>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2020/2021 - Mistrzostwa Świata Oberstdorf (23.02. - 07.03.2021)

Status
Zamknięty.
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
obersdorf.png

❄PROGRAM ZAWODÓW:❄

23.02.2021 - Wtorek
15:30 - Oficjalny trening K, HS-106

24.02.2021 - Środa
14:00 - Oficjalny trening M, HS-106
16:45 - Seria próbna K, HS-106
18:00 - Kwalifikacje K, HS-106

25.02.2021 - Czwartek
15:45 - Seria próbna K, HS-106
17:00 - Konkurs indywidualny K, HS-106
19:15 - Oficjalny trening M, HS-106

26.02.2021 - Piątek
16:00 - Seria próbna K, HS-106
17:15 - Konkurs drużynowy K, HS-106
19:00 - Seria próbna M, HS-106
20:30 - Kwalifikacje M, HS-106

27.02.2021 - Sobota
15:15 - Seria próbna M, HS-106
16:30 - Konkurs indywidualny M, HS-106

28.02.2021 - Niedziela
15:30 - Seria próbna K+M, HS-106
17:00 - Konkurs K+M, HS-106

01.03.2021 - Poniedziałek

17:00 - Oficjalny trening K, HS-137

02.03.2021 - Wtorek
16:30 - Seria próbna K, HS-137
18:00 - Kwalifikacje K, HS-137

03.03.2021 - Środa
16:00 - Seria próbna K, HS-137
17:15 - Konkurs indywidualny K, HS-137
18:45 - Oficjalny trening M, HS-137

04.03.2021 - Czwartek
16:00 - Seria próbna M, HS-137
17:30 - Kwalifikacje M, HS-137

05.03.2021 - Piątek
15:45 - Seria próbna M, HS-137
17:00 - Konkurs indywidualny M, HS-137

06.03.2021 - Sobota
15:45 - Seria próbna M, HS-137
17:00 - Konkurs drużynowy M, HS-137


Zapraszam do podawania typów i rzeczowych analiz. Oby jak najwięcej było trafnych. Powodzenia 🔥
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Witam ponownie,

Przed nami najważniejsza impreza sezonu jaką są MŚ, z tego powodu postaram się częściej coś wstawić wartego zagrania - ostatnio nieco szczęśliwie udało się wytypować 3/3 zawodów mieszanych.

Constantin Schmid vs Severin Freund 1 @1,57 I trening 1xbet

Wiem, wiem - to niby tylko trening, ale trwa walka o być albo nie być w kadrze na drużynowe MŚ na skoczni normalnej, tutaj głównie ze względu na mały obiekt stawiam na Constantina. Nie od dziś wiadomo, że lubi mniejsze obiekty, w zeszły weekend 12 miejsce w Rasnovie, gdzie jego rywal w podanej parze 14, z kolei w zeszłym sezonie na małych obiektach tj. Predazzo i Rasnov miejca Schmida to 5,34 i 15,3.
Nie wiem jak wy ale ja nie widzę innej opcji jak skład Niemiec : Eisebichler, Geiger, Paschke, Schmid.
Stawka umiarkowana i najlepiej coś dołożyć do dubla.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Polska - USA[1] 1.55 STS
Zgodnie z przewidywaniami, po 1 serii wszystko jasne

W każdej serii treningowej, jak i w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego Polki wypadały lepiej. Tutaj Twardosz zrobi różnicę. Pozostała trójka skacze już gorzej, ale Amerykanki jeszcze słabiej. W jedynym w tym sezonie konkursie PŚ Polki zdołały awansować do drugiej serii, a Amerykanki nie. Według mnie nie ma tu dyskusji, Polki będą wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +305
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
H.E. Granerud @2.55 (kwalifikacje) Fortuna

Będzie krótko, bo pisze z telefonu. Myślę, że Norweg nie pozostawi złudzeń nawet na mniejszej skoczni i nie powinno być kalkulacji nawet przy skoku kwalifikacyjnym. Może i w pierwszym dniu treningu nie skakał perfekcyjnie i przegrywał z Eisenbichlerem , ale już wczoraj zdominował treningi i to dość pewnie. Niemiec był lepszy w 1 dniu , bo wiatr był pod narty , wczoraj wiało w plecy i nie było już tak kolorowo. W kwalifikacjach dojdą jeszcze noty za styl , a w nich Norweg zdecydowanie góruje nad Niemcem i innymi skoczkami, którzy mogą dziś walczyć o topowe miejsca , nie liczę tutsj Kamila, który myślę , że najlepsze próby pokaże w sobotnim konkursie i powalczy o medal, a dziś nie zajmie wysokiej lokaty.
Dobrze też wygląda para Granerud&Eisenbichler po @1.50 do jakiejś kombinacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KWALIFIKACJE #1

Granerud, V -> @2.75, Betclic
Granerud, TOP3, tak -> @1.50, forBET

Po weekendzie w Rasnovie oraz wczorajszych seriach treningowych, spodziewałem się niższych kursów na Norwega.

Wracając do konkursów w Rumunii, Granerud nie pozostawił tam żadnych wątpliwości, kto będzie zdecydowanym faworytem Mistrzostw. Po seriach treningowych oraz kwalifikacjach wydawało się, że Norweg może w końcu nie stanie na najwyższym miejscu podium (pomimo bardzo dobrych prób), ale w konkursie wykręcił najlepszą notę, choć ostatecznie oczywiście nie wygrał z powodu DSQ. Ten 2. skok nie był perfekcyjny i jeszcze gdzieś mi świtała myśl, że może w sobotnim mieszanym konkursie drużynowym ktoś go "złapie". Granerud tymczasem skakał na kompletnie innym poziomie. R. Kobayashiego oraz Stocha wyprzedził o kolejno: 9.3 pkt oraz 9.6 pkt. W sumie nie ma sensu się rozwodzić nt. poszczególnych skoków.

Jeśli chodzi o treningi w Oberstdorfie, to w środę Granerud zajął 7. oraz 3. miejsce. Serie te rozgrywane były w warunkach może nie tyle co trudnych, co mocno loteryjnych. Trochę "żonglowano" belką, w związku z czym np. w 1. serii treningowej Norweg jako jedyny ruszał z 10. platformy. Wczoraj natomiast był najlepszy we wszystkich 3. seriach. Pomimo trudnych warunków, 3 skoki powyżej 100 m i spora przewaga w każdej próbie nad najgroźniejszymi rywalami.

Warto podkreślić też to, że kwalifikacjach dojdą oceny sędziowskie, a te jak już zaznaczył kol. tarki_16 tarki_16, Granerud dostaje bardzo wysokie, z resztą całkowicie zasłużenie. Można powiedzieć, że będzie to pewnego rodzaju próba generalna przed jutrzejszym konkursem i Norweg nic nie będzie raczej "kombinował", tym bardziej, że nie ma w zwyczaju odpuszczać skoków w kwalifikacjach/prologu.


Kilka zdań jeszcze nt. samych Mistrzostw. Pierwsze wielkie emocje miały miejsce już wczoraj, gdzie prowadząca po 1. serii w konkursie indywidualnym pań Kramer nie stanęła nawet na podium, a wygrała dość niespodziewanie Klinec. Trochę niezrozumiała decyzja o braku obniżenia belki dla Austriaczki w 1. rundzie, a skrócenie najazdu przed finałowym 2. skokiem. Mam nadzieję, że w następnych konkursach Sedlak i spółka nie będą zmieniać zbyt pochopnie najazdu.
To, co rzuca się w oczy, to na pewno fakt, że przy wietrze z tyłu skoczni naprawdę jest ciężko tutaj odlecieć. Tym bardziej, nawiązując jeszcze do mojej powyższej propozycji, widać świetną dyspozycję Graneruda, który w trudnych warunkach skacze "swoje".

Konkursy panów zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oczywistym faworytem do medali jest Granerud, który może ich zdobyć nawet 4 w Oberstdorfie. Natomiast kto ostatecznie znajdzie się na podium, to duża niewiadoma. Myślę, że śmiało można rzucić nazwiska 10-15. zawodników, z których każdy ma prawo myśleć o medalu. Są więksi faworyci jak Eisenbichler, Johansson, Stoch, Kubacki, Lanisek czy R. Kobayashi, ale są też skoczkowie tacy jak Pavlovcic, Geiger, Żyła, Johansson, Lindvik czy Kraft, którzy również mogą się włączyć do walki. Patrząc na poprzednie konkursy MŚ, prawie zawsze sięgał po medal ktoś nie do końca oczywisty jak, idąc chronologicznie, Velta w 2015 r., Żyła w 2017 r. czy Peier w 2019 r. To nie musi być żadna analogia, ale turnieje rangi mistrzowskiej potrafią czasem zaskakiwać. Czekam z niecierpliwością na pierwsze rozstrzygnięcia.


Prognoza pogody: 26.02.2021 r.
MŚ w Oberstdorfie: Granerud najlepszy w czwartkowej sesji treningowej
MŚ w Oberstdorfie: Środowe treningi dla Eisenbichlera, Kubacki w czołówce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
A 638

Alpmma

Użytkownik
Co proponujecie do maxizysku jakieś pewne parki
Na MŚ na malutkiej skoczni nie ma pewnych parek.
Granerud skacze ponad wszystkimi a reszta różnice są minimalne w czołówce. Zazwyczaj o miejscu decydują pkt +/- za wiatr.
A stawiać na zawodników którzy plasują się na miejscach 30-50 też nie ma sensu bo tam każdy skok to jedna wielka niewiadoma.
Lepiej poczekać tydzień na duża skocznię.

Ode mnie dzisiaj krótko parę typów z fortuny oczywiście. Ja gram single lub double bo trafić na takiej skoczni więcej niż 2-3 typy w taśmie to kosmos :D

Kwalifikacje, typy max do 19:00
Żyła - Hayboeck 2 @ 2.19
Wiadomo jak Piotrek podchodzi do kwali, wczoraj cały nasz TOP team odpoczywał i nie skakali w treningach w ogóle bo wiadomo że już swoje lata mają. Hayboeck wczoraj świetne skoki i wraca do swojej formy. Stawiam, że Piotrek dzisiaj też nie da 100% i delikatnie sobie odpuści. Pomijając ten aspekt nawet skacząc 100% swoich możliwości może przegrać ten pojedynek.

Granerud - Eisenbichler 1 @ 1.5
Tutaj sprawa wiadoma. Są czy nie ma warunków, belka niska czy wysoka to nie ma różnicy, Norweg skacze obecnie kosmos i nikt do niego podjazdu nie ma. Biśla powoli łapie formę ale nadal te skoki niepewne, stylistycznie też często odjeżdża mu narta i zdarzają mu się słabe skoki średnio co 3-4 skok.

Lindvik - Stoch 1 @ 1.7
Marcus swoje skacze. Złapał tą optymalną formę, dobrze to wyglądało na treningach. Kamil mnie nadal nie przekonuje, poprawił trochę prędkości na progu ale nadal brakuje petardy. Oczywiście nadgoni notami bo dostanie standardowo noty w okolicach 19 ale moim zdaniem odległościowo to nie ma podjazdu do Lindvika.

Bez analizy:
Geiger - Aschenwald 2 @ 2.19
Deschwanden - Sato Y. 1 @ 1.85
Klimov - Muranka 1 @ 1.65
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Co do dzisiejszych kwalifikacji to idę w kierunku Polaków.
Zacznę od pary:

Lindvik- Stoch - 2
Kurs: 2,03
Fortuna


Norweg skakał solidnie w treningach, jednak jak dla mnie jest on bardzo niestabilny, Kamil odpuścił wczoraj skoki treningowe także moc w nogach powinna być. Kamil lubi małe obiekty i wierzę że jest w stanie powalczyć o pudło, dziś mały przedsmak przed jutrzejszymi emocjami. Poza tym Kamil jest w stanie notami nadrobić 1-1,5 metra, ma to na tego typu obiektach mega znaczenie.

Eisenbichler- Kubacki - 2
Kurs: 2,73
Fortuna


Marcus podobnie jak Lindvik jak dla mnie mega nierówny, Dawid podobnie jak Kamil wczoraj odpoczywał i myślę że dziś jest w stanie nawiązać do sukcesu z Sefeeld.

Co do Graneruda to nadal trzyma mega formę, jednak z uwagi na fakt że w kwalach decyduje jeden skok to odpuszczam grę na jego V, można pograć w parach, lecz kursy już mniej atrakcyjne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +338
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Witam wszystkich, moja pierwsza propozycja na tym forum (y)
Kwalifikacje grane na STS

J. Kobayashi - D. Kornilov 1 @1.57 0.5pkt zabrakło
R. Kobayashi - D. Huber 1 @1.45
AKO : 2.28

Typuję dzis braci Kobayashi na podstawie wyników osiągniętych w czwartkowych treningach. Spisywali się oni lepiej od swoich w/w rywali. Mimo ze Junshiro jest typowym ,,średniakiem'' to powinien uporać sie z 34letnim Denisem. Natomiast Ryoyu myśle ze na tych Mistrzostwach wiele namiesza. Wygrał ostatni turniej w Rasnovie i ostatnie skoki pokazują ze wraca do wielkiej formy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
KWALIFIAKCJA OBERSDORF

FORBET


D. Kubacki - K. Stoch Jak cos nie wchodzi to oczywiście Stoch i 0,1ptk
TYP: D. Kubacki
1.65
-Kubacki zwykle lepszy od Kamila w Kwalifikacjach i sama forma wskazuje tutaj na Kubackiego.
W treningach również wygrywał z Kubacki pojedynki z Stochem
S. Kraft - R. Kobayashi
TYP: S. Kraft
1.55
-Kraft może powalczyć w Kwalifikacjach o czołową 5, Japończyk co najwyżej o top 10
Na treningach zdecydowanie wygrywał Austriak
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
M. Eisenbichler - K. Stoch 2 @2.29 Fortuna

Faworytem do zwycięstwa w całym konkursie jest Granerud, ale kursy już zupełnie nieopłacalne. Dziś próbuję złapać fajne kursy i gram w kierunku Kamila. Trochę jestem zdziwiony faktem, że to Niemiec jest w tej parze faworytem. Oczywiście na treningach skakał lepiej, zwłaszcza, kiedy podwiewało mu pod narty, ale już z bocznymi czy tylnymi podmuchami nie radzi sobie tak dobrze i we wczorajszych kwalifikacjach było to widoczne i przegrał z Polakiem. Mamy konkurs na normalnej skoczni, gdzie różnicę są niewielkie i kluczowe mogą się również okazać noty za styl, a Stoch obok Graneruda jest najlepiej ocenianym skoczkiem, co nie można powiedzieć o Niemcu, który traci ostatnio sporo pkt za styl. Oczywiście Niemiec skacze u siebie, ale wydaję mi się, że on będzie groźniejszy na większej skoczni, aniżeli normalnej. Zresztą w ostatnim czasie nie pokazywał się z dobrej strony, często psuł jedną z prób i ciężko mu było walczyć o czołową lokatę. Za Kamilem ciężko ostatnio nadążyć, jednego dnia odpala rakiety, staje na podium, następnego dnia kończy poza czołową dziesiątką. Jednak na mniejszych obiektach to on ostatnio górował nad swoim rywalem i myślę, że dziś będzie podobnie, a kurs spokojnie można zagrać singlowo.

Kamil Stoch 1-3 @4.50 Fortuna

Tak jak mówiłem, pierwsze miejsce jest chyba zarezerwowane dla Norwega, ale o kolejne miejsca na podium będzie się biło parę kandydatów. Jednym z nich jest właśnie Kamil, który udowodnił w ostatnim czasie, że potrafi powalczyć o podium. Tak jak mówiłem, stylowo skacze najlepiej, forma jest , co pokazał wczorajszy skok kwalifikacyjny, a myślę, że dziś dopiero zobaczymy najlepsze skoki. Stoch przyzwyczaił nas do tego, że podchodzi na luzie do treningów i kwalifikacji , a w samych konkursach pokazuje prawdziwe obliczę. Po prostu dla Mnie to spore value i przy tak nieobliczalnym skoczku jak Kamil, spokojnie można zaryzykować pewną sumę.

Bez zbędnej analizy:
Geiger 1-10 @1.70
Stoch 1-6 @1.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Konkurs indywidualny M, HS-106

Wygrana Graneruda @1.75 (Fortuna)

W czwartek rozegrano 3 sesje treningowe - w każdej najlepszy okazał się Granerud. Piątkowa seria próbna przed kwalifikacjami - również osiągnął najlepszy wynik. Kwalifikacje? - zdecydowana wygrana z przewagą 6.8pkt nad drugim zawodnikiem.
Nie szalałbym ze stawką ponieważ to są Skoki, świetna forma Norwega czasami nie wystarcza do wygrania turnieju. Warto pograć to w jakimś dublu, ja próbóję Granerud V @1.75 + Stoch 1-10 @1.40 --> AKO 2.45 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Najlepszy wśród Polaków: Kubacki Dawid [email protected] Fortuna
Dawid i Kamil wzięli udział w 2 sesjach treningowych. Za każdym razem najlepszym wśród Polaków był Dawid Kubacki. Natomiast kwali to zwycięstwo Stocha o 0.1pkt. Kubacki to zawodnik, który słynie z mocnego wybicia, co jest ogromnym atutem na skoczni średniej.

Trening środowy
Kubacki 101m - 79.6pkt (6 miejsce)
Żyła 101m - 77.1pkt ( 9 miejsce )
Stoch 98m - 73.5pkt ( 14 miejsce )

Piątkowe treningi
Kubacki 103.5m - 83pkt (4 miejsce )
Stoch 99m - 78.2pkt ( 6 miejsce )
Żyła 97.5m - 69.6pkt ( 20 miejsce )

Piątkowe kwali
Stoch 101m - 131.6pkt ( 6 miejsce )
Kubacki 100.5m - 131.5pkt ( 7 miejsce )
Żyła 97m - 123.6pkt ( 15 miejsce )

Podsumowując Kubacki Dawid to najrówniej skaczący Polski skoczek. Zdecydowany faworyt wśród naszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY #1

Lanisek, TOP3, tak -> @2.50, eWinner & Betsson

Słoweniec wyrósł tutaj w Oberstdorfie na postać numer 2. W środowych treningach uplasował się na miejscach: 5, 2. Czwartkowe serie odpuścił, a we wczorajszych 2 próbach przegrał tylko z Granerudem. Podsumowując, jego skoki dały mu lokaty: 5, 2, 2, 2. Lanisek skacze bardzo dobrze i powtarzalnie. Wszystkie skoki oddał powyżej 100 m, niezależnie od warunków panujących na skoczni i z różnych belek (11-13). Ponadto jego skoki są wysoko oceniane przez sędziów (wczoraj nota 55.5 pkt.), co jest ważnym czynnikiem na skoczni normalnej. Wysoka forma Słoweńca nie dziwi, bowiem w swoich ostatnich startach w PŚ, tj. w Zakopanem, zajął 4. oraz 2. miejsce.


Zostanie pobity rekord skoczni, tak -> @3.50, Fortuna

Spróbuję za mniejszą stawkę. Zimowy rekord skoczni nie jest wyśrubowany, nie przekracza nawet rozmiaru skoczni, który umiejscowiony jest na 106 m - wynosi 105.5 m i ustanowił go we wczorajszych kwalifikacjach Granerud. W 1. środowej serii treningowej czołówka oddawał swoje próby przy sprzyjającym wietrze i wówczas Lindvik uzyskał 106.5 m z 12. belki, a Eisenbichler 105.5 m z 11. belki. W czwartek Granerud 2 razy skoczył na odległość 103 m z 12. belki w dosyć trudnych warunkach wietrznych. Wczoraj, w próbie generalnej przed dzisiejszymi zawodami, Granerud osiągnął 105.5 m (13. belka), otrzymując najwyższą rekompensatę za wiatr z czołówki, tj. 6.2 pkt.

Patrząc na prognozę pogody, a także analogicznie odnosząc się do rozgrywanych o podobnej godzinie serii treningowych panów oraz wczorajszego konkursu pań, ok. 17 powinny być najlepsze warunki do skakania. Mimo wszystko, myślę, że Granerud jest w stanie skoczyć poza rozmiar skoczni nawet z 12. czy 13. belki niezależnie od warunków. Dzisiaj liczy się dla niego tylko złoto.

Kurs poleciał w ciągu ostatnich 30 min z @4.00.


Bez analizy:
Geiger vs Sadreev -> @1.60, ETOTO


Prognoza pogody: 27.02.2021 r.
MŚ w Oberstdorfie: Pora na konkurs indywidualny na normalnej skoczni! (lista startowa)
MŚ w Oberstdorfie: Granerud wygrywa kwalifikacje, Stoch i Kubacki w dziesiątce
MŚ w Oberstdorfie: Granerud górą w serii próbnej, Kubacki i Stoch w czołówce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam,

Kolejny wybryk stsu...

Sadreev mimo niezłego skoku 99,5 noty po 16 jednak to za mało rozliczam po pierwszej serii

Jeżeli ktoś myśli, że Sadreev zakręci się w okolicach miejsca 15 to sts wystawił kurs 1,45... Natomiast jeżeli ma zająć miejsca 1-18 płaca już 1,85 he he.. Ruski naprawdę dobrze radzi sobie na tej skoczni i myślę, że może powalczyć o miejsca 10-20 więc są duże szanse, ażeby zmieścił się w TOP18. Ja osobiście pograłem to w dublu, że Tkachenko nie będzie w TOP30
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Jeszcze znalazłem coś ciekawego na konkurs MŚ na skoczni normalnej.

Daniel Huber w TOP30 - NIE Kurs 3,34
Daniel jednak ładnie zaskoczył mimo wiatru w plecy - pewny awans
Widać regres u Daniela, a w szczególności w dniu wczorajszym, gdzie nie mieścił się nawet w TOP40!!! Więc w dniu dzisiejszym dojdzie dodatkowa presja i myśli dlaczego wczoraj mi tak źle się skakało, więc i aspekt psychologiczny po bardzo nieudanych próbach będzie niezmiernie ważny. Tak wysoki kurs pobieram!!
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
A 0

Alonsoo111

Użytkownik
Witam,

Kolejny wybryk stsu...

Jeżeli ktoś myśli, że Sadreev zakręci się w okolicach miejsca 15 to sts wystawił kurs 1,45... Natomiast jeżeli ma zająć miejsca 1-18 płaca już 1,85 he he.. Ruski naprawdę dobrze radzi sobie na tej skoczni i myślę, że może powalczyć o miejsca 10-20 więc są duże szanse, ażeby zmieścił się w TOP18. Ja osobiście pograłem to w dublu, że Tkachenko nie będzie w TOP30
W jaki sposób to pograłeś w dublu? Awans do top 30 nie można łączyć z innymi typami zakładów
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
To jeszcze coś ode mnie...
Nawet się zdziwiłem, że można to połączyć w unibecie

Kubacki - Żyła 1 kurs 1,5 piękny minus ha ha brawo Piter!!!!
Pokrótce - Kubacki powtarzalny i dalej skaczący od przesympatycznego kolegi :)

Polska - Japonia 1 kurs 1,25
Najlepszy skoczek narciarski
Myślę, że tu będzie walka pomiędzy (Stoch, Kubacki) a (R.Kobayashi i Y. Sato) o dziwo lepiej z japońskich zawodników lepiej radzi sobie Sato, choć i on nie ma powtarzalnych skoków. Myślę tak, że któryś z naszych zakręci się na podium lub koło podium i najlepszy z Polaków będzie lepszy od japońskiego o te 3 lub 4 lokaty.

Dubla atakuje stawka 3,5/10

Ponadto mogę polecić w unibecie kurs 1,8 na Krafta w TOP 6 w ziemniakach najwyższy to 1,6

Pozdrawiam
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom