>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Arbitraż: +3.23 %
[1] 3.75 x 27.53 jedn. = 103.23 jedn.
[2] 2.6 x 39.70 jedn. = 103.23 jedn.
[3] 3.15 x 32.77 jedn. = 103.23 jedn.
[4] [5] [6] [7] [8] Zysk: 3.23 jedn
Takie różnice są między bwin a bet35 że można sure beta zagrać. Tutaj wyliczenia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Azja nie kłamie... poszła pewnie podpucha na 1. Dlatego była korekta na krótko przed meczem i kursy rosły na 1...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
No jak uważasz skoro masz dostep do SZ to ja nie mam śmiałości Ci mówić co masz robić.
W Turcji jeszcze over będzie zobaczycie ;)
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Diyarbakirspor na razie remis do przerwy, widziałem około ostatnie 15 minut pierwszej połowy. Z tego co widziałem to przeważali goście, raz bardzo ładnie wybronił bramkarz gospodarzy, raz Adanaspor strzelił gola, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę. Mecz dość ostry. Mam nadzieję, że dobrze rozpoznałem kto gra w jakich strojach :p
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Diyarbakirspor na razie remis do przerwy, widziałem około ostatnie 15 minut pierwszej połowy. Z tego co widziałem to przeważali goście, raz bardzo ładnie wybronił bramkarz gospodarzy, raz Adanaspor strzelił gola, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę. Mecz dość ostry. Mam nadzieję, że dobrze rozpoznałem kto gra w jakich strojach :p
Na czym oglądasz?

Zobacz PM ;)

re. down: dzięki ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widzę, że jednak niektórzy się napalili na ten typ... Przecież z tymi fixami to jest różnie. Sam osobiście wole tzw. &quot;insidery&quot; i to nie od ludzi co widzą ustawki wszędzie. Tylko informacje o jakiejś niedyspozycji, kłopotach itd.
Napalanie sie już dawno mi przeszło. Bo wiele razy liczyłem grubą kasę a było nic...
Więcej dystansu. Spokojniej grać. Za taką kasę że jak się przegra to nie będzie bankrut.
 
depee 0

depee

Użytkownik
Dziś końcówka Serie C1B:
FC Crotone - SS Cavese 1919 mecz o godz. 20.45
typ: x
Kurs: 2.70
W całości typ podany przez włochów:
&quot; CROTONE - CAVESE. Sfida playoff nel girone B di Prima Divisione. Tra le due la squadra più in palla è senza dubbio la Cavese, imbattuta addirittura dal 2 novembre per giunta in casa della capolista Gallipoli. Poi sono arrivate solo vittorie e soprattutto pareggi, ben cinque nelle ultime sei gare. Il Crotone al contrario viaggia a corrente alternata, soprattutto in trasferta visto che in casa ha vinto ben 8 gare su 10. La squadra però ha molti problemi societari e in sede di mercato molti giocatori sono andati via. Il livello medio dell’undici titolare resta alto, ma la panchina è forse troppo corta. Già stasera Moriero dovrà fare a meno del portiere titolare Concetti, del capitano Galardo, del difensore Figliomeni e di Cafiero.&quot;
Obie drużyny równo 4 i 5 miejsce w tabeli. Dwa kluby które w ramach osłabień wypożyczają sobie zawodników. Jednym słowem &quot;koledzy w potrzebie&quot; ten mecz nie ma znaczenia dla nich więc remis BARDZO przewidywalny ( 1-1 ? ) zobaczymy....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom