>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam taka malą prosbe.Przy okazji moich postow nie zabieraj zdania.
Ja mam prośbę żebyście się nie kłócili. Bo każda Wasza wymiana zdań rodzi niepotrzebne napięcia. A tutaj nie chcemy usuwać postów i kłócić się.
Ja też mam w tym towarzystwie osobę(y) z którymi nie rozmawiam a jednak powstrzymuję sie od kłótni.
Wyluzujcie Panowie :-|
Vader // Re down
Zgadza się... ja też nie mogę ignorować moda: Sorry Jareks89 is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.
Póki Ty nie szukasz &quot;zwady&quot; to ja nie widzę problemu.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
dokładnie jak coś to PM poza tym jest taka opcja jak &quot;ignoruj&quot; gdzie dodajesz tego usera do listy
P.S. Nie można dodawać modów i adminów ;)
P.S.2 Ostatnio Vaderku ze sobą parę razy wymieniliśmy zdania i obyło się bez jakiejkolwiek kłótnie :&gt;

Re:up też miałem taki komunikat oczywiście z innym nickiem :|
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja mam prośbę żebyście się nie kłócili. Bo każda Wasza wymiana zdań rodzi niepotrzebne napięcia. A tutaj nie chcemy usuwać postów i kłócić się.

Ja też mam w tym towarzystwie osobę(y) z którymi nie rozmawiam a jednak powstrzymuję sie od kłótni.

Wyluzujcie Panowie :-|
Ok, ale ja nie chcialem sie kłocić, zapytałem tylko czy Sosnowiec dalej sprzedaje bo mówi że ma informację z tamtych lig, w ktorej grają kopacze z Zaglebia.. ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
25.)
26.) Cherepovec - Ufa - 1 - 1.73 (4/10)
Edit:
No i w Bwin, Sportingbet, Bet365, Bah, Centrebet już tego meczu nie ma, jak ktoś gdzieś znajdzie, niech da znać.
Ass z tego co widzę na radarze to ma to jeszcze Leonbets po @1.64
Takie info małe.
A coś na rzeczy jest. Bo gdzieś mi sie też obiło info o tym meczu.
A ja nie mówię, że już się kłócicie ale zmierzacie do tego. Poprzednia kłótnię i komentarze przeczytałem jak już były usunięte.
Luzz panowie ;)
Edit: Aha... jak ktoś szuka dobrego fixa/indisera/peffki to pojawiły się na forum.
Polecam ????


Edit2: Tak sobie zostawiłem odpalony radar na tym Czerepowcu. Kurs przed chwilą wzrósł do @1,84
Teraz to już pomyślę, czy tego nie zagram
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
W jakim temacie chetnie zerkne ???? ?
to w TD ktoś napisał zresztąą na dole screena masz pokazany dział.
A wracając do typu Cali tez go widziałem na pewnym forum gościu pisze 10/10 ale skoro Northwich potrafił wygrać ponad tydzień temu z Kidderminster którzy moga jeszcze pwoalczyc o czołówkę (kuts na Northwich był ~9.60) to odpuszczam ;)
Edit: Widziałem u Ciebie ten Typ Ass ale Cala dał z taką stawką że musiałem skomentować ;)
 
cala 37

cala

Użytkownik
Typek Cali po 1.50 w ladbrokes.
Swoją drogą witaj Cala na pokładzie ;-)
Witam.
Szkoda moczyc kase dla kursu 1.5, lepiej zagrac wysoki Handicap.Po cichu licze ze skonczy sie podobnie jak w sobote :-D
Ma ktos live do ligi rosyjskiej w hokeja???
mam link ale live to raczej tam nie znajde
http://www.fhr.ru/
ktos moze pomoc???
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam.
Szkoda moczyc kase dla kursu 1.5, lepiej zagrac wysoki Handicap.Po cichu licze ze skonczy sie podobnie jak w sobote :-D
Ma ktos live do ligi rosyjskiej w hokeja???
mam link ale live to raczej tam nie znajde
http://www.fhr.ru/
ktos moze pomoc???
www.khl.ru
Jak znasz rosyjski to powinieneś sobie poradzić. Jak nie to klikaj na wynik danego meczu co Ciebie interesuje
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ma ktoś dyszke na ur. pożyczyc :?: Bo mi zrąbał w naziemnym Schuettler :&gt; A dopiero wróciłem ???? Oddam w ciągu paru dni xD :&gt;
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Dziś ta ruska to mnie dobiła. 2 mecze nie trafione... :
Sp. Moscow 5 - 2 MVD
Cherepovec 0 - 4 Ufa
Czyżby public bet ?
 
cala 37

cala

Użytkownik
Dziś ta ruska to mnie dobiła. 2 mecze nie trafione... :
Sp. Moscow 5 - 2 MVD
Cherepovec 0 - 4 Ufa
Czyżby public bet ?
Widac im nie zalezalo na zwyciestwie.MVD grali ostatnio dobre mecze i sadzilem ze pokonaja oslabiony Spartak.Nie udalo sie.Mowi sie trudno.Czekamy na football
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hahahahahahaha, no michau ma racje... 19 lat temu we wrocławskim szpitalu moja matka mnie poczęła.. Parenaście lat później postanowiłem założyć konto w BAH i co urodziny dają kase (tzn. bon o wartości 10 PLN) ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom