>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Brentford FC - Colchester United over 2,5 kurs 2,03⛔
Swindon Town - Leyton Orient typ: 1 kurs 1,45⛔
Yeovil Town - AFC Bournemouth typ:1 kurs 2,30 ⛔

Real B -Xerez kurs 1,73
Longford-Wexford kurs 1,83
Tubize- Mouscron kurs 1,85
wszystko over
hmmm ciekawe :wink: zobaczymy jak dalej w końcu głównym celem było typowanie Over-ów przez SISI

A i jeszcze JEDNO NIE życzę sobie zażaleń co do typów programu !
Nikogo nie zmuszam GRAĆ !!
Jeśli ktoś nie dorósł do przegrywania niech zostawi gre innym
Jak ktoś mądry kiedyś powiedział Bukmacherka to nie sprint to MARATON​
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
hmmm ciekawe :wink: zobaczymy jak dalej w końcu głównym celem było typowanie Over-ów przez SISI
Pierwsze koty za płoty ;) Wypisałem sobie te zdarzenia z Twojego programu, które miały powyżej lub około 70 % (jeżeli over był np 25% to na też brałem pod uwagę jako 75% under) i na razie wchodzi 2/7. Myślę, że to zbyt mała próba żeby wskazywać, że coś źle działa, ale zaniepokoiła mnie zbyt duża ilość valuebetów, bo jest w wielu zdarzeniach znaczna różnica w prawdopodobieństwie względem kursów bukmachera. Może tak jak Yaroo powinieneś wprowadzić jakieś ograniczenie? Kibicuję temu projektowi i obserwuję dalej temat.
Pozdrawiam!
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
U mnie, w programie dwa antywiry znajdują wirusa-tego samego. Gdzieś przeczytałem o tym typie wirusa, ze jeżeli jest to program zrobiony w delphi, to często winą za zainfekowanie skompilowanego programu jest zakażony wirusem program źródłowy, który dopisuje gdzieś linijki do tekstu, czy jakoś tak.
Co do samego programu to, tak na szybko, to nie ma u mnie sortowania wg godziny lub wg ligi. Znaczy się jest, ale chyba jakoś tak losowo.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Po dzisiejszym bedzie nowa wartość w tabeli A1 B1
A1 - poprzedni algorytm który działał ok na Over2,5 (ten z początku) [Dzisiaj 6 z 9 na +]
A2 Nowy algorytm ten co teraz jest od 2 dni przodujący [kto ma program to wie jak dzisiaj]
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
pewnie tak ale to wyjdzie w praniu : oba &quot;Algorytmy&quot; testowałem na poprzednich sezonach , ten wcześniejszy działa ok teraz testuje ten drugi właśnie w SISI ale niedopuszczalne jest to co dzisiaj !
ten wcześniejszy bede podawał tu w formie TXT on niema procentów itp , podaje typy tak:
1 - typ na Gospodarze wygrają (działa różnie)
Over ( Over 2,5)

tu również stary dobrze typował
Real B -Xerez kurs 1,73
45 minuta i 2:1 Over siedzi
Użytkownikowi zenekk1 trzeba wrecz wskazane jest kliknąć dzięki ! pomógł wyeliminować &quot;Wirusa&quot; z SISI .. Jeszcze raz DZIEKI a reszta KLIKAĆ;)np TU klikać


I bez tracenia czasu typy na najbliższe godziny​
 
B 0

bobinio

Użytkownik
Witam
Dzisiaj niech się SISI spręży żeby zieleń dominowała w wynikach.
Na programowaniu można śmiało powiedzieć, że się nie znam.
Więc moje uwagi będą wizualno/użytkowe (jeśli da się je niewielkim nakładem pracy wdrożyć do programu)
- &quot;wyższe&quot; okienko programu (lub z opcją rozciągnięcia w pionie);
- wybór interesującego nas typu (&quot;over&quot;, &quot;1&quot; itd.) i umieszczenie go w okienku &quot;kupon&quot; następował poprzez jedno kliknięcie w interesującą nas opcję,
- okienko &quot;kupon&quot; jak dla mnie w tej chwili jest mało przydatne (dodać funkcję sortowania według czasu rozpoczęcia spotkania)
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Będzie dzisiaj dostępna baza danych na mecze Campeonato Brasileiro Serie A?
Jakie rzeczy analizuje program (zwycięstwa u siebie, na wyjeździe?, formę?, pozycję w tabeli?)? Bo tak w sumie nie wiem co powinienem jeszcze sprawdzać, jeśli program podaje np 70 % na wygraną ;)
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
za około 1-2h bedzie do pobrania tu :=&gt;&gt;SISI
SISI analizuje wszystkie dane począwszy od tabel do poprzednich spotkań -- ale czy jej analiza tabel jest taka jak twoja hmm wątpię ...
SISI to program który przeprowadza selekcję z pośród spotkań aktualnych do zagrania za nas , a naszym zadaniem jest sprawdzić czy zgadzamy się z jej wyborem jak tak to gramy jak nie to --- I t zależy od każdego z nas ;)
 
T 29

tomato99

Użytkownik
No widzę że mi nie poszło ; p przedwczoraj kupony z 7 meczami wchodziły a wczoraj jeden mecz Dania : Czechy i szkoda gadać.
A ty trafiłeś ten kupon 4/6?
Nie wykrywa wirusów, kolory elegancko pozmieniałem sobie. Gitara
Co oznacza w 1 algorytmie wartość 1? a co 9
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Ja mecz Dania: Czechy trafiłem. Z głupia frant za 1 zł. ????
Ciekawy jestem podanego przez SISI wyniku na over Coventry - Stevenage. &quot;Stara&quot; SISI wskazuje 9 na over, na &quot;Nowa&quot; daje na 27%.
 
Do góry Bottom