>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka plażowa 2015

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Doha Open
Mecze od 14.00


Ranghieri/Carambula vs Kosiak/Rudol 1 @ 1.25 ✅ 2-1
Holler/Schroder vs Tocs/Finsters 1 @ 1.16 ✅ 2-0
Flüggen/Böckermann vs Fañe/Henriquez 1 @ 1.36 ✅ 2-0 - niestety Bet365 anulował zakład i mamy zwrot
@ 1.98 (@ 1.45) Bet365 za 10j. ✅✅✅


Ranghieri/Carambula
to para z czołówki. Znakomity sezon ten dwójki i jak najbardziej stać ich na zdobycie kolejnego medalu. Ranghieri to zawodnik doświadczony, ograny. Bardzo stabilny i mocny w grze na siatce. Carambula to taki &#39;&#39;magik&#39;&#39; na plaży. Warsztat jego zagrań i umiejętności technicznych jest na niezwykle wysokim poziomie. Do tego świetnie gra w defensywie. Włosi to para nie dość, że mocna to w miarę kompletna i nie mającą jakiegoś bardzo słabego elementu w swojej grze. Nie przyjechali tutaj na wakacje, forma wyśmienita, a rywale po prostu nokautowani. Polacy robią postęp, ale Maćki to w dalszym ciągu para, która w poważnych zawodach rzadko ogrywa jakieś większe role. Ten kolejny sezon i wygrana satelita to mały, bo mały, ale krok do przodu. Jednak w potyczkach z parami bardziej doświadczonymi ciężko im podjąć walkę. W tych zawodach pokonali Wenezuelczyków co było im obowiązkiem i dostali baty od solidnych Kanadyjczyków. Na ten moment Włoska dwójka to za wysokie progi. Polacy grają w dalszym ciągu nie równo, mają przestoje, przydarza im się kilka błędów na set, a ktoś taki jak para Ranghieri/Carambula takie momenty z pewnością wykorzysta.
Holler/Schroder wracają do miasta gdzie rok temu odnieśli swój największy sukces w karierze kiedy to po finale z Kanadyjczykami Binstock/Schachter sięgnęli po swój pierwszy triumf w zawodach FIVB. Widać, że mimo młodego wieku są już fajnie ukształtowaną parą. Ten sezon to kolejny krok do przodu. Na pewno posiadają spory potencjał. Tim Holler ma kapitalne warunki fizyczne, które mocno ułatwiają mu atak. Blokiem potrafi zdobywać punkty seriami. Natomiast jego partner Jens Schroder całkiem nieźle radzi sobie w zadaniach defensywnych. Bardzo sprawny zawodnik o dobrze ułożonej ręce w ataku. Niemiecka dwójka kapitalnie się czuje w Katarze. Na razie w grupie bilans 2-0. Bez problemu rozbili Włochów Caminati/Ross, a potem w ładnym stylu pokonali Łotyszy Plavins/Regza. Mimo tego ich pierwsze miejsce w grupie nie jest pewne i trzeba walczyć. Nie sądzę, aby mieli oni problem w ostatnim spotkaniu grupowym. Są na fali wznoszącej i duet Tocs/Finsters nie powinien stanowić żadnego zagrożenia. Łotysze to para, która swoich szans szuka z reguły w zawodach CEV. 5 miejsce w satelicie w Skopje to chyba ich najlepszy tegoroczny występ. Obaj zawodnicy to nie są już jakie młodzieniaszki. Ich gra jest poprawna, która wystarcza na pokonanie innych przeciętnych par, ale zdecydowanie zbyt mało stabilna, aby podjąć walkę z lepszymi duetami. Popełniają zbyt wiele prostych błędów, w ataku używają sporo siły, ale nie zawsze zachowują przy tym precyzję. Tutaj przede wszystkim Holler/Schroder to para już bardziej ograna, utytułowana i zaliczająca cały czas progres. U nich ta praca na linii blok-obrona wygląda momentami po prostu znakomicie. Holler jak złapie swój rytm to przebić się przez jego blok jest bardzo trudno, a Schroder grać w obronie potrafi. Konsekwencja w grze, stabilność to elementy, które pozwolą faworytom spokojnie wygrać to spotkanie.
Flüggen/Böckermann to duet o którym napisałem już w temacie chyba wszystko co mogłem. Bardzo równa i solidna para, która przebojem wdarła się do czołówki światowego beach volleya. W tych zawodach po raz kolejny dają pokaz swojej siły demolując kolejnych rywali. Im wystarczy co prawda set do wygrania grupy, ale z drugiej strony nie sądzę, aby chcieli się tutaj zbyt długo męczyć. Tym bardziej, że forma rywali pozostawia wiele do życzenia. Fañe/Henriquez mają kryzys od dłuższego czasu. W tych zawodach dostali baty od słabych Norwegów kiedy normalnie powinni ich ograć bez problemu. W drugim swoim spotkaniu ograli Turków, ale to spotkanie na pewno nie zwiastuje nagłej lepszej ich dyspozycji, gdyż para Urlu/Mermer to półamatorzy i tutaj nic zaskakującego nie mogło się wydarzyć. Dla Wenezuelczyków to też mecz, który raczej im nic nie da. Ani nie zostaną zepchnięci na 4 miejsce i wyrzuceni z turnieju (wątpliwa porażka Norwegów z Turkami) ani nie awansują na pierwsze miejsce. Dyspozycja zdecydowanie po stronie Niemców i powinno to mieć odzwierciedlenia w przebiegu spotkania i końcowym wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
J 316

