>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
jest ponoć błąd // nie da się odpalić // bez dokładnego zapoznania się zopisem błędu nic nie poradzę
proszę screenshot zbłędem
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dzisiaj nie mam głowy już tego sprawdzać zapodam z programu :
Limerick - Mervue Typ := Over_2,5
Metz - Creteil Typ := Over_2,5
Limerick - Mervue Typ := 1+2 Strzeli
Metz - Creteil Typ := 1+2 Strzeli
Limerick - Mervue Typ := 1
Sint Niklaas - Brüssel Typ := 1
Bray - Drogheda Typ := X

Przepraszam za utrudnienia ale mam tylko jeden komp i u mnie wszystko działa idealnie co nie znaczy że u innych też
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Dobra może, zaczne jakiś mały test. Będe obok meczyków podawał kursy buków. Zrobie oddzielnie skuteczność programu i to jak bym miał 200zł i obstawiał normalnie płaską stawką.
Kwota: 200zł
Limerick - Mervue Typ := 1 kurs 1.22
✅
Metz - Creteil Typ := Over_2,5 kurs 1,95 ✅
Bray - Drogheda Typ := 2 kurs 2,63
✅

✅28 zł heh elegancko

Takie coś zagram, każdy mecz to 10zł. Na razie staram się ogarnąć kursy

Brutus, wytłumacz mi jak ma działać to pole &quot;kupon&quot; oraz powinnieneś zmienić kolor napisu na czarny. Nie wczytało też Hen Azjatyckich, osobiście tego nie gram ale nie wiem czy tak niepowinno być.

Jeszcze nie wiem, czy by ci się chciało to robić ale fajnie by było wiedzieć z jakiej ligi są spotkania. Bo obecnie wytypowało jakieś zespoły z okręgówek itp więc trudno mi znajdować kursy musze na domysł brać. Chyba że znasz jakś stronkę gdzie po wpisaniu nazwy klubu pokazuje się najbliższy mecz z kursem.
 
deasmond 15

deasmond

Użytkownik
Wyłączyłem antywirusa i jest spoko, jeszcze tylko hasło, z tego co zrozumiałem mam poprosić w tym temacie ... Była by taka możliwość ? Otrzymania hasła ? ;)
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
kliknij prawym na spotkanie interesujące i masz możliwość dodawania spotkań do kuponu zapisu i wczytywania z pliku + osuwania spotkania z pola kupon nazwa drużyny prawym Azjan + over 0,5 1 połowa to testy

http://www.livesports.pl/ tu powinny być wszystkie kursy
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Wszystko gra. Tak jak zostało wspomniane przy problemach należy wyłączyć avasta i będzie okey. Podoba mi się ten pomysł z &quot;kuponem&quot;. Mogę sobie zaznaczyć interesujące spotkanie i dodać do niego. Fajna rzecz. Miałem pytać czemu Azjan i over 2,5 są puste, ale BRUTUS już odpowiedział.
Moja taka mała sugestia. Czy przy meczach nie mogła by być data. Wtedy byśmy wiedzieli kiedy będzie grany mecz.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
niestety nie pokazuje overów ;/ a teraz widze ze juz jest 1:0 wiec nie szukam tego meczu Metz - Creteil Typ := Over_2,5 uznam to jako zwrot ; p
1+2_strzeli, to znaczy ze obie strzelą?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
. Czy przy meczach nie mogła by być data. Wtedy byśmy wiedzieli kiedy będzie grany mecz.
A mnie się wydawało że jest ,, to pole na czerwono ;)

1+2 tak inaczej Obie strzelą
Limerick - Mervue Typ := Over_2,5 Kurs - 1,6✅
Metz - Creteil Typ := Over_2,5 - Kurs 1,9✅
Limerick - Mervue Typ := 1+2 Strzeli Kurs 1,8
Metz - Creteil Typ := 1+2 Strzeli - Kurs 1,75✅
Limerick - Mervue Typ 1 := - Kurs 1,22✅
Sint Niklaas - Brüssel Typ := 1 - Kurs 2,2✅
Bray - Drogheda Typ := X - Kurs 3,25
✅167j

Kwota: 200zł
Limerick - Mervue Typ := 1 kurs 1.22
Metz - Creteil Typ := Over_2,5 kurs 1,95 ✅
Bray - Drogheda Typ := 2 kurs 2,63

Bray - Droghed - z programu czasem remis nie wynikał ?
Tu masz kursy + archiwum nawet na kilka lat w stecz .... na przykładzie
http://wybierzkurs.pl/kursy-pilka-nozna/belgia/racing-genk-waasland-beveren-2012-09-15/82478556


Da sie tam zrobić kurs X2 lub X1?
Jeśli mówisz o programie to da się
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Over na Metz -Cretei, Już wszedł ;p na dodatek obie strzeliły i wygrywa ta która powinna ^^
Dzięki za tego screena, ja na tej stronce tylko wyniki sprawdzałem ;p
Sint Niklaas - Brüssel Over wszedł, obie strzeliły, wygrywa to co ma wygrywać.Wygrali
Limerick wygrywa 3:0 i gra w przewadze więc można już zaliczyć wygraną o over. ✅
Wynikł ale tak jak napisałem to są moje wybrane typy nie koniecznie po procentach ^^. Chciałem zagrać 02 ale nie wiedziałem jaki kurs.
Da sie tam zrobić kurs X2 lub X1?
Dzięki
Metz ✅ wszystko weszło z tego meczu.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Podsumowując dzisiaj Limerick - Mervue zawiodło tylko jeżeli chodzi o to czy obie strzelą. Ale była czerwień po stronie gości więc nie ma co się czepiać zwłaszcza że reszta weszła.
No i algorytm w
Bray - Drogheda był bliżej remisu o pare procent ale to było ledwie 3% więc wiadomo.
Dzisiejszy dzień elegancki, zważywszy że gram głównie 1/X/2 to bym wygrał 4/4 ^^
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Poco 1X,2X wystarczy dodać procenty i widać wszystko. Mi głównie brak Ligi, bez godziny da się obejść. I to 1+2 zmienił bym po prostu na &quot;obie strzelą &quot;^^
A i ten wirus, weź też pobierz ten plik z tego hostingu co na nim umieściłeś rozpakuj i sprawdź czy anty vir coś wykrył. Bo po zamknięciu programu jeżeli jest właczony odrazu usuwa pliki i trzeba ponownie wyłączać antyvira i rozpakowywać program.
Jeżeli wykrył to znaczy że hosting coś &quot;dodaje&quot; od siebie ;p Jeżeli nie, to nie mam pojęcia.
 
Do góry Bottom