>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nie ma plotnieckiego w ukrainie, jest na lawce, ja zrobilem co nalezy, kto wie ten wie :D
e

uwielbiam sily wyzsze, nie da sie uzyc opcji ignoruj bo nie i tak od wczoraj. masz widziec co ten farmazon wypisuje zeby zycie bylo ci przykre, a to a w dupie mam taki interes.nie bede czynic mojego zycia przykrym. silywyzse.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +872
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
patrzcie na brazke z arg, nawet konte zaszczycil swoja obecnoscia

wzialem brazke przy 0-1 9-10 po 2.65, kurs za wysoki

e
niezle jaja brazka 0-3, a co najlepsze jest topierwszy raz w historii zeby argentyna wygrala mistrzostwa ameryki poludniowej przeciwko brazylii (wczesniej wygrali w 1964 roku tylko daltego bo brazylia nie brala w nich udzialu a ak zawsze od roku 1951 wygrywala brazylia... az do dzisiaj. czyli wydarzyla sie nieezla historia).
 
Ostatnia edycja:
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Mecz Wietnamu z Uzbekistanem w siatkówce kobiet to jest mecz środkowej przeciwko reprezentacji Uzbekistanu. Rozgrywająca chyba dostala zalecenie od trenera że ma tylko i wyłącznie wystawiać na najwyższa środkowa i do niej dogrywac piłki bo nic więcej nie potrafi XD
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ta środkowa to ma 308 w ataku (najwięcej w drużynie) a w Uzbekistanie tylko 279, 275 i 288 w bloku 3 dziewczyny a reszta brak danych chociaż te dane o bloku to chyba zawyżone... Pamiętam jak do Zawiszy przyszła dziewczyna z białoruskiej ligi i grała w sparingach. Przy innych dziewczynach wyglądała jak Gamova... Piłkę łapała na takim pułapie, że była nie do sięgnięcia.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
serby graja periciem/kujundziciem takze ten... belgi moze i szanse nawet na 2 sety maja, ale ja tego nie gram.

e
"niesamowita" koncowka belgow, 22-21 drugiej belgijskiej sypie pilka przelatuje przez palce robi sie 22-22, pozniej atak w aut z normalnej akcji 22-23, przyjecie na druga strone 22-24 i w ostatniej akcji dziwny plas zamiast ataku (chyba zla/niewygodna wystawa) i kontra serbow i po secie. xd

jesli ta koncowka im zostanie w glowie i zaczna drugiego seta pamietajac o tym to moga od razu poplynac na pare pkt do tylu i moze byc po meczu w 5 minut

e2
serby miliard niewymuszonych wlasnych bledow, ze az iwowicz wszedl za pericia, zjazd na lawe tez luburic bo sukcesywnie strzelal po autach z dobrych pilek i jest atan

e3
ma trzeciego wrocil peric, ale ogolnie od ogaldania serbow oczy krwawia, przyjecie banalnych zagrywek sprawia problemy jakby sie pilka od drewna odbijala i ogolnie spoor zagran w "stylu bulgarskim" czyli potykanie sie o wlasne nogi. a belgia po prostu w maire przyzwoicie gra, nic superspecjalnego
 
Ostatnia edycja:
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
no coz konstantinov postanowil widocznie pozeganc sie z kadra bulgarska i sabotuje jak sie da

ale uwaga zart nr 2 - grbic wychodzi w szostce z semeniukiem hahahahahhahahaahaha
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Oj nawet moja cierpliwość do Bułgarów się kończy... co ten Karyagin robi na boisku, matko boska przecież to są jakieś jaja. Ciekawe jakie papiery ma na trenera, że musi grać kosztem Nikolova. Sokolov przy 24-23 prosto w blok, piłka na 25-24 w siatkę. Wystawy wiadomo nie były najlepsze, ale taki zawodnik mógłby chociaż nie psuć w tak kluczowych momentach. O ile w I meczu z Hiszpanią byłem zachwycony tym co SPA robiła w ataku i zagrywce, tak tutaj te Finy nic nie grają i to typowy mecz, gdzie od Bułgarów wszystko zależy.
Post automatycznie złączony:

Set, uff. Teraz powinno pójść z górki. Przynajmniej mam nadzieję :D
 
Ostatnia edycja:
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
przelaczylem z polakow na garków, patrze i oczom znowu nie wierze, nikolov na bombie :DDDD

to sa wlasnie te chwile w zyciu gdzie czlowiek po zobaczenniu tego czy owego zaczyna wierzyc ze istnieja sily nadprzyrodzone/niewytlumaczalne, bo co taki konstantinov musi miec w glowie zebypodejmowac takie decyzje? tam logiki nie ma zadnej, jedynei sabotaż
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Takie luźne przemyślenie.... może Ci Finowie nie są tacy słabi skoro wygrali gładko z Chorwatami którzy dziś pogonili nie słabych Ukraińców.Robi się ciekawie w grupie, każdy może z każdym wygrać
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
smial sie czlowiek jak widzial poczatkowe 13 na win rumunow, ale jaja miec zeby to zagrac a nie bawic sie w polsrodki to trzeba by miec sporo szalenstwa w glowie

"mocna hiszpania" tez powinna dzis zostac zweryfikowana, szczegolnie u tych co obsatwiaja na podstawie jednego meczu
 
Do góry Bottom