>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Over 2,5 ///Chociaż to puchar ale Dane były wystarczające do zagrania
Radnicki Sombor - Novi Sad--Kurs 2,1

Over 3
Chester - Halifax - Kurs 1,925
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Over 2,5 ///Chociaż to puchar ale Dane były wystarczające do zagrania
Radnicki Sombor - Novi Sad--Kurs 2,1

Over 3
Chester - Halifax - Kurs 1,925 ZWROT Wynik 2:1
✅110j Bilans Dnia
B_R_U_T_U_S
gratuluję! Fajnie to wszystko wchodzi.
Dzięki ;)
Coś na noc

Over 2,5
Cruzeiro - Botafogo RJ --Kurs 1,75

i dla odważnych
Over 2,5 - wyskoczył błąd nie da się przeanalizować dokładnie / nie licze do statystyk ...
New England - Columbus
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 18

pablozur

Użytkownik
Over 2,5 - wyskoczył błąd nie da się przeanalizować dokładnie / nie licze do statystyk ... New England - Columbus
rzeczywiście musiał wyskoczyć błąd bo moje analizy dały wręcz pewny typ tutaj na under, chyba że analizujesz jakieś nieznane dane ???? ale i tak dobre wyniki ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Jeśli ktoś czegoś szuka to polecam na LIVE
Neftekhimik 0 - 0 Khimki
Over 2,5 po 2,2 [Nieliczony do statystyk] szanse 70%
✅
Mam nadzieję że ktoś skorzystał
;)
Czy interesuje was ów program??
Jakieś sugestie
Chcecie go pobrać w wersji tylko typującej &quot;baza spotkań wgrana - aktualizowana ręcznie tu 2razy w tygodniu &quot;
czy czekać na ostateczną wersję ??
 
harash 7

harash

Użytkownik
Zacząłem ostatnio śledzić poczyniania programu i przyznam jestem pod wrażeniem skuteczności. I osobiście zainteresował mnie ten program.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Bardzo interesujący program, chętnie pobiorę go już teraz i przetestuje go by dać ci znac co jeszcze (ewentualnie!) możnaby poprawić .
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Bardzo interesujący program, chętnie pobiorę go już teraz i przetestuje go by dać ci znac co jeszcze (ewentualnie!) możnaby poprawić .
Również jestem za tą opcją. Chętnie bym go pobrał. Kiedy planujesz &quot;wydać&quot; ostateczną wersję, mniej więcej ?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ostateczna wersja to wyjdzie w testach , ale około soboty niedzieli powinna wyjść wersja stabilna , raczej nie wypuszczę jej dzisiaj brak czasu na kosmetykę
 
S 6

szyners

Użytkownik
Witam. Na wstepie chcialbym pogratulowac pomyslu i ciezkiej pracy ktora niewatpliwie wkladasz w ten projekt. Zastanawiam sie nad postawieniem tego overu Fluminense - Santos. Mozesz powiedziec mi jakie jest prawdopodobienstwo, ze wejdzie? Czy program oblicza to jakos procentowo? I jak Ty uwazasz? Pozdro.

W koncu zdecydowalem sie pobrac i nie zaluje - 45 minuta a na tablicy juz 2-1 :!: Weszlo jak po masle, brawo ;)
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Witam. Na wstepie chcialbym pogratulowac pomyslu i ciezkiej pracy ktora niewatpliwie wkladasz w ten projekt. Zastanawiam sie nad postawieniem tego overu Fluminense - Santos. Mozesz powiedziec mi jakie jest prawdopodobienstwo, ze wejdzie? Czy program oblicza to jakos procentowo? I jak Ty uwazasz? Pozdro.
W koncu zdecydowalem sie pobrac i nie zaluje - 45 minuta a na tablicy juz 2-1 :!: Weszlo jak po masle, brawo :wink:
Spałem .

Fluminense - Santos -- Kurs 1,75
✅75j
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Za kilka godzin program do pobrania ale by sprawdzić zainteresowanie mam jeden warunek jednorazowy zapis na program może być na :
PW , e-mail , a osoby poniżej 10 komentarzy tu w tym wątku
Zostanie przesłane wam hasło jednorazowe do programu.
Proszę podać nazwę użytkownika z FORUM !
[email protected]
 
Do góry Bottom