jarekrk

Użytkownik
Witaj
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. ......(skasuje dla siebie) postawionym po kursie 1.30 na Lars Flüggen i Philipp Arne Bergmann (Wygra mecz Flüggen/Bergmann v Fane/Henriquez). Zauważyliśmy, że to spotkanie zostało wymienione nieprawidłowo i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
Roger mam pytanie czy dostałeś też taką informacje?
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Witaj
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. ......(skasuje dla siebie) postawionym po kursie 1.30 na Lars Flüggen i Philipp Arne Bergmann (Wygra mecz Flüggen/Bergmann v Fane/Henriquez). Zauważyliśmy, że to spotkanie zostało wymienione nieprawidłowo i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
Roger mam pytanie czy dostałeś też taką informacje?
Tak dostałem. Niestety Bet365 pomylił jedno nazwisko wśród Niemców i anulowali zakład.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Tak dostałem. Niestety Bet365 pomylił jedno nazwisko wśród Niemców i anulowali zakład.
Dzięki Rogejro.. też anulowali mi zakład, błąd był z tym Böckermannem.. oby to nie była częsta zagrywka z ich strony..
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Doha Open - Półfinał
Mecz o 8.05


Fluggen/Bockermann vs Hyden/Bourne 1 @ 1.90 Bet365
✅ 2-1


Niemiecka dwójka w ostatnim czasie gra niezwykle skutecznie. Postawa tej pary może się podobać, a ten turniej to kolejny dowód na to, że ich dyspozycja jest wysoka. Idą jak burza, nie stracili jeszcze nawet seta, a w ćwierćfinale pokonali Włochów Ranghieri/Carambula i to co ważne w bardzo dobrym stylu. U tego duetu podoba mi się ich współpraca. Oni znakomicie się rozumieją i uzupełniają. Popełniają dosyć mało własnych prostych błędów. Są parą, która myśli. Potrafią w ataku wykorzystać swoją dobrą technikę. Jednak największe wrażenie robi na mnie ich gra na linii blok-obrona. Dobrze blokujący i skuteczny w tym elemencie Bockermann + bardzo sprawny i szybki w defensywie Fluggen jako duet stanowią monolit. To jest ich spora siła. Ich powtarzalna i solidna postawa na przestrzeni całego meczu może okazać się zabójczą bronią dla rywali. Przede wszystkim dlatego, że Amerykanie to nieobliczalna para i mająca problem z utrzymaniem równego poziomu. Mnie osobiście od jakiegoś czasu nie przekonują. Zbyt często przydarza im się jakaś wtopa ze słabszą parą. Nawet już w Doha przegrali mecz z duetem Kunert/Dressler, stracili seta z Belgami Koekelkoren/van Walle, a w swoim ćwierćfinale przeciwko Fane/Henriquez nie błyszczeli. Przydarzają im się przestoje. Do tej pory przeciwnicy nie za bardzo to wykorzystywali, ale akurat Niemcy z tym problemów mieć nie powinni. Amerykanie to oczywiście ciekawe zestawienie i połączenie młodości z ogromnym doświadczeniem. Tri Bourne to siatkarz, którego talent został odkryty na dobrą sprawę w ubiegłym roku. Zawodnik ofensywny, trzymający poziom w ataku, solidny na bloku. Za partnera ma już 42-letniego Johna Hydena, który mimo wieku dalej nieźle radzi sobie na piasku. Ma ogromne doświadczenie, ale coraz częściej wychodzą na wierzch braki kondycyjne. Przy długim spotkaniu i ciągłym meczeniu go zagrywką (a to jest niemal pewne, że Niemcy będą serwować tylko i wyłącznie w Niego) może się to negatywnie odbić na skuteczności w ataku. Fluggen/Bockermann na pewno za taktykę wybiorą sobie celowanie zagrywką w Hydena. Amerykanin ma gorsze chwile, kuleje atak, a każde bardziej zachowawce uderzenie to szansa na podbicie czegoś przez Fluggena w obronie i skuteczną kontrę. Generalnie oba duety są podobnie zbudowane czyli po wysokim blokującym + solidnym obrońcy. Mam wrażenie, ze jednak po stronie niemieckiej jest obecnie świetna chemia, złapali swój znakomity rytm i potrafią zagrać od początku do końca tak solidnie jak mało kto na ten moment na świecie. Oni powinni uniknąć dłuższych serii traconych punktów, a poprzez swoją konsekwentną, równą i skuteczną grę są w stanie wybić rywali z uderzenia. Hyden/Bourne już kilka razy w dziwnych okolicznościach przegrywali swoje spotkania. Tutaj też nic wielkiego nie grają i po takim kursie, patrząc na formę i przede wszystkim styl gry obu teamów pokuszę się o bet w stronę Niemców.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Chyba nie zabiorą znowu rozliczenia...
Miałem w dublu z GSW na - w nocy, i też zauważyłem znowu inne nazwisko to zamknąłem chwilę przed, i zleciłem wypłatę większości ;d wtedy chyba nie było na live i po prostu nie przyszła ta kasa, teraz jak zamknąłem to normalnie dostałem, także może się nie poniżą drugi raz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom