>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sosnowski vs Kliczko 29.05.2010.

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jest jeszcze jeden ważny szczegół - PAS ! tylko Gołota (śmiech) stanął przed taką samą szansą jak Albert. Jak to się skończyło ? 40 sek. i na deskach.
No tak, ale wcześniejszych walka Andrzeja już nie pamietasz? Nie będe wchodził w dyskusję nt najlepszego polskiego pięściarza, bo nie ten temat ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wszyscy pamiętają walenie po jajach Bowea, nokauty w pierwszych rundach przez Lewisa, Brewstera, Austina czy ucieczkę przed Tysonem :]
Ciekawy jestem ile osób oglądało ostatnio jakąś walkę Kliczki ???? HW to od jakiegoś czasu dno, ostatnim wielkim mistrzem był Lewis, takich nadmuchanych przez media mistrzów jak bracia Kliczki jeszcze nie było. Owszem są dobrzy, doszli do pasów ale od tamtej pory za rywali mieli bokserów Sosnowskopodobnych którzy nawet jak mają niezły blinas walk to zrobiony głównie na jakiś leszczykach. Z jednymi nie chca walczyć, inni z nimi nie chcą i tak odcinają bileciki i licza $ bo to sie liczy, bodajże z Sandersem Kliczko miał ogromną przewagę ale był moment że dostał pare ciosów i powoli sie gotował.
Sosnowski to mi sie kojarzy z Big Brotherem, ukrainiec nie powinien mieć problemów, przeboksuje na pewno pare rund żeby potem mu nie wytykano że wziął sobie takiego rywala co rozłożył go w półtorej minuty.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czy sie to komus podoba czy nie Sosnowski moglby w szycie formy Gołoty mu buty wiazac.
Sosnowski w mojej ocenie ma 10% szans. Nie wiem skad zdanie hardsystem wziąłeś , że wielu ekspertow daje szanse Sosnowskiemu. Gdzie Gmitruk stawia na Ukrainca nawet Michaleczewski w sposob sarkastyczny daje 5% szans Sosnowskiemu i upatruje szansy żartobliwie mowiac , wtedt gdy Kliczko skreci noge.
Co tu duzo mowic nie obrazajac Sosnowskiego bo nie bal sie ale Kliczko wybral sobie
przeciwnika z duzo nizszej kategorii. Celowo nie napisalem &#39; kelner&#39; bo to by byla obraza dla Sosnowskiego, który sie nie bał tak jak kilku innych.
Zgadzam sie tez bo to co teraz dzieje sie w ciezkiej to dla fanow cios w serce.
Kiedys niby wrzucano na Gołote, ze umiejetnosci a psycha zryta racja ale przyciagal tlumy. To samo za jego &#39; czasow&#39; byl Tyson, Grant, Lewis nawet Pouha czy Sanders to w porownaniu do dzisiejszych pretendentow dobry poziom. A teraz? Haye mocny w gebie kazdego pokona tylko jakos do najwanziejszej walki nie dochodzi. Ruiz nudziarz, Kliczko jest dobry ale od czasow przegranej z Lewisem nie walczyl z nikim z WIELKICH tego boksu,to juz nie to samo.
 
M 0

miamore

Użytkownik
Spotkanie: Vitali Klitschko vs Albert Sosnowski
Typ: Over 7 rund
Kurs: 1,95
Buk: Bwin
Analiza:
Już jutro wielka walka dla polskiego boksu. Polski &quot;Dragon&quot; zmierzy się z najlepszym bokserem świata Vitaliem Klitschko. Faworytem w tej walce jest bez wątpienia Ukrainiec, chociaż Sosnowski nie powienien szybko zostać znokautowany. Myślę, że 7 rund powinien spokojnie wytrzymać. Moim zdaniem buki troszkę przesadzają z kursami na Alberta. Sosnowski, prawda, nie walczył z jakimiś potęgami bokserskimi ale ważne że radzi sobie z nimi w bardzo dobrym stylu. Do tej pory dwie porażki, jedna przez techniczny nokaut. Sosnowski sam przyznał że będzie pracował nad kondycją żeby nie zakończyć tej walki zbyt wcześnie. Teraz Klitschko. Ostatnia porażka z wielkim Lennoxem Lewisem przez TKO już w szóstej rundzie. Widać, że Klitschko nie miał większych szans w starciu z LL. Podsumowwując, Sosnowski jest na tyle doświadczonym bokserem, że w starciu z Vitaliem spokojnie powinien 7 rund wytrzymać. Nie wróżę, że Polak tę walke wygra, ale tyle rund ile podałem przetrzyma.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Ukraińskie media o walce:
Nie jestem pewien czy Sosnowski dobrze robi wychodząc na ring. Rozmawiałem z Witalijem, jest w doskonałym humorze. Wiem, że może zaskoczyć wszystkich. Albert Sosnowski to kawał chłopa. Nic w tym dziwnego, że walka zapowiada się pasjonująco. &#39;&#39;Wejdę na ring i pokażę swoją prawdziwą, bokserską twarz&#39;&#39; - powiedział w rozmowie ze mną Albert. Obstawiając walkę sugerowałbym się siłą fizyczną obu zawodników. Myślę, że Albert na pas nie ma szans, ale na dotrwanie do końca - być może.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wszyscy pamiętają walenie po jajach Bowea, nokauty w pierwszych rundach przez Lewisa, Brewstera, Austina czy ucieczkę przed Tysonem :]
Jeśli masz takie zdanie o Andrzeju to albo z racji wieku pamiętasz tylko te walki, albo ... nie wiem co.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tak z całym szacunkiem dla MadAngela ale jesli takie walki pamieta to lepiej niech sie nie wypowiada. O Gołocie mowiac mało skromnie wiem ogrom rzeczy i uwierzcie mi ze w latach 96-98 byl najlepszym bokserem swiata w sensie wyszkolenia sily techniki. Albo jednym z trzech najlepszych jak kto woli. Sosnowski w porownaniu do niego to jednak 3 liga niestety. Z kim znanym za Oceanem walczył Sosnowski? Jesli ktos da teraz argument , ze jest mistrzem UEuropy to .... pomine milczeniem.

Aby nie bylo OT. Moja prognoza na walke. Moze byc roznie sadze , ze aby niejako odeprzec argumenty, ze Kliczko dobral sobie do walki kelnera da mu sie troche wyszumiec. Czyli szybkiego nokautu mam nadzieje nie bedzie. Jesli dotrwa Sosnowski do 7 rundy bede zadowolony i wtedy jakis nokaut 8-9 runda Sosnowski zostanie zniszczony ????
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Panowie, nie wiecie może czy będze jakiś steam w internecie na walke Sosnowski vs Kliczko?? dzieki za odpowiedzi :wink:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale nie przekreślałbym tak od razu Sosnowskiego, wiadomo wyrobił sobie ranking na kelnerach, ale co się dziwić.
Brawa należą mu się za to że stanął do walki z Kliczką!.
Co do samego Kliczki, nie chcę się powtarzać ale wg mnie gość przyciąga jedynie dlatego że jest znany i że walczył x lat temu z najlepszymi.
Niezbyt go lubię, bo walk jego widziałem kilka, z Lewisem jedynie dobrze walczył i go ładnie oklepywał ale potem rozcięty łuk brwiowy i lekarz zrobił swoje.
Potem Lewis szybko skończył karierę zgarniając 3 pasy mistrzowskie bo wiedział, że w rewanżu Kliczko by go zniszczył (na yt obejrzyjcie sobie, że w walce Kliczko-Lewis parę razy nogi ugięły się Lewisowi).
Dragon raczej wytrwa 4 rundy potem gorzej, nie jest on tak &quot;medialny&quot; jak cwaniak Najman, muskulaturę ma, gorzej u niego z obroną.
Szanse 85-15% dla Kliczki, 15% daję Sosnowskiemu bo Kliczkowie przegrali walki o to że robili komerchę (reklamy, wywiady itp itd). I gość może zaniedbać lekko treningi (w Kijowie tak było, kondycyjnie nie wytrzymał Witalj ale nie pamiętam z kim przegrał, pamiętam że czarnoskóry)
Siła wiadomo będzie po stronie Witalija (te parę kg na wadze robi różnicę), technika raczej też, jedyna szansa dla Dragona to 2-3 szybkie (lewy, prawy i hak i mieszanki tego)+ korpus i odskok inaczej Kliczko go obije, a jego ciosy na wątrobę działają z opóźnieniem.
Sercem za Dragonem bo ma gość cojones, ale rozum mówi Kliczko. Czyli not bet ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Ja się odważyłem i zagrałem dziś na Sosnowskiego. Kurs 11. Oczywiście za małe pieniądze. Co do wypowiedzi Krzystofa1985, mam mieszane uczucia
&#39;&#39;jedyna szansa dla Dragona to 2-3 szybkie (lewy, prawy i hak i mieszanki tego)+ korpus i odskok inaczej Kliczko go obije, a jego ciosy na wątrobę działają z opóźnieniem.&#39;&#39;
Szybkie szybkimi, ale przede wszystkim defensywa. Kliczko zawsze bił i będzie bił z piekielną siłą. Jeden prosty, garda przebita i... KO. Myślę, że Witalij zdecydowanie zacznie boksować dopiero po 3 rundzie tzn. zacznie bić seriami, mocno rozbijać Sosnowskiego i powoli doprowadzać do nokautu. Albert nie może oddać inicjatywy Ukraińcowi bowiem skończy to się szybciej jak wielu z nas przewiduje. Jeżeli Dragon chce z ringu zejść z pasem mistrzowskim, skoncentrowałbym się na celnym kontrataku i walce w pełnym dystansie przede wszystkim. Jakie kol wiek próby klinczu czy bicia w korpus/żebra/wątrobę, raczej powinny zejść na drugi plan. Co jak co ale, Witalij rzadko kiedy jest zmuszany do obrony, więc można sugerować się tym, iż ma słabą szczękę. Ale czy aby Sosnowski ma na tyle dużo siły i techniki aby pokonać Witalija ? Miejmy nadzieję, że tak.
Co do tego Gołoty i szybkich przegranych. Zdecydowanie Jego kariera jest postrzegana jako &#39;&#39;najlepszego Polskiego boksera&#39;&#39; - zwłaszcza przez grono prawdziwych znawców boksu. Jednak nie można powiedzieć, że te szybkie przegrane, jak chociażby ta ostatnia z Adamkiem, wpłynęły dobrze na jego karierę. To doskonały bokser (był), ale miał także swoje złe dni i bardzo złe walki (a było ich dosyć dużo)...
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
&quot;(lewy, prawy i hak i mieszanki tego)&quot;
;]] Sosnowski wyprowadza ten lewy i zaraz na jego twarzy ląduje prawy krzyżowy ????
Trudno mówić jak pokonać Vitaliego, bo do tej pory nikt go nie pokonał w walce, oprócz lenoxa, mimo, że sedzia przerwał to i tak jeszce 2-3 rundy to Lenox by go wykończył, tylko teraz nie ma ani troche tak dobrego zawodnika jak Lenox. Dlatego zostawmy jakiekolwiek rady jak powinien boksować Sosnowski, bo z Vitalim się boksuje na tyle ile on pozwala.
Sosnowski będzie zaskoczony z jakiej odległości będą padać ciosy, Klitschko jest strasznie precyzyjny i jak Albert da mu przygotować ataki to co chwila będzie obrywał.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Tak z całym szacunkiem dla MadAngela ale jesli takie walki pamieta to lepiej niech sie nie wypowiada. O Gołocie mowiac mało skromnie wiem ogrom rzeczy i uwierzcie mi ze w latach 96-98 byl najlepszym bokserem swiata w sensie wyszkolenia sily techniki. Albo jednym z trzech najlepszych jak kto woli. Sosnowski w porownaniu do niego to jednak 3 liga niestety. Z kim znanym za Oceanem walczył Sosnowski? Jesli ktos da teraz argument , ze jest mistrzem UEuropy to .... pomine milczeniem.
Jeśli masz takie zdanie o Andrzeju to albo z racji wieku pamiętasz tylko te walki, albo ... nie wiem co.
A w którym miejscu wyraziłem jakąś opinie o Gołocie czy napisałem że tylko to pamiętam?
Pamiętam większość walk, 3 lata temu nawet byłem w Katowicach jak bił sie z Batesem ale chyba nie załapaliście ironi. Gdyby zdobył pas przez nokaut to i to można było by wymieniać, a tak zrobił kariere jako bokser, ludzie chcieli go oglądać to organizowano walki i tyle.

Co do wali to mi ciekawe wydaje sie przedział rundowy wygranej (Winning Round) 4-6 @3,50 i 6-7 @7,00
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dragon - czapki z głów, wstydu nie przyniosłeś, jak Dawid z Goliatem, gdyby miał wzrost i zasięg ramion jak Kliczko......
Naprawdę kłaniam się nisko, przegrał, ale wstydu nie przyniósł!
Co sądzicie, jakby Adamek walczył z Kliczką?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zawsze trzeba wierzyć w siebie i nie bać się wykorzystać szansy jaką daje los :!: Albert na pewno wstydu nie przyniósł. Jeżeli &quot;gwiazdy&quot; naszego boksu jutro w wywiadach nie przeproszą Dragona to sa zerami. Wielu go wskazywało na szybki nokaut, a tu... Brawo brawo jeszcze raz brawo.
Hmmm co do Adamek - Kliczko. Raczej Góral bez szans, bo i Kliczko inaczej by walczył
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kliczko też nie chciał od początku zrobić z Sosnowskiego miazgi, choć na pewno miał w planie krutszą walkę
Ogólnie patrząc na te wszystkie fotki robione przed walką i konferencje widać że miał sympatie do Alberta więc chciał mu bardziej pomóc tą walką niż wysłać na wcześniejszą emeryture
Respekt dla Alberta że walczył do końca, pod koniec przyjmował konkretne tuby i nie robił teatru, dostał na wyczerpaniu podwójną serie i miał prawo usiąść
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Naprawdę Albert zrobił coś pięknego. Zdecydowanie trzymał dystans, nie dawał się długim sierpom Kliczki i przede wszystkim wytrwał 10 rund. Jak dla mnie - najlepszy pojedynek Alberta. Kliczko przeważał w kontrach, widać było zasięg ramion, Ukrainiec aby trafić Polaka musiał wręcz sztuką szermierczą schylać się do połowy pasa. Gdyby Dragon, posiadał takie same walory fizyczne co Witalij, mielibyśmy pas mistrzowski. Osobiście nie widzę Górala w walce z Kliczką. Przede wszystkim wzrost. Co z tego, że Adamek jest szybki i silny, jak niski i ma krótkie ręce. Dojście do takiego olbrzyma zajęłoby mu sporo czasu, a w końcu natknąłby się na prawego prostego skontrowanego i nakrył się nogami.
Wracając do walki Polaka. Prawdziwa twarda głowa. Widać, że na sparingach ćwiczył amortyzowanie ciosów i w końcu nie uginał nóg po jakiejś mega bombie. Naprawdę szacunek dla Dragona. Wielu pięściarzy może Mu zazdrościć. Już widzę walkę Sosnowski vs Arreola. Podobno taki kontrakt wchodzi w grę, ale są to na razie plotki ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Na pewno Albert teraz będzie miał lepsze propozycje walk nawet taki: Estrada czy Arreola. Szacunek dla niego bo myślę że Kliczko chciał skończyć walkę gdzieś w połowie 5-7 runda a Albert wytrzymał do 10.
PS. Adamek miałby oczywiście ciężko, ale na pewno taka walka by była kapitalna bo i Adamek jest jednak lepszym bokserem od Sosnowskiego.
 
D 0

djviejo

Użytkownik
Osobiście nie widzę Górala w walce z Kliczką. Przede wszystkim wzrost. Co z tego, że Adamek jest szybki i silny, jak niski i ma krótkie ręce. Dojście do takiego olbrzyma zajęłoby mu sporo czasu, a w końcu natknąłby się na prawego prostego skontrowanego i nakrył się nogami.
Wracając do walki Polaka. Prawdziwa twarda głowa. Widać, że na sparingach ćwiczył amortyzowanie ciosów i w końcu nie uginał nóg po jakiejś mega bombie. Naprawdę szacunek dla Dragona. Wielu pięściarzy może Mu zazdrościć. Już widzę walkę Sosnowski vs Arreola. Podobno taki kontrakt wchodzi w grę, ale są to na razie plotki ????
proponowałbym trochę ochłonąć .....
od samego początku ukrainiec nie był zagrożony , a że walka trwała aż 10 rund to chyba dlatego , że poproszony został przez organizatorów gali by trochę reklam mogła puścić telewizja bo inaczej to góra 3 rundy ... i koniec
co do walki górala z kliczkiem wg mnie jedyna szansa to półdystans i zwarcie a na razie to amerykańscy trenerzy uczyli go walczyć po ichniejszemu tj. uniki , balans co było dobre na koszmara ale na ukraińskiego młota może nie wystarczyć.
jeśli chodzi o konfrontację albercika z arreolą to niestety ale koszmar ma więcej argumentów w ringu na wygranie walki i to przed czasem . chyba trochę na wyrost chwalimy dragona , poza chęcią nie miał żadnych argumentów na wygranie tej walki .
waga ciężka dzisiaj jest po prostu słabo obsadzona bo w stanach nie ma dobrych ciężkich i stąd ruskojęzyczni zawodnicy brylują w tej wadze.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
proponowałbym trochę ochłonąć .....

od samego początku ukrainiec nie był zagrożony , a że walka trwała aż 10 rund to chyba dlatego , że poproszony został przez organizatorów gali by trochę reklam mogła puścić telewizja bo inaczej to góra 3 rundy ... i koniec
juz nie przesadzaj. Vitek to juz nie jest ten Vitek z przed kilku lat. napewno wiek 38 lat daje o sobie znać i wątpie aby jak by naprawde chciał posadził by Alberta do 3 rundy. Moze i by posadził ale musiał by się bardziej odkryć co groziło by mu posadzeniem przez Alberta. Mi się tam walka podobała. Albert mimo duzo gorszych warunków walczył odważnie. Zobaczcie sobie inne walki typu Dawid z Goliatem to zobaczycie o co mi chodzi. Konkretniej chodzi mi o klinczy , było ich może 3-4 w całej walce co podkreśla tylko fakt że Albert chciał wygrać a nie przetrwać ! Brawo Albert i czekamy na Twoją następną walkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom