>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sosnowski vs Kliczko 29.05.2010.

Status
Zamknięty.
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
VS


Już w sobotę dojdzię do jednej z najbardziej oczekiwanych walk. Albert &#39;&#39;Dragon&#39;&#39; Sosnowski zmierzy się z Witalijem &#39;&#39;Dr. Iron Fistem&#39;&#39; Kliczko.

Kto wygra ten pojedynek ?


SOSNOWSKI:

walki: 48

wygrane: 45

nokaut: 27

przegrane: 2

remisy: 1



KLICZKO:

walki: 41

wygrane: 39

nokaut: 37

przegrane: 2

remisy: 0
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chyba najszerszą ofertę na tę walkę ma Tobet.
Coś można wybrać u nich. Większość ma tylko na wygraną.

 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Osobiście uważam, że kursy na Dragona są lekko przesadzone. Witalij nie jest przecież takim super pięściarzem, a Sosnowski jak dla mnie prezentuję bardzo ładny powiedziałbym wyrównany poziom boksowania co Ukrainiec. Jedyna rzecz która wyróżnia Alberta od Kliczko, jest rozkręcanie się dopiero w rundach końcowych, dlatego KO ze strony Polaka padają rzadko. Ukrainiec lubi kończyć walki porządnym prawym prostym, poprawionym lewym sierpem. Obydwoje biją mocno i celnie, mają podobny zasięg ramion. Jeżeli miałbym obstawiać jak zakończy się ta walka, wybrałbym alternatywę - Kliczko wygra na punkty, albo nokaut po 9 rundzie. Wcześniej raczej nie ma na co liczyć.
Dawno nie widziałem Sosnowskiego w akcji, dlatego bardzo wyczekuję tej walki. Jestem sercem z Albertem, ale o pokonanie Witalija będzie bardzo trudno. Gdzieś usłyszałem porównanie tej potyczki, z walką Silva vs Pudzian, gdzie Silva to Kliczko, a Pudzianowski to Albert. Całkiem ciekawa teoria, ale jednak uważam, że będzie to bardziej wyrównana walka !
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja myślę że to jest tak: pewne jest ze wygra Ukrainiec, i to zaniżyło resztę kursów

Vitali Klitschko - Albert Sosnowski (Czy Albert Sosnowski będzie przynajmniej raz liczony w ciągu pierwszych 4 rund?) typ:nie kurs:2.40✅

to jest ciekawe, taktyka powinna być taka żeby wytrzymać jak najwięcej to może przez te 4 bedzie uciekał i się przytulał:grin:, a kurs niczego sobie
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
to jest ciekawe, taktyka powinna być taka żeby wytrzymać jak najwięcej to może przez te 4 bedzie uciekał i się przytulał:grin:, a kurs niczego sobie
Co do przytulania - raczej bym nie dawał takiej prognozy na początek walki. Albert słynie z walki w pełnym dystansie, ma stalową gardę. Zdecydowanie prognozuje taki schemat walki: lewy prosty - odskok, prawy sierp, popraw lewy hak... Najlepsza taktyka jak dla Alberta. Nie wieżę, że Dragon zacznie rozbijać gardę Witalija seriami, bo na to sobie Ukrainiec nie pozwoli, a takie krótkie, mocne szturmy, mogą Mu lekko ugiąć nogi ????
 
writer07 0

writer07

Użytkownik
Panowie, Kliczko wygra ta walke bez problemu, roznica umiejetnosci jest ogromna. Vitalij moglby skonczyc Sosne w 1 rundzie, ale z uwagi na show, publicznosci, ktora wykupila bilety, tv, walka zakonczy sie max do 6 rundy i bedzie to bardzo jednostronne widowisko. Moge Was zapewnic.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kliczko mówił że da trochę poboksować Polakowi więc typ Dariusa wydaje się ciekawy. Kurs dobry, który moim zdaniem warto brać. Albert nawet bez tego nie da się tak szybko uwalić i myślę że pokaże trochę swoich umiejętności. Wygrać nie wygra, ale 4 pierwsze rundy przetrwa z pewnością ;)
 
