>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sporty ktore uprawiacie

drakers9 16

drakers9

Użytkownik
no w hokeja to bym pograł, ale na lodzie, w tenisa tak samo, gdybym nie jarał się judo to pewnie trenował bym jeszcze karate, chętnie bym spróbował, ale treningi karateków pokrywają się, z naszymi.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Łóżking ????
A tak na poważnie to niestety brak czasu na jakikolwiek sport, jedynie jeżdże na mecze PBG Basketu, czasem Lecha.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ja uprawiam piłkę nożna trenuje już od 6 lat.Gram w klubie Pelikan Łowicz na pozycji napastnika ;)
Jeśli ktos jest zainteresowany to tutaj podaje linka to historii mojej drużyny w której gram od początku jej istnienia http://www.pelikan.lowicz.com/index.php?option=com_content&amp;amp;task=view&amp;amp;id=61&amp;amp;Itemid=83
Kiedys trenowałem także dyscypline pewnie wam mało znaną czyli short-track.Jest to dyscyplina bardzo podobna do Łyzwiarstwa szybkiego ale rozgrywana jest na krótkim torze.Odnośiłem w tym sporcie nawet sukcesu(m.in 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w klasyfikacji generelanej zawody te odbywały się w Sanoku,3 miejsce w tych samych Mistrzostwach na dystansie 1500 m oraz brązowy medal w sztafecie) Troche się wychwaliłem :mrgreen: Jednak skończyłem dyscypline z tym sportem ponieważ nie mogłem pogodzić grania w piłke i jeżdzenia na łyzwach wybrałem sport który kohałem od młaego czyli piłke już jako małe dzicko choidzłem na boisko,ale graliśmy tez u sąsiada na podówrku normalnie dwie brami jedna na słupie i drwnienie z poprzeczką druga na domu spreyem namalowany prostokąt i to była druga bramka fajnie tak powspominać stare czasy...
Ciekawie. To pewnie grałeś u mnie z ŁKS-em, jak Pelikan grał w II lidze i przyjeżdżał do Łomży ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
z dnia na dzien z tygodnia na tydzien coraz mniej aktywnosci z mojej strony. No a,e jak juz to pilka nozna oraz siłownia.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciekawie. To pewnie grałeś u mnie z ŁKS-em, jak Pelikan grał w II lidze i przyjeżdżał do Łomży ;)
Grałem w meczu zakończony naszą wygraną 7-0 nawet wpisałem się na listę strzelców i zaliczyłem asystę ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Grałem w meczu zakończony naszą wygraną 7-0 nawet wpisałem się na listę strzelców i zaliczyłem asystę ????
Tak, wtedy bodajże graliśmy samymi juniorami, i nawet gola przez pół sezonu nie strzeliliśmy, ale to strasznie odległe czasy, wtedy w klubie było naprawdę ciężko :;/:
 
S 2

saku

Użytkownik
Jako trampkarz piła nożna ale zabawa trwała krótko. Potem była siłownia i bjj/mma od 2000 r. Trapiony kontuzjami wracam na siłownie po długiej przerwie. W sezonie rower i rolki
 
Do góry Bottom