>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
czesc, a moze byc tak
witam,
jeżeli chciałbyś zarobić troche kasy na start to juz jutro startujemy z konkursem na naszym forum z pulą nagród 1300 zł, na razie do konkursu zapisało się 28 typerów a ilość nagród to aż 10 więc masz bardzo wysokie szanse na zgadnięcie nawet 900 zł -bo nawet tyle samodzielnie mozesz wygrac .
jesli lubisz wygrywać to XXXX tam poczytasz więcej o konkursie
XXXl
Do zobaczenia na pokładzie
Takie coś dostałem na PW ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ok. Zbanowany.
Poza tym jak już wklejacie wiadomości to nie pokazujcie adresów, numerów GG, maili itp.
Przecież jeśli ktoś spamuje na PW a później ktoś wrzuci tutaj takie PW. To spamer ma lepszą reklamę niż przez PW.
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
azja

Dołączył: 19.03.2010
Postów: 1
Zapraszam na darmowe forum z typami, adres forum jest w moim xxxx, zapraszam do rejestracji. Na dzisiaj mamy swietnego insidera, warto zagrac! Polecam po zarejestrowaniu się wejść na czata, który znajduje się na zamym dole forum, wystarczy wcisnąć „zaloguj” na xxxxxx. Tam się dowiesz gdzie szukać typów i insiderów.
ted // zatopiony ????
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
proXXXxxxx


Dołączył: 20.03.2010
Skąd: Rybnik
Postów: 1

Więcej typów na:
Profesjonalne doradztwo bukmacherskie.
Dywersyfikacja ryzyka
Swoim nickiem i pod sygna reklamuje jakies forum ...
tyrania

Dołączył: 19.03.2010
Postów: 1
Zapraszam na darmowe forum z typami, adres forum jest w moim xxxxx, zapraszam do rejestracji. Na dzisiaj mamy swietnego insidera, warto zagrac! Polecam po zarejestrowaniu się wejść na czata, który znajduje się na zamym dole forum, wystarczy wcisnąć „zaloguj” na czatboxie. Tam się dowiesz gdzie szukać typów i insiderów
 
P 0

pluton

Użytkownik
Jak zdobyć 100 zł na moneybokers?
Jak zostać Ekspertem na forach międzynarodowej marki TZ :XXX
Chcesz mieć dostęp do skutecznych typów naszych Skandynawskich Ekspertów?
To wszystko na

Światowa jakość zakładów!
Na PW, 10znaków

Vader//
0 threads started by this user will be deleted.
0 posts made by this user will be deleted.
91 private messages sent by this user will be deleted.
0 calendar events created by this user will be deleted.
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Od: aa142




&quot;
Hej,

widze, ze interesujesz sie bukmacherka wiec ta strona Ci powinna sie takze spodobac. Jest to nowe forum z pula nagrod 425 PLN + wycieczka do londynu a takze darmowe fixy znajdziesz pod adresem (stara wersja forum, gdzie znajdziesz archiwum wpisow - niektorzy maja skutecznosc 85% jest na )


pozdrawiam
&quot;
1 threads deleted
9 posts deleted
50 private messages deleted
User was banned
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Witam

Mam do zaoferowania typy bukmacherskie. Od 2 lat jestem na plusie (Około 700-800 zł miesięcznie)

Na początek proponuje typy przez 2 tygodnie na próbę ZA DARMO, potem koszt miesięczny to jedyne 50zł.

Jeśli jesteś zainteresowany typami na próbę, wyślij smsem swój e-mail na numer xxxxxxxxxxx

Zadasz sobie pewnie pytanie dlaczego chce pieniędzy za coś co przynosi duże zyski; przecież mógłbym

zwiększyć stawki; otóż nie; jak już pewnie wiesz każdy kto wygrywa u buka internetowego ma założone

limity. Tak jest też u mnie&#39;

Nic nie tracisz

wyślij sms-em lub poprzez to FORUM swój e-mail a otrzymasz 2 tygodnie typów na próbę.




Pozdrawiam
teknoboy
dostałem coś takiego na pw.
w przeciągu 30min dostałem kolejną wiadomość o identycznej treści.

BAN
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Jakby ktos byl mily sie temu &#39;koledze&#39; przyjrzec, dostałem coś takiego na PW:

Vader// Pokazując adres strony robisz większą reklamę niż On spamując na PW- Zbanowany.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Witam
Zapraszam na moje forum:
***
Aktualnie forum rośnie, ma dopiero lekko ponad 90 użytkowników. Posiadamy bardzo ciekawych informatorów, którzy jak dotąd w swoim dziale dali zarobić naszym użytkownikóm aż 66,81j w 5 DNI podając swoje selekcje za darmo. Pracujemy nad nowymi źródłami, którzy przesyłali by nam jeszcze więcej ciekawych informacji, których nie znajdziecie na otwartych forach. Jeżeli jesteś zainteresowany - Zapraszam gorąco, tym bardziej, że darmowe typy będą pojawiać się do niedzieli włącznie, abyście zobaczyli, że dzięki nam można sporo zarobić !
Na dzis mod / informator użytkownik Sobota podał swoje super typy!
POLECAM I POZDRAWIAM
Wysłane na PW.
Vader// 21 posts deleted
11 private messages deleted
User was banned
 
Do góry Bottom