writer07 0

writer07

Użytkownik
Kliczko ma naprawde mocny cios, a Albert nie slynie z zelaznej szczeki i ma spore braki w obronie, wiec mysle, ze ten typ to duze ryzyko. Wszystko zalezy od Kliczki, jesli bedzie chcial to skonczyc szybciej to to zrobi. Oczywiscie 3mam kciuki za Alberta, ale w powodzenie jakos nie moge uwierzyc.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kliczko ma naprawde mocny cios, a Albert nie slynie z zelaznej szczeki i ma spore braki w obronie, wiec mysle, ze ten typ to duze ryzyko. Wszystko zalezy od Kliczki, jesli bedzie chcial to skonczyc szybciej to to zrobi. Oczywiscie 3mam kciuki za Alberta, ale w powodzenie jakos nie moge uwierzyc.
ale Sosnowski przecież głupi nie jest , wie że przegra, a w takim przypadku bedzie starał się wytrzymać jak najdłużej, z resztą show musi trwać i na tym się zarabia a nie na KO w pierwszej rundzie, na pewno Ukrainiec też tym będzie się kierował ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Starcie bez historii . Z jednej strony ludzie powiedza , że to jest danie szansy mniej znanemy ale z drugiej to jakby Kliczko walczył aby walczyc jakby silniejszych nie bylo.JEsli dotrwa to polowy walki to juz bede lekko zdziwiony. Chociaz rzucic na Sosnowskiego sie nie rzuci to nie w stylu Ukraińca. Szukam czym moze zaskoczyc Sosnowski rywala i na dluzsza zwycieska mete trudno znalezc. Ale co mu sie dziwic jest sportowcem szanse otrzymał, szanse przyjał.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Kliczko ma naprawde mocny cios, a Albert nie slynie z zelaznej szczeki i ma spore braki w obronie, wiec mysle, ze ten typ to duze ryzyko. Wszystko zalezy od Kliczki, jesli bedzie chcial to skonczyc szybciej to to zrobi. Oczywiscie 3mam kciuki za Alberta, ale w powodzenie jakos nie moge uwierzyc.
Dlaczego sądzisz, że ma spore braki w obronie ?
Jak dla mnie to właśnie garda jest jego dużym atutem. Zdecydowanie lepiej walczy w defensywie jak w full ataku ????
 
writer07 0

writer07

Użytkownik
ale Sosnowski przecież głupi nie jest , wie że przegra, a w takim przypadku bedzie starał się wytrzymać jak najdłużej, z resztą show musi trwać i na tym się zarabia a nie na KO w pierwszej rundzie, na pewno Ukrainiec też tym będzie się kierował ;)
Mysle, ze nie masz racji w tym poscie. W kazdym z wywiadow, czy z relacji z treningow Sosnowski podkresla, ze nie zamierza wyjsc do ringu jak Johnson i cale 12 rund uciekac przed Kliczka, tylko jego celem jest zdobycie pasa. Takze bedzie musial sie otworzyc i wywierac presje na Vitaliju. W ataku Sosnowski czesto zapomina o obronie i mysle, ze po ktorejs z poczatkowych kontr zapozna sie z deskami. Po 4-5 rundzie Vituch przyspieszy i go skonczy.

Dlaczego sądzisz, że ma spore braki w obronie ?
Jak dla mnie to właśnie garda jest jego dużym atutem. Zdecydowanie lepiej walczy w defensywie jak w full ataku ????
Jak atakuje to ladnie sie odkrywa. W obronie brakuje mu balansu, unikow, refleksu, sama garda nie wystarczy na Vitka. Poza tym daleko mu do gardy chociazby A.Abrahama.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Nie wiem, Sosnowski dawno nie walczył, a sparingpartnerów wybierał sobie bardzo słabych... Kliczko należy zaznaczyć, że też nie ma dobrej defensywy, ale za to zabójczy refleks. Wydaję mi się, że Albert jest w wielkiej formie i determinacji. Żaden pięściarz wychodzący na ring w walce o pas, nie wychodzi z założenia, że może przegrać. Dragon pokazał nam wiele razy swój charakter i myślę, że tym razem łatwo się nie podda. Sosnowski stoi przed wielką szansą, chyba tylko Gołota miał zaszczyt bić się o taki pas... Albert musi pokazać swoje dobre strony i w końcu po długim czasie przerwy zawojować &#39;&#39;Polskim boksem&#39;&#39;.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Walkę pokaże jeszcze RTL.
Sosnowki walczył ostatnio 5 miesięcy temu w grudniu podobnie jak Klitschko, ktoś tutaj pisał, że Sosna dawno nie walczył, to nie prawda normalna przerwa między walkami. Równiez nie zgodzę się, że Klitschko nie ma dobrej defensywy? Dlaczego bo walczy z opuszczonymi rękoma?? Co z tego jak każdy atak przeciwnika zatrzymuje potężnym lewym prostym, może sobie pozwolić na takie coś. Statystyki z dwóch ostatnich walk wyraźnie mówią, że jego obrona jest bez zarzutu. Areola wyprowadził 331 ciosy 84 weszły, Kevin Johnson 332/65
Kltischko wygra to na 100% jedyne co może zmienić ten wynik to jego kontuzja. Vitak będzie przeważał siła, szybkością, no pod każdym względem, również kondycyjnie.
W ostatnim pojedynku Vitek wyprowadził ponad 1000 ciosów!, a i tak świetnie to wytrzymał.
Typ -Darius010- może wejść, kusi, pamiętając jeszcze ostatni pojedynek Vitalia, w którym nie posłał ani razu na deski Kevina Johnsona, co przy rekordzie Vitaliego było zaskoczeniem.
Jednak dla mnie to za ryzykowny typ, a kurs niski. Z jednej strony jak było powiedziane, Klitschko może dać poboksować kilka rund Albertowi, żeby kibice mieli poczucie, że Vitek nie wybrał sobie strasznego leszcza i że dobrze wydali kase. Ale też jest ryzyko, że przy którymś mocnym prawym Klitschki Albert może nie tyle zostanie znokautowany, ale przyklęknie, aby odsapnąć. A lewe proste są tak silne Vitka, że również mogą sprawić, że SOsna przyklęknie, tak jak Adamek lewym prostym trafił Bell&#39;a
Ostatnio klitschkowie walczą dosyć długie walki nie nokautują szybko swoich rywali np. Wladimir vs Chambers, nie wiem czy to jest spowodowane ich słabsza formą (wątpię) czy może mają procenty z reklam miedzy rundami i boksują sobie dłużej bawiąc się z rywalami, wieć to może wejsc ???? .
Ciekawy Typ na bah się pojawił Steve Cunningham - Troy Ross 1,20 na Cunn&#39;a. Uss cunningham nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną, to jest facet, który obecnie jest nr 1 w CW i reszta w porównaniu z nim to druga liga, choć nie widziałem w akcji Ross&#39;a to i tak stawiam na Steva ma po prostu świetne warunki i wyszkolenie.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dzisiejszy boks jest tak skomercjalizowany, że nokaut w pierwszych rundach to rzadkość. Zwłaszcza jeżeli chodzi o walki wieczoru.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
z tego co wiem to Polsat Sport powinien pokazać galę, a otwarty walkę Sosnowskiego, co myślicie o typie Ile będzie trwała walka typ: over 9 rund?
a skąd ty to wiesz, bo raczej wszyscy mają informację że Canal + pokaże walkę. A ty tu takie bzdury wypisujesz, gdyby PS pokazywał walkę już dawno byłyby reklamy na tym programie i w otwartym na temat walki...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom