>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

cichacz 0

cichacz

Użytkownik
jakiś botek,
koller26

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Vader// BAN


Myśle, że warto zajrzeć

rozsyła pw, wtrące iż nie mam nawet jednego posta w opisywanym przez niego dziale ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
mala prosba
witam mam mala prosbe potrzebuje 12zł na wyplate z buka oddaje z % do 6 h mozemy uzgodnic nawet wysokosc oddania pzdr


gremlin5
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Są osoby które pomagają w obstawianiu i biorą za to pieniądze... np za podawanie typów które warto obstawić bez żadnych większych strat a z wysokim możliwym zyskiem... ja osobiście się tym zajmuje i mam skuteczność w ciągu miesiąca 18 dni mam trafione typy czasami się zdarza żę przez około 25 dni bez pomyłki ???? ale jak to bywa w hazardzie nie ma pewniaków są tylko FAWORYCI jeśli kogoś interesuje pomoc proszę pisać na PV
Dział dla początkujących &gt; Szybkie odbicie kasy

Chyba trochę zagina regulamin koleś. Napisał jedynego posta w dodatku takiego który śmierdzi autopromocją :razz:
 
P 0

pansilver

Użytkownik
Odpowie mi ktoś z moderatorów na pytanie. Dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości ?? Nie mam teraz nawet takiej opcji i nie mogę wysłać PM nawet do admina
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Masz zablokowaną możliwość wysyłania prywatnych wiadomości i żadna ilość postów Ci nie pomoże w odblokowaniu. Twoje działania sugerują nieczyste intencje, dlatego zastosowaliśmy środki zapobiegawcze.
Pozdrawiam
 
P 0

pansilver

Użytkownik
Nieczyste intencje to mam jak patrzę na Joannę Krupę.
Chciałem przesłać PM jednemu użytkownikowi. Wyskoczyło mi, że muszę mieć 10 postów, to napisałem je w najmniej odwiedzanym dziale archiwum, tak żeby nikt nie musiał tego czytać i żeby nie spamować innych tematów. Ponadto napisałem PM do jednego z adminów z prośbą o odblokowanie tej opcji. Nie pomogło więc później napisałem je tutaj i z góry przeprosiłem. Mogłem napisać 10 postów u dupie Maryny w różnych tematach i wtedy pewnie nie byłoby problemu. Ale widzę, że tutaj możliwość pisania PM to jest rarytas zarezerwowany dla nielicznych. Zapomniałem że żyję w kraju, w którym na każdym kroku trzeba kombinować, bo jak uczciwie o coś poprosisz to dostaniesz po mordzie.
 
Do góry Bottom