>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

michau 84

michau

Forum VIP
Doberman bo się spocisz chłopcze. Zawsze jak ktoś na Ciebie ciśnie ( w 99% słusznie) to się podpierasz jego stażem na forum i tym ile ma postów ? :| Tak jak napisał kolega wyżej (dwa posty wyżej dokładnie ???? ) Twoje komentarze, podpowiedzi są bezsensowne i nie wiem jeszcze jakie (brak mi słów simply). Jeszcze jakiś niemrawy post i sprawa nie pozostanie bez echa bo ukłujesz karteczke ????

pozdrawiam
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
Człowieku masz 76 postów zarejestrowałeś się w tym roku;)
to nie prawda, jestem na tym forum od 07.2007 już to gdzieś pisałem, bo nie jesteś pierwszy który po ilości napisanych postów ocenia ludzi.

co chcesz tym osiągnąć głupotę ;)
nie, chę forum bez SPAMERÓW, zresztą jak każdy, tylko nie każdy robi cokolwiek by to zmienić
piszę aby wiedzieli że ich posty nie pozostaję bez echa i ktoś to czyta ;)
wiesz,&quot;ktoś&quot; je na pewno czyta, w piątej kolumnie po prawej jest taka liczba a nad nią pisze &quot;Odwiedzin&quot;.
a co do tego echa wnioskuje z twoich wypowiedzi że sam jesteś echem i stwarzasz echo
powtarza przedmówców lub pisze coś takiego:
Cytat:
Napisał doberman90 Zobacz post
tak jak napisał kolega wyżej jest taka możliwośc ale trzeba się trochę namęczyć.
piszesz te posty by się zlitować nad biednymi, małymi, userami których posty nikt nie czyta?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Człowieku masz 76 postów zarejestrowałeś się w tym roku i co chcesz tym osiągnąć głupotę po prostu piszę aby wiedzieli że ich posty nie pozostaję bez echa i ktoś to czyta a ty tutaj próbujesz tym coś osiągnąć nikłe szanse.... Patrz na siebie Pozdro ..... ;)
Jakie znaczenie ma liczba postów? Szczególnie, jeśli są takie jak Twoje? OK, jesteś na forum przez 3 lata, a jeszcze nie zauważyłeś, że jest taka rubryka o nazwie &quot;Odwiedziny&quot;, gdzie podane jest ile razy był wątek przeczytany, więc &quot;u piszę aby wiedzieli że ich posty nie pozostaję bez echa i ktoś to czyta&quot; mija się z celem.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Przyznaje 1 post był nie potrzebny ale post w temacie Prasy jest moim zdaniem poprawny także o co chodzi tamten usuną i po sprawie panowie.
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Witam posiadam dobre info o meczach, .jezeli chcesz dostac pierwsze 2 probne mecze(kazdy mecz mecz powyzej 2,00 kurs) zglos sie pod nr gg 819**38 Pozdrawiam
Ludwik1000
 
S 11

support75

Użytkownik
Witam, ostatnio zakupiłem abonament w tym serwisie za 400 EURO (bardzo duży koszt lecz wyniki sa również fantastyczne). Jednak jestem graczem typu 100-150 EURO / typ więc ta kwota jest dla mnie ogromnym obciążeniem. Dostaję od nich http://www.xxxxx każdy typ jaki wydają i mam specjalną ofertę dla Ciebie. Za 25 zł (!!!) również możesz dostac każdy typ od tipsdevils ! Ja staram się zebrac około 10 osób i płacic o te 100 EURO mniej. Przemyśl to i zacznij zarabiac duże pieniądze !

dMaN

screenu robic nie bede bo mi sie nie chce.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Użytkownik ugly28 - naprodukował w ciągu 20 minut 20 zbędnych jednozdaniowych postów w każdym możliwym temacie tylko po to, żeby klikać reflinka w jego podpisie. Reflink został usunięty i chwała moderatorom za to, ale te posty też niezbyt przydatne.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ten reflink usunąłem mu już dawno temu. Jego produkcja postów więc nie była wraz z podpisem. Choć faktycznie kolega mocno się naprodukował...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie chce mi się robić screena:

użytkownik: Ustaweczki
Witam Serdecznie
Lubisz Duże Emocje ?
Zapraszam Do Grania i Zarabiania Wraz z Nami
„NajlepszeUstawki” Dostarczą Ci Wyjątkowo Skutecznych Typów (Skuteczność 75%-90%)
Typy Są Płatne Lecz Można Na Nich Sporo Zarobić ( Po Przeczytaniu Tego, Będziesz Uważał Że Jesteśmy Oszustami Lub Naciągaczami, Że Takie Typy Nie Istnieją ? Też Tak Uważałem Póki Nie Zaufałem „NajlepszymUstawką”. Więcej Informacji Uzyskasz Pisząc Do Nas :
Email : XXX
GG : XXX
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Nie chce mi się robić screena:

użytkownik: Ustaweczki
Witam Serdecznie
Lubisz Duże Emocje ?
Zapraszam Do Grania i Zarabiania Wraz z Nami
„NajlepszeUstawki” Dostarczą Ci Wyjątkowo Skutecznych Typów (Skuteczność 75%-90%)
Typy Są Płatne Lecz Można Na Nich Sporo Zarobić ( Po Przeczytaniu Tego, Będziesz Uważał Że Jesteśmy Oszustami Lub Naciągaczami, Że Takie Typy Nie Istnieją ? Też Tak Uważałem Póki Nie Zaufałem „NajlepszymUstawką”. Więcej Informacji Uzyskasz Pisząc Do Nas :
Email : XXX
GG : XXXXX

POTWIERDZAM
też to dostałem

Vader // Śmieszny jest ten serwis, śmieszna jest ta osoba co zrobiła ten serwis. Bo na pewnie nie jest to kilka osób. Podejrzewam po pisowni, że jest to dziecko które nie dostaje kieszonkowego od rodziców. Próbuje w internecie oszukać ludzi i zarobić pieniądze.
NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ DZIECIOM!!!
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
użytkownik: propozycja
Napisał do mnie pm o treści:
Siemqa Słuchaj :)
To Nie Spam Tylko PM :)
Możesz Tą Wiadomość &quot;Olać&quot;, Albo Wykazać Odrobinę Zainteresowania !
Jesteśmy Statystykami Od Ponad 8 Lat. Możemy Dostarczyć Ci Typów Ze Skutecznością 70%- 90%. Jeżeli Uważasz Że To Ściema To &quot;Olej&quot; Wiadomość Już Teraz Do Niczego Nie Namawiamy, Tylko Dajemy Szanse Zarobienia, Więcej Informacji Uzyskasz Pod NR GG XXXX, Lub Email : XXX
Z Poważaniem „Najlepsze Ustawki”
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
kolejny spam !! :p LOL
Dzisiaj, 18:39
typyy
Oczekuje na aktywację

Dołączył: 13.09.2008
Posty: 0

TYPY
Siemqa Słuchaj :)
To Nie Spam Tylko PM :)
Możesz Tą Wiadomość &quot;Olać&quot;, Albo Wykazać Odrobinę Zainteresowania !
Jesteśmy Statystykami Od Ponad 8 Lat. Możemy Dostarczyć Ci Typów Ze Skutecznością 70%- 90%. Jeżeli Uważasz Że To Ściema To &quot;Olej&quot; Wiadomość Już Teraz Do Niczego Nie Namawiamy, Tylko Dajemy Szanse Zarobienia, Więcej Informacji Uzyskasz Pod NR GG XXX, Lub Email : XXXX
Z Poważaniem „Najlepsze Ustawki”
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
kolejny spam !! :p LOL
Dzisiaj, 18:39
typyy
Oczekuje na aktywację

Dołączył: 13.09.2008
Posty: 0

TYPY
Siemqa Słuchaj :)
To Nie Spam Tylko PM :)
Możesz Tą Wiadomość &quot;Olać&quot;, Albo Wykazać Odrobinę Zainteresowania !
Jesteśmy Statystykami Od Ponad 8 Lat. Możemy Dostarczyć Ci Typów Ze Skutecznością 70%- 90%. Jeżeli Uważasz Że To Ściema To &quot;Olej&quot; Wiadomość Już Teraz Do Niczego Nie Namawiamy, Tylko Dajemy Szanse Zarobienia, Więcej Informacji Uzyskasz Pod NR GGXXXX, Lub Email : XXXX
Z Poważaniem „Najlepsze Ustawki”
które to nick? Następnym razem nie podawaj meila i numeru gg ;]
Vader // jareks89 to są z reguły nowe konta. Najłatwiej i skutecznie użyć opcji &quot;one touch...&quot;
jareks89 // Wiem co z tym zrobić nie wyłapałem jednak z tego postu gdzie tu jest nick? &quot;typyy&quot; ?
 
Do góry Bottom