>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

B 0

boskiwojtek

Użytkownik
dumell1

Dołączył: 27.08.2008
Posty: 0

Platne typy za darmo ?

Witaj!

Zapraszam cię na całkiem nowy serwis http://wwasdasdapl/
na którym znajdziesz płatne typy całkowicie za darmo dla wszystkich od zaraz wystarczy się zarejstrować i wejść na forum

Sprawdź sam!

Jeśli chcesz regularnie ogrywać bukmacherów , mieć stały przypływ gotówki i cieszyć się z wygranych kuponów wejdź na http://asdasdasdas.pl/ i zarejstruj się.

Nie masz nic do stracenia a jedynie możesz zyskać !
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Witaj !
Chciałem Ci przedstawić najlepszy typy w sieci ostatni tydzien zakonczony z plusem 250% !!!
Typy calkowicie za darmo do końca grudnia wystarczy tylko wejść na :
&quot;strona&quot;
zarejstrowac sie i wejść na forum gdzie znajziesz najlepsze typy w sieci za darmo !
Sprawdź sam nic cie to nie kosztuje a jedynie możesz zyskać. Zobacz jak łatwo można zarobić grając tymi typami. Sam nimi gram i jestem zadowolony w 100% !

Zgredek010
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Prywatna Wiadomość: Typy
Odbiorcy: icyk84, Jack4show, Jakubb23, jarassniedwa, jojko
Dzisiaj, 15:54
michci0o

Dołączył: 09.12.2008
Posty: 0

Typy
Witaj !
Chciałem Ci przedstawić najlepszy typy w sieci ostatni tydzien zakonczony z plusem 250% !!!
Typy calkowicie za darmo do końca grudnia wystarczy tylko wejść na :
[strona]
zarejstrowac sie i wejść na forum gdzie znajziesz najlepsze typy w sieci za darmo !
Sprawdź sam nic cie to nie kosztuje a jedynie możesz zyskać. Zobacz jak łatwo można zarobić grając tymi typami. Sam nimi gram i jestem zadowolony w 100% !
BAN DLA TYPA ! ZAPLACI SLONO ZA TE PLATNE TYPY HEHE ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Czy nie można jakiegoś rozwiązania systemowego wprowadzić? Na swoich forach mam na przykład taką regułę - jeśli ktoś ma zero postów i wysyła post lub PM-kę zawierającą odnośnik do innej strony, to z automatu jest ban. Wycięło to 95% spamerów i jest spokój.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Cześć!!!

Słyszałeś o forum strona* ???


Na FORUM znajdziesz:

- sporo KONKURSÓW

-zostali zatrudnieni profesjonalni TYPERZY ( skuteczność około 80% - beż żartów

-powstały dwa bardzo ważne działy: TYPY V.I.P oraz FIX ( czyli ustawki - codziennie podawany jeden ustawiony mecz, z kursem ponad 2.00 )

-typy-użytkowników

-analizy meczy z każdej ligi



Wszystko to znajdziesz i wiele więcej na


PS: W Forum jednym słowem zostało włożone sporo kasy, żeby ułatwić wygrywanie typerom



ZAPRASZAMY !!
kolekcjoner35
 
G 0

gigakillerm20

Użytkownik
Prywatna Wiadomość: czesc
Odbiorcy: everton, fruwacz_20, GiGaKillerM20, ginciu, Glowaa
Dzisiaj, 09:08
miano11

Dołączył: 12.12.2008
Posty: 0

czesc
musisz miec konto w bwin lub bet365 i kase tam i z moneybookers to samo
podaje typy live
a kursy sa od 2,00 tylko i wylacznie
skutecznosc 100% (kolega pracuje w bwin i ma info)
po meczu chce 30zl na moneybookers gg XXXXXXXXXXXXX
ODPOWIADAM TYLKO NA GG,TUTAJ NA PRIV NIE ODPISUJ
Rozmowa z gg:
To, że jestem początkujący w typowaniu to nie znaczy, że głupi. W necie jest pełno naciągaczy, szkoda mi Ciebie.
XXXXX9:47:12
aha
XXXX9:47:16
i myslisz ze jestem naciagaczem?
Ja 9:47:25
no tk a kim
XXXX9:48:25
to sie mylisz grubo
Ja 9:48:47
to opowiadaj mam czas
XXXX 9:49:01
nie mam o czym?
Ja 9:49:09
jak to nie masz
XXXX 9:49:17
no spierdalaj oszuscie i mi dał &lt;blok&gt;

 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Użytkownik sidor3 jest naciągaczem i lepiej szybko go zbanować zanim ktoś straci kasę.
Rozsyła wiadomości na PW
hej mam sposob na pewne wygranie kasy w bwin chetny? pisz ggxxx i nie mysl ze chce wpierw jakas kase!wpierw ty wygrywasz!

musisz miec konto w bwin lub bet365 i kase tam i z moneybookers to samo
podaje typy live
a kursy sa od 2,00 tylko i wylacznie
skutecznosc 100% (kolega pracuje w bwin i ma info)
po meczu chce 30zl na moneybookers gg xxxx
Czyli widać to co w poprzednim poście, multikonto.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
dostałem coś takiego
Dzisiaj, 18:50 buki21
Oczekuje na aktywację

Dołączył: 22.11.2008
Posty: 0


- najlepsze forum w sieci
- najlepsze forum w sieci

Vader // BAN
 
S 0

starosta

Użytkownik
dosyć! moderator reklamuje inne fora (tak Vader Ty, tylko już Ci koledzy pokasowali bo im wstyd było..), inni użytkownicy spamują w temacie... Niech ktoś zrobi porządek.. http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=797132#post797132
Vader // #1 sam usunąłem swój post. starosta ad#1 zuch! ???? sam sie zreflektował i błąd naprawił.
#2 nie podałem żadnego linka ani pełnej nazwy. To tak jakbym napisał na innym forum, że info jest na &quot;FB&quot;. A to jest zdecydowana różnica kolego. ad#2 pierwszy wynik po wpisaniu &quot;niepełnej nazwy&quot; ze słowem &quot;forum&quot; w googlach daje każdemu odpowiedz o co chodziło..
#3 forum jest w języku obcym. Nie polskim... ad#3 aaa Ty tylko w rodzinnym? Widzisz, ja też nie tylko w rodzinnym
#4 usunąłem zbędne posty.
ad#4 dzięki ????
stary wyjadacz jemjogurt mimo że czytać umie (pisać na bank umie) to ma w poważaniu drukowane &quot;Jetbull wpisujemy tylko RAZ info o HH- inne posty= KARTKA!!!&quot; i lubi popisać co mu leży na sercu tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=10240&amp;amp;page=31

czyli nic sie nie zmieniło od czasu kiedy tu zaglądałem ????
witajcie chłopaki ????
????

starosta.
Vader // Dziękuję Tobie, że poinformowałeś wszystkich o tym. Jest opcja &quot;raportuj post&quot;. Każdy członek ModTeamu by otrzymał Twoje zgłoszenie.
Miło, że zawitałeś na forum ponownie i już szukasz &quot;rewelacji&quot;.
Pozdrawiam

starosta: Faktycznie mogłem użyć tej opcji ???? na drugi raz właśnie tak zrobie.
Również mi miło że zawitałem, aczkolwiek rewelacji bym się tutaj nie spodziewał :spokodfhgfh:
peace
Vader // no ;) :***
 
Do góry Bottom