>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Od bers1
Zapraszam na darmowe forum z Typami Dnia Skuteczność ok 80%. Na forum organizujemy konkursy z nagrodami, dostepny jest czat na którum możesz porozmawiać o typach.

xxxxxxxxxx

Zapraszamy do rejestracji!

V/
10 private messages deleted
User was banned
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Daję głowę, że nawet wpadłeś na to, że ktoś może nie być z Polski.
Ten gość nie spamuje, tylko jest z Włoch po prostu, rozumie po naszemu, ale nie umie pisać za bardzo.
Już nie mówię o pisaniu, żeby usunąć Ci posty, bo takie prośby to do moderatora działu na PW.
Widzę, że z nudów nie ma cie się już żywcem o co czepiać tylko o takie głupoty. Możliwe , że mieszka za granicą i jest tak jak mówicie a możliwe że nie.
A takie wiad to do mnie na PW bo sami zaśmiecacie ten temat niepotrzebnie wielmożni moderatorzy.
A jeżeli temat ma byc założony w sposób tak niechlujny i macie tylko ulegać dlatego , że to cudzoziemiec to proszę bardzo . Nie mnie o tym decydować. Miałem styczność z wieloma podobnymi postami tego dlatego jestem wyczulony na takie rzeczy a nie dlatego , że na siłę szukam czegoś żeby się przyczepić. Może jestem przewrażliwiony na tym punkcie ale to nie znaczy , że od razu musicie tak mi odpowiadać a poza tym ja nie mam informacji o userze , że Telecom Italia mu dostarcza internet więc skąd miałem niby wiedzieć, że to jednak cudzoziemiec. Wy też wykażcie trochę zrozumienia :]
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Widzę, że z nudów nie ma cie się już żywcem o co czepiać tylko o takie głupoty. Możliwe , że mieszka za granicą i jest tak jak mówicie a możliwe że nie.
A takie wiad to do mnie na PW bo sami zaśmiecacie ten temat niepotrzebnie wielmożni moderatorzy.

A jeżeli temat ma byc założony w sposób tak niechlujny i macie tylko ulegać dlatego , że to cudzoziemiec to proszę bardzo . Nie mnie o tym decydować.
Nie możliwe, a 100%, że mieszka we Włoszech, chyba, że znasz kogoś w Polsce komu Telecom Italia dostarcza internet.

Tamten temat po prostu połączy się z poprawnie założonym przez moderatora i już po kłopocie.
 
G 46

gosiam

Użytkownik
us

Dołączył: 11.03.2010
Postów: 0


Najskuteczniejsze profesjonalne płatne typy bukmacherskie!
Najskuteczniejsze profesjonalne typ bukmacherskie. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo. Naszymi atutami są wysokie kursy, bardzo wysoka skuteczność typów oraz najniższe ceny abonamentów. Odwiedź naszą stronę ............ Nie czekaj! Wykorzystaj swoją szansę już dziś! Nasz serwis monitorowany jest przez ............ oraz .................. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa!



dostałem to na pw.
Vader//
50 private messages deleted
User was banned
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
jysk1986 - dołączył 13.03.2010

Dostałem to na PW
Jak zarobić 1300 zł w 10 dni?
Potrzebujesz więcej kasy na start lub grę? dobrze by było mieć dodatkowe kilka stów? Mamy świetny konkurs gdzie nie trzeba nawet pisać analiz, trwa w sumie 10 dni i ma znikomą konkurencje bo forum jest nowe i liczy 100+ użytkowników. Pula to 1300 zł a samodzielnie mozesz wygrać aż 900 zł. Startujemy 20 marca ale mozesz dolaczyc w kazdym momencie trwania konkursu

jeśli masz jakies pytania to wal na gg: jestem caly czas na niewidocznym

pozdro.

//////////// Ustrzelony ???? Doberman
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
gothic237

Dołączył: 15.03.2010
Postów: 1
Witam, jesteśmy firmą ktróra potrafi ograć bukmachera.Od 6 lat zajmujemy się dokładną analizą meczy,nasze typy wchodzą w 80% ,gwarantujemy zarobek miesięczny w wysokości min.500/600zł a w lepszym przypadku nawet do 3 tysięcy.Nasza firma składa się z grupy 12 osób zajmujących sie dokładną analizą poszczególnych dyscyplin sportowych. Niewymagamy jak niektórzy dużych wkładów na początek, 250zł na start w zupełności wystarczy i w przeciągu kilku dni zrobimy z tego rozsadne pieniążki.Jeśli ktoś chce sprawdzić nasze typy to prosimy o kontakt meilowy(przez jeden dzień podaje typy za darmo(dziś jest to już ostatni darmowy dzień z typami)Podaje 4 85% pewniaki w celu przekonania się do Nas,3 powinny wejść bez problemu .Jesli ktoś zdecyduje się nami współpracować wtedy dzielimy nasze typy na 2/3 kupony .Cena typów na 7 dni wynosi 70 zł na 2 tygodnie 120 zł a na miesiąc 200 zł. Gwarantujemy zyski, w razie chęci rezygnacji zwracamy 50% wpłaty dla Nas.Nasz system polega na graniu 2/3 zakładów w systemie AKO po kursie przekraczającym 2. Dziennie dajemy od 2 do 4 kuponów .Prosze pisać na maila xxxxx
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
ussports241
Dołaczył 15.03.2010
Postów: 0
Najskuteczniejsze profesjonalne typ bukmacherskie. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo. Naszymi atutami są wysokie kursy, bardzo wysoka skuteczność typów oraz najniższe ceny abonamentów. Odwiedź naszą stronę XXX Nie czekaj! Wykorzystaj swoją szansę już dziś! Nasz serwis monitorowany jest przez XXX oraz XXX Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa!
Spam oczywiście na PW.
20 private messages deleted
User was banned
 
Do góry Bottom