>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
w jetbullu też dawniej coś dawali z okazji urodzin, jak masz konto to zobacz skrzynkę mailową ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chłopaki, jakbym był obserwatorem z ramienia PZPN, to bym za dobre oceny dla sędziów zbijał wystarczająco dużo kasy ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hahahah właśnie przeczytałem PW i koleś dał mi 10/10 że Kelmąąąąąąąąąąąąąąnt wygra hahahahh ch** z nim i tak mi humoru nie spieprzy dzisiaj hahahahahha ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Michau, lekko Cie wqurwie. Wyczytałem, że Schuettler - Clement był ustawiony na 2 ????
Geje :| stare dziady już nic nie wygrają to kombinują ???? no cóż... jeśli to prawda to zrobili to wzorowo, bo przed meczem kursy na bwin wynosiły 1.34 :| start był od 1.70-1.60 .
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i nie weszło.. Wszystko przez was Jacq i Prasa.. :-|

a tak na serio, no to tak juz jest z insiderami, rezerwowi, też się chcą pokazać..
 
michau 84

michau

Forum VIP
No to dziś nasz skorumpowany tenisista oddaje nam z nawiązką za wczorajszy dowcip... under 19.5 z Andkiem powinno być w sam raz ;)
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
No niestety po raz 2-gi ogłaszam wszem i wobec:

Haggard to oszust,kompletne zero,obywatel bez honoru kompletnie......
Nie wywiązał się ze zobowiązań
Odradzam jakichkolwiek kontaktów z nim
Widzę, że kolega haggard Cię oszukał. Tak to jest w tych pojedynkach. A tak przy okazji... grożą za to jakieś kary na forum ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widzę, że kolega haggard Cię oszukał. Tak to jest w tych pojedynkach. A tak przy okazji... grożą za to jakieś kary na forum ?
Nie. Każdy bierze udział w pojedynku na własną odpowiedzialność.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Kto moze polecic jakies mniej znanego ale zaufanego Buka gdzie mozna zagrac za wieksza kase.Wszedzie juz mam limit:kwasny4565:
Potem napisze co gram ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzięki za odp. Czyli jednak trzeba znaleźć kogoś w miarę zaufanego... Jak tam u Was dziś z typami... ? Podałem dwa, proszę o komentarz... :spokodfhgfh:
Ja dziś myślę z hoka Karpat, Eisbaren, Liberec. Myślę jeszcze nad PLH i może coś z Norwegii.
Bo wieczorem pub, piwko i mecz. A później czuję stały klimat po meczu ????
Chociaż rano trzeba wstać :|
Kto moze polecic jakies mniej znanego ale zaufanego Buka gdzie mozna zagrac za wieksza kase.Wszedzie juz mam limit:kwasny4565:
Potem napisze co gram ????
Odezwij się na GG co mam w profilu to coś pomyślimy. Zaraz je włącze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom