>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Speedway Ekstraliga 2013 Playoffy

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Toruń -7,5 - Czewa 1 @ 1,85 Betsson
Jak Toruń nie wygra co najmniej 8 oczkami to odpada z rywalizacji o MP. 5 mocnych na swoim torze, także powinni na moje ogarną. Dzisiaj zabraknie punktów Emila.
Przedpełski -2 - MJJ 1 @ 1,76 Betsson
Paweł z rezerwy swoje zrobi. Na juniorce wszystko wygra, do tego Tomaszek G. lubi z nim jeździć parowo i dowozić młodego zawodnika Apatora. Paweł ok 10 może zrobić, a MJJ nie widzę z kim ma dzisiaj wygrywać jak co bieg Miedziak, Saletra, Ward albo Tomaszek. No i w parze z Rychem...
 
J 13

jofranco

Użytkownik
szkoda Emila, chlop zle stanoł i go tłuką a taki sezon miał byc mistrzem swiata i O
Co sądzicie o rewanżu kto jest bliżej finału?
Jak myślicie podwójna ZZ ? Holder(ZZ) Emil(ZZ) ??
czy jednak znów Sullivan ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wg mnie oczywistą oczywistością jest ZZ za Ryana, a co do Emila, to tu mamy skrócik sytuacji :
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/381493/wlasciwa-decyzja-sedziego-czy-kartka-dla-miedzinskiego-cegielski-zawodnicy-dosta
Dlaczego wszyscy jadą po Miedzińskim że niby spowodował kontuzję Emila a nikt nie wspomni nawet o tym co zrobił w 1 biegu Laguta z Miedzińskim :?: zrobił dokładnie to samo co Miedziak z Emilem, tylko że Adrian nie miał &quot;małpiego rozumu&quot; i odpuścił, przez co spadł z 1 pozycji na ostatnią. Dlaczego ten hipokryta Dzikowski pierdzieli farmazony że oni jechali fair a Toruń jeździł jak dzikusy. Laguta sam podyktował w 1 biegu sposób rozgrywania tego meczu i niech teraz Medaliki nie płaczą że Emil ma kontuzję bo sami są sobie winni.
Emila szkoda oczywiście, ale taki speedway i kontuzje są wkalkulowane w ryzyko jazdy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dzikowski pierdzieli farmazony.
Stara się o angaż w Nsport?????

Z całą resztą się zgadzam w 1000%.A kibicom z Częstochowy proponuję zimny kubeł na głowy,co by czasem nie zlinczowali Miedzińskiego w rewanżu.Bo taki jest żużel,pokazał to Laguta w pierwszym biegu..

Co do z/z to oczywiście że Toruń zastosuje ją i w rewanżu i w obu meczach ewentualnego finału,bo Sullivan wczoraj pokazał że nie podoła na tym poziomie nawet na swoim ulubionym torze.

No i oczywiście Tai Woofinden IMŚ 2013 ????

A dziś jazda gęsiego w Tarnowie panowie!
 
S 3

szymon2002

Użytkownik
Dlaczego wszyscy jadą po Miedzińskim że niby spowodował kontuzję Emila a nikt nie wspomni nawet o tym co zrobił w 1 biegu Laguta z Miedzińskim :?: zrobił dokładnie to samo co Miedziak z Emilem, tylko że Adrian nie miał &quot;małpiego rozumu&quot; i odpuścił, przez co spadł z 1 pozycji na ostatnią. Dlaczego ten hipokryta Dzikowski pierdzieli farmazony że oni jechali fair a Toruń jeździł jak dzikusy. Laguta sam podyktował w 1 biegu sposób rozgrywania tego meczu i niech teraz Medaliki nie płaczą że Emil ma kontuzję bo sami są sobie winni.
Emila szkoda oczywiście, ale taki speedway i kontuzje są wkalkulowane w ryzyko jazdy.
Jestem z Torunia i zgadzam się z tą opinią w 100%. Szkoda Emila bo lubię tego zawodnika ale trzeba wiedzieć kiedy odpuścić.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jestem z Torunia i zgadzam się z tą opinią w 100%. Szkoda Emila bo lubię tego zawodnika ale trzeba wiedzieć kiedy odpuścić.
Zapomnieliście o meczu w Gorzowie, jak Zmarzlik przydusił Miedziaka do bandy? Wtedy był płacz w Toruniu a mogę napisać tak jak Ty &quot;Miedziak mógł odpuścić&quot;. Ale wtedy płakaliście tak jak Czewa teraz i wyzywaliście Zmarzlika od bandytów. Zapomniał wół jak cielęciem był?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z sts:
Hampel over10,5 1,70 ✅

Fajna linia na lidera Falubazu który poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Powtórki z rundy zasadniczej nie będzie. Dzisiaj w parze z Davidssonem wiec na Nim nie będzie tracił a z rywali każdy spokojnie do objechania. Jesli Falubaz dzisiaj chce wywalczyć korzystny rezultat to Jarek musi pojechać na poziomie ok.13pkt.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Przepraszam czy ja oglądałem inne spotkanie niż wy? Laguta swoją jazdą wysłał kogoś do szpitala? Miedziński wczoraj załatwił Emila, co to wina Emila , że nie zwolnił? Walczył jak to ruscy mają w swoim zwyczaju. Ewidentna wina Miedzińskiego , każdy o tym w studiu mówił , nawet tak znienawidzony przeze mnie i jeżdżący strasznie po chamsku Kasprzak. Sędziowanie w tym spotkaniu to też kpina. Dzikowski dobrze powiedział , że po incydentach z Czaja i Emilem miejscowi dostali ciche przyzwolenie od niego , że jest z nimi, bo jak to inaczej wytłumaczyć. Dwa wypadki , które powodują torunianie, a są wykluczeni zawodnicy Częstochowy. pan grodzki powinien odpocząć od żużla bo zdecydowanie ma problemy ze wzrokiem. I co dzisiaj znowu mi usuniecie komentarz?
ps; ojj miedzińskiemu należy się lincz , z pewnością zostanie mu zgotowane uroczyste powitanie w rewanżu. W Częstochowie dołączył już do jakże zaszczytnej listy Kasprzaka i Balińskiego. Już nawet Gollob wypadł z podium ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A jednak napiszę...
2 bieg i gdzie tu wina Przedpełskiego?? Czaja czuje powiew powietrza napędzonego Pawła i się przewraca ala Nicki Pedersen w GP...Słuszna decyzja wykluczenie zawodnika z Częstochowy.
Bieg 7 i gdzie tu wina Miedzińskiego??
Jedzie na 1 pozycji więc jedzie tak jak uważa to za słuszne a co może miał się zatrzymać i przepuścić Emilka?! Przecież to sport i każdy chce wygrać. Gdyby Emil zachował się normalnie tzn. odpuścił sobie jak to robią w takich sytuacjach normalni żużlowcy to o wypadku by nie było mowy.Ale nie bo on jest ruskiem i co nie może odpuścić? No to jak nie odpuszcza to później zapoznaje się z nawierzchnią i tyle. Ile razy Grisza tak wozi rywali? I dopóki nie ma upadku to jakoś nikt nie płacze i nie narzeka...
Brak słów...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przepraszam czy ja oglądałem inne spotkanie niż wy? Laguta swoją jazdą wysłał kogoś do szpitala? Miedziński wczoraj załatwił Emila, co to wina Emila , że nie zwolnił? Walczył jak to ruscy mają w swoim zwyczaju. Ewidentna wina Miedzińskiego , każdy o tym w studiu mówił , nawet tak znienawidzony przeze mnie i jeżdżący strasznie po chamsku Kasprzak. Sędziowanie w tym spotkaniu to też kpina. Dzikowski dobrze powiedział , że po incydentach z Czaja i Emilem miejscowi dostali ciche przyzwolenie od niego , że jest z nimi, bo jak to inaczej wytłumaczyć. Dwa wypadki , które powodują torunianie, a są wykluczeni zawodnicy Częstochowy. pan grodzki powinien odpocząć od żużla bo zdecydowanie ma problemy ze wzrokiem. I co dzisiaj znowu mi usuniecie komentarz?
ps; ojj miedzińskiemu należy się lincz , z pewnością zostanie mu zgotowane uroczyste powitanie w rewanżu. W Częstochowie dołączył już do jakże zaszczytnej listy Kasprzaka i Balińskiego. Już nawet Gollob wypadł z podium ????
Czaja sam upadł, kontakt był ale on po tym kontakcie się nie przewrócił tylko później jak widział że zaraz spadnie na 4 pozycję.
 
italiano_m 39

italiano_m

Użytkownik
Czaja w biegu mlodziezowym jechal niepewnie i bojazliwie. Byl oto widac po ataku chwile wczesniej na prostej startowe.
Ogolnie ostra jazde zapoczatkowal Laguta w 1biegu, dociskajac Miedziaka do bandy, ktory odpuscil i stracil pozycje. Identycznie zostal potraktowany Emil, ktory nie odpuscil i lezal. To byly akcje typowe dla Nickiego. A Laguta jak tak dalej bedzie jezdzil to wpakuje niedlugo kogos albo siebie na dluzej do szpitala.
Mozna jezdzic ryzykownie, ale nie jak szalony co wczoraj pokazywal Laguta i w mniejszym stopniu Emil i Miedziak
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Problemy z pogodą w Tarnowie więc atut własnego toru znika...Chłopaki trenowali na innym torze dzisiaj pojadą na innym a co za tym idzie nie będzie a raczej nie powinno być idealnego spasowania gospodarzy. Patrząc na to jak radzi sobie młodszy Łaguta na torach bardziej wymagających skłaniam sie ku:
A.Łaguta under 11 2,00 bet365 ✅ [6]
Jeśli tor będzie faktycznie taki dość przyczepny to uważam,że Martin może dzisiaj na nim dośc ładnie zapunktowac a handi jakie wystawia Betsafe jest według mnie przesadzone:
Vaculik(+4)-Łaguta 1,85 ✅ [7-6]
I jeszcze jeden typ przeciwko ruskowi:
Hampel-Łaguta 1 1,70 Betsafe✅ [14-6]
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
z tą pogodą to bym nie przesadzał, bo lekko siąpi. Chłopaki wiedzą o co jadą i Artiom sobie poradzi uważałbym na te typy ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
z tą pogodą to bym nie przesadzał, bo lekko siąpi. Chłopaki wiedzą o co jadą i Artiom sobie poradzi uważałbym na te typy
Jeszcze kilka godz temu nie nazwałbym tego siąpieniem...Teraz może i siąpi ale nie wczesniej. Taak Artiom niech sobie poradzi tak jak z Toruniem;)
ZG myślisz że nie wie o co jedzie...? Dzisiaj nie będzie łatwych biegów...
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Nie ośmieszaj się człowieczku, zaślepiony włókniarzykiem.
Czaja sam upadł, kontakt był ale on po tym kontakcie się nie przewrócił tylko później jak widział że zaraz spadnie na 4 pozycję.
Jesteś żużlowcem???? bo jak nie to kto tu się ośmiesza.. Całe studio w tv było zgodne , że to Przedpełski i Miedziński powinni być wykluczeni ( w tym żużlowcy , którzy wiedzą najlepiej jak to jest na torze) ale widzę , że znasz się lepiej. Powinieneś piastować jakieś wysokie stanowisko w świecie żużlowym. Może zaczniesz się ubiegać o sędziego albo prezesa skoro żeś taki mądry. Tylko najpierw proponuje wizytę u okulisty jeżeli twierdzisz , że sam upadł albo wsiądź na motor i niech Cię ktoś tak podjedzie to zobaczymy czy się nie przewrócisz. &quot;tylko później jak widział , że spadnie na 4 pozycję&quot; w życiu większych herezji nie czytałem. I ty masz taka reputację? Kto ci ją nabija? Chyba piszesz do ludzi , żeby ci klikali. Śmiech na sali, widzę sami eksperci na tym forum. Dajcie jeszcze medal krzyżakom za ich jazdę fair. Całe szczęście , że nawet sędzia i bandytyzm miedziaka może nie pomóc krzyżakom na awans do finału.
EDYCJA:
Unia Tarnów (-7,5) - Falubaz 1 1.85 Betsafe
Wszystko na temat tego meczu napisałem na pierwszej stronie tego wątku także nie będę się powtarzał. Unia spokojnie wygra dzisiaj to spokojnie przynajmniej 10 pkt.
Do tego jeszcze 2 zakłady w których widzę spore value.
Madsen - Protas 1 2.70
Vaculik - Dudek 1 3.20 Betsafe
Każdy z zawodników tarnowskich jaskółek na własnym torze ma olbrzymie możliwości i spokojnie może objeżdżać każdego z zawodników drużyny przeciwnej. Pokazują to średnie biegowe (seniorów) ich na własnych torze gdzie najsłabszy z nich Vaculik ma średnią 1.9. Myślę, że przynajmniej jedna z tych par ma duże szansę powodzenia.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Nie ośmieszaj się człowieczku, zaślepiony włókniarzykiem.
Powinieneś dostać karę za takie pisanie.
To że jesteś modem nie uprawnia do obrażania innych. Powinieneś kształtować standardy a nie zachowywać się jak obrażony dzieciak.

Włókniarz Częstochowa. Nie &quot;włókniarzyk&quot;.


PS: Nie jestem z Częstochowy ani nie jestem kibicem Włókniarza.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Toruń moim zdaniem nie powinien był ściągać Sullivana. Słabo sobie radzili, bo nie mieli Z/z ale teraz gdy jest okazja na Z/z to powinni zdecydowanie się jej trzymać. Gollob/Miedziński/Przedpełski/Ward jako z/z w Toruniu dałoby im myślę minimum. ok 8 pkt z bonusami. No ale popełnili błąd ich sprawa. Zawsze łatwo się mówi po meczu, ale dla mnie to było oczywiste nawet przed.

Co do dzisiejszego meczu to proponuję.

Gomólski(+5)-Dudek typ 1 kurs 1,66 (zabezpieczenie remisem i kurs 11,00) Bet365✅ (jaka rezerwa jeszcze)

Kacper ostatnio jest w niezłej dyspozycji. Myślę, że u siebie jest w stanie zrobić ok 6-7 oczek. Nie spodziewam się aby Dudek zrobił minimum 13 na wyjeździe z Tarnowem gdzie ciężko się jeździ przeciwko miejscowym zawodnikom na tym specyficznym torze.

Martin Vaculic over 5 pkt kurs 1,44 Bet365(✅)

Śmiesznie niski handi. Nie róbmy z Vaculica kompletnej sieroty już. Fakt ma nieudany sezon ale z 6 pkt powinien spokojnie zrobić tym bardziej, że ZG ma duże dziury w składzie Davidsson,Jabłoński,Adamczewski. można się zabezpieczyć dokładnie 5 pkt po 6,00 kursie ale myślę, że nawet nie warto.

Tarnów -6 -Zielona góra po 8 wyścigu typ 1 kurs 1,9 Bet365(zabezpieczenie remisem 9,00)✅

Myślę, że Tarnów odjedzie w początkowej fazie zawodów póki Falubaz nie będzie robił zmian za swoich &quot;asów&quot;. Normalnie grałbym ten typ za grubo, ale czytałem coś , że padał deszcz w Tarnowie więc tor może być trochę inny niż zwykle
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gomólski(+5)-Dudek typ 1 kurs 1,66 (zabezpieczenie remisem i kurs 11,00) Bet365
Kacper ostatnio jest w niezłej dyspozycji. Myślę, że u siebie jest w stanie zrobić ok 6-7 oczek. Nie spodziewam się aby Dudek zrobił minimum 13 na wyjeździe z Tarnowem gdzie ciężko się jeździ przeciwko miejscowym zawodnikom na tym specyficznym torze.
Martin Vaculic over 5 pkt kurs 1,44 Bet365
Śmiesznie niski handi. Nie róbmy z Vaculica kompletnej sieroty już. Fakt ma nieudany sezon ale z 6 pkt powinien spokojnie zrobić tym bardziej, że ZG ma duże dziury w składzie Davidsson,Jabłoński,Adamczewski. można się zabezpieczyć dokładnie 5 pkt po 6,00 kursie ale myślę, że nawet nie warto.
nie bardzo rozumiem Twój tok rozumowania, jak Gomólski ma zrobić tyle punktów w 3 startach? bo jedyne słabo działające ogniwo jakim jest Vaculik określasz na over 5 czyli za kogo miałby jechać?

ode mnie przeciwna propozycja do Twojego typu z dużą szansą powodzenia.
Dudek -5 v Gomólski @ 2.37
bet365
kurs mocno zawyżony zakładając tylko 3 starty Kacpra. Przy przegrywaniu ZG to Dudek dostanie RT + 2x RZ co może mu dać aż o 3 wizyty na torze więcej od ryżego. To Patryk obok Hampela ma być wiodącą postacią także zapunktować powinien na poziomie 11 oczek co spokojnie powinno wystarczyć, aby pokryć linię hc.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Końcówka sezonu to może coś napiszę od siebie. Mam wrażenie jeśli chodzi o Miedzińskiego jak zresztą większość na forum, że chyba właśnie jego jazdę spowodowała akcja w biegu 2 bo jak to się mówi w sportowej złości &quot;oni mogą? to dlaczego ja nie mogę&quot;. Wcale się nie dziwie Adranowi, że zaczął ostro jeżdzić po tym jak &quot;Griszka&quot; z nim pojechał. Emil myślałem, że po kontuzji w Pradze której doznał parę lat temu nauczył się czegoś ale jak widać nie. Nadal jeżdzi na maksa nie zamyka gazu no i musiało się to skończyć tak a nie inaczej bo po pierwsze Miedziński został przewieziony już podczas tego spotkania w podobny sposób a po drugie jest to półfinał ekstraligi a nie sezon zasadniczy... Co do biegu juniorskiego to w ogóle nie wiem o czym tutaj mowa ponieważ, mimo, że to był łuk to &quot;Pawełek&quot; był już z przodu i wchodził pod Artura a nie jechał z nim dalej przez cała szerokość łuku. Jeszcze raz powtórzę wchodził w niego a nie wypychał, a zawodnik z Częstochowy chciał pokazać tutaj cwaniactwo żużlowe ale nie bardzo mu to wyszło. Jednak najważniejsze dla mnie z tego meczu jest wynik, który mnie nie zadowala. Warda bardzo uwielbiam bo jest walczakiem ale facet sobie w kulki leci i uważam, że chyba Karkosika tutaj interwencja by się przydała. GP i liga to dwie różne postacie. O Sullivanie w ogólnie nie wspominam, mimo, że go szanuje to radze by sobie odpuścił sam wyjazd do Częstochowy bo to walka o finał jest a nie sezon zasadniczy. Ogólnie w rewanżu nawet z Z/Z w mojej ocenie faworytem jest Częstochowa bo Tomek którego aż miło było wczoraj tak oglądać raczej w Częstochowie takiego wyniku i jazdy nie powtórzy. Ale trzymam za nich kciuki bo kto wie może na Z/Z w finale u siebie obojętnie komu będą potrafili sprawić &quot;lanie&quot; i jednak faworyt z początku sezonu zostanie DMP.

Artem Laguta - Piotr Protasiewicz (0-2) 2 1,85 Betsafe
Ode mnie jeden typ na dzisiejsze zawody. Gram na Protasiewicza głównie z tego powodu, że w formie jest nie złej ale to on był liderem w pierwszym spotkaniu w Tarnowie. Z tego co pamiętam wygrał 3-4 biegi i chyba zrobił z 12 punktów z defektem. Do tego opady deszczu więc Artiom wcale nie musi tak super jeżdzić a i uważam, że szósty start dla Piotra jest bardzo realny stąd gram w jego stronę ponieważ ma handicap na starcie w postaci 2 punktów i bardzo realne jest, że dzisiaj na tor wyjedzie sześć razy. A i na koledze z pary nie powinien tracić punktów a Laguta może.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom