>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - TCS (28.12 - 06.01.2013)

Status
Zamknięty.
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Skasowało mi się wszystko przez mulące forum, więc krótko.
Generalka TCS
Schliri - Stoch - 1 @ 1,54 b365
Miałem to wszystko policzone, już mi się nie chce a nie pamiętam dokładnie. Schliri ma coś koło 8-9pkt przewagi nad Stochem. Przewagę tą zrobił w Obersdrofie, Ga-Pa i Insbruck Stoch wygrywał o bodaj 0,1 i 0,8 pkt&#39;a. Wiatr odgrywa w tym turnieju główną rolę, jednak zdecydowane piętno odcisnął jedynie na Bergisel. Stoch by musiał skoczyć w podobnych warunkach w sumie coś koło 5 metrów dalej. Jest to oczywiście możliwe, jednak sądzę, że Grzesiu, który tutaj zawsze był mocny, powalczy może nawet o podium.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Morgenstern albo Diethart może zastosować tzw. &quot;taktykę&quot; Ammana, który stosował ją z powodzeniem w Bischofschofen, czyli nieco krótszy skok w kwalifikacjach, tak żeby uplasować się na miejscach 20-30. Ta grupa skacze pierwsza, a nie od dziś wiadomo, że w Bischofschofen ruchy wiatru są takie, że pierwsi mają korzystne warunki, a potem wiatr spada w dolinę i z biegiem konkursu może być coraz gorzej.
Kolego, mówiąc o &quot;taktyce Ammana&quot; mylisz pojęcia. Oni nie skaczą krócej, tylko w ogóle nie skaczą w kwalach, właśnie po to, zeby być rozstawionymi z ostatnimi numerami co jest jednoznaczne z tym, że będę skakać w porównywalnych warunkach wietrznych z tymi co osiągneli najlepsze wyniki w kwalifikacjach.
I nie jest to taktyka Ammana, bo stosowali i stosują ją inni skoczkowie, którzy są pewni swojej stabilnej formy (wiedzą, że w przypadku porażki w parze i tak wejdą do 30tki jako LL), w przeszłości takie zabiegi stosowali m.in. Morgi, Malysz czy Hannawald.
Wracając do samych kwalifikacji zgadzam się z kolegą paru postów wyżej czyli:
Wank-Koivuranta 1 2,0⛔ - uzasadnione też jest wyżej, nie ma co dodawać.
Do tego proponuję z oferty totomixu:
Prevc - Fannemel 1 1.72. ✅Norweg wygrał ostatnio kwale, ale wszyscy wiemy jak tam wiatr kręcił. Ogólnie zawodnik niestabilny, w pierwszym konkursie w ogóle nie wszedł do konkursu. Prevc dla odmiany równa forma, teoretyczne szanse walki o podium (chociaż tu będzie bardzo ciężko). Dla mnie zdecydowany faworyt.
Neumayer - Geiger 1 1.38 ✅Tutaj buku chyba tez się zasugerowały ostatnim konkursem. Jeśli chodzi o formę obu zawodników dzieli ich przepaść ...i ti nie dlatego, że Neumayer w jakiejś wybitnej formie;-) Geiger udany początek sezonu, potem tylko gorzej. Bez szans z doświadczonym rodakiem
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Bischofshofen HS140 kwalifikacje

Kubacki - Geiger
Typ: Kubacki
Kurs: 1.55 Buk: STS ✅


Nie zdarzyłem napisać analizy kiedy kurs na Kubackiego był na poziomie 1.88 więc napiszę teraz. Kurs jest dosyć wysoki. Polak który zastąpił w Polskiej kadrze Piotra Żyłę spisuje się przyzwoicie . W loterii w Innsbrucku Kubacki zajął 47 miejsce Geiger zajął 32 miejsce .
Jednak widać że Niemiec jest słabym zawodnikiem i znacznie ustępuje Polakowi .W pierwszym dzisiejszym treningu Kubacki skoczył 128 m , z kolei Geiger 121,5.

Podsumowując gram Polaka bo jestem niemal pewny że będzie lepszy od Niemca . Kubacki może nie jest wybitnym skoczkiem ale z Geigerem powinnien sobie dać radę .

Koivuranta - Wank
Typ: Wank
Kurs: 2.15 Buk: STS ⛔


Gram na Niemca bo uważam że z Finem powinnien dać sobie radę . Owszem Koivuranta wygrał loterię w Innsbrucku jednak to nie zmienia faktu że dla mnie faworytem jest Niemiec. W treningu Koivuranta skoczył 128,5 m , natomiast Wank 127,5 . Jednak ja nie zmieniam zdania i uważam że to Niemiec zajmie lepszą pozycję w kwalifikacjach.

Żyła - Ziobro
Typ: Ziobro
Kurs: 2.05 Buk: STS ⛔


Typ opieram na treningu po którym widać że Żyła dalej skacze bardzo słabo. W treningu Żyła 119 m , natomiast Ziobro 126,5 . Chyba treningi w Planicy nic nie dały Piotrowi ale zobaczymy w kwalifikacjach i być może w konkursie.

0.1 ???? ..... :;/:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Czy zna ktoś powód dlaczego Simon Ammann w ogóle zrezygnował z treningów i Q? Nie wiem przez to jak mu się tu skacze i jak podejść jeśli chodzi o niego do jutrzejszych zawodów.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Czy zna ktoś powód dlaczego Simon Ammann w ogóle zrezygnował z treningów i Q? Nie wiem przez to jak mu się tu skacze i jak podejść jeśli chodzi o niego do jutrzejszych zawodów.
Z tego co słyszałem od komentatorów to Ammann odpuścił tylko z tego powodu iż chciał odpocząć ten jeden dzień więcej i wolał zostać w hotelu.Szwajcar jest przekonany o swojej dobrej formie i wiadomo,że tak jest.Nie ma znaczenia dla niego,że będzie skakał z najlepszym z kwalifikacji i sobie odpuścił.Jutro myślę,że będzie tak jak w poprzednich konkursach wysoko ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sandacz121 1

sandacz121

Użytkownik
Takeuchi rownież odpuścił trening i kwalifikacje, trafił na Prevca. Ciekawa para ale bardziej poszedłbym w Prevca, wygrane kwalifikacje i 4 miejsce w treningu.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Takeuchi rownież odpuścił trening i kwalifikacje, trafił na Prevca. Ciekawa para ale bardziej poszedłbym w Prevca, wygrane kwalifikacje i 4 miejsce w treningu.
No również jestem podobnego zdania.Takeuchi to moim zdaniem nie ten poziom co Słoweniec.Prevc to obecnie jeden z najlepszych w stawce po trójce Diethart,Ammann i Morgi.Japoniec pewnie zakręci się gdzieś na początku drugiej dziesiątki,a Peter myślę,że TOP 6 ogarnie.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Klasyfikacja generalna, Turniej Czterech Skoczni - Poniedziałek 06.01.2014
Morgenstern T. - Ammann S.
kto lepszy ?
Typ: Ammann S. 1.80
Buk: STS
Jak wiadomo ostatni czwarty konkurs TCS-u, kursy jakie wystawił w tej parze buk do konkursu ostatniego w Insbrucku gdy obaj mieli w ogólnej klasyfikacji porównywalną ilość punktów byłby właśnie po 1,80 czyli 50% na 50%, ale już po owym konkursie gdzie Amman odjechał na 6 punktów.
I właśnie przed ostatnim konkursem jest taka przewaga pomiędzy oboma zawodnikami a kursy bez zmian co jest naprawdę kuszące z ich strony można stwierdzić, że jest to prawie że zakład z handicapem +6 na Ammanna.
W kwalifikacjach dzisiejszych Morgi skoczył na odległość 134 metrów zajmując 9 miejsce co szału na nikim nie robi biorąc pod uwagę skoki Prevca czy Jacobsena.
Amman jak ostatnim razem również i te kwalifikacje odpuścił i znów udało mu się trafić Dortheta co według mnie jest po myśli Szwajcara.
Dla czystej formalności Morgi jako przeciwnika w KO ma Gregora Deschwandena.
EDIT: W STSach jest możliwość połączenia tego zakładu co wyżej opisałem z Ammann top1-3 w dzisiejszym konkursie co dają łączny kurs 3,33 i grę tylko na jednego zawodnika co w innych bukach naziemnych bo w necie nie sprawdzałem jest dosyć kuszące nie powiem. ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Thomas Diethart - Peter Prevc 1 1,48 Marathonbet ✅
Marathonbet daje nam typ po takim kursie na cały turniej.. szok! Thomas przewaga prawie 40 punktów i chyba buk sugeruje się takimi super skokami w Austrai Petera. Jutro jednak jeśli Thomas nie upadnie czy coś nadzwyczajnego się nie stanie to spokojnie na podium stanie, a formę ma taką, że wcale nie łatwo mu będzie wyrwać zwycięstwo w całym turnieju a na to oprócz niego ma tylko chyba szanse &quot;Morgi&quot; i Ammann
Daiki Ito - Andreas Kofler 1 1,60 Unibet ✅
Tutaj już typ na jutrzejsze zawody po prostu Ito skacze lepiej tutaj w każdym treningu i Q. Różnice tutaj między jednym i drugim to jednak nie są dziesiątki w punktacji a parę dobrych punktów i metrów stąd Japończyk jutro powinien być wyżej niż Kofler. Mimo, że Kofler jest wyżej w klasyfikacji turnieju to jutro to Japończyk powinien być wyżej bo na to wskazują osiągane tutaj wyniki.
Jakoś nie mogę odnaleźć tej lokaty na Dietharta z Prevcem w Matathonie... za piękne by było prawdziwe!
Trzeba było wczoraj zerkać. Najpierw spadło do 1,45 potem do 1,40. Ale jak zdjęli to znając życie zrozumieli co zrobili i będą zwroty.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Przed nami ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Z jednej strony turniej dla nas udany bo przecież, aż 5 naszych reprezentantów klasyfikuje się w pierwszej 30 ( po jutrzejszym konkursie wypadnie z niej niestety Krzysiu Biegun, którego zabrakło w kadrze na zawody w Bischofshofen) a dwóch w najlepszej 10. Z drugiej strony pozostaje niedosyt bo liczyliśmy na to, że po świetnym występie w Engelbergu Kamil Stoch będzie walczył o TOP 3. Na podsumowanie nadejdzie jednak czas po jutrzejszych zawodach. Teraz pora na to by i tak bardzo owocny turniej jeszcze lepiej zakończyć.

Na początek oferta z STSu bo jest z czego wybierać.

Klasyfikacja generalna TCS:

Kasai - Schlierenzauer @ 1 @ 1,50

Póki co przewaga Japończyka nad Austriakiem wynosi 9,3 punktu. Przewaga spora, a patrząc na formę jaką prezentują obaj zawodnicy powinna spokojnie wystarczyć na to, aby została utrzymana. Podczas dzisiejszych skoków treningowych jak i treningu w każdym skoku lepiej prezentował się Kasai, który teoretycznie w ten sposób powiększałby przewagę. Jutro inaczej być nie powinno. Gregor przeżywa lekki kryzys i póki co nie zanosi się na to by miało się zmienić. Tak jak pisałem przewaga spora jest spora i jutro może zostać powiększona.

Noriaki Kasai - Anders Bardal @ 1 @ 1,50

Tutaj opis pozostaje zbędny, bowiem powyższa analiza pasuje idealnie również do tego typu. Jedyna różnica jest taka, że nota, która dzieli obu panów to nie 9,3 a 8,9 punktu. Bardal podobnie jak Schlieri obniżył ostatnio loty i skacze mocno w kradkę. Kasai to oaza spokoju, który w każdym konkursie oddaje dwa bardzo dobre skoki.

Dla przypomnienia dodam fakt, że na obiekcie K 125 punkty liczony są następująco

K - 125 - 60pkt
mniej niż 125 - 1,8pkt za każdy metr
więcej niż 125 - 1,8pkt za każdy metr

Załóżmy zatem, że każdy z zawodników przekroczy jutro punkt konstrukcyjny dlatego:

Kasai nad Schlierenzauerem i Bardalem ma przewagę 5 metrów. Oczywiście jak zwykle główną rolę odegra także wiatr, który będzie zawodnikom punkty dodawał lub odejmował ( w zależności od jego kierunku i siły)


Dobra czas przejść do bukmacherów internetowych - Betsson

Prevc - Jacobsen @ 1 @ 1,86 (dla porównania w Unibet tylko 1,55 na Prevca)

Słoweniec póki co daje nam ładnie zarobić podczas tego turnieju i mam nadzieję, że podobnie będzie jutro. Norweg owszem po kontuzji robi znaczące postępy, ale póki co oddaje jedynie pojedyńcze dobre skoki. Para została wystawiona chyba z tego powodu, że Prevc jutro będzie skakał w &quot;cięższej&quot; parze, ale nie zapominajmy, że Prevc to póki co TOP 5 TCS. Bardzo dobre a co najważniejsze równe skoki to znak firmowy Słoweńca. Tak jak pisałem w innych analizach, Peter potrafi oddać dobry skok nawet w tych gorszych warunkach czego Jacobsen póki co nie potrafi. Jak dla mnie wszystko przemawia za Prevcem dlatego też go jutro pogram.

Unibet

Stoch - Hayboeck @ 1 @ 1,35

Kurs mały, ale wart gry. Para wystawiona z takiego powodu, że Austriak przyzwoicie dziś skakał a Kamil raczej skupiał się na tym by dopracować kilka elementów. Już niejednokrotnie doświadczyłem tego, że zawodnik mniej znany a dobrze skaczący w treningach/kwalifikacjach nie przekłada tego zupełnie na zawody (nie mówię, że zawsze tak jest, ale bardzo często). Kamil to zawodnik bardziej doświadczony, który mimo wszystko przewyższa Austriak podk każdy względem narciarskiego rzemiosła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Diethart-Miejsce w konkursie 1-3?TAK kurs:2,15✅
Tomek jutro prawdopodobnie wygra TCS.Ma lekką przewagę nad Morgim i Simonem.Uważam,że tego nie zmarnuje,jest mocny psychicznie,bo inaczej spaliłby się bo konkursie,góra dwóch,a tu świetne dwa występy w Engelbergu,potem trzy bdb miejsca w TCS.Ostatnio na podium się nie załapał ale to ten konkurs był jedną wielką loterią.Tu w Bischofshofen w treningach dwa razy trzeci,w kwalifikacjach ustąpił tylko Prevcovi.Cały czas równe i dalekie skoki na tej skoczni.Kto może mu przeszkodzić w tym aby nie zakończył tego konkursu na pudle?Na pewno Morgenstern i Ammann.Ewentualnie Jacobsen i Prevc.Myślę,że przynajmniej dwóch z tych czterech wymienionych skoczków jest w stanie pokonać.Jak będzie zobaczymy.Wierze w młodego,do tej pory skacze genialnie.Jutro liczę na przypieczętowanie triumfu w całym turnieju i miejsce na pudle w całym konkursie.
Cały konkurs:
Freund vs Koivuranta |2| kurs:2,40⛔
Niemiec faworytem w tej parze?A to dobre:grin:Zwycięstwo Fina w loteryjnych zawodach to moim zdaniem udział szczęścia ale i też potwierdzenie bdb formy.Bo przecież to,że się trafia na dobre warunki nie znaczy od razu,że potrafi się je wykorzystać.Koivuranta to zrobił,wygrał.W poprzednim konkursie też było widać,że Fin wraca na dobre.Freund cały turniej przeciętny,spisuje się poniżej oczekiwań.Nie osiąga dobrych rezultatów,skacze w prawdzie równo ale kompletnie bez błysku.Koivuranta w kwalifikacjach dołożył mu 9 metrów.W treningu raz lepszy Fin raz Niemiec.Nie wiem czym sugerują się buki wystawiając taki kurs ale mnie to nie martwi.Ja mam na ten temat inną opinie i stawiam na reprezentanta Finlandii.Z tego co widziałem betsson miał na to zdarzenie kurs tylko 2,05,tym bardziej warto spróbować.
Ito vs Kofler |1| kurs:1,60✅
Ten typ już się pojawił na forum,ja również popieram i polecam.Kofi nie skacze wcale źle w tym TCS ale jest to tylko średni występ.Austriak jest bez błysku,dużo brakuje mu do kolegów z kadry którzy w większości skaczą od niego lepiej.Ito zachwycać to raczej też nie zachwyca,jest na poziomie Koflera jeśli chodzi o dyspozycję.Na tej skoczni jednak różnica między nimi jest spora na korzyść Ito.W każdej z trzech prób Japończyk był lepszy.Nie wierzę w to,że nagle jutro Kofler odpali.Stawiam na Ito.
Kraft vs Kraus |1| kurs:1,75⛔
Dziś dzięki Sztefanowi udało się ustrzelić wysoki kurs w parze z Loitzlem.Ta skocznia to jego świat,tu czuje się jak ryba w wodzie.Austriak regularnie skacze powyżej 130 metrów.Krausowi wyszedł jeden skok w kwalifikacjach i od razu stawiany jest równo z Kraftem.Sztefan w treningach był sporo lepszy.Czy Niemiec jest w stanie skoczyć dwa razy tak jak miało to miejsce w dzisiejszych kwalach?Nie sądzę.Austriak z pewnością jest w stanie tego dokonać.Dlatego też typuje Krafta jako zwycięzce tej rywalizacji.

Bukmacher:Unibet

Cały konkurs:
Freund vs Loitzl |2| kurs:1,57⛔
Loitzl to co pisałem już wcześniej.Powolutku z konkursu na konkurs jego forma jest coraz lepsza.Tutaj wygląda na prawdę bdb.Freund to co wyżej,przeciętny.W treningach raz lepszy Niemiec raz Austriak.W kwalifikacjach jednak Loitzl zdemolował Freunda.12,5 metra różnicy co nie pozostawia wątpliwości.Stawiam na Austriaka.
Kraft vs Velta |1| kurs:1,30✅
Pewniak.Stefka opisałem wyżej.Velta skacze tu dobrze ale z Austriakiem wyraźnie przegrywa.Trzy próby i w każdej lepszy Kraft.Norweg uplasuje się pewnie w drugiej dziesiątce.Krafta stać na pewno na coś więcej.Typuje,więc wygraną w tej parze Austriaka.
Prevc vs Fannemel |1| kurs:1,40✅
Słoweniec w bdb formie,będzie tu wysoko.STS wystawił mu za rywala zawodnika jednego skoku.Norweg nieregularny,w słabszej formie.Myślę,że Peter poradzi sobie bez problemu.W każdym skoku tutaj lepszy od Norwega.
Jacobsen vs Wellinger |1| kurs:1,40⛔
Anders tą skocznie lubi i pokazuje to w każdym skoku.Regularnie skacze tu ponad 130,w każdej z trzech prób lepszy od Niemca.Wellinger w lepszej formie niż na początku turnieju ale z tak skaczącym w Bischofshofen Norwegiem większych szans mu nie daje.
Bukmacher:STS
Jak jeszcze coś ciekawego wychwycę to napiszę później w nowym poście.Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Bischofshofen HS 140 H2H

Ahonen - Matura
Typ: Matura
Kurs: 1.80 Buk: Betsson ✅


Gram na Czecha bo jest w lepszej formie, Matura w treningach 17 i 20 , z kolei Ahonen 23 i 22 . Widać że obaj skoczkowie skaczą na podobnym poziomie jednak ja uważam że to Czech będzie lepszy. W kwalifikacjach Matura zajął 21 miejsce natomiast Ahonen 27 . Mam nadzieję że w konkursie Czech również będzie lepszy. W KO Matura będzie skakał z Kubackim i powinien wygrać z Polakiem, natomiast Ahonen musi stoczyć walkę z Janda faworytem wydaje się być Fin jednak w tej parze wszystko może się zdarzyć.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ode mnie dubelek na ostatni turniej
K.Stoch vs G.Schlierenzauer / Head To Head - Stoch, Kamil @ 1.69
P.Zyła vs J.Ziobro / Head To Head - Zyła, Piotr @ 2.16
ako 3.65 marathon
✅
W zasadzie nie ma co za duzo tutaj pisac, Schliri mial ostatnio jeden dobry skok i w zasadzie tyle, ma rowna forme, ale poza najlepsza piatka i jutro pewnie podobnie skonczy w okolicach 5-8 miejsca, Kamil prezentuje forme znacznie wyzsza i przede wszystkim rowna, mysle, ze jutro bez problemow sie upora z Austryjakiem
Piotrk wraca i czuje, ze bedzie bomba, dla mnie to zupelnie inny kaliber zawodnika i jesli nie stanie sie cud i wiatr nie bedzie rozdawal kart, mysle, ze Zyla skonczy w okolicach 1-2 dziesiatki, Jankowi zycze jak najlepiej, ale to jeszcze nie jego czas, widze go bardziej w 3ciej dziesiatce, dla mnie ten kurs to lekka pomylka, zobaczymy jak bedzie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kubacki - Matura @ 2 @ 1,40 Betsson ✅ ✅ ✅
Typ niestety przeciwko Polakowi no ,ale jak dają taką parę to szkoda z tego nie skorzystać. Czech zaczął ostatnimi czasy wracać do lepszego skakania. Widać w nim więcej luzu i pewności siebie, te skoki zaczęły go w końcu cieszyć. Co prawda to jeszcze nie ten sam Matura co w ubiegłym sezonie, ale niestety na Dawida powinno wystarczyć. Odległościowo Janek w każdym skoku latał dalej niż Dawid i jutro to on będzie faworytem tej pary. Kurs fajny więc gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Diethart - Morgi 1 @ 3.0 Betsson ✅✅✅
Dla mnie ta para to 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na ulubieńca świnek. Dlaczego? Choćby dlatego, że to on, a nie Morgi jest liderem T4S. Choćby dlatego, że to on w bezpośrednim starciu w kwalifikacjach był lepszy (drugi vs. dziewiąty). Ktoś powie, Morgi nie chciał trafić na Ammanna czy Takeuchiego, dlatego nie odpalił petardy (vel Polscy skoczkowie). Być może. Dla mnie i tak ta para to okolice 50/50, nawet z lekkim wskazaniem na Dietharta. Jedno, to argument, którego użyłem wyżej, dwa - wydaje mi się, że Morgi może się po prostu &quot;spalić&quot;. Jest bardzo &quot;napalony&quot; na zwycięstwo w tym turnieju, o czym świadczy fakt, że w ogóle tutaj startuje, choć tak naprawdę jego sprawność daleka jest od ideału (założony usztywniacz na dłoń, narty noszone przez serwisanta). Diethart z pewnością tez bardzo chciałby wygrać ten turniej, ale dla niego to, co już osiągnął to niebagatelne sukcesy, o których nie śniłby nawet kilka tygodni temu.
Co by nie mówić value - w Unibecie dają 2.7, Marathonbet 2.45, a STS zaledwie 2.25!

Ode mnie dubelek na ostatni turniej K.Stoch vs G.Schlierenzauer / Head To Head - Stoch, Kamil @ 1.69 P.Zyła vs J.Ziobro / Head To Head - Zyła, Piotr @ 2.16 ako 3.65 marathon W zasadzie nie ma co za duzo tutaj pisac, Schliri mial ostatnio jeden dobry skok i w zasadzie tyle, ma rowna forme, ale poza najlepsza piatka i jutro pewnie podobnie skonczy w okolicach 5-8 miejsca, Kamil prezentuje forme znacznie wyzsza i przede wszystkim rowna, mysle, ze jutro bez problemow sie upora z Austryjakiem Piotrk wraca i czuje, ze bedzie bomba, dla mnie to zupelnie inny kaliber zawodnika i jesli nie stanie sie cud i wiatr nie bedzie rozdawal kart, mysle, ze Zyla skonczy w okolicach 1-2 dziesiatki, Jankowi zycze jak najlepiej, ale to jeszcze nie jego czas, widze go bardziej w 3ciej dziesiatce, dla mnie ten kurs to lekka pomylka, zobaczymy jak bedzie.
Stoch - Szliri 1 @ 1.82 w Betssonie - szukajcie a znajdziecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Thomas Diethart - Peter Prevc 1 1,48 Marathonbet

Marathonbet daje nam typ po takim kursie na cały turniej.. szok! Thomas przewaga prawie 40 punktów i chyba buk sugeruje się takimi super skokami w Austrai Petera. Jutro jednak jeśli Thomas nie upadnie czy coś nadzwyczajnego się nie stanie to spokojnie na podium stanie, a formę ma taką, że wcale nie łatwo mu będzie wyrwać zwycięstwo w całym turnieju a na to oprócz niego ma tylko chyba szanse &quot;Morgi&quot; i Ammann

Daiki Ito - Andreas Kofler 1 1,60 Unibet

Tutaj już typ na jutrzejsze zawody po prostu Ito skacze lepiej tutaj w każdym treningu i Q. Różnice tutaj między jednym i drugim to jednak nie są dziesiątki w punktacji a parę dobrych punktów i metrów stąd Japończyk jutro powinien być wyżej niż Kofler. Mimo, że Kofler jest wyżej w klasyfikacji turnieju to jutro to Japończyk powinien być wyżej bo na to wskazują osiągane tutaj wyniki.
Jakoś nie mogę odnaleźć tej lokaty na Dietharta z Prevcem w Matathonie... za piękne by było prawdziwe!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Weźcie kochani typerzy pod uwagę, że czołowa 10, jechała wczoraj z 3 belek niżej, więc te porównywanie do Prevca, to tak z dużym wyczuciem sugeruję....
Moje typt jak się wysypie z ofertą Milenium
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
(14:00) Miasto: Bischofshofen , Skocznia: im. Paula Ausserleitnera , Skoki Narciarskie TCS 2013/2014
#.1 Thomas Morgenstern vs. Simon Ammann ⛔ ⛔
Nasza propozycja: Simon Ammann @ 2.55 (Stawka: 0.5/10).

Po zawodach w Oberstdorfie, Innsbrucku, Ga-Pa, czas na ostatnie zawody tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni. Już dziś przekonamy się kto wygra 62 edycje tego prestiżowego turnieju i zgarnie do domu czek o wartości ponad 16 tysięcy euro.
Jednym z nich jest oczywiście Simon Ammann, który w swojej bogatej karierze nie ma zwycięstwa w &quot;Wielkim Szlemie&quot; jak mawia się potocznie o Turnieju Czterech Skoczni. Na chwile obecną Simon ma za sobą bardzo dobry sezon, jedno zwycięstwo, dwa miejsca na drugim stopniu podium, oraz trzy razy znajdował się na miejscu trzecim. Do tego drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, jak również Turnieju Czterech Skoczni ze strata 9 punktów do lidera. Te wyniki dobitnie pokazują moc Szwajcara w tym sezonie. Skoki w Bischofshofen odpuścił, zarówno serie treningowe, jak i kwalifikacje. Co może wydawać się tylko z pozoru złą decyzja, sam Kamil Stoch mówił o zmęczeniu turniejem, a przecież Simon jest starszy, potrzebuje więcej czasu na regeneracje. Odpuszczanie kwalifikacji i treningu, pokazuje według nas pewność siebie Ammann. Swego czasu robił tak Sven Hannawald, który do kwalifikacji nie podchodził, a potem niszczył każdego przeciwnika w serii KO. Naszym zdaniem Simon jest w gazie, i dziś to powinien pokazać. O Tomku nie ma co zbyt wiele mówić, jest świetny, jego skoki ogląda się z przyjemnością, każdy wykonany świetnie technicznie. Pewnie gdyby nie feralny upadek w Neustadt to byłby teraz liderem Pucharu Świata, jednak na szczęście dla nas fanów Kamila Stocha, tak się nie stało. W Bischofshofen skacze doskonale, wygrał dwa treningi, skacząc na 136 i 141 metr. W kwalifikacjach może było troszkę słabiej, bo &quot;jedynie&quot; 134 metry. Morgenstern jest mocny, to nie podlega jakiejkolwiek dyskusji, w tym pojedynku wygra również notami, to oczywiście handicap w stronę Austriaka. Tylko czy jest on tak wielkim faworytem, by na jego rywala, który na dotychczasowe trzy konkursy TCS, aż dwa razy był lepszy, stawiać śmieszne 1.45?
Nasza Ocena: Nie podlega to żadnej dyskusji że na papierze faworytem jest Morgenstern, udowodnił że jest tu mocny, że skacze świetnie. Ammann to pewna niewiadoma, ze względu na brak oddania chociaż jednego skoku na tym obiekcie, ale tak cwany lis wie doskonale co robi. Wciąż ma szansę na wygraną, więc mobilizacja będzie wielka. W dodatku poprzednie konkursy pokazały że power w nogach to ten Szwajcarski &quot;Harry Potter&quot; ma. Uważamy że kurs 2.55 to lekka przesada. A jeśli ktoś nie uważa to za przesadę, to niech tą analizę weźmie jako powód do zastanowienia, czy po tak niskim kursie warto grać przeciw Ammannowi.​
Kurs w Unibet.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom