i coś mi live nie chce działać...
Nie wiem czy są jakieś limity, ba na pewno jakieś są, ale twoja wygrana to kropelka w morzu, więc bardzo wątpliwe, że to przyczyna braku live...
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Już działa, byłą to chyba wina słabo działającego łącza internetowego, którym dysponuję ????
Wygrana wzrosła już do 1800zł ;) - choć pewnie więcej zarabiają w ciągu 5 minut, niż ja wygrałem w 3 dni :p
Dzięki za odp.
Pzdr
EDIT: Mam jeszcze pytanko. Czy jak wejdę w &quot;Wypłata&quot; i wpiszę kwotę, która chcę wypłacić, a potem hasło, to będę mógł sobie wybrać gdzie chce przelać kasę? Nie chcę wypłacać na Moneybookers, ale na konto bankowe.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
z tego co wiem to przelewasz w ten sam sposob w jaki wplacales ;) czyli jesli wplacales przez konto to mozesz wyplacic tylko na konto :]
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Już działa, byłą to chyba wina słabo działającego łącza internetowego, którym dysponuję ????
Wygrana wzrosła już do 1800zł ;) - choć pewnie więcej zarabiają w ciągu 5 minut, niż ja wygrałem w 3 dni :p
Dzięki za odp.
Pzdr
EDIT: Mam jeszcze pytanko. Czy jak wejdę w &quot;Wypłata&quot; i wpiszę kwotę, która chcę wypłacić, a potem hasło, to będę mógł sobie wybrać gdzie chce przelać kasę? Nie chcę wypłacać na Moneybookers, ale na konto bankowe.
Klikając &quot;wypłata&quot; decydujesz się na formę wypłaty ustaloną przy rejestracji. Możesz ją zmienić w opcjach konta, na np. wypłatę bezpośrednio na konto ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Oj, bardzo mi się podoba Bet365! Grałem w Sportingbet, BAH, Betway...ale Bet365 bije ich na głowe! Super live, szeroka oferta, szybkie rozliczanie zakładów...ogólnie bardzo fajnie i polecam! Nie wiem jeszcze jak z wypłatami, ale zobaczymy;]
 
nowakd2 0

nowakd2

Użytkownik
Mam pare pytan co do bet365 ale nie chce zasmiecac forum jakby ktos mogl to niech pm&#39; mnie to powiem o co mi chodzi;]

Pozdrawiam :jezora:
 
S 0

strugo14

Użytkownik
Witam, mam do was pytanie, czy można wpłacić z innego konta niż dane na które założone jest konto? Obejdzie się bez żadnych problemów?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Hehe kolejny wielki plus dla bet365, nie wiem jak to sie stalo ale wplacilem sobie 70zl na bonus swiateczny +100% a oni do tego 70 zl dopisali mi 240. Oczywiscie ich blad ale balem sie, ze bedzie problem przy wyplacie a tu normalnie po obrocie zlecilem wyplate i na drugi dzien mialem na koncie MB ????
 
J 0

juve87

Użytkownik
Ja mam takie pytanie Bet365 oferuje gre na ilosc rzutow roznych na dwa sposoby na normlane i na azjatyckei i np azjatyckie sa na over 10 i under 10 czy w przypadku gdy wytypuje npo ze bedzie over a padnie 10 rzutow roznych to stawka jest zwracana?
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Jeśli masz linie HC np 10 i padnie 10 rożnych to tym którzy zawrą taki zakład O10 lub U10 stawka zostaje zwracana.
 
J 0

juve87

Użytkownik
Aha czyli zwracana a jesli gram np dwa typy takie i jeden wejdzie a w drugim bedzie rowne 10 to zwroca stawke czy jakos rozlicza kupon?

I inna sytuacja jesli jeden typ nie wejdzie a w drugim padnie rowno to kupon przegrany? to jest oczywiste tylko wole sie upewnic, z gory dzieki za odpowiedz
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
gdy wytypujesz under/over 10 i bedzie rowno 10 to typ bedzie policzony po kursie 1,00. Więc jeśli dasz oprocz tego cos na kuponie i ten drugi typ bedzie poprawny to kupon jest wygrany, tyle że wygrana jest mniejsza
Forza Bianconeri ;) pzdr
 
K 0

kosiara

Użytkownik
Raczej nie można....

Ja tez mam pytanko :

W STS bylo tak ze wybrałes 5 spotkan i dla nich stawka 2zł. czyli

X vs X
X vs X
X vs X
X vs X
X vs X

Stawka 2zł.
Wygrana 20zł.

A w bet365 mam tak ze za 5 spotkań o stawce 2zł. musze zapłacic 10zł.

NIE MOZNA TEGO USTAWIC ZEBY BYLO INACZEJ ??
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wybierasz sobie te 5 (lub mniej/więcej) i klikasz w menu kuponu:


A następnie wpisujesz stawkę w polu, które oznaczyłem ramką.

To pole powyżej, przekreślone używasz, gdy chcesz te 5 zdarzeń zagrań każde na osobnym kuponie. Ty tak nie chcesz, więc wybierasz ostatni prostokąt ;) Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom