>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ted, nie odpisujesz na PW. Próbuję ustalić, czy masz tego fixa od mladjooo ? Bo właśnie mój znajomy dostał od niego również fixa, z tym że zupełnie inny mecz



może coś odpiszesz, bo miałem zamiar grubo grać, a teraz się zacząłem wahać
Też mam informacje, że Elche ma wygrać, ale o HT/FT nic nie słyszałem.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
AEL - AEK 1 @ 1.60 Unibet
Z AEK odszedł główny sponsor i kilku innych, niektórzy piłkarzez. Piłkarze myślą o poszukiwaniu nowego pracodawcy, atmosfera jest beznadziejna bo niewiadomo czy klub wypłaci zaległe pensje itd. Działacze pogodzili się już ze spadkiem ...
Hehe 1-0 po samobójczym golu i czerwona kartka ???? Trzeba bardziej uważać na to cypryjskie źródełko ;-)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Można chyba spróbować lekko zagrać
Thrasivoulos - OFI Crete
Jest to live na bwin kurs 2,6
Spadki były na ten mecz i też jakieś info choć niepewne to mi się obiło. Lekko można zagrać. Tutaj podaje tak na szybko.
 
M 0

mazine

Użytkownik
Można chyba spróbować lekko zagrać

Thrasivoulos - OFI Crete
Jest to live na bwin kurs 2,6
Spadki były na ten mecz i też jakieś info choć niepewne to mi się obiło. Lekko można zagrać. Tutaj podaje tak na szybko.
0:1 ???? ...............
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Można chyba spróbować lekko zagrać

Thrasivoulos - OFI Crete
Jest to live na bwin kurs 2,6
Spadki były na ten mecz i też jakieś info choć niepewne to mi się obiło. Lekko można zagrać. Tutaj podaje tak na szybko.
Świetnie sie zaczyna Vader! Dobrze wyszukane info ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ehhhhhhhhhhhhhhh...........
post 18;03 czyli w 3 minucie meczu, gol na bwinie 6,03 minuta.... Sorki panowie. Bo teraz może wyjść troche syf że tak późno napisałem. A jeszcze inni mogą powiedzieć że napisałem jak już padł goll.... No ale sami możecie zobaczyć że były spadki... ????
Mazine zagrałeś?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
ehhhhhhhhhhhhhhh...........

post 18;03 czyli w 3 minucie meczu, gol na bwinie 6,03 minuta.... Sorki panowie. Bo teraz może wyjść troche syf że tak późno napisałem. A jeszcze inni mogą powiedzieć że napisałem jak już padł goll.... No ale sami możecie zobaczyć że były spadki... ????

Mazine zagrałeś?
Chyba zagrał ;)
Ja tez zagrałem, ale już po 1-0 bo nie zdążyłem gdy byl remis.
Dzięki i oby więcej takich peffek ! :spokodfhgfh:
 
M 0

mazine

Użytkownik
ehhhhhhhhhhhhhhh...........

post 18;03 czyli w 3 minucie meczu, gol na bwinie 6,03 minuta.... Sorki panowie. Bo teraz może wyjść troche syf że tak późno napisałem. A jeszcze inni mogą powiedzieć że napisałem jak już padł goll.... No ale sami możecie zobaczyć że były spadki... ????

Mazine zagrałeś?
Tak, zagrałem, ale przed meczem ..

A co do hiszpańskiej to wydaję mi się, że info było dobre, ale chyba nikt nie wiedział co to za mecz będzie..

Huesca 3 - 2 Gimnastic (1 - 2) ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Co ciekawe, fixy na HT/FT nie wchodzą, a jak wchodzą to bardzo rzadko, a końcowy wynik pokrywa się zawsze z FT... i z moich obserwacji wynika że w zdecydowanej większości połowa czasu kończy się wynikiem remisowym bądź tym z typu na FT...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co ciekawe, fixy na HT/FT nie wchodzą, a jak wchodzą to bardzo rzadko, a końcowy wynik pokrywa się zawsze z FT...
Właśnie dziś to mówiłem Assowi na GG. Że warto grać te fixy nie na FT/HT ale na typ który ma ostatecznie wygrać. Lepiej na tym się wychodzi.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Co ciekawe, fixy na HT/FT nie wchodzą, a jak wchodzą to bardzo rzadko, a końcowy wynik pokrywa się zawsze z FT... i z moich obserwacji wynika że w zdecydowanej większości połowa czasu kończy się wynikiem remisowym bądź tym z typu na FT...
Dokładnie mam to samo zdanie. Było pare razy tu podawane HT/FT chyba nigdy nie weszło oby jutro było inaczej ;) miałem tamten post wkleic w układy ale juz niech zostanie tu
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Właśnie dziś to mówiłem Assowi na GG. Że warto grać te fixy nie na FT/HT ale na typ który ma ostatecznie wygrać. Lepiej na tym się wychodzi.
Ale np Elche, a szczególnie to Tienen z 2 Belgii dziś nie skonczyło się wygraną tych którzy mieli po przerwie wygrać.
Ale racja, tak jak pisał Vader na gg, że często gra na tego kto w ostatecznym rozrachunku ma wygrać jest opłacalna.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
10.) APEP-Apop/Kinyras - HT 2 /FT 1 - 34.00 (0.5/10)
Bet365.
Wiemy jak to jest z tego rodzaju fixami. Poza tym źródło nowe ale dość przekonujące.
Dostałem przed chwilą info. Ale mam info rzekomo, że idzie fix na win APEP PITSILIA.
Najwyższy kurs na rynku ma fonbet @2.45
Póxniej @2,25 Centrebet. Ze względu na limit jaki mam w fonbecie zagrałem w Centrebet.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dostałem przed chwilą info. Ale mam info rzekomo, że idzie fix na win APEP PITSILIA.

Najwyższy kurs na rynku ma fonbet @2.45
Póxniej @2,25 Centrebet. Ze względu na limit jaki mam w fonbecie zagrałem w Centrebet.
No to Vader, jak trafimy to na ile na ten Cypr na wakacje? 2 tygodnie? 3? :-D
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Już pisał do mnie jeden kolega ze strefy na ile pewne to info... fakt, że od tego kolegi póki co każde info się potwierdziło. Ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Tym razem średnia stawka na to. Zagrałem też handicap leciutko, i leciutko to co Ty Ass dałeś 2/1... dziś i tak bym nic nie grał &quot;normalnego&quot;. Jak wtopie to żałować nie będę za wiele :]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Już pisał do mnie jeden kolega ze strefy na ile pewne to info... fakt, że od tego kolegi póki co każde info się potwierdziło. Ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Tym razem średnia stawka na to. Zagrałem też handicap leciutko, i leciutko to co Ty Ass dałeś 2/1... dziś i tak bym nic nie grał &quot;normalnego&quot;. Jak wtopie to żałować nie będę za wiele :]
Przeczuwam, ze sie skończy jak zwykle. Oby chociaż 1 weszło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom