>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sporty ktore uprawiacie

R 924

radziooh

Użytkownik
Ostry seks ze swoją dziewczyną. A zapewniam że takie finezje to pod sport podchodzą
no ale i w tenisa gram. niedawno trenera swojego opykałem;d
Zazdroszcze, że ci się udało znaleść taką dziewczynę;)
Ja tenis stołowy, nikt tu nie uprawia tenisa stołowego? Wbrew pozorom nie jest to taki prosty i leniwy sport. A bardzo wygodny co do treningów, stół w piwnicy lub strychu dobry partner do gry i jazda ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Jezdziłem kiedyś w kartingu, teraz amatorsko śmigam po torze Poznań jak są jakieś zawody z cyklu wyścigów samochodowych.
Po za tym to amatorsko koszykówka.
No i planuje nauczyc się i potrenować trochę tennisa.. i pograć amatorsko, ale nie mam jak sie za to zabrać i nie wiem do kogo uderzyć.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Ja jako niespełniona gwiazda sportu czepiałem się wszystkiego amatorsko:razz:

Piłka nożna - czasy świetności to podstawówka i gimnazjum, wybrany do najlepszej piątki w gminie w podstawówce, gol na Coca-Cola Cup a mielismy wtedy najsłabszy zespół, w gimnazjum 3 miejsce na króla strzelców w zawodach miedzyklasowych, a było to w 2 klasie, słynny samobój w meczu z juniorami ze Zwierzyńca, pięknie wjechany wślizgiem, jeden z najlepszych zawodników i powodzenie u lasek dzięki temu;), ogólnie to 100x wole grać na hali niż na boisku, preferuję bardziej techniczną, szybką grę

Koszykówka - jako jedyny w szkole pakuję na koszu 3,05 ;kiedys trenowałem trochę wyskok, miałem fioła na temat dunkingu, wogóle w moich stronach nie ma tradycji koszykarskich, nikt nie ubi grać, ach jak kocham te piski lasek jak pakuję wsada ????

Kolarstwo - najlepszy we wiosce, nikt mi nie podskoczy, kupiłem sobie niedawno fajną włoską kolarkę, o nazwie Capriolo, stąd mój nick, bardzo stara, ale zadbana i ma swój klimat, jak się śmiga, kiedyś byłem nawet bliski zapisania się do Agrosu Zamość

Siatkówka - warunki mam świetne - 185 cm + mega wyskok ale nie pasuje mi to, za bardzo jestem koszykarsko przysposobiony, był czas ,że trenerem w szkole był były trener siatkarek Wisły Kraków niejaki pan Mazurek, super gość, ale niezrozumiała dla mnie polityka dyrektora doprowadziła do zwolnienia go i zatrudnienia starej piz*y, jak on był trenerem to nawet mi się to podobało, aktualnie siatkówka przestała mnie kręcić całkowicie,

Tenis stołowy - 4-krotny mistrz podstawówki, jak przejąłem władzę w 3 klasie nikt mi nie podskoczył, łupiło się na okrągło bo był stół na korytarzu, 3 miejsce w gminie w podstawówkach gdy byłem w 4 klasie, 2 następne lata nasza szkoła nie jechała, pasja umarła śmiercią naturalną w gimnazjum gdzie nie było stołu i sie tylko w karty łupiło

Lekka atletyka - w podstawówce 2 miejsce w biegu na 300 metrów na Czwartku Atletycznym na OSiRze w Zamościu, tego samego dnia 5 miejsce w skoku w dal, rekord gimnazjum w skoku w dal 5,48, niestety nie na zawodach na gimnazjadzie gdzie byłem jednym z faworytów, a tylko 4 miejsce, moja jedyna statuetka to nagroda Fair-play, gdy zostałem podcięty w biegu przełajowym a i tak zająłem 5 miejsce, jakby wszystko było OK to medal gwarantowany, a kto wie może i zwycięstwo:-|

A teraz nachodzi mnie ogromna chętka na tenisa ziemnego, tylko nie bardzo jest gdzie grać.
 
Do góry Bottom