>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

R 0

robert1974

Użytkownik
No pewnie zostanie Skrill. Tylko najpierw trzeba wpłacić co najmniej 30 zł. i jeszcze jest prowizja w dwie strony. Także lipa. Ale w ostateczności to pozostanie pewnie. Lepiej stracić parę złoty ale resztę odzyskać
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
po 16 dniach doszła wypłata, mam nadzieję, że tak jak pisali była to jakaś awaria, w każdym razie nie mam na razie ochoty sprawdzać czy to było jednorazowa wpadka czy nie
 
S 0

siwymr

Użytkownik
Panowie mam problem co do wypłaty. Sportingbull leci sobie w kulki i zablokowali mi konto z moimi środkami i dostałem wiadomość ze moje konto jest nieaktywne i nie wypłaca mi środków. Sami oszuści i zero sprawiedliwości.
Pisałem na live czacie juz wielokrotnie i dostawałem tylko emaile, ze zostanie to rozpatrzone. Teraz dostałem wiadomość, ze firma zdecydowała sie zamknąć moje konto. Czekam na poradę i pozdrawiam
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no dobrze, ale coś więcej nam powiesz? czym sobie zasłużyłeś? czy to przypadek że to Twój pierwszy post na forum i od razu z taką sprawą? bo tu nie trzeba być Rutkowskim żeby widzieć że śmierdzi wałkiem na kilometr ;)
 
S 0

siwymr

Użytkownik
Sprawa wyglada tak. Szukałem forum w którym ludzie rozmawiają na temat sportingbulla i patrzyłem czy ludzie zostali w taki sam sposób potraktowani jak Ja. Mam na to dowody w postaci emaili, które od nich otrzymałem i chciałem się zwyczajnie dowiedzieć co dalej mam działać
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ale jakie argumenty Sportingbet wytoczył, ze zamkneli Ci konto, korzystales z jakis bonusow? czy po prostu ot tak sobie
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
ja tam na nich nic złego nie powiem obecnie robię wypłaty na skrila bo z przelewami czytałem maja jakiś problem i to jest jedyny minus prowizje duze ale...nie tak dawno na konto bardzo szybkie wypłaty. Kursy marża kiedyś było lepiej ale...lepsze to niz podatkowy szit...sporo promocji konkursów itp solidna firma Jakas przyczyna blokady musi byc weryfikacja ?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
zmienili operatora płatności, zleciłem kolejną wypłatę w niedzielę wieczorem, na chwilę obecną nie doszła - będę informował na bieżąco, na pewno już jest gorzej niż było jeszcze na początku kwietnia, wtedy kasa była następnego dnia na koncie..
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
zmienili operatora płatności, zleciłem kolejną wypłatę w niedzielę wieczorem, na chwilę obecną nie doszła - będę informował na bieżąco, na pewno już jest gorzej niż było jeszcze na początku kwietnia, wtedy kasa była następnego dnia na koncie..
u mnie jest to samo w piatek zlecona wypłata a dzisiaj mamy wtorek i kasy nima:zoltakartka:
 
S 0

siwymr

Użytkownik
Panie @abcbet, mam pytanie czy możemy prywatnie porozmawiać na temat tego problemu? chodzi mi o jakiś komunikator typu skype czy coś w tym stylu bo moich wiadomości emailowych nie chciałbym za bardzo publikować na portalach społecznościowych
 
K 0

kamillo83

Użytkownik
Ja na swoją wypłate czekam od 11 maja niestety..I na czacie ciagle słysze cierpliwośći mamy zmiane operatora itd itp..
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Dziś zleciłem wypłatę i zaczynam się martwić, szkoda że wcześniej tu nie zajrzałem przed wpłatą do tego byczka. Chyba muszę się uzbroić w cierpliwość...
 
R 0

robert1974

Użytkownik
Dziś miła pani na czacie poinformowała mnie, že wszystkie wypłaty przelewem wróciły do nich. I ponownie je przetwarzają. Wypłacałem 15 maja;)
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Witam zleciłem ostatnio 2 wypłaty pierwsza w wysokości 400zł a druga 3 dni później w wysokości 120zł.Po 5 dniach roboczych od pierwszej wypłaty napisałem do nich co się dzieje to mi napisali że niestety transakcja z przyczyn technicznych po stronie zewnętrznego pośrednika zakończyła się niepowodzeniem i jeszcze raz to wyślą.To zapytałem o moją drugą wypłatę to napisali że jest w trakcie realizacji.Miał ktoś podobną sytuację ? I czy właściwie mogę liczyć na to że otrzymam te pieniądze ? Zaznaczam że zleciłem zwykły przelew bankowy.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Witam zleciłem ostatnio 2 wypłaty pierwsza w wysokości 400zł a druga 3 dni później w wysokości 120zł.Po 5 dniach roboczych od pierwszej wypłaty napisałem do nich co się dzieje to mi napisali że niestety transakcja z przyczyn technicznych po stronie zewnętrznego pośrednika zakończyła się niepowodzeniem i jeszcze raz to wyślą.To zapytałem o moją drugą wypłatę to napisali że jest w trakcie realizacji.Miał ktoś podobną sytuację ? I czy właściwie mogę liczyć na to że otrzymam te pieniądze ? Zaznaczam że zleciłem zwykły przelew bankowy.
Moja cierpliwość wobec tego byczka powoli się kończy , a jest on mi winny naprawdę duże pieniądze , póki co jest to sprawa prywatna między nim a mną , ale jeśli nic się nie zmieni to po 01.06 stanie się sprawą publiczną
Pozdro
ELDO
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Dostał ktoś pieniądze już ? Dzisiaj znów do nich napisałem i otrzymałem taką wiadomość :Uprzejmie informujemy, że wypłaty, które do tej pory nie dotarły z przyczyn technicznych na Pana konto zostały ponownie przetworzone i pojawią się na Pana koncie bankowym w ciągu 2-5 dni roboczych.
 
Do góry Bottom