>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Snooker - typki

Status
Zamknięty.
emde 0

emde

Użytkownik
Ebdon zapewnił dzisiaj widowni świetny meczyk ???? Przy stanie 4:1 (gdzie grają do 5 wygranych fream&#39;ów) awansował dalej doprowadzają co remisu i w ostatecznie wygrywając cały mecz 5:4 ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No wczorajsze mecze można uznac troche za niespodziewane wyniki choc Maguire wygrał pieknie 5-2 ,spodziewałem sie ze moze wygrac lecz sodziłem ze mecz bedzie bardziej zaciety.Kolejnum wczoraj moze troszke niespodziewanym wynikiem była przegrana Williamsa ,mowiłem ze warto zagrac przeciwko niemu miałem takie przeczucie,lecz ostatecznie myslałem ze wygra po ostrej walce.Zgadza sie mecz był zaciety ale i też przegrany.
To tyle co wczorajszych mecz ...ciesze sie ze ktos wreszcie odezwał sie w tym temacie.
Typy na dzis podam potem.

poZdro
 
emde 0

emde

Użytkownik
No Ding mnie wczoraj bardzo zawiódł bo na niego postawiłem, myślałem że bardziej się postara po tym co pokazał na turnieju Masters :przeklina: Typy na dzisiaj według mnie:

Hendry S. - Milkins R. -&gt; S. Hendry ✅
Pretendent do tytułu mistrza świata nie może przegrać w turnieju w pierwszej rundzie, Milkins też ostatnio nie błyszczy formą. Myślę że Hendry pewnie wygra

Robertson N. - Campbell M. -&gt; Robertson N. ✅
Robertson N. ostatnio pokazał klasę wygrywając z M. Williams 6:0 lecz przegrał z będącym na fali S. Maguire, Campbell nie klasyfikuje się nawet do czołowej 20-stki więc typ może być tylko jeden - pewna 1

Higgins J. - Fu M. -&gt; Higgins J. ⛔
Stary wyjadacz Higgins napewno nie będzie miał problemów z pokonaniem przyjaciela Dinga, Fu jeszcze nie gra ta tak wysokim poziomie jaki prezentuje Higgins więc myślę że trudno mu będzie &quot;ukraść&quot; więcej niż 2 frame&#39;y
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
no to ja zapodam typki z nico wyzszymi kursami.

Shaun Murphy - Ricky Walden 1 1.50
Murphy ty tym sezonie nie zachwyca zaszedł tylko do cwiercfinału Northern Ireland Trophy.Jak na zawodnika który dwa lata temy wygrał World Championships to raczej kiepsko.Mam nadzieje ze Murphy powalczy troche choc ten turniej nie jest jego jakims ulubionym i własnie tego sie obawiam ,bo Ricky jest to niezły zawodnik.W tymtym roku na Malcie odpadli w tej samej.Rundzie troche sie obawiam tego typu ale sadze ze powinien wejsc.

Ali Carter - Rod Lawler 1 1.55
To typ na dzis przemyslany podobnie jak na Murphyego .Analize mam w głowie .Moim zdaniem to z 70% daje temu typowi.

poZdro fcbialas
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Shaun Murphy - Stephen Lee 2 2.20

Na dzis chciałem zaproponowac moim zdaniem bardzo ciekawy typ z bardzo interesującym ako.Powiem szczerze ze troche mnie buki zdziwiły wystawiając tak wysoki kurs ,moim skromnym zdaniem popełniły wielki bład bo w tym pojedynku moim faworytem jest Lee.Moze teraz troche info co do tego meczu w rangingu sa bezposrednio obok siebie ,Lee jest na 9 ,Murphy na 10..Murphy w tym sezonie gra kiepsko.Njlepszy wynik Lee w tym sezonie to połfinał w Northern Ireland ,co ciekawe w cwiercfinale pokonał dzisiejszego przeciwnika Murphy.Jesli chodzi o ich udział w Malta cup to Murphy raczej kiepsko sobie radzi ,i odpadał bardzo szybko lub nie startował wogóle.Jesli chodzi o Lee to w 2004 roku doszedł do cwiercwinału a w 2005 doszedł do polfinału gdzie przegrał w poniejszym triumfatorem.Murphy wczoraj grał z przecietnym Waldenem i sie bardzo meczył lecz ostatecznie wygrał 5-4.Moim zdaniem w tym meczu wygra Lee.To moj typ na dzisiejsza sesje popołudniowa ,jeszcze mozna by zaproponowac Stevensa z Dayem ,typ na stevensa tez spore szanse.Lecz moj typ to Lee.


poZDro fcbialas
 
drago 108

drago

Użytkownik
Odczepcie się odemnie ???? Tutaj na Malcie jest kiepściutko :p


Co do meczy. Ja dzisiaj zagrałem O&#39;Sullivana na podbicie kursu... ????

Popieram typ fcbialas&#39;a moim zdaniem Murphy przegra z Stephanem. Lee jest lepszy i powątpiewam w zwycięstwo tego pierwszego ???? .
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Shaun Murphy - Stephen Lee 2 2.20 ⛔
Bardzo mało brakowało Lee prowadził juz 4-3 .Ostatnia partia bardzo zacieta była .No trudno jutro bedzie lepiej .
 
emde 0

emde

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem O&#39;Sullivana na podbicie kursu... ????
I to był błąd raczej nigdy nie stawiam na mecze rozgrywane przez Ronnie&#39;go ???? Jest to człowiek nieprzewidywalny :zoltakartka: Tydzień temu wygrał Masters&#39;a a teraz odpadł w pierwszej rundzie :jezora: Jak chce mu się grać to gra jak nie to przegrywa 8) nałapał już dużo tytułów więc teraz nie zależy mu jak kiedyś żeby wygrywać każdy mecz :spokodfhgfh:


Co do dzisiejszych rozgywek stawiam tak:

Hendry S. - Robertson N. - Hendry S. - 1,60 ✅
Ostatnie swoje starcia obaj panowie wygrali łatwo bo aż 5:1 Hendry z mniej utytułowanym Milkins&#39;em a Robertson pokonał Campbell&#39;a. Myślę że dobra passa się dopiero zaczyna u Hendry&#39;ego i po wyrównanym pojedynku wygra. Robertson to młody chłopak który dopiero zaczyna wkraczać w poważne snooker&#39;owe życie lecz dzisiaj ustąpi aktualnemu Mistrzowi Świata

Maguire S. - Ebdon P. Maguire S. - 1,80 ⛔
Ebdon ostatnio jest bez formy natomiast Maguire chwycił wiatr w żagle po wygranych pojedynkach z m. in. Ding&#39;iem, Robertsonem oraz Higginsem. Ebdon wygrał wcześniejszy mecz z Roe ale po bardzo dramatycznej końcówce, przegrywając 4:1 wyrównał i w ostatniej partii wygrał. Myślę że dzisiaj nie będzie miał tyle szczęścia i ulegnie Maguire&#39;owi
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja dzisiaj zagrałem O&#39;Sullivana na podbicie kursu... ????
I to był błąd raczej nigdy nie stawiam na mecze rozgrywane przez Ronnie&#39;go ???? Jest to człowiek nieprzewidywalny :zoltakartka: Tydzień temu wygrał Masters&#39;a a teraz odpadł w pierwszej rundzie :jezora: Jak chce mu się grać to gra jak nie to przegrywa 8) nałapał już dużo tytułów więc teraz nie zależy mu jak kiedyś żeby wygrywać każdy mecz :spokodfhgfh:
O&#39;Sullivan na Malcie nie wygrał spotkania od 4 lat.To troche mowi po co on to przyjezdza.A za ok. tygodnia jest Welsh Open moze tam sie troche przyłoży.Tylko ciekawym aspektem było to że Rooni w połowie gry gdzies .(Nie wiem jak odpoczatku bo niestety eurosport jakiegos golfa pokazywał) grał na odczep sie,chwilami wygładało to bardzo efektownie szybka próba breaka .Potem na odstawnych widac ze walił troche na pałe bardzo mocno.Widac ze sie nieprzyłożył do tego meczu.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ebdon - Maguire 2 1.85
Typ na dzis ,moim zdaniem Maguire dojdzie gdzies do połfinału jest w gazie pokonał Dinga.Ebdon wygrał na styku z Roe 5-4 a nawet przegrywał i to mocno.Wiecej niechce mi sie rozpisywac bo i tak prawie nikt tego nie czyta :|,i nie komentuje.
 
emde 0

emde

Użytkownik
Wiecej niechce mi sie rozpisywac bo i tak prawie nikt tego nie czyta :|,i nie komentuje.
Fcbialas podałeś taki sam typ jak mój :spokodfhgfh:

A co do cytatu to rzeczywiście mało osób interesuje się na forum snooker&#39;em :-?
Zostaliśmy tylko my ???? :jezora:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wiecej niechce mi sie rozpisywac bo i tak prawie nikt tego nie czyta :|,i nie komentuje.
Fcbialas podałeś taki sam typ jak mój :spokodfhgfh:

A co do cytatu to rzeczywiście mało osób interesuje się na forum snooker&#39;em :-?
Zostaliśmy tylko my ???? :jezora:
Wiem ze podałem ten typ chodził mi po głowie juz wczoraj bo dla mnie Maguire zajdzie daleko.I to jest moj typ dnia ,sorki ze powtorzyłem :|.
 
emde 0

emde

Użytkownik
No jak dla mnie to finał będzie taki:

Hendry - Maguire
A tak na marginesie Hendry niezle załatwił Robertsona, chciałem grać tu Over 7 frame&#39;ów. Dobrze że się powstrzymałem :mrgreen:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moim zdaniem ktos na bank Dott , Hendry bedzie w finale chciałbym aby był taki finał lecz pewnie spotkaja sie w połfinale jesli wygraja swoje wszystkie mecze.Henry grał wczoraj naprawde super choc trzeba przyznac ze taak grajacego Australijczyka dawno nie widziałem.

Co do Maguire to jestem naprawde zdziwniony ze tak łatwo przegrał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom