>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

S 6

szyners

Użytkownik
B_R_U_T_U_S dzieki za program, udalo sie odpalic. Jest przejrzysty, latwy w obsludze, jak dla mnie bomba. Zobaczymy jak to podziala, narazie chyba przyjrze sie &quot;na sucho&quot;. Bede sledzil temat ;) Pozdro
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Brales to z programu? Dlaczego mi tego meczu nie wyswietla?
Pisałem że dostaliście demo do pobawienia się :razz:
Program jak zakończy obliczenia sprawdze co i jak poprawić w programie mowa o ligach dacie itp to zapodam pełną bazę danych myślę że jutro koło 10-11 powinna być
Za przeproszeniem BEZ ZAŚMIECANIA PROSZĘ !!!!!
 
harash 7

harash

Użytkownik
Dokładnie mi też brakuje by wyświetlało jaka to liga.
Ciekawi mnie jeszcze jak to będzie wyglądało z bazą bo ta obecna to demo.
Przedstawisz sposób jak samemu zrobić bazę, czy ona będzie codziennie gdzieś do pobrania ?
 
B 0

bobinio

Użytkownik
Sint Niklaas Brüssel - 1.85
Metz Creteil - 1.95
Bray Drogheda - 1.75
Limerick Mervue - 1.6
takie meczyki na over 2,5 pokazało
ale wybrałem tylko 2 powyżej 70% szans
a tu 4/4
a jeśli chodzi o wygląd programu
- gdyby można było powiększyć oba okienka w pionie
ewentualnie żeby każdy sam mógł je &quot;rozciągnąć&quot;
- a dodawanie spotkania do kuponu &quot;jednym kliknięciem&quot; w interesującą nas opcję
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Patrząc po wynikach, B_R_U_T_U_S wykonuje świetną pracę.
Jak tak dalej pójdzie, to tym Działem naprawdę zainteresują się buki.
Zresztą, one w zasadzie tutaj cały czas są.
O ile do tej pory, wszelkie rozpoczęte lub ukazane w tym Dziale projekty niknęły w czeluściach prywatnych albo nie były kontynuowane/zakończone i &quot;umierały&quot; lub odnosiły się do sfery płatnej to sytuacja się ostatnio zmienia.
Dla buków jesteśmy tylko dostarczycielami keszu i pojedynczymi, niedostrzegalnymi z jego potężnej perspektywy mrówkami.
Z jednej strony, bukmacher zawsze wygrywa prowadząc ten biznes bo zarabia. Z drugiej, jeśli jest mu tak dobrze to czemu nakłada na Graczy limity? :wink:

Kwestia sposobu dystrybucji programów nie jest bez znaczenia ponieważ wersja free tak jak w przypadku SISI zakłada powszechność programu.
Powszechność w tym przypadku oznacza możliwość posługiwania się takimi narzędziami przez bardzo dużą liczbę Graczy.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że bukmacher - zacytuję siebie z innej dyskusji - wie wszystko o swoim produkcie. To więc co wiemy my, wie i on.
Zastanawiam się do jakiego stopnia jest (i czy jest) przepuszczany przez palce i bagatelizowany przez buków &quot;problem&quot; podobnych narzędzi służących predykcji. (Zakładam jak we wstępie, że się tymi sprawami w ogóle interesują, z uwagi choćby swojej tu obecności w takiej czy innej formie).
Odpowiadam sobie w ten sposób, że będzie on bagatelizowany w stopniu wprost proporcjonalnym do poziomu ignorancji tego zagadnienia przez samych Graczy, a ten jest dość wysoki.
Możemy więc chyba spać spokojnie :grin:
Edit: sorry za ten długi wywód i może nie wprost w szczegółach odnoszący się do tematu, ale tak mnie jakoś naszło ...
Jakby co, post do usunięcia, żeby śmietnika nie robić ...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Baza bedzie do pobrania 2-3 razy w tygodniu &quot;albo wysyłana z automatu na emaile&quot; potrzeba jedynie aktualizować ją co jedną kolejkę danej ligi .
Nie chce robić możliwości automatycznej aktualizacji bo nie chce być oskarżany o wykradanie haseł itp a tak program nie wysyła nie pobiera nie łączy się z internetem .
Program jest rozwojowy wiec często bedzie coś nowego dodawane :jeśli bedzie zainteresowanie oczywiście :
w planach :
Ligi , godziny , podział na dni,ligi , kursy (ale bez dostępu do neta tylko przykładowe z danego momentu ) kolorowanie okienek z procentami zielony GRAĆ czerwony OMIJAĆ
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Odnośnie avasta to często jest tak, że on małe pliki nieznanego pochodzenia uznaje jako jakieś trojany czy inne wirusy, także to raczej nie jest problem BRUTUSA, ale oczywiście można sprawdzić przypuszczenia tomato99.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Temat faktycznie równie ciekawy jak Yar000. Jak zawsze najlepsze są testy na niedawnych sezonach. Te bieżące wyglądają obiecująco.
 
S 6

szyners

Użytkownik
Zwrocil ktos uwage na York - Chesterfield? Program pokazuje 30% na over 2.5 wiec mozna smialo probowac undera a co ciekawe kurs mozna zlapac w granicach 2.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
mam nadzieję że nikt nie zagrał POPRZEDNIEGO typu bo nastąpiła pomyłka nie podałem typu prawidłowo miał być
America - Guaratingueta
Możecie wierzyć lub nie ,,,
Dopiero teraz jak patrze co się dzieje w lidze odpaliłem program i zobaczyłem ten mecz ma 56% a America - Guaratingueta 77 ????

jeszcze raz sorry przemęczenie ...
poniżej do pobrania te dwie drużyny odblokowane
 
deasmond 15

deasmond

Użytkownik
Jeszcze co do tego Avasta, wie ktoś może czy jest możliwość dodania SISI.exe do programów zaufanych/ignorowanych lub czegoś podobnego, żeby nie trzeba było za każdym razem go wyłączać ?
Trochę szukałem ale nic takiego nie udało mi się znaleźć ;/
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Zaraz zainstaluje i zobaczę jak to wygląda w tym programie ..
Za około 1h trochę zmieniony program + pełna baza danych na dzisiaj
Istnieje możliwość analizy innych spotkań niż te w SISI wystarczy napisać co was interesuje
Czemu niema wszystkiego w SISI bo dane potrzebne do przeanalizowania np 2 Brazylijskiej są całkowicie inne niż np Włochy C2/B a póki co kończe to dopiero a wolę nie wstawiać niestabilnych danych ...

Aktualizację +program do pobrania.
zmiany :
Drobne kosmetyczne
Dodane Ligi , godzina
Drobne korekty w %
SISI DO POBRANIA poprzedniego spotkania nie rozliczam ani dobrze ani żle - mój błąd przy zapisywaniu .

WAŻNE

Przeskanowałem Program AVASTEM , debugowałem swój program i antywirus zawsze bedzie wyświetlał komunikat o wirusie a nawet wirusach czemu bo :
Zastosowane są procedury które pobierają &quot;rozdzielczość - by optymalnie dopasować program &quot;
czcionki systemowe by nie buło problemów z wyświetlaniem
wiec Anty wirus widzi to jako złośliwe oprogramowanie które czyta ustawienia windowsa !!

czy sposób wyświetlania godziny , ligi taki wam pasuje ??​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 29

tomato99

Użytkownik
Elegancko, dobrze umieściłeś godziny, usunąłeś te dwie tabele co były puste, ligi dodane gicior. Dzisiaj emigruje trochę się pobawić więc zaraz powklejam jakieś mecze które moim zdaniem(po analizie) mają największe szanse.
Kapitał po wczorajszym dniu 228zł
Brentford FC - Colchester United over 2,5 kurs 2,03
Swindon Town - Leyton Orient typ: 1 kurs 1,45
Yeovil Town - AFC Bournemouth typ:1 kurs 2,30
i teraz bez jakiej kol-wiek analizy.
Real B -Xerez kurs 1,73
Longford-Wexford kurs 1,83
Tubize- Mouscron kurs 1,85
wszystko over
Jeszcze taka mało istotna sprawa, ale nie wydaje ci się ze biel lepiej by pasowała za tło? Teraz jeszcze jak masz zamiar dodać czerwień i zieleń lepiej by to wyglądało.
Mały błąd pomyliły ci się ligi chyba. Bo Anglia dwa to de facto League One ^^
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Elegancja-Francja zaczyna się robić ;)
Dopiero teraz zauważyłem, że jak się kliknie na przycisk Over_2.5 to sortuje spotkania wg % wartości ????
Myślę, że przydałoby się powiększenie do większego okna, słabo widzę i takie maciupkie to okienko.
Ogólnie szacun!
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
W kolejnej wersji programu każdy bedzie mógł wybrać &quot;ustawić&quot; jaki kolor gdzie chce
co do lig pisałem to na szybko byle była jakaś numeracja bedą podane pełne nazwy lig
 
Do góry Bottom