>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
maxer 0

maxer

Użytkownik
Ok, zwracam honor. Wpisałem literka po literce kod w opcji voucher w zakładce wpłaty i
mam 5 euro. Dzieki!

Pozdro
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
mógłby ktos to przetlumaczyc,

PERSÖNLICHE DATEN

Anrede: * Herr Frau
Vorname: *
Nachname: *
Geb.-Datum: *

Strasse / Haus-Nr.: *
PLZ / Stadt: *
e-mail: *
Mobiltelefon-Nr.:
SPIELER DATEN

Benutzername *
Passwort: *
Neues Passwort wiederholen: *
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
pawlikn napisał:
mógłby ktos to przetlumaczyc,

PERSÖNLICHE DATEN

Anrede: * Herr Frau -----Pan /Pani
Vorname: * Imie
Nachname: * Nazwisko
Geb.-Datum: *data ur.

Strasse / Haus-Nr.: * ulica/nr domu
PLZ / Stadt: * kod/miasto
e-mail: * email
Mobiltelefon-Nr.: nr tel
SPIELER DATEN

Benutzername * nick
Passwort: * haslo
Neues Passwort wiederholen: *powtorz haslo

????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jak ktoś ma zbędny kod to z chęcią przyjmę
Z góry dzięki :]

kodow mozna wygenerowac wiele na rozne emaile ,ale oni przy wyplacie sparwdzaja IP i nie mozna zakladac z jedego IP kont na dziadka , babke itp--bo wszystkim pozamykaja konta--jak to zwykle bywa z Polakami :?
 
C 0

cisek

Użytkownik
Wiem, nie chce żeby blokowali, ale w tym jest problem, że ani jednego nie mogę dostać. Usunąłem cookie i dalej nie chce :?
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
Potwierdzam promocja dziala i na koncie znajduje sie 5euro ????
ja juz za to 5 E wygralem juz 4 euro i dzisiaj mysle ze to jeszcze powieksze :]
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Wiem, nie chce żeby blokowali, ale w tym jest problem, że ani jednego nie mogę dostać. Usunąłem cookie i dalej nie chce :?

kliknij w link na 1 stronce ten ktory podalem w tym temacie...jak sie pojawi strona starbetu wpisz tam u gory swoj email i sprawa jasna - bo 30 sek. przyjdzie ci kod..nie robiles tak?
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
mam problem zarejestrowałem sie wpisałem wszystkie dane podałem meila z gazety.pl i nie chcą mi przysyłac linku aktywacyjnego. może ktoś wie dlaczego?? bo już się denerwuje czemu nie przysyłają mi linku :/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
mam problem zarejestrowałem sie wpisałem wszystkie dane podałem meila z gazety.pl i nie chcą mi przysyłac linku aktywacyjnego. może ktoś wie dlaczego?? bo już się denerwuje czemu nie przysyłają mi linku :/


najpierw kliknij na ten lin co jest na 1 stronie tego tematu i tam wpisz email wtedy przyjdzie ci kod wejdziesz w Anzachlung/Gutschein i kliniesz w Voucher tam wpisz kod i bedzie grało!! ????


Moim zdaniem MODERATOR powinien zachecac i pomagac przy rejestracji a nie zniechecac do zapisu ludzi- Doberman nie wiem czy to jest wlasciwe wyjscie (czyli twoja odpowiedz na post) hmmm
 
K 0

kaki

Użytkownik
Mam pytanie stworzylem konto w kafejce internetowaj i bede gral na swoim necie na ktorym mam juz jedno kotno zablokuja mi jedno czy usunac to pierwsze.I jak sie usuwa konto u nich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom