>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

A 44

ab178

Użytkownik
Banda tchórzy. Po dokładnie 13 zakładach na piłce na live (jedyne zakłady) oraz średniej stawce 50e (raz 100e) dostałem limit 12e na zakład. Farsa. Support odpowiedział wklejoną formułką o decyzji traderów.
Polecam unikać szerokim łukiem.
edit: Dodam, że w chwili otrzymania limitu konto było 200e na minusie.
 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
Jak na razie to z tej strony jestem najbardziej zadowolony. Wypłacałem już środki i żadnych problemów nie miałem. Szybkośc rozliczania zakładów jak najbardziej na +
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
✅ Błyskawiczne rozliczanie zakładów zaraz po zakończeniu meczu, a czasami nawet jeszcze w czasie jego trwania, gdy pewne jest, że zakład został już na pewno trafiony/przegrany.
✅ Dużo ciekawych promocji, na czele z free spinami dwa dni w tygodniu, dzięki którym udało mi się ugrać tam całkiem niezłą sumkę.
✅ Zero kłopotów z wypłatą. Nic wcześniej nie wpłacając, po ugraniu paruset złotych z darmowej kasy udało mi się bez żadnych problemów wypłacić wszystko na konto bankowe, a pieniądze pojawiły się na nim czwartego dnia po dokonaniu wypłaty. Przed wypłatą nie wymagali ode mnie żadnych skanów ani depozytu, czym byłem lekko zdziwiony, ale i również zadowolony.
✅ Ruchomy handicap w meczach NBA.
⛔ Mało konkurencyjne kursy, w porównaniu chociażby do Expekta czy Gamebookers, gdzie wcześniej grałem.
⛔ Mizerna oferta żużlowa i siatkarska, a często grywam akurat te dyscypliny i byłem w szoku jak zobaczyłem po dwie opcje zakładów na mecz MŚ w siatkówce mężczyzn! Co prawda z każdą kolejną rundą pojawiało się ciut więcej tych opcji, ale i tak była pod tym względem straszna bieda. Teraz podobnie ma się rzecz z kobiecym mundialem, bo możliwość obstawienia tylko zwycięzcy spotkania to katastrofa, ale liczę, że w końcu się poprawią.
Ogólnie rzecz biorąc u mnie ma duży ✅, bo podoba mi się to szybkie rozliczanie i brak kłopotów z wypłatą, a te kursy są jeszcze do przeżycia, więc generalnie polecam tego bukmachera :spokodfhgfh:.
 
dreju 1

dreju

Użytkownik
Na Sportingbecie gram od dawna. Co mnie przekonało do tego.
1. Bogata oferta live szczególnie na piłkę nożną.
2. Szybkie rozliczanie zakładów
3. Szybka wpłata (karta jak wszędzie natychmiast), przelewy 24 do 15 minut i mamy kasę na koncie gracza. Wypłata idzie mi na konto max 3 dni robocze.
Teraz duży minus. Miałem niestety małą scysję z nimi. Pewnego dnia wypłacili mi dużą wygraną razy dwa na konto gracza. Potem nagle zabrali kasę. Bez zapytania czy mogą etc. Pracuję w bankowości i dla mnie nie do pomyślenia jest fakt, że mogą mi wejść w moje środki (mimo że to tylko konto gracza) i zabrać sobie bo im się podoba. Zgodnie z zasadami jeśli się komuś wypłaci za dużo (wina banku, pomyłka) to tylko od dobrej woli klienta zależy czy odda pieniądze. Prosiłem o podanie punktu regulaminu na podstawie którego zabrano mi środki, to nie potrafili wskazać. Goście z supportu tłumaczyli się, że oni tylko mogą tyle a jak chcę coś więcej muszę dzwonić do Anglii czy gdzieś. Wkurzyli mnie wówczas niemiłosiernie, ale wciąż tam gram niestety. Ogólnie z supportem zawsze było ok.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Tak jest u wszystkich bukmacherów. Przy zakładaniu konta potwierdziłeś, że znasz ich regulamin, a teraz dziwisz się, ponieważ nie chciało Ci się czytać.

6.3 W przypadku, gdy na konto użytkownika przelane zostaną środki z powodu pomyłki lub błędu technicznego, w obowiązku klienta pozostaje natychmiastowe powiadomienie Sportingbet o zaistniałym błędzie. Wszelkie wygrane uzyskane po błędzie i przed powiadomieniem Sportingbet o błedzie, bez względu na to czy miały związek z błędem, czy nie, zostaną uznane za nieważne i anulowane.
Podobne zapisy tkwią we wszystkich regulaminach i nic z tym nie zrobimy. Nie mam zupełnie ochoty bronić takich praktyk bukmacherów, ale tak już po prostu jest. Bukmacherzy od zawsze popełniają błędy, ale potrafią się przed tym bronić. Inną sprawą są naiwni gracze, którzy liczą na dobre serce firm bukmacherskich.

PS. Pracujesz w bankowości i nie czytasz umów, które akceptujesz?
 
A 0

adam2125

Użytkownik
Jedynie co pamiętam z tego buka to gra w pokera która i tak nie była najlepsza, nie szła mi karta hehe ale pograć to można bo turniejów jest bardzo dużo.
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Moim zdaniem jeden z najlepszych buków internetowych. Bogata oferta,przelewy różne idą błyskawicznie, ale mogliby jeszcze wzbogacić ofertę live np. z hokeja, bo są tylko mecze pojedyncze. Ogólnie jestem zadowolony i polecam.
 
Do góry Bottom