>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
w jetbullu też dawniej coś dawali z okazji urodzin, jak masz konto to zobacz skrzynkę mailową ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chłopaki, jakbym był obserwatorem z ramienia PZPN, to bym za dobre oceny dla sędziów zbijał wystarczająco dużo kasy ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hahahah właśnie przeczytałem PW i koleś dał mi 10/10 że Kelmąąąąąąąąąąąąąąnt wygra hahahahh ch** z nim i tak mi humoru nie spieprzy dzisiaj hahahahahha ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Michau, lekko Cie wqurwie. Wyczytałem, że Schuettler - Clement był ustawiony na 2 ????
Geje :| stare dziady już nic nie wygrają to kombinują ???? no cóż... jeśli to prawda to zrobili to wzorowo, bo przed meczem kursy na bwin wynosiły 1.34 :| start był od 1.70-1.60 .
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i nie weszło.. Wszystko przez was Jacq i Prasa.. :-|

a tak na serio, no to tak juz jest z insiderami, rezerwowi, też się chcą pokazać..
 
michau 84

michau

Forum VIP
No to dziś nasz skorumpowany tenisista oddaje nam z nawiązką za wczorajszy dowcip... under 19.5 z Andkiem powinno być w sam raz ;)
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
No niestety po raz 2-gi ogłaszam wszem i wobec:

Haggard to oszust,kompletne zero,obywatel bez honoru kompletnie......
Nie wywiązał się ze zobowiązań
Odradzam jakichkolwiek kontaktów z nim
Widzę, że kolega haggard Cię oszukał. Tak to jest w tych pojedynkach. A tak przy okazji... grożą za to jakieś kary na forum ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widzę, że kolega haggard Cię oszukał. Tak to jest w tych pojedynkach. A tak przy okazji... grożą za to jakieś kary na forum ?
Nie. Każdy bierze udział w pojedynku na własną odpowiedzialność.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Kto moze polecic jakies mniej znanego ale zaufanego Buka gdzie mozna zagrac za wieksza kase.Wszedzie juz mam limit:kwasny4565:
Potem napisze co gram ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzięki za odp. Czyli jednak trzeba znaleźć kogoś w miarę zaufanego... Jak tam u Was dziś z typami... ? Podałem dwa, proszę o komentarz... :spokodfhgfh:
Ja dziś myślę z hoka Karpat, Eisbaren, Liberec. Myślę jeszcze nad PLH i może coś z Norwegii.
Bo wieczorem pub, piwko i mecz. A później czuję stały klimat po meczu ????
Chociaż rano trzeba wstać :|
Kto moze polecic jakies mniej znanego ale zaufanego Buka gdzie mozna zagrac za wieksza kase.Wszedzie juz mam limit:kwasny4565:
Potem napisze co gram ????
Odezwij się na GG co mam w profilu to coś pomyślimy. Zaraz je włącze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom