>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Snooker - typki

Status
Zamknięty.
K 0

karoleks85

Forum VIP
Sobota, 9 Grudzień celem uzupelnienia:

12:00
- Graeme Dott v Scott Mackenzie
- Stephen Hendry v Dave Harold
- Ding Junhui v Ryan Day
- Ken Doherty v Mike Dunn

18:30 Dokończenie
- Graeme Dott v Scott Mackenzie
- Stephen Hendry v Dave Harold

▶ Graeme Dott - Scott Mackenzie - Dla Mackenziego bedzie to czwarty pojedynek w tym turnieju. W poprzedniej rundzie zdemolowal duzo wyzej notowanego Hulla, co moim zdaniem bylo bardzo duza niespodzianka. Dzisiaj przyjdzie mu zmierzyc sie z Dottem ktory w rankingu znajduje sie na trzeciej pozycji, dla porownania Mackenzie na 57. Rankingi jednak nie graja i mysle ze chodz z duzym ryzykiem mozna spodziewac sie kolejnej niespodzianki tym razem napewno nie z takim wynikiem jak w poprzedniej rundzie ale mysle ze istnieje szansa ze szkot wygra ten pojedynek. Typ na Mackenziego (5/10)
bez niespodzianki 9:2 ⛔

▶ Stephen Hendry v Dave Harold - Hendry jest jednym z faworytow do wygrania turnieju, mimo iz podobno ostatnio czesciej gra w karty niz zajmuje sie snookerem (info by bialas ???? ). Ciezko zatem domyslic sie w jakiej formie jest zloty chlopiec.. Jednak Hendry nie imponuje, w ostatniej rundzie wygral z Robertem Milkinsem tylko 9:7 dlatego nie sadze zeby byl w stanie pokonac taka osobowosc jak Hendry. Moj typ na Hendrego (8/10) jednak hendry 9:7 ✅

▶ Ding Junhui - Ryan Day - Day w poprzedniej rundzie walczyl z Songiem 9:5 nie jest to jakis szczegolnie dobry wynik, a Day nie wydaje sie byc w jakiejs super dyspozycji. Dzisiaj przyjdzie mu zmierzyc sie z obronca tytulu. Niestety nie wiem w jakiej formie jest chinczyk, jednak wydaje mi sie ze ponizej pewnego poziomu nie schodzi i nie zakonczy turnieju po jednej grze. Dlatego moj typ idzie na Junhuia (6+/10) 9:7

▶ Ken Doherty v Mike Dunn - Mike Dunn rozegral trzy spotkania w tym turnieju w ostatnich dwoch sprawil bardzo duze niespodzianki eliminujac Jamesa Wattane i Marka Davisa w obydwu spotkaniach 9:5 ! Wydaje sie ze jest w znakomitej formie. Niestety trafil na nr. 1 Ken-Do wchodzi do gry i napewno nie ma zamiaru odpasc juz na samym jego poczatku. Moze to byc bardzo ciekawe spotkanie, ale nikt chyba nie wyobraza sobie innego wyniku jak wygrana Kena. Moj typ Doherty (8/10) 9:1
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Niedziela, 10 grudnia

- Maguire St. - O`Sullivan R.
- Higgins J. - Lee St.
- Bingham St. - Ebdon P.


▶ Bingham - Ebdon - Patrzac na pozycje w rankingu obydwu graczy wydawac by sie moglo ze jest to pewna wygrana Ebdona. Jednak nalezy zwrocic uwage na obecna forme zawodnikow. Bingham spisuje sie znakomicie w tym turnieju pokonal najpierw 9:8 Rory McLeoda, nastepnie 9:8 Cartera ! Ebdon gra dobrze pokonal 9:6 Selbego, ktory w rankingu znajduje sie w rejonie Binghama. Wazny jest jednak fakt iz Bingham robi systematyczne postepy, co udowadnia w tym turnieju. Mysle ze mozna zaryzykowac i postawic na Binghama 5+/10

▶ Higgins - Lee - Ten pojedynek wydaje sie byc najpewniejszym z jutrzejszych. Higgins to klasowy zawodnik mieszczacy sie w scislej czolowce. Mimo iz jak sam mowi &quot;Przystąpiłem do turnieju z zerowym przygotowaniem, ponieważ przez sześć tygodni paru zawodników uczestniczyło w Betfred (Premier League)&quot; to wydaje sie izjest w formie. W poprzedniej rundzie spokojnie pokonal Kinga 9:4. Natomiast Lee wygral 9:6 z Lawlerem, ktory to w poprzedniej rundzie sensacyjnie wyeliminowal Hamiltona. Wydaje sie ze Higgins tym razem powinien poradzic sobie z nizej notowanym Babyface, mimo iz ten jest dobrym snookerzysta i jest w nienajgorszej formie! typ: Higgins 7/10 9:2

▶ Maguire St. - O`Sullivan R. - to bedzie bradzo ciekawy mecz... Sullivan nie ma szczescia do Maguire. Obydwaj sa bardzo dobrymi zawodnikami Sullivan jest jednak znacznie bardziej utytulowany. Maguire wygral UK Championship w 2004, natomiast rakieta wygrywal go trzykrotnie w 1993, 1997, 2001. Wydaj mi sie ze mimo iz Sullivan w poprzednim starciu stoczyl ciezki pojedynek i wygral tylko 9:8 z Ricky Waldenem to w tym meczu powinien wygrac. Maguire w poprzednim meczu wygral takze 9:8 z Joe Swailem. Rakieta jest faworytem tego turnieju i nie sadze zeby zawiodl oczekiwania w tym meczu. Typ Sullivan 6+/10 9:3
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
karoleks ja jednak sadze ze Ebdon da rade jak ci wspominałem na gg heh zobaczymy kto bedzie miec racja Ebdom jest doswiadoczonym graczem ale trzeba dodac ze jeszcze nie wypalonym.Reszta typów ok tylko sadze ze roonie bedzie miał troche problemów ma mini syndrom Maguire toczy z nim ciezkie boje.
 
ultraviolet 745

ultraviolet

Użytkownik
karoleks ja jednak sadze ze Ebdon da rade jak ci wspominałem na gg heh zobaczymy kto bedzie miec racja Ebdom jest doswiadoczonym graczem ale trzeba dodac ze jeszcze nie wypalonym.Reszta typów ok tylko sadze ze roonie bedzie miał troche problemów ma mini syndrom Maguire toczy z nim ciezkie boje.
Zgadzam się w całej rozciągłości co do Ebdona. To jeden z moich głównych typów na dzisiaj. Panowie grali już ze sobą wielokrotnie i Bingham w tej konfrontacji wypada blado. Nie ekscytowałbym się grą Binghama, który strasznie męczył się we wcześniejszych pojedynkach i to raczej z przeciętnymi graczami. Ebdon przeciwnie. Pojedynek z Selbym był świetny. Mark w dobrej formie(nie biorę pod uwagę konfrontacji z Parrottem - zainteresowani wiedzą o co chodzi)a pomimo tego Ebdon cały czas dominował - może w wyniku tego nie widać aż tak dobitnie (9:6) ale tak było. W tym roku ma trochę peszka w rozstawianiu w turniejach ale dotarcie do kolejnej rundy jest jak najbardziej w Jego zasięgu. Zastanawiałem się nawet nad handicapem na Ebdona ale niestety bwin nie wystawił tego zakładu w ofercie. Według mnie max. co Bingham ugra to 5 frame&#39;ów. Polecam to zagrać, PZDR
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Ja zagralem Ebdona na kuponie, ale zawsze staram sie wylapac mozliwosc niespodzianki i wychodzilo na to ze tutaj tylko moglaby sie to zdarzyc, jednak na tym etapie turnieju nie ma juz chyba niespodzianek i cale szczescie ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
na jutro taki pewniaczek moim zdaniem typ jest bardzo pewny alan narazie gra bardzo dobrze w tym turnieju a Davies to juz troche wypalony zawodnik.
McManus A. v Davis S. 1 1.67
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
McManus z Davisem jutro graja dzisiaj sa dwa spotkania:

Junhui D. - Stevens M. o 20 to pewnie napisze jeszcze analize
Perry J. - Doherty K - nie zdaze z analiza :/
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Poniedziałek, 11 grudnia

- Junhui D. - Stevens M.
- K. Doherty - J. Perry

▶ Junhui D. - Stevens M. - Chinczyk rok wczesniej wygral sensacyjnie UK Championskip co pozwolilo mu na olbrzymi skok w rankingu az o 30 kilka miejsc w gore. W poprzedniej rundzie pokonał nie bez problemow Ryana Daya 9:7. Natomiast Stevens pokonał Greya 9:5. Walijski smok triumfowal w UK Championship w roku 2003. Dzisiaj bukmacherzy podaja jako faworyta chinczyka co wydaje sie byc troche przesadzone, biorac pod uwage obecna forme obydwu zawodnikow ich doswiadczenie itd. Moim zdaniem mecz bedzie wyrownany a odrobine wieksze szanse na wygrana daje Stevensowi 6/10
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
sry to znów cos na expekcie pokrecili ja sie tym sugerowałem.Co do typka Koroleksa zgadzam sie typek ma spore szanse wejscia.Stevens do bardzo dobr zawodnik troche mnie dziwni taki urs na nigo moze cos sie stało o czyms nie wiemy ale nie sadze .Moim zdaniem to mała podpuch na chinczyka zeby zagrac ja typkowi daje jakies 70 % szans na wejscie.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Środa

13:30
- Stephen Hendry v Mark Williams
- Steve Davis v Alan McManus

Dokończenie:
- Ding Junhui 5-3 Matthew Stevens
- Ken Doherty 5-3 Joe Perry

19:00
- Hendry v Williams
- Davis v McManus

Pozniej napisze analize ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No prosze troche mnie &quot;Heniek&quot; zaskoczył takim wynikiem w pierwszej odsłonie meczu lecz sadze ze nie bedzie tak prosto bo henry zazwyczzaj pod koniec meczu troche traci skutecznosc ale i tak teeraz sobie powinnien poradzic spokojnie.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wczoraj bardzo negatywnie zaskoczył mnie Doherty który po pierwszej sesji prowadził 5:3 żeby w drugiej sesji przegrać mecz 9:6. Dzisiaj dałem tylko Higginsa, ponieważ myśle że to jest dobry typ i pewnie wygra swój pojedynek.
 
ultraviolet 745

ultraviolet

Użytkownik
... a ja się skuszę na coś takiego:

Ding Jun-hui (CHN) - Peter Ebdon (ENG) 1.40

Ebdon to rutyniarz i jako taki radzi sobie całkiem nieźle z Jemu podobnymi, zdarza mu się błysnąć ale to cały czas bardziej solidność niż geniusz. Według mnie to za mało na Jun-hui&#39;a. Zastanawia to niedocenianie przez bukmacherów umiejętności Chińczyka. Pozycja jaką obecnie zajmuje w snookerowym świecie nie jest przecież dziełem przypadku. Udowodnił to ponad wszelką wątpliwość. Kurs nie jest rewelacyjny, zaledwie 1.40(bwin), ale na pewno wart zagrania.

EDIT: nie wiem co wyprawia Ding... ale ja sobie postawie na live, stawka znaczna. Stanie na wysokości zadania - fajnie, nie podoła - trudno. Nie takie rzeczy w tym sporcie widziałem a kurs przedzik ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
S.Davis-G.Dott 2 1.40

Jutro moim zdaniem to wielki pewniak Dott gra narazie rewelacylnie wygrane 9-1 i 9-2 robie wielkie wrazenie Davis troche niespodziewanie troche doszedł tak dalek bo jest to wiekoy zawodnik i najwieksze zwyciestwa oddnosił juz jakis czas temu.Musze przyznac ze kurs bardzo dobry.Dodam jeszcze ze Dott bedzie walczyc o pierwsze miejsce w rankingu bo Ding juz odpadł i jeszcze jest Higgins lecz sadze ze temu nie da rady.Lecz półfiłan to musi byc bankowo.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja moze powiem pare słów o wczorajszym meczu i o dzisiejszych a wiec.Wczoraj bedzo ciekawa informacja było &quot;poddanie &quot; mecz przez O&#39;Sullivana sadze ze bylo to troche podłozy psychiczne bo bardzi kiepsko grał i sam potem powiedział ze miał dosyc swojej gry.Jednak ogolnie co do meczu to mnie troche zdiwiły niektóre osoby tak stawiajac na sullivana graja w tym turnieju miał jakies przebłyski formy ale to tylko czasem A &quot; Heniek&quot; rozkrecał sie z meczu na mecz najpierw ciezka walka z Davem Haroldem a potem dosyc gładko z &quot;Borsukiem&quot;.Widac ze forma rosła musiał ciezko pracowac bo ostatnio zają sie bardziej pokerem niż snookiem jednak widac ze sie to zmieniło.I dlatego wolałem zostawic ten meczi i zagrac na Dotta który wygrał łdnie troche dwa freamy zawalił bo sie troche rozluznił.

Mecze dzisiejsze
Musze przyznac ze mecze te sa bardzo zaciete i jesli miał bym na cos stawiac to był by to z pewnoscia Higgins bo gra naprawde bardzo dobrze i miał nawet trudniejszych rywali bo King i Lee to juz zasłuzeni zawodniicy.Ebdon wygrał z Markiem Selbym i Binghamem.Tak patrzac racjonalnie to Higgins to powinnien wygrac ja bym dawał tak szanse Higgins 70% - Ebdon 30 %.Higgins z pewnoscia powalczy o punkty boma sznase na pierwsze jesjsce w rankingu.Bedzie to z pewnoscia bardzo trudny mecz bo Ebdon utrzymuje sie w swiatowej czołówce pare lat.Jednak kurs 1.48 (bg) kusi i sam chyba zaryzykuje bo sa spre sznse .

Co do drugiego meczu ta baedzie to bardziej zaciete spotkanie moze pare słów napisze ale potem.

Mam nadzieje ze komus pomogłem ta analizka,

poZDro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dawno nic nie dawałem bo zazwyczaj mecze był rano.Teraz zaczyna sie turniej na Malcie .Na dzis chciałem przedstawic nasepujace typki.Sorki ze bez analizy ale jestem troche chory i mógł bym napisac głupoty.

Pierwszy typ jak dla mnie pewny w 85 % Dott w tamtym roku doszedł do finału i przegrał z &quot;Heńkiem&quot;.Dla mnie bedzo atrakcyjny kurs polecam.

Graeme Dott - Stuart Bingham 1 1.67
Drugi mój typ bedzie na Lee dla mnie tez bardzo pewny typ kurs nawet wysoki.Róznica w rankingu jest spora.Lee w Mastersie przegrał w cwiercfinale z Dinkiem który potem dotarł do fianłu.Dla mnie 80 % szans.

Stephen Lee - Michael Judge 1 1.42
Jednak napisałem pare słów mam nadzieje ze ktos skorzysta.

poZDro fcbialas
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Stephen Lee - Michael Judge 1 1.42 ✅ ✅ ✅ 5-2
heh jeszcze cos sadziłem ze Ford wygra z antkiem bo rok temu zagrał niezle.Troche sie bałem taki ryzykowny typ podac nastepnym razem postaram sie dawac takie niespodzianki.
Nastepne typki nie wiem kiedy podam bo jestesm chory.


poZDro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
.Z dzisiejszej oferty jak narazie widze tylko taki typek o niezłym kursie mozna by dodac Ebdona i Dohertego ale kursy na nich oscylluja koło 1.25.Ciekawym typem było by na dzis zagranie przeciwko &quot;Borsukowi&quot; - Williams.Bo ostatnio prezentuje raczej gorsza niż lepsza gre.Lecz przecinik nie jest bardzo wymagający Fergal to bedzo przecitny zawodnik rok temu przegrał w 3 rundzie z Robertsonem 4-5 a robertson to nie byle kto.Moim zdaniem Mark bedzie miał spore kłopoty ale zobaczymy czy wyjdzie zwyciesko z tego pojedynku.Na i na koniec został mecz pomiedzy Dingiem i Maguirem.Bedzie to bardzo ciekawy pojedynek.Bo chinczyk jest w gazie ostatni turniej finał przegrał dopiero z o&#39;sullivanem troche bez walki ale wczesniej grał naprawde dobrze.Szkot w 2005 roku wygrał turniej na Malcie lecz on moim zdaniem to moze zagrac super jak i beznadziejnie.Moim zdaniem ma czasem kłopoty z psychiką .Kurs na chinczyka 1.40 moim zdaniem jest bardzo niski i nie warto ryzykowac bo ja Stephen zagra na wysokim poziomie to bedzie miec wielkie kłopoty mam nadzieje ze bedzie to zaciety mecz do 9 freamów.Ja wolał bym zeby wygrał Maguire bo jest to jeden z moich ulubionych zawodników.
To tyle na dzis jutro też napisze pare słów.Mam nadzieje ze tos przeczytał do konca moj mały &quot;wykład&quot; .
Licze ze ktoś napisze tez pare słów od siebie na temat swoich typów przemysleń. bylo by miło

poZdro fcbialas
